Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tippiskais gadijums - niuxja nav , bet visu zin un katram dos padomu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Kungi, tad savus datus un sasniegumus arī salieciet! Ko tad mēs te anonimi?

....

ja... kāpēc?

kā Kindzulis teica ar ko man ir vēlme iepazīties tas jau sen ir izdarīts.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: tippiskais gadijums - niuxja nav , bet visu zin un katram dos padomu

kā nav????

ir 873lati skaidrā naudā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: tippiskais gadijums - niuxja nav , bet visu zin un katram dos padomu

kā nav????

ir 873lati skaidrā naudā

ei, raimi, vai tas ir tas pēc kā Tu visu apzinīgo mūžu tiecies?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tokš uztaisi to dolbannijo metināmo...

būs x2 (vismaz)....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

aha... x2 bet ar miinusziimi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mēs varētu uztaisīt eksperimentu....

karoče tēzes ir šitādas

1) mums ir

a) raimis pa savas apzinātās darbaholiķa dzīves ir spējis sakrāt apmēram 40 latus gadā

b) raimis balotējās pašvaldību vēlēšanās

2) davaj

a) izbīdam raimi sajomā, vai vismaz rīgas domē

b) pēc 4 gadiem uztaisam raimim auditu (raimja labklājībai vajadzētu būt pieaugušai par kādiem 150latiem)

man gan nezkāpēc liekas, ka raimis arī jau būtu miljonārs

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

2 punkta b apakshpunkts galiigi garaam...neinformativi

auditam ir jaanotiek 2x nedeeljaa lai var preciizi uzziimeet liikni...

lai gan...ticamaakais taa buutu vnk vertikaala taisne

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tapec tas smerdelis uz jautajumiem konkreti neatbild,bet tikai rinķi un apkārtKa jau visi deputāteļi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: tapec tas smerdelis uz jautajumiem konkreti neatbild,bet tikai rinķi un apkārtKa jau visi deputāteļi

atvainojos.... neliels precizējums

raimis nav deputāts.... un nekad nav bijis.... vienkārši viņa "programma" bija 500 vārdos uzrakstīta instrukcija kā katram uzbūvēt savu personīgo metināšnas pusautomātu.... tautiņa nepavilkās un jamais nesaņēma gana krustiņus

jams ir nolemts visu mūžu staigāt ar pogaņalu "Deputāta Kandidāts" ....

tāpatiņas arī NSNF ir Locekļi un ir Locekļu Kandidātes

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

NSNF Locekļu Kandidāte ir visnotaļ cienījams apzīmējums!!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja agrāk valdīja viedoklis "ja tev nav kredīta,tad tevis nav vispār",tad tagad ir sauklis "ja tev nav problēmu ar kredīta atdošanu,tad tevis nav vispār"!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Zoo rakstīja: Ja agrāk valdīja viedoklis "ja tev nav kredīta,tad tevis nav vispār",tad tagad ir sauklis "ja tev nav problēmu ar kredīta atdošanu,tad tevis nav vispār"!

Pēc pēdējiem eirobora kritumiem kredīta maksājums ir mazāks nekā komunālie. Jo dziļāk krīzē, jo vieglāk dzīvot!

jevroperebors būs ap 1%

normāla pievienotā %tu likme bankām bija zem 1%

kur vēl šodien var dabūt tik lētu naudu???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Zoo rakstīja: Ja agrāk valdīja viedoklis "ja tev nav kredīta,tad tevis nav vispār",tad tagad ir sauklis "ja tev nav problēmu ar kredīta atdošanu,tad tevis nav vispār"!

Pēc pēdējiem eirobora kritumiem kredīta maksājums ir mazāks nekā komunālie. Jo dziļāk krīzē, jo vieglāk dzīvot!

jevroperebors būs ap 1%

normāla pievienotā %tu likme bankām bija zem 1%

kur vēl šodien var dabūt tik lētu naudu???

Nauda ta ir lēta, bet tagad strahujetsa ar pirmo iemaksu un žmiedzas ar vērtēšanu.

uzblez savu vērtētāju kantori, būsi miljonārs - visi klienti būs tavi.... dod katram novērtējumu "cik vajag" kā treknajos gados

Kovacs Reģ.: 07.08.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Dažām pofig, bet dažas netic tam vērtējumam. Arī no "savējā" sadarbības partnera.

jau sen vairs neviens neskatās tikai uz vērtējumu, bet gan ņem mazāko ciparu no pirkuma un vērtējuma summām + paši arī izskata ko un kā + var arī paprasīt lai tie 15-30%, kas ir 1. iemaksa arī tiešām parādās tavā kontā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

vinstrol rakstīja: Ir tāds bezproblēmu finans. dzīves likums-auto jāpērk,kura vērt. ir ne lielāka par 3 mēn. summārajiem ienākumiem, māja(dzīvokl.) jāpērk ,kas maksā ne vairāk kā 3 gadu summārie ienākumi.

Šodien daudzi izlasot Tevu teksiņu , pie sevis nodomā .. eh ja būtu toreiz tā darījis....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

viņš to pirms gada rakstīja

'''''''''''''''''''''''''''''''''

vinstrol

Galerija

14.02.2008 14:19

Ir tāds bezproblēmu finans. dzīves likums-auto jāpērk,kura vērt. ir ne lielāka par 3 mēn. summārajiem ienākumiem, māja(dzīvokl.) jāpērk ,kas maksā ne vairāk kā 3 gadu summārie ienākumi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ir man kopš neatminama laika parex bankas kredītkarte vulgaris neparedzētiem gadījumiem, ar nelielu kredītlimitu 350 ls

kaut kad pirms pāris nedēļām zvana mobilais un saka, ka parekss, es slaidi pasūtīju 2 mājas tālāk, jo man no šiem neko nevajag

vakar pastā no šiem vēstule, ka viņi man zvanījuši lai es iesniedzot dokumentus par saviem ienākumiem, tā ka es to neesot izdarījis, tad man kredītlimitu pazeminot uz 100 ls...

man tas ir pouhj, bet liecina par bankā vadošo spriedzi... kāds baidās pazaudēt 250 latus...

Un vēl. Acīmredzot banka zina (kā?) ka jau pusgadu sa;nemu bezdarbnieka pabalstu...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

vo vo , paruksis dikti sacepies ...

man tas pac , pirms pāris gadiem paši uzbāzās ar Amerikāņu Expresi, limitu prasīja ,tā tieši un vienkārši-cik uzlikt? da pofig,lieciet 500 ls, un tagad arī man zvans, skuķītis brīdina ka saruna tiekot ierakstīta, lai tik nesot ienākumu apliecinošos papīrus, nu lab-atnesu. pirms dažām dienām maļava no šiem-esot samazinājuši uz 400 .... man,redz, būšot vieglāk

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Acīmredzot banka zina (kā?) ka jau pusgadu sa;nemu bezdarbnieka pabalstu...

Da baņķieri tagadējos laikos draudzīgi papļāpā viens ar otru; sak, nu, kā Smaidīgajam, vēl saņem algu tavā bankā? Ak vairs nesaņem, un pat atlaišanas pabalsts izmaksāts? Aha, un bezdarbnieka pabalsts pienāk arī? Nu, nu... vajadzēs apgriezt limitu...

--

Vispār, cik zinu, tad pagaidām vienīgi pastā norēķinu konts ir tas, kurš nav sakarā ar banku un baņķieru papļāpāšanu.

Piemēram, abas zviedru bankas jau sen savstarpēji ar info apmainās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: vo vo , paruksis dikti sacepies ...

man tas pac , pirms pāris gadiem paši uzbāzās ar Amerikāņu Expresi, limitu prasīja ,tā tieši un vienkārši-cik uzlikt? da pofig,lieciet 500 ls, un tagad arī man zvans, skuķītis brīdina ka saruna tiekot ierakstīta, lai tik nesot ienākumu apliecinošos papīrus, nu lab-atnesu. pirms dažām dienām maļava no šiem-esot samazinājuši uz 400 .... man,redz, būšot vieglāk

agrāk amurikāņu ekspesim esot bijis tā, ka no parukša atblieza vēstuli, ķipa, ja tu neatnāksi un nenoprotestēsi, tad tev limitu pacelsim trīs reizes....

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēdējā 1/2 gada laikā ir ņemti 3 līzingi bankā (juridiskai parsonai) diviem auto un viens bija ražošanas līdzekļi, nekādu problēmu, % un citi noteikumi tādi paši kā pirms 3 gadiem

Nesaprotu par ko visi sūdzas, ka bankas kredītus nedod

Un tas kas notiek ar nekustamajiem īpāsumiem man arī patīk, par mājas iegādi domāju jau gadus 5, bet visu laiku roka necēlās maksāt par māju Latvijā vairāk kā Grieķijas salās

Domāju, ka pēc gada būs beidzot jāpērk

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pagājušajā pavasarī apbraukāju pierīgas mājas un strīdējos par cenām ar īpašniekiem, kuri man mēģināja iestāstīt, kādēļ viņu mājiņas maksā 200 000 Ls, sapratu, ka vēl viņi neko nav sapratuši , tagad man zvana tie paši vīriņi ar jautājumu, vai mājiņu neesat nopircis ? Un par cenu arī beidzot ir gatavi runāt, bet vēl nepietiekoši

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pagājušajā pavasarī apbraukāju pierīgas mājas un strīdējos par cenām ar īpašniekiem, kuri man mēģināja iestāstīt, kādēļ viņu mājiņas maksā 200 000 Ls, sapratu, ka vēl viņi neko nav sapratuši , tagad man zvana tie paši vīriņi ar jautājumu, vai mājiņu neesat nopircis ? Un par cenu arī beidzot ir gatavi runāt, bet vēl nepietiekoši

pagaidi vēl pusgadu... pakaļ sviedīs...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pagājušajā pavasarī apbraukāju pierīgas mājas un strīdējos par cenām ar īpašniekiem, kuri man mēģināja iestāstīt, kādēļ viņu mājiņas maksā 200 000 Ls, sapratu, ka vēl viņi neko nav sapratuši , tagad man zvana tie paši vīriņi ar jautājumu, vai mājiņu neesat nopircis ? Un par cenu arī beidzot ir gatavi runāt, bet vēl nepietiekoši

man kaimiņos par jaunbūvi (juridiski)

~1200 zeme, mājiņa kādi 150metri, ķipa otrais stāvs ir jumta stāvs, elektrība ir, šķembu pievedceļš, fasādes apdare ir, bet bez iekšējās apdares(plikas sienas un jumta pakojums), sētas, teritorijas labiekārtojuma, apkures un ūdens

prasa 65k latus

turpat pretī bišķi lielāka mājele tādā pašā kondīcijā, pa 70000

kad es pirms kāda pusotra gada prasīju viņam pa cik viņš pārdod, toreiz šis teica, ka es tāpat nepirkšot un viņš man nemaz neteikšot

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti