Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..69
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

un tu ceri, ka edzulis no skaudības aptirsīsies?

Da viņam vienkārši maziņš krāniņš, tāpēc psiholoģiski cenšas sevi kompensēt, lieloties ar savu autoparku.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Elvi AKCIJA

fotki.lv/...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Elvi AKCIJA

fotki.lv/...

inflācija?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

un tu ceri, ka edzulis no skaudības aptirsīsies?

P.S. kāds sakars ar šo topiku?

Iekš iauto ar topikiem ir tāpat kā ar mikrobioloģiskiem pētījumiem - uzsākot kaut ko vienu, nekad nevari zināt vai arī to pašu pabeigsi.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

un tu ceri, ka edzulis no skaudības aptirsīsies?

Da viņam vienkārši maziņš krāniņš, tāpēc psiholoģiski cenšas sevi kompensēt, lieloties ar savu autoparku.

nu jaa, labi ka man un edzulim ir ar ko palielities, bet tu tik pa kraninjiem vari pakladzinaat.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

Gygy, un abiem auto ir TA un apdroshinaashana, un citas primaaraas lietas ?? Vai tam pikjis nepietiek

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

juha rakstīja:

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

un tu ceri, ka edzulis no skaudības aptirsīsies?

Da viņam vienkārši maziņš krāniņš, tāpēc psiholoģiski cenšas sevi kompensēt, lieloties ar savu autoparku.

nu jaa, labi ka man un edzulim ir ar ko palielities, bet tu tik pa kraninjiem vari pakladzinaat.

Tev un Edzulim? Bet lielies jau Tu viens. Jeb vai Tev ne tikai krāniņš maziņš, bet arī šizofrēnija vēl nomoka, t.i., viens niks sāk tīklā sūtīt mesidžu otram nikam.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

shearer rakstīja:

juha rakstīja:

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

un tu ceri, ka edzulis no skaudības aptirsīsies?

Da viņam vienkārši maziņš krāniņš, tāpēc psiholoģiski cenšas sevi kompensēt, lieloties ar savu autoparku.

nu jaa, labi ka man un edzulim ir ar ko palielities, bet tu tik pa kraninjiem vari pakladzinaat.

Tev un Edzulim? Bet lielies jau Tu viens. Jeb vai Tev ne tikai krāniņš maziņš, bet arī šizofrēnija vēl nomoka, t.i., viens niks sāk tīklā sūtīt mesidžu otram nikam.

karies jefinj, pat nesapratu ko tu tur esi uzrakstijis. ej baberacing.lv

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja:

shearer rakstīja: erdzuli, man ir divas imprezas starp citu, viena darbam un otra mezham.

Gygy, un abiem auto ir TA un apdroshinaashana, un citas primaaraas lietas ?? Vai tam pikjis nepietiek

nee, vienam no vinjiem vel nav TA, jo vakar tikai palaidu. Pikjis pietiek, kad uzlikshu ziemas riepas un noversishu vel dazhus kasjakus, tad izieshu skati. un tad ari bus sniegs un vares gaaazt.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Da šīrim vienkārši kauns braukt sabiedriskajā transportā mazā auguma dēļ. Viņs tiek visādi apcelts, sākot jau ar to, ka viņam pārdod bērna biļeti.

nezhvaksti, dabusi pa muguru

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Marcika kompetence par sabtransu ir vienkaarsi ideeeaala

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Mazie liidz mugurai pashi aizsniedzas vai kaapj uz kjebliisha

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: psc...tjip topiks par kreditiem un nek.ipashumu

Auto portālā...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Mazie liidz mugurai pashi aizsniedzas vai kaapj uz kjebliisha

Beerniem liidz 6 g. v. nav jaapeerk biljete, ja vinjus panjem opaa

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Ozz rakstīja:

Laiks rakstīja: Mazie liidz mugurai pashi aizsniedzas vai kaapj uz kjebliisha

Beerniem liidz 6 g. v. nav jaapeerk biljete, ja vinjus panjem opaa

kurš tad širi ņems opā viņš tak vienmēr nošmulējies savā ģerevņā.

nošmulējies ar eļļainām rokām un dažām subāra detaļām maximas maisiņā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un punkji zem deguna

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nekas nekas s.ucharas es jums vel atriebshos. (pec Ziemassvetiekm)

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Un punkji zem deguna

...uz katru trešo izelpu izpūšas 2cm trubiņās un ar nākamo ieelpu strauji ieraujas uz iekšu utt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nekas nekas s.ucharas es jums vel atriebshos. (pec Ziemassvetiekm)

nāksi ar hlapuškām virsū ?

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

muahahahahahahaaaa

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

vai vin'i visi ir krediteejushies?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

karies jefinj, pat nesapratu ko tu tur esi uzrakstijis. ej baberacing.lv

To, ka Tu neko nesaproti par lietu dabu, jau visi zina. Nebija obligāti te savs stulbums jāizbazūnē. Bet neņem to pārāk pie sirds! Nevar jau gribēt, lai cilvēkam būtu divi pepelaci un vēl arī saprašana.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

shearer rakstīja:

karies jefinj, pat nesapratu ko tu tur esi uzrakstijis. ej baberacing.lv

To, ka Tu neko nesaproti par lietu dabu, jau visi zina. Nebija obligāti te savs stulbums jāizbazūnē. Bet neņem to pārāk pie sirds! Nevar jau gribēt, lai cilvēkam būtu divi pepelaci un vēl arī saprašana.

tavs avatars par tevi izsaka visu. riktiigs dumsh strauss

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Runājot par vilcienu un pārvietošanās ātrumu - darbdienās Rīga -Jūrmala sastrēgumstundās ātrāk ir ar vilcienu, brīvdienās ar auto.

JAbkurā gadījumā ir izmaksu starpība...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Runājot par vilcienu un pārvietošanās ātrumu - darbdienās Rīga -Jūrmala sastrēgumstundās ātrāk ir ar vilcienu, brīvdienās ar auto.

Jebkurā gadījumā ir izmaksu starpība...

Tas ņemot vērā ka no darba līdz stacijai 8 min ko iet. auto parasti bez maksas var novietot tālāk nekā līdz stacijai...

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti