Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Bus kā 1995 gadā, kad nopirku dzivokli par 25 000 $ centrā 200m2.

pagrabstāvu vai?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

rudens68 rakstīja:

arba rakstīja: Konkrēta ciemata nav, bet vietai jābūt tādai, lai nav jāmeklē vasaras māja papildus

Tai faktiski ir jābūt brīvdienu mājai, kur var arī dzīvot ziemā, kad aiziešu pensijā

Pašlaik mūsu profesijas pārstāvji pensijā neiet ,velk līdz pēdējam .

Kabinetā kurā sēžu iepriekšejie sēdētāji nav nodzīvojuši līdz pensijai , visi nomiruši pirms tam ar infarktiem

Es esmu ieplānojis iet pensijā un jau pirms tam ievērojami samazināt darba apjomu, jau tagad to daru

Ar ko tad nodarbojies ja infarkts draud?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

kamēr būs šitādas īres maksas tikmēr cenas necelsies.

"Mikrorajonos vidējā īres maksas vienas istabas sērijveida dzīvokļiem ir 110 lati, divu istabu dzīvokļiem - 120 lati, trīs istabu dzīvokļiem - 130 lati."

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

arba rakstīja:

Bus kā 1995 gadā, kad nopirku dzivokli par 25 000 $ centrā 200m2.

pagrabstāvu vai?

95 gadā Rīgas centra dzīvokļi ~ 200 m2 maksimāli maksāja 40 000 $, tad viņam bija jābūt pilnīgi izcilā vietā, vienu skatīju Alberta ielā, citādi centra cenas bija ap 20 000 - 30 000 $, tas gan bija nerementēts padomju laika komunālais dzīvoklis ar 4 gāzes plītīm

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

arba rakstīja: Pašrfeiz vēl pirkt nevajag, jāpērk pie pirmās pazīmes, ka cenas sāk celties, vai arī gadījumā , ja var brīnišķīgu īpašumu dabūt patiešām par svietmaizi

mašinai noformēju op. līzingu pirms 2 nedēļām , bez problēmām ar normāliem noteikumiem

Tas jāsaprot ,ka leksis adots un paņemts kas cits uz op līzingu ?

Nē, to pašu LExi noformēju vēl uz 2 gadiem Jātaupa tagad

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja zemītes nav daudz, tad 1,5-2 stāvu māja tomēr ir labāks risinājums Piemēram, nevajag kāpnes

Par konkrēto EKOCIEMS.lv projektu - izskatās baigi OK.

Nebūtu izlicis visu savu "es" un finanses savā jaunuzceltajā mājelē (kopā pašizmaksa ar visu zemi sanākusi tikai 15k ls mazāk nekā šamais piedāvājums), būtu iemesls ļoti intensīvi pārdomāt piedāvājumu...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un vēl - nekā slikta neredzu arī t.s. dārza māju variantos. Jā, apkārt kaimiņi utt., taču neviens neliedz iegādāties (šobrīd parlabu cenu) arī blakus esošos gabalus un divkāršot vai pat trīskāršot īpašuma platību.

Piederu pie tiem, kas tomēr labāk gadu pamocīsies un būvēs pašu spēkiem (kontrolējot procesus un tajos aktīvi piedaloties), ievērojot visas tehnoloģijas un normas, lieki neekonomējot uz lietām, kas būtiskas (piem., jumta siltināšana) utt. Varbūt arī rezultāts sanāk tāds padārgs, toties skaidri zinu, par ko maksāt to sasodīto kredītu Galvenais, lai pašam patīk!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

parasti tie mazdārziņu īpašnieki jūtas ka milionāri un par saviem gabaliņiem grib astranomiskas summas..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu pārliecinošs mīnuss tikai būda pie būdas.. pārējie mīnusi atkarība no situācijas.. bet par dzīvokli tomēr labak,,,

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu man paveicies, reāli redzu tikai vienu kaimiņu un tā pati tantiņa, kas šad tad vasara atbrauc.. pārējie veiksmīgi nomaskēti.. ceļš un pārejais viss ļoti ērti un pārdomāti..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ja jau miskastnieki un malkas kamazss tiek klāt, gan pazrnieki tiktu.. tpu tput tptu..

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es arī reālus mīnusus nesaskatu. Kad NĪ tirgus bija pīķa stadijā, adekvātu ~ 1000m2 gabalu jaunā ciematā nopirkt varēja par šobrīd jau pilnībā uzbūvētas (un iekārtotas) kvalitatīvas 2 stāvu mājas + zemes pašizmaksu..

Manā variantā šosejas malā, ātra un ērta piebraukšana. Ne reizi neesmu iebuksējis

Bet - katram tak sava doma

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Man gluži jauka šķiet mana patreizējā sijācija - dzīvoklis Rīgā , māja laukos

Māja pierīgā ar kaimiņiem 'čerez žogu' neir tas jaukākais , ne tu vari , netraucejot kaimiņus , festivalu sarīkot , ne šamie to pašu

Bet nu gatrs gadijiens ir īpaššš .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tam ir risinājums, mana māja - mana pils un daru, ko gribu

Neviena kaimiņu vecenīte man nenorādīs, kā dzīvot.

Jāliek saprast, ka jaunais karalis rajonā esi tu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Tam ir risinājums, mana māja - mana pils un daru, ko gribu

Neviena kaimiņu vecenīte man nenorādīs, kā dzīvot.

Jāliek saprast, ka jaunais karalis rajonā esi tu

bet gribās tokš mieru un atpūtu

pat 'rajõna kingam'

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Man gluži jauka šķiet mana patreizējā sijācija - dzīvoklis Rīgā , māja laukos

Māja pierīgā ar kaimiņiem 'čerez žogu' neir tas jaukākais , ne tu vari , netraucejot kaimiņus , festivalu sarīkot , ne šamie to pašu

Bet nu gatrs gadijiens ir īpaššš .

vislabāk, ja tā māja ir līdz stundas braucienam no Rīgas. tā es vasaras sezonā praktiski pārvācos uz turieni

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Man gluži jauka šķiet mana patreizējā sijācija - dzīvoklis Rīgā , māja laukos

Māja pierīgā ar kaimiņiem 'čerez žogu' neir tas jaukākais , ne tu vari , netraucejot kaimiņus , festivalu sarīkot , ne šamie to pašu

Bet nu gatrs gadijiens ir īpaššš .

vislabāk, ja tā māja ir līdz stundas braucienam no Rīgas. tā es vasaras sezonā praktiski pārvācos uz turieni

man ir ~40-47min( uz 100km/h , pilnīgā rasslabuxā)pa Liepājas šos. līdz Jūrmalas šos. , a tālāk ' kak karta ļjažit'

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Un tie dārzu māju varianti ir pilnīgs atstojs. 600m2, būda pie būdas, normāla piebraucamā ceļa praktiski nav. Komunikācijas čerez žopu.

Tev jau kā bomzim tas nekrata, dzīvo un smaidi.

Dzīves luteklis sratskad, kurš bērnībā ir košļājis, bet vitamīnus atstājis dobē.

Cerams, ka citiem turpmāk pietiks prāta оно ignorēt

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

RIGIBOR likme sasniegusi visu laiku zemāko līmeni

Šodien naudas tirgus RIGIBOR trīs mēnešu likme sasniegusi 2,45%, kas ir visu laiku zemākais līmenis, liecina Latvijas Bankas dati.

Salīdzinājumam - 2009.gada 5.martā RIGIBOR trīs mēnešu likme bija 11,8%. Arī šā gada 5.februārī likme bija 3,35%, 4.janvārī - 6,68%, bet janvāra nogalē RIGIBOR trīs mēnešu likme pirmo reizi kopš 2007.gada maija noslīdēja zem 4% līmeņa.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vēl neko tas neliecina, 70% kredītu parādnieku kavē jau vairāk par 6mēnešiem, bet bankas uz kaut ko vēl gaida. Tagad vēl situāciju glābj līzinga autosi, kurus var izdevīgi notirgot un neciest zaudējumus, bet drīz pienāks kārta arī NĪ un būs otrais vilnis.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Izskatās ka būs jāatgriežas pie dziļurbuma:

www.financenet.lv/...

Un personīgās atdzelžošanas stacijas?

Citās pilsētās jau labu laiku ir 2x augstāki tarifi..

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Kaksis rakstīja: Izskatās ka būs jāatgriežas pie dziļurbuma:

www.financenet.lv/...

Un personīgās atdzelžošanas stacijas?

Citās pilsētās jau labu laiku ir 2x augstāki tarifi..

A kas vainas dzelzim? Visu laiku varēja dzer, tagad nē. Esmu redzējis šito "tīro" ūdeņu dzērājus aptiekās pērkam dzels preperātus.

Nav runa par dzeršanu. Visas malas no tā ūdens paliek rūsainas - ja tev patīk regulāri berzt duškabīni, vannu, izlietnes utt, tad tik uz priekšu!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Kaksis rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Kaksis rakstīja: Izskatās ka būs jāatgriežas pie dziļurbuma:

www.financenet.lv/...

Un personīgās atdzelžošanas stacijas?

Citās pilsētās jau labu laiku ir 2x augstāki tarifi..

A kas vainas dzelzim? Visu laiku varēja dzer, tagad nē. Esmu redzējis šito "tīro" ūdeņu dzērājus aptiekās pērkam dzels preperātus.

Nav runa par dzeršanu. Visas malas no tā ūdens paliek rūsainas - ja tev patīk regulāri berzt duškabīni, vannu, izlietnes utt, tad tik uz priekšu!

Nekas tur nepaliek rūsains. Daudz lielāks ļaunums ir kaļķis ūdenī un tā radītais katlakmens. Bet nu ar labu filtru to visu (gandrīz) var nofiltrēt nost.

Nestāsti to man. Man ir ilga pieredze ar dzelžainu ūdeni un attiecīgu rūsas regulāru tīrīšanu (starp citu, visefektīvākais līdzeklis bija LV ražotā Aina), līdz kamēr tika uzcelta atdzelžošanas stacija un šī problēma izzuda, tarifs gan pacēlās 2x.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Kaksis rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Kaksis rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Kaksis rakstīja: Izskatās ka būs jāatgriežas pie dziļurbuma:

www.financenet.lv/...

Un personīgās atdzelžošanas stacijas?

Citās pilsētās jau labu laiku ir 2x augstāki tarifi..

A kas vainas dzelzim? Visu laiku varēja dzer, tagad nē. Esmu redzējis šito "tīro" ūdeņu dzērājus aptiekās pērkam dzels preperātus.

Nav runa par dzeršanu. Visas malas no tā ūdens paliek rūsainas - ja tev patīk regulāri berzt duškabīni, vannu, izlietnes utt, tad tik uz priekšu!

Nekas tur nepaliek rūsains. Daudz lielāks ļaunums ir kaļķis ūdenī un tā radītais katlakmens. Bet nu ar labu filtru to visu (gandrīz) var nofiltrēt nost.

Nestāsti to man. Man ir ilga pieredze ar dzelžainu ūdeni un attiecīgu rūsas regulāru tīrīšanu (starp citu, visefektīvākais līdzeklis bija LV ražotā Aina), līdz kamēr tika uzcelta atdzelžošanas stacija un šī problēma izzuda, tarifs gan pacēlās 2x.

kas tev traucē uzlikt savu personīgo atdzelžotāju....

izskatās jamais kā ~1.2 augsta 30 cm resna muca, kurai klāt ir ~spaiņa lieluma kastīte ar zilajiem graudiņiem....

maksā jamais ~300 latus.... izdevumi ir ~reizi gadā papildināt graudiņus par 15ls

tāda pati sistēma ir uzliekama arī kaļķim.... tikai mazās kastītes vietā ir sāls muca ~80 cm augsta un 50cm resna... regulārie izdevumi ~50ls gadā sāls tabletēm

vispār tie regulārie izdevumi ir atkarīgi no ūdens piesārņojuma un patēriņa....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Naktī uz piektdienu Ceļu policija apturēja kādu sudrabotu «BMW» markas auto Anniņmuižas bulvārī, jo Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka līdzīga auto šoferis apzadzis kādu degvielas uzpildes staciju. Viņš nozadzis degvielu 40 latu vērtībā, portālam «Apollo» pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis.

Foto: Evija Trifanova/LETA

Ceļu policisti vīrietim lūdza uzrādīt dokumentus un izrādījās, ka viņš brauc ar viltotām numura zīmēm. 1982.gadā dzimušo vīrieti policisti aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

Netipiskais degvielas zaglis pastāstīja, ka nav vēlējies naudu tērēt degvielas iegādei, bet labāk izvēlējies nomaksāt bankā ņemtu kredītu

www.apollo.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti