Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pašreiz Saulkrastos jūras pusē mājas par 120 000 ir nopērkamas

www.ss.lv/...

Un pie sunīšu ezera 450 km ar baseinu pa 170 000

www.ss.lv/...

ja man nebūtu katru dienu 8 darbā jābūt pirktu šito

www.ss.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kur vēl šodien var dabūt tik lētu naudu???

tikai pamēģini dabūt, apliksi reno pakaļkājas.

viss atkarīgs no ķīlas un kredītvēstures.....

es patreiz varu dabūt eirobors +1.5% + 1.5% par "resursu sagādi", tobiš kredīta piešķiršanu.

droši vien, ka parunājot varētu arī mazākus tos %tus dabūt.

nu un protams visas zemesgrāmatu kuiņas, kas beigās ir pietiekoši dārgi

protams, tikai ne pret nepabeigto māju, tai no bankas viedokļa nav nekādas vērtības...

bet par rīgas dzīvokļiem... bez vērtējuma varu dabūt 70% no 500eiro, tobiš 350 eiro par kvadrātmetru.... ja ir viņu akceptēts vērtējums, tad attiecīgi 70% no tās summas...

pirms 3 gadiem par ~50 mxm divistabu dzīvokli bez īpaša remonta, varēja brīvi dabūt 3.5 reizes vairāk...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pašreiz Saulkrastos jūras pusē mājas par 120 000 ir nopērkamas

www.ss.lv/...

Un pie sunīšu ezera 450 km ar baseinu pa 170 000

www.ss.lv/...

ja man nebūtu katru dienu 8 darbā jābūt pirktu šito

www.ss.lv/...

Pirmā ir kaka (dēļ apkures), otrā so so, bet trešā gan sweet

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Acīmredzot banka zina (kā?) ka jau pusgadu sa;nemu bezdarbnieka pabalstu...

Da baņķieri tagadējos laikos draudzīgi papļāpā viens ar otru; sak, nu, kā Smaidīgajam, vēl saņem algu tavā bankā? Ak vairs nesaņem, un pat atlaišanas pabalsts izmaksāts? Aha, un bezdarbnieka pabalsts pienāk arī? Nu, nu... vajadzēs apgriezt limitu...

--

Vispār, cik zinu, tad pagaidām vienīgi pastā norēķinu konts ir tas, kurš nav sakarā ar banku un baņķieru papļāpāšanu.

Piemēram, abas zviedru bankas jau sen savstarpēji ar info apmainās.

Par tām zviedru bankām taisnība!!! Pirms pāris mēnešiem šie uztaisīja pārsteigumu - man konts ir Swedbankā, atvēru Dzīvības apdrošināšanu SEB bankā un katru mēnesi pēc iespējām pārskaitīju pēc iespējām, bet pēc pāris mēnešiem pēkšņi kāds ir parūpējies par automātisko maksājumu un noskaita līgumā norādīto summu (slēdzot līgumu tika apgalvots ka tas nav kredīts - var skaitīt cik rocība atļauj, bet ir minimālā summa, lai polise būtu spēkā)...neviens man par automātisko maksājumu neko nebija minējis šajā sakarā - tā nu vieglu roku hanzanetā aut.maks. likvidēju un skaitu cik gribu!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man gan ar SE bankām maz sakara, bet sievai ar - jamie vēsā mierā rīkojas ar kontu turpu šurpu. Gadījums bija saistītbā ar kredītkaršu datu zādzību, kads bija pacenties ( Laikam Romā) nodublēt kartes info, un pēc mēnešiem 2 iepirkties Francija lidostā un Lielbritānijā lidostā ( diezin vai bija lidojis drīzāķ zināja šo to no tās sistēmas).

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

praktiski... un ātri,...

www.tvnet.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: praktiski... un ātri,...

www.tvnet.lv/...

zagt un dedzināt nav izdevīgi, tiek ierosināta krimināllieta un naudu var dabūt pēc ļoti ilga laika

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: praktiski... un ātri,...

www.tvnet.lv/...

zagt un dedzināt nav izdevīgi, tiek ierosināta krimināllieta un naudu var dabūt pēc ļoti ilga laika

Ir drošinātāji, kuri pie nepareizas nodedzināšanas vispār neko nemaksā.

pie nepareizas nozagšanas arī

katrā gadījumā viņiem tagad ir grūti laiki

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

katrā gadījumā viņiem tagad ir grūti laiki

Spēcīga atziņa, galvenais, unikāla un vienreizēja.

apklusti, pamuļķi!

un ņekuj nepilnīgi citēt ļeņina, tobiš manus rakstus

p.n.

āzis tu esi un kā āzis tu arī nomirsi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: praktiski... un ātri,...

www.tvnet.lv/...

zagt un dedzināt nav izdevīgi, tiek ierosināta krimināllieta un naudu var dabūt pēc ļoti ilga laika

nu vispār tur rakstīts ka metāllūžņos.... tā ka gluži dedzināšana nav....

un ja pareizi atceros - tad naudu izmaksā 10 dienu laikā..... pat ar krimināllietu... ja kas nepatiks- pēc tam regresu sarīkos.... pa kudi lielāko naudas summu...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: praktiski... un ātri,...

www.tvnet.lv/...

zagt un dedzināt nav izdevīgi, tiek ierosināta krimināllieta un naudu var dabūt pēc ļoti ilga laika

Pēc cik ilga? Esi zadzis un dedzinājis,ka zini ?

izklausās ka tu zagi un dedzināji.... un zini ka naudu var dabūt ātri...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja: praktiski... un ātri,...

www.tvnet.lv/...

zagt un dedzināt nav izdevīgi, tiek ierosināta krimināllieta un naudu var dabūt pēc ļoti ilga laika

nu vispār tur rakstīts ka metāllūžņos.... tā ka gluži dedzināšana nav....

un ja pareizi atceros - tad naudu izmaksā 10 dienu laikā..... pat ar krimināllietu... ja kas nepatiks- pēc tam regresu sarīkos.... pa kudi lielāko naudas summu...

pamēģini

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pašreiz Saulkrastos jūras pusē mājas par 120 000 ir nopērkamas

www.ss.lv/...

Un pie sunīšu ezera 450 km ar baseinu pa 170 000

www.ss.lv/...

ja man nebūtu katru dienu 8 darbā jābūt pirktu šito

www.ss.lv/...

Nezinu kā tev, bet ņemot vērā ka Latvija ir ziemeļvalsts, neko pretīgāku priekš manis kā dzīvošnu pie jūras , es nevaru iedomāties.

Tie kas nav izbaudījuši ko nozīmē dzīvot pie jūras un cik daudz patīkamāk no klimata viedokļa ir dzīvot piem. austrumlatvijā vai vismaz vidzemes augstienē, tie nesapratīs....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Nezinu kā tev, bet ņemot vērā ka Latvija ir ziemeļvalsts, neko pretīgāku priekš manis kā dzīvošnu pie jūras , es nevaru iedomāties.

Tie kas nav izbaudījuši ko nozīmē dzīvot pie jūras un cik daudz patīkamāk no klimata viedokļa ir dzīvot piem. austrumlatvijā vai vismaz vidzemes augstienē, tie nesapratīs....

+1

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Nezinu kā tev, bet ņemot vērā ka Latvija ir ziemeļvalsts, neko pretīgāku priekš manis kā dzīvošnu pie jūras , es nevaru iedomāties.

Tie kas nav izbaudījuši ko nozīmē dzīvot pie jūras un cik daudz patīkamāk no klimata viedokļa ir dzīvot piem. austrumlatvijā vai vismaz vidzemes augstienē, tie nesapratīs....

+1

Divas draugu ģimenes nomainija Saaulkrastus pret Siguldu un ļooti apmierinati par izveli , ne tikai sadziviski ( ārsti bērnudārzi u t t ,)bet ari no veselibas puses itseviķi bērnu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Intresants topiks, var paskatīties ko cilvēki domāja treknajos gados

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

STALINS rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Nezinu kā tev, bet ņemot vērā ka Latvija ir ziemeļvalsts, neko pretīgāku priekš manis kā dzīvošnu pie jūras , es nevaru iedomāties.

Tie kas nav izbaudījuši ko nozīmē dzīvot pie jūras un cik daudz patīkamāk no klimata viedokļa ir dzīvot piem. austrumlatvijā vai vismaz vidzemes augstienē, tie nesapratīs....

+1

Divas draugu ģimenes nomainija Saaulkrastus pret Siguldu un ļooti apmierinati par izveli , ne tikai sadziviski ( ārsti bērnudārzi u t t ,)bet ari no veselibas puses itseviķi bērnu

Lielākas iespējas ar darbu un tas ir viss.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nezinu gan, kaa jūºas vēš var kaiteet...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Intresants topiks, var paskatīties ko cilvēki domāja treknajos gados

gadi nebija tik trekni kaa dažs labs bija iedomaajies...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ir taa, ka dzivijot Jurmalaa, no juuras 700m, un redzu es to pelkji tik 15 reizes gadaa. ridzinieki ito biezhaak to dara

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Mēs, jurmalnieki, esam jau biški izlaidušies un iegrimuši slinkumā. Faktiski, jau 50 gadus esmu jurmalnieks. Atceros, bērnībā uz jūru vasarās gājām katru dienu, citās sezonās - svētdienas ar vecākiem pastaigas bija teju obligatas. Nu, pēdējos gados kaut kā viss sanāk retāk. Vasarā biju pludmalē tikai kādas 5 reizes. Vairāk līdz šim neessmu tur bijis. Atceros, ka vēl 1.oktobrī peldējos Vidusjūrā pie Tunisijas...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Uzgāju \"neticami izdevīgu\" piedāvājumu - \"Māja par pusi no tās reālās cenas\" www.ekociems.lv/...

Tas liek aizdomāties, ko gan tagad nozīmē \"reālā cena\"?

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

A tur dzēvenes pagalmā neaug??

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tās mājas patiesībā ir ļoti labas, man tikai tā puse pilnīgi nepieņemama ir (darbs Juglā)

BEt domāju, ka arī par šo cenu viņas neviens nepirks, latvietim nevajag māju ar sūnu jumtu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

glīti...

tik iedomājos cik tur vasarā odu...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti