Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..69
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

www.rgsl.edu.lv/...

welcome!

Tā neko sev ceņņiks pat uz vispārējā fona...

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par noderiigs info, tik man jau no 8.01. saakas izgliitojoshie kursi liidziigaa teemaa, padziljinaati ieksh nek. iipashumu apsaimniekoshanas

Buutu interesanti sanjemt veel kaadu papildus materiaalus par Taviem piedaavaataajiem kursiem, uz kaada pamata, seciibaa un veertiibaa viss notiek. Droshi var reklaamu uz manu mailu likt

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

programma iziet caur visu procesu un konfronetee to, kas tiek prasiits no buuvnieka/pasuutiitaaja/attiistiitaja - ar administratiivo procesu - t.i. - ko pashvaldiiba un citi uzraugi driikst/nedriikst prasiit katraa no posmiem, kur ir koliizijas, kaada ir bijusi liidzshineejaa tiesu prakse.. juristiem patiik, bet naak arii firmu vadiitaaji..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

www.rgsl.edu.lv/...

welcome!

Tā neko sev ceņņiks pat uz vispārējā fona...

nu beidz! 17,5 ls stundaa - tas ir pat leetaak kaa dazhaa labaa (labaa!) autoservisaa

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Peec buutiibas izklausaas labi, bet iisti nav paarlieciibas, ka tieshaam shim procesam speej iziet cauri 5-6 stundaas, taa reaali njemot no pieredzes Liidz ar to mazliet zuud ticamiibas moments samaksaatajai naudai un ieguutajam labumam.

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Nezinīte pasniedz kursus citiem nezinīšiem...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

www.rgsl.edu.lv/...

welcome!

Tā neko sev ceņņiks pat uz vispārējā fona...

nu beidz! 17,5 ls stundaa - tas ir pat leetaak kaa dazhaa labaa (labaa!) autoservisaa

Vai arī tikpat cik stundā paņemtu Dravnieks ar Jautrīti abi kopā pie līdzīgiem nosacījumiem

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

www.rgsl.edu.lv/...

welcome!

Tā neko sev ceņņiks pat uz vispārējā fona...

nu beidz! 17,5 ls stundaa - tas ir pat leetaak kaa dazhaa labaa (labaa!) autoservisaa

Vai arī tikpat cik stundā paņemtu Dravnieks ar Jautrīti abi kopā pie līdzīgiem nosacījumiem

nejauc kopaa biezpienu at miltiem!!Dravnieku muusu klientuurai es nenjemtu arii par briivu!!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: [

nejauc kopaa biezpienu at miltiem!!Dravnieku muusu klientuurai es nenjemtu arii par briivu!!

Vispār būtu intersanti why so...

Skaidrībai - man tiešām ir vienalga, kas, ar ko un cik vārās, vienkārši interesanti

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Peec buutiibas izklausaas labi, bet iisti nav paarlieciibas, ka tieshaam shim procesam speej iziet cauri 5-6 stundaas, taa reaali njemot no pieredzes Liidz ar to mazliet zuud ticamiibas moments samaksaatajai naudai un ieguutajam labumam.

tas nav domaats cilveekiem kas saak no nulles, bet tiem, kas jau saskaarushies gan ar buuvnieciibas likumu, gan administratiivo procesu. Kontekstaa shie liidz shim nav analizeeti.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja: [

nejauc kopaa biezpienu at miltiem!!Dravnieku muusu klientuurai es nenjemtu arii par briivu!!

Vispār būtu intersanti why so...

Skaidrībai - man tiešām ir vienalga, kas, ar ko un cik vārās, vienkārši interesanti

taapeec, ka vinjsh gudrs, bet arii pljaapa un miil filozofeet. To var atljauties universitaatee un administraacijas skolaa, bet ne pie cilveekiem, kas veertee savu laiku..

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

taapeec, ka vinjsh gudrs, bet arii pljaapa un miil filozofeet. To var atljauties universitaatee un administraacijas skolaa, bet ne pie cilveekiem, kas veertee savu laiku..

Vai Tu kā pasniedzēja tiešām domā, ka nepilnu 6 stundu laikā ir iespējams normāli izņemt cauri apmēram 25 itemus, pie tam vēl par ar APL saistītu tēmu?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Bet anyway ir labi, ka šis nav kārtējais seminārs par kārtējo dziļi teorētisko tēmu, kura aktuāla tikai ja nu vienīgi augstskolu mācībspēkiem

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

taapeec, ka vinjsh gudrs, bet arii pljaapa un miil filozofeet. To var atljauties universitaatee un administraacijas skolaa, bet ne pie cilveekiem, kas veertee savu laiku..

Vai Tu kā pasniedzēja tiešām domā, ka nepilnu 6 stundu laikā ir iespējams normāli izņemt cauri apmēram 25 itemus, pie tam vēl par ar APL saistītu tēmu?

es neesmu pasniedzeeja

un taas 2 x kad kurss ir noticis atsauksmes ir lieliskas - viss ir ticis izrunaats atbilstoshi programmai + veel izdiskuteeta prakse t.sk no daliibnieku pieredzes un vinju jautaajumi.

decembra viduu mums bija seminaars par VISU EKT praksi saistiibaa ar atliidziibas mehaanismiem (kaadas 30 cases). Perfekts pasniedzeejs(vaacietis) - nerunaaja lieki, bet tikai par lietu un sisteemaa. UN visam pietiek laika.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

es neesmu pasniedzeeja

Tas nekas. Tev ir visas iespējas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

es neesmu pasniedzeeja

Tas nekas. Tev ir visas iespējas

nop! es neesmu arii juriste

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

es neesmu pasniedzeeja

Tas nekas. Tev ir visas iespējas

nop! es neesmu arii juriste

un ...necieshu studentus!!!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

es neesmu pasniedzeeja

Tas nekas. Tev ir visas iespējas

nop! es neesmu arii juriste

Es Tev atvēlu pasniegt arī citā jomā!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

un ...necieshu studentus!!!

Es studentus arī neciešu.

Studentītes - tā ir cita lieta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

es neesmu pasniedzeeja

Tas nekas. Tev ir visas iespējas

nop! es neesmu arii juriste

un ...necieshu studentus!!!

tu zini, ka es esmu students???

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

es neesmu pasniedzeeja

Tas nekas. Tev ir visas iespējas

nop! es neesmu arii juriste

un ...necieshu studentus!!!

tu zini, ka es esmu students???

vai tad es Tevi soliiju preceet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Nezinite rakstīja:

es neesmu pasniedzeeja

Tas nekas. Tev ir visas iespējas

nop! es neesmu arii juriste

un ...necieshu studentus!!!

tu zini, ka es esmu students???

vai tad es Tevi soliiju preceet

uzsvars ir uz vārdu "es" vai "precēt" ?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

arii Tu vairs neatceries

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Nedaudz mans aplamais viedoklis par nekustamā īpašuma cenu kāpuma iemeslu. Viss sākās ar ģeniālo 2. pensiju līmeni. Es nezinu, kurš ģēnijs to pie mums ieviesa, bet rezultātā banku rīcībā nonāca nenormāls!!!!! piķis, ko var dot kredītos. Līdz tam ar kredītiem bija vairāk vai mazāk ģemarojs, tirgū nebija tādas naudas un cenas puslīdz atbilda cilvēku pelnītspējai. Šīs ģeniālās finansu kombinācijas rezultātā mēs paši uz procentēm tagad ņemam pašu nodokļos nomaksāto naudu!!! Cik bankas un darboņi nekustamajos īpašumos uz šitās štelles taisa mijonus!!! Ja tautai būtu galva uz pleciem, tad visi fiksi vien atteiktos no tā otrā līmeņa, vot tad nekustamajā tirgū sāktos fokusi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Nedaudz mans aplamais viedoklis par nekustamā īpašuma cenu kāpuma iemeslu. Viss sākās ar ģeniālo 2. pensiju līmeni. Es nezinu, kurš ģēnijs to pie mums ieviesa, bet rezultātā banku rīcībā nonāca nenormāls!!!!! piķis, ko var dot kredītos. Līdz tam ar kredītiem bija vairāk vai mazāk ģemarojs, tirgū nebija tādas naudas un cenas puslīdz atbilda cilvēku pelnītspējai. Šīs ģeniālās finansu kombinācijas rezultātā mēs paši uz procentēm tagad ņemam pašu nodokļos nomaksāto naudu!!! Cik bankas un darboņi nekustamajos īpašumos uz šitās štelles taisa mijonus!!! Ja tautai būtu galva uz pleciem, tad visi fiksi vien atteiktos no tā otrā līmeņa, vot tad nekustamajā tirgū sāktos fokusi

1. Un kā Tu domā atteikties no 2. līmeņa?

2. ir jau vēl ļoti daudz citu vietu, kur bankas dabū līdzekļus kredītiem

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti