Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas ir kā tai anekdotē, kur students bija iemaacijies tikai vienu biļeti- par gurķiem)))

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet tev gan argumenti par privātmāju apkures ekonomiju pēkšņi tika balstīti uz zināšanām par katlumāju darbību.

Es jau reizi tieši Tev rakstīju, ka nevis man argumenti tika balstīti, bet kādam citas, uz ko es atbildēju. Atkal nespēj izlasīt???

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja:

Par jaukšanos pats padomā - kāds te sakars ar koģenerācijas stacijām?

Seene, nu pacel šņukuru un apskaties (šīs lapas ietvaros) kas ko ir rakstījis, un kas par ko iesāka!!!

Gauss rakstīja: Normālās katlu mājās izmanto koģenerāciju. Par siltumu pofig, cik ir, tik notirgo. Galvenais pārdot elektrību Latvenergo par trīskāršo, reizēm četrkāršo tarifu. Vot tā ir varka.

Es atbildēju diviem! Nedrīkst???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Ja Nortel's atstāj zinoša un izteikumos korekta subjekta iespaidu, tad inžinieris tādu histēriska pamatskolas darbmācības učuka (ne skolotāja), kurš siekalām šķīstot, gānoties mēģina pierādīt savu taisnību... un ja arī tajā tekstā ir kāda kripata vērā ņemamas informācijas, tad tā vienkārši pazūd tajā spiegšanā...

par nortel nepiekrītu - jams vienkārši vispārīgas frāzes stumj, kas konkrētajā kontekstā nav nepieciešamas

tar inžinieri piekrītu - jams nekad nav mācējis diskutēt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Tieši Tu esi īsts lasīt nemācētājs un negribētājs. NU negribi Tu izlasīt kas no kā sākās, bet spriedelē pēc augstākais viena nejauši izlasīta pusteikuma. Pie kam tas nav daži gadījumi - tā ir regulāra sistēma! Tā ir totāla paviršība un nevērība.

Nu redz, nonākam pie kopsaucēja:

Yetti rakstīja: ... un ja arī tajā tekstā ir kāda kripata vērā ņemamas informācijas, tad tā vienkārši pazūd tajā spiegšanā...

nu, ne tev šeit satiksmi regulēt un vērtējumes dalīt, tb dalīt tu vari, tik nez vai tas kādu krata...

i_edgars rakstīja:...

anonimikis, Gauss, Yetti, Seene, ja neko nesaprotiet, tad ko bāžaties??

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: Ja Nortel's atstāj zinoša un izteikumos korekta subjekta iespaidu, tad inžinieris tādu histēriska pamatskolas darbmācības učuka (ne skolotāja), kurš siekalām šķīstot, gānoties mēģina pierādīt savu taisnību... un ja arī tajā tekstā ir kāda kripata vērā ņemamas informācijas, tad tā vienkārši pazūd tajā spiegšanā...

par nortel nepiekrītu - jams vienkārši vispārīgas frāzes stumj, kas konkrētajā kontekstā nav nepieciešamas

tar inžinieri piekrītu - jams nekad nav mācējis diskutēt

iespējams... es vienkārši rakstu kādu iespaidu atstāj uz mani lasot tekstus, nevis analizēju zināšanas... tīri subjektīvi, no malas...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tar inžinieri piekrītu - jams nekad nav mācējis diskutēt

Diskusija šeit beidzās 2 lapas atpakaļ, tagat ir tikai spriedelēšana par lietām no kurām liela daļa vispār neko nejēdz. Taču "mņeņie imeju"!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: Bet tev gan argumenti par privātmāju apkures ekonomiju pēkšņi tika balstīti uz zināšanām par katlumāju darbību.

Es jau reizi tieši Tev rakstīju, ka nevis man argumenti tika balstīti, bet kādam citas, uz ko es atbildēju. Atkal nespēj izlasīt???

Nu šādu gramatiku ir diezgan pagrūti izlasīt

Bet katlumājas parādījās pēc tam, kad diskusijā par privātmājām iejaucies ar to, kādus datus meteodienests dodot siltumtīkliem, jo redz tikai tie esot vienīgie parezie un vēl pa maksu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Bet katlumājas parādījās pēc tam, kad diskusijā par privātmājām iejaucies ar to, kādus datus meteodienests dodot siltumtīkliem, jo redz tikai tie esot vienīgie parezie un vēl pa maksu

NU Tu takšu patiešām esi dumš, līdz bezjēgai!!! Pats kaut sajēdz kādas dumības esi uzrakstījis??? Pat to pašu citēto teikumu esi sagrozītu uzrakstījis! Ilgi centies samuldēt?? Tie pliki Tavi izdomājumi, pie kam pilnīgi nestiķējas kopā!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Te nu gan jāsaka Pirmā vārdiem - tukšpļūtis!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja:

Bet katlumājas parādījās pēc tam, kad diskusijā par privātmājām iejaucies ar to, kādus datus meteodienests dodot siltumtīkliem, jo redz tikai tie esot vienīgie parezie un vēl pa maksu

NU Tu takšu patiešām esi dumš, līdz bezjēgai!!! Pats kaut sajēdz kādas dumības esi uzrakstījis??? Pat to pašu citēto teikumu esi sagrozītu uzrakstījis! Ilgi centies samuldēt?? Tie pliki Tavi izdomājumi, pie kam pilnīgi nestiķējas kopā!

i_edgars rakstīja: Seene, [b]šo skaitli dod Latvijas meteodienests lielajām katlumājām un pilsētu siltumtīkliem (par maksu)[/b]. UN tieši ar šo skaitli ir jāoperē aprēķinot siltumpatēriņu kaut ko projektējot. - Ne es izdomāju, ne es nosaku.

Kas tieši ir sagrozīts?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja:

Normāls katlumājas darba režīms ir 90 grādi turpgaitā un 70 atgaitā. ....

pietiek šķidri tirsti

paºlasi ko es rakstīju iepriekš

es tev varu tavā stilā paprasīt lai tu parādi man vienu silto grīdu, kurai iekšā nāk 90 grādi

p.n.

joprojām ir spēkā mans piedāvājums - ja kādam interesē apkures sistēmas un to automātika, es varu to pasakumu pārdot

gadu atpakalj uztaisju silto gridu, sienas radiatora vieta. palaidu vnk 70 gradus tajaa lokaa, caur radiatoram domatu termogalvu. viss notiek gauzhaam labi. kaut kan daudzi raustija degunu, ka vajagot jaucejkranu, un vel sukni tam klaat....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kas tieši ir sagrozīts?

Viss ir sagrozīts, jo Tu pilnīgi neko no tā nejēdz un negribi arī. Vārdi ir izraustīt no teksta gan pirmajā, gan otrajā citējumā!

Ja Tev cenšas kaut ko pastāstīt kulturālā formā, Tu sāc pilnīgas muļķības gvelzt un apstrīdēt da jebko, jo Tu uzskati, ka pats visu zini un citi nekad nevar zināt tik ārkārtīgi daudz, kā Tu, kur nu vēl pieļaut iespēju, ka kāds zina kaut ko vairāk.

Jau kādu 4 reizi saku - iemācies lasīt, pie kam visu, nevis tikai dažas rindiņas, kuras Tev ienāca prātā izlasīt!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Kam Tu gribi iestāstīt? Kurlajam vai Mēmajam???

Viens noputojies stāsta par katlumājām, par kurām neviens neko nav prasījis, bet otrs to neapjēdz - taču klārē par siltajām grīdām, jo kaut kur izlasīja vārdus "apkures loks"!! Taču abi divi nedz ir izlasījuši kas un kā, nedz ir sapratuši par ko te vispār ir runa.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja:

Kas tieši ir sagrozīts?

Viss ir sagrozīts, jo Tu pilnīgi neko no tā nejēdz un negribi arī. Vārdi ir izraustīt no teksta gan pirmajā, gan otrajā citējumā!

Ja Tev cenšas kaut ko pastāstīt kulturālā formā, Tu sāc pilnīgas muļķības gvelzt un apstrīdēt da jebko, jo Tu uzskati, ka pats visu zini un citi nekad nevar zināt tik ārkārtīgi daudz, kā Tu, kur nu vēl pieļaut iespēju, ka kāds zina kaut ko vairāk.

Jau kādu 4 reizi saku - iemācies lasīt, pie kam visu, nevis tikai dažas rindiņas, kuras Tev ienāca prātā izlasīt!

Interesanti, ko sagroza Ctr+C un Ctrl+V ?! Pats iejaucies diskusijā ar savu vienīgo un negroz;amo patiesību, jo zini visu par katlumājām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja:

Normāls katlumājas darba režīms ir 90 grādi turpgaitā un 70 atgaitā. ....

pietiek šķidri tirsti

paºlasi ko es rakstīju iepriekš

es tev varu tavā stilā paprasīt lai tu parādi man vienu silto grīdu, kurai iekšā nāk 90 grādi

p.n.

joprojām ir spēkā mans piedāvājums - ja kādam interesē apkures sistēmas un to automātika, es varu to pasakumu pārdot

gadu atpakalj uztaisju silto gridu, sienas radiatora vieta. palaidu vnk 70 gradus tajaa lokaa, caur radiatoram domatu termogalvu. viss notiek gauzhaam labi. kaut kan daudzi raustija degunu, ka vajagot jaucejkranu, un vel sukni tam klaat....

protams, ka sildīs tā grīda....

bet teorētiski pareizi ir likt mezglu, kas sūknē grīdas cilpu un piejauc klāt karsto. šādi ierobežo grīdā ienākošo temperatūru....

praktiski tavs variants labi strādā flīžu grīdai ar pastāvīgi ieslēgtu apkuri

ja ziemā pāris dienas nebūs kurināts, tad pēc ieslēgšanas kādu laiku uz flīzēm ar plikām kājām uzkāpt nevarēs....

gadījumā, ja tur būs koka parkets, tad jamais pēc 2 sezonām būs izmetams

jekurā gadījumā tas ir kompromiss starp vēlamo ieguvumu un izmaksām....

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

flizes, koridoris, lai sunjiem silti

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pag, ja tu domaa ka vinja uzkarst taa ka nevar uzkapt, tad taa nav. ieleju 7cm betona, plus lime un flizes, trubas pashaa apakshaa. kaapu ar plikaam kajaam, ir vienkarshi silti, ne vairaak.. sunji apmierinati, es arii. un nevajadzeja ne tris celju kranu, ne sukni, ne elektribu vinjam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā, uzkarst tā, ka nevar nostāvēt....

esmu redzējis kā tas izskatās

parasti to var dabūt kad ieslēdz ziemā apkuri, atraucot no kanāriju salām...

flīžu gadījumā telpa ātri uzsilt, tas to laiku samazina

un vēl to diezgan veiksmīgi risina vienkārši pagriežot gandrīz ciet atpakaļgaitu (parastajam radiatoram apakšā ir tāda ar šeškanti skrūvējama figņa, kas ierobežo plūsmu. lieto lai sabalansētu plūsmas)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Saistībā ar topika nosaukumu - Krājbanka aizkreditējās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Pats iejaucies diskusijā ar savu vienīgo un negroz;amo patiesību, jo zini visu par katlumājām.

Da beidz vienreiz tukši vāvuļot!~ Tev nav pat attālinātas saprašanas par ko tajos 2 teikumos es pateicu!

Ne jau MANU vienīgo patiesību, bet aprēķinu metodiku vidējiem Latvijas apstākļiem, kuru pielieto siltumtehniskos aprēķinos JEBKURĀ objektā.

DOŠLO - aunapiere!

Katlumāja - smiekli nāk par tādu aprobežotību!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: Pats iejaucies diskusijā ar savu vienīgo un negroz;amo patiesību, jo zini visu par katlumājām.

Da beidz vienreiz tukši vāvuļot!~ Tev nav pat attālinātas saprašanas par ko tajos 2 teikumos es pateicu!

Ne jau MANU vienīgo patiesību, bet aprēķinu metodiku vidējiem Latvijas apstākļiem, kuru pielieto siltumtehniskos aprēķinos JEBKURĀ objektā.

DOŠLO - aunapiere!

Katlumāja - smiekli nāk par tādu aprobežotību!

Vispār jau tu nekādi nespēj saprast, ka tava aprobežotība ar vienīgo un pareizo metodiku jebkurā objektā ir aunapieres cienīga.

Varbūt neliels salīdzinājums tavai vidējai temperatūrai auto virzienā liks tev aizdomāties (lai gan šaubos). Vai tavuprāt devielas patēriņš būs vienāds, ja stundu brauksi ar 20km/h un stundu ar 180km/h bet es divas stundas ar 100km/h. Būsim tak vienādu attālumu ar vienādu vidējo ātrumu nobraukuši.

Un par normatīviem kopumā... Tak pēc eiropas standartiem auto nodoklis pēc motora tilpuma jāmaksā - pofig, ka ražotāji no 1,9 ar vairākām turbīnām "noceļ" vairāk jaudas un lielāku patēriņu. Hibrīdiem atlaides bez jebkādas šķirošanas... - pofig, ka Prius bija tikai lielisks mārketinga triks, lai ar Lexusiem, kam nav nekāda sakara ar ekoloģiju, izkonkurētu biezajā galā. Kvēlspuldzes aizliedzam... - pofig, ka tās ir daudz ekoloģiskākas ražošanā un utilizācijā, bet enerģijas pārtēriņu atdod siltuma veidā lielākoties apkures sezonā

Tak visa tava metodika ir orientēta uz to, lai kādam labi ietu bizness!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Vispār jau tu nekādi nespēj saprast, ka tava aprobežotība ar vienīgo un pareizo metodiku jebkurā objektā ir aunapieres cienīga.

NU Tu patiešām esi pilnīgi stulbs!!! Pēc šīs siltumtehnikas pamatmetodikas tiek projektēti pilnīgi visi objekti ojekti Latvijā! Sākot no mazmājiņas un beidzot ar Rīgas TECiem!

Beidz vienreiz bļuznīt par lietām no kurām Tev nav pat nojausmas! Vismaz čaiņika formulu sākumā iemācies, tad lien spriedelēt!!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:... Vismaz čaiņika formulu sākumā iemācies, tad lien spriedelēt!!!

Gribētos precizēt - tu gribi pateikt, ka tavu zināšanu pamatā ir "sākumā iemācīta čaiņika formula"?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:... Vismaz čaiņika formulu sākumā iemācies, tad lien spriedelēt!!!

Gribētos precizēt - tu gribi pateikt, ka tavu zināšanu pamatā ir "sākumā iemācīta čaiņika formula"?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti