Tracks Off poga nozīme ?

m1ke Reģ.: 05.01.2007

Nekur nevaru atrast sakarīgu aprakstu šai pogai.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

atļaus nobraukt no ceļa

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

m1ke rakstīja: Nekur nevaru atrast sakarīgu aprakstu šai pogai.

man kadu laiku boja nobiris ABS un arii TRACK OFF logiski iesledzas. Rezultata no vietas taa pamatiigi uzsakot viens ritenis vairaak izbukseeja (tam, kam mazaak pretestiibas). Ar TRACKS neljauj mazaak sakjeri esoshajam ritenim izbukseet un slodze vienmeriigak sadalaas uz abiem un iespejams atraak un labaak uzsaakt braukshanu it ipashi ziemaa.

kad atjaunoju ABS, izjutu uz T-5 ljoti labi sho atskjiriibu.

m1ke Reģ.: 05.01.2007
0 0 Atbildēt

Neesmu pa ziemu braucis - nopirku rudenī. Bet uz grunts ceļa īpašas starpības neesmu sajutis Moz nefuncikle. man Vectrai līdzīga fiča bija tad tā uzreiz apgriezienus neļāva celt ja bukse. Anyway paldies par atsaucību.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

m1ke rakstīja: Neesmu pa ziemu braucis - nopirku rudenī. Bet uz grunts ceļa īpašas starpības neesmu sajutis Moz nefuncikle. man Vectrai līdzīga fiča bija tad tā uzreiz apgriezienus neļāva celt ja bukse. Anyway paldies par atsaucību.

VOLVO prieksha ir pietiekami smaga un ja ir labas riepas, tad nekada iipashaa izslideshana nebuus starp ritenjiem uz grunts celja.

ja ABS strada, tad strada ari TRACK.

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

2001 gada xk jagam ta poga atsledz ari stabilitates sistemu. viena poga, rakstits trc, bet atsledz gan abs, gan trc, gan stabilitati

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Pacelta veca tēma, jaunākas un aktuālākas atbīdītas tālāk. Rezultātā priekšplānā izvirzās nevienam nevajadzīgs flūds.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

torkjis rakstīja: Pacelta veca tēma, jaunākas un aktuālākas atbīdītas tālāk. Rezultātā priekšplānā izvirzās nevienam nevajadzīgs flūds.

Un? Tad necel augšā!

Ja kādam ir kas sakām jau aizsāktā tēmā, tad tai nevajadzētu celties augšā uz pirmo vietu?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti