Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: gandrīz 20 gadus nodzīvoju 2stāvu māja

ja būvēšu , tad tikai 1stāvu ar max 150 kv.m. , bet drīzāk ~100mkv ar terasi un nojumi autosiem

Nekad nav bijusi māja, tas tikai sapnis

Bet pilnīgi skaidri zinu, ka tikai 1 stāvs un platība ap 150 km

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

TDIOTS rakstīja: gandrīz 20 gadus nodzīvoju 2stāvu māja

ja būvēšu , tad tikai 1stāvu ar max 150 kv.m. , bet drīzāk ~100mkv ar terasi un nojumi autosiem

Nekad nav bijusi māja, tas tikai sapnis

Bet pilnīgi skaidri zinu, ka tikai 1 stāvs un platība ap 150 km

man ar , kā izrādijās , viņa bij tikkai sapnis

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: kāda vaina 2.stāvu mājai vismaz žoga pa logu nav jāskatās..

trepes aizņem vietu + sava resnā pēcpuse jācilā pa viņām

daudzkas aizņem vietu, bet izskatās arī labi.. var apakšā iekārtot noloktavu vai kādus tehnisko mezglus..

mīnuss vienstāvam, ja maz zemes..

bet nu tas tiesām gaumes jautājums, man gan šķiet, ka pa 2. stāva logu foršāk skatīties kā pirmā

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

TDIOTS rakstīja: gandrīz 20 gadus nodzīvoju 2stāvu māja

ja būvēšu , tad tikai 1stāvu ar max 150 kv.m. , bet drīzāk ~100mkv ar terasi un nojumi autosiem

Nekad nav bijusi māja, tas tikai sapnis

Bet pilnīgi skaidri zinu, ka tikai 1 stāvs un platība ap 150 km

Skatos esi mainījis domas par dzīvošanu privātmājā ,kautkad agrāk izteicies ,ka pilnībā apmierina centrā dzīvošana, jo ātra nokļūšana darbā gan no .

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

kļūstu vecāks, sāku domāt par pensiju, rozēm, mauriņu

īpaši vasarā, bet kad ziemā iznāk braukt no ārpus Rīgas uz darbu, tad priecājos, ka dzīvoju centrā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nezinu, piemēram, no Carnikavas uz RĪgu brauciens sanak ātrāk kā no vienas otra priekšpilsetas rajona..

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Un esmu arī sapratis kādu un kur viņu gribu, ja tomēr izšķiršos par šo pasākumu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kādi tad ir sapņu ciemati?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Konkrēta ciemata nav, bet vietai jābūt tādai, lai nav jāmeklē vasaras māja papildus

Tai faktiski ir jābūt brīvdienu mājai, kur var arī dzīvot ziemā, kad aiziešu pensijā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Carnikava izvēlēta gan deļ Rīgas tuvuma gan jūra, mežs un Gauja, kā arī lētak nekā citos pierīgas laukos..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

turbopiile rakstīja: kādi tad ir sapņu ciemati?

Tovancevburga

tovanceva sādžiņas ir raksturīgas ar to, ka zemītes tur ir pa minimumu, pie tam ceļi nav atsevišķi izdalīti (parcelēti, kā Vadonis mīl teikt, kuj gan zin ko tas svešcārds nozīmē), bet gan 1200mxm zemes gabala īpašniekam pieder zeme līdz pus-ceļam....

vot tur kuru katru māju nemaz uzcelt nevar

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tādi bieži ir bijušie dārziņu rajoni, kas pārtop par dzīvojamajiem.. tur nu gan nekas cits neatliek kā būvet nelielas divstāvu mājiņas.. piedevām, vairumam šādu vietu kādreiz ir bijuši apbūves noteikumi ar maksimālo platību pavisam nelielu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

zemes netrūkst, bet naudas gan.. jāiet uz kompromisiem.. piemēram, es pirku jau gatavu māju šādā mazdārziņu rajonā.. kaimiņi tiesa tuvu, pleķīts mazss, bet kompensējas ar apkārtni un tuvējiem labumiem..

vecumdienās gan gribētu māju kalna galā un ta lai knapi var redzet kaimiņu

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Esmu jau sansniedzis vecumu man šitie mazdāržiņu rajoni uzdzen šausmas

Tur tač no rīta pie jāņogu krūma pačurāt nevar

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Konkrēta ciemata nav, bet vietai jābūt tādai, lai nav jāmeklē vasaras māja papildus

Tai faktiski ir jābūt brīvdienu mājai, kur var arī dzīvot ziemā, kad aiziešu pensijā

Pašlaik mūsu profesijas pārstāvji pensijā neiet ,velk līdz pēdējam .

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ohohooo... salidojums te ...kaa raadaas

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

arba rakstīja: Konkrēta ciemata nav, bet vietai jābūt tādai, lai nav jāmeklē vasaras māja papildus

Tai faktiski ir jābūt brīvdienu mājai, kur var arī dzīvot ziemā, kad aiziešu pensijā

Pašlaik mūsu profesijas pārstāvji pensijā neiet ,velk līdz pēdējam .

Kabinetā kurā sēžu iepriekšejie sēdētāji nav nodzīvojuši līdz pensijai , visi nomiruši pirms tam ar infarktiem

Es esmu ieplānojis iet pensijā un jau pirms tam ievērojami samazināt darba apjomu, jau tagad to daru

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ohohooo... salidojums te ...kaa raadaas

Pilnmēness

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Eglīša faktôrs

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pašrfeiz vēl pirkt nevajag, jāpērk pie pirmās pazīmes, ka cenas sāk celties, vai arī gadījumā , ja var brīnišķīgu īpašumu dabūt patiešām par svietmaizi

mašinai noformēju op. līzingu pirms 2 nedēļām , bez problēmām ar normāliem noteikumiem

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pāsreiz jau Jūrmalā var normālas mājas atrst ap 110 000 - 130 000 Ls, kas vēl būs

Bus kā 1995 gadā, kad nopirku dzivokli par 25 000 $ centrā 200m2.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nebaidies ka varētu sanākt kā 1993. gadā - naudiņa, kuras labākais pielietojums ir @ WC?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pašrfeiz vēl pirkt nevajag, jāpērk pie pirmās pazīmes, ka cenas sāk celties, vai arī gadījumā , ja var brīnišķīgu īpašumu dabūt patiešām par svietmaizi

mašinai noformēju op. līzingu pirms 2 nedēļām , bez problēmām ar normāliem noteikumiem

Tas jāsaprot ,ka leksis adots un paņemts kas cits uz op līzingu ?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Labāk pastāstiet,kurš paķēris krītu NĪ iegādei pēdējā mēneša laikā.

Mans kolēģis tikko saformēja NĪ kredītu, ļoti negribīgi, taču DNB tomēr piekrita. Ar visu to, ka vērtējums OK un reālā īpašuma pārdošanas cena arī laba. Nervi gan tika patērēti ne pa jokam..

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nebaidies ka varētu sanākt kā 1993. gadā - naudiņa, kuras labākais pielietojums ir @ WC?

Un kas tev liedz konvertēt?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti