Mūsu mīļie CP

hmnc Reģ.: 10.11.2003
 
1 2
hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

jā, ja kāds nesaprata - mēs bijām BEZ auto

stāvējām kā normāli cilvēki

Kri Reģ.: 03.02.2004
0 0 Atbildēt

ko tu padarīsi, tas ir INTELEKTS!

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Vot šitādus Pim*us (Mentus) ar gumijas šļaukām sist!

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: Vot šitādus Pim*us (Mentus) ar gumijas šļaukām sist!

Soryyyy papildinājums! Mums LATVIEŠIEM un Vel sugai kam māja baltezerā uzskata ka var visu darīt jo mentiem ja kas var iedot kukuli ja ne tad pa seju!

Otrkārt man liekas ka ja ments tevi ir apturējis par reālu pārkāpumu tad sāk čīkstēt kā var pārsūdzēt utt un tad ments ir svimpis ka sodu uzlicis, Bet ja ments palaiž ar brīdinājumu tad viņš ir labs!

Labs ments kā filmās saka ir beigts ments! Ja godīgi īstenībā ir jaizvērtē kad brīdināt var un kad jāliek tas sods max! Man jau liekas ka pie mums vel demokrātiski ir policaji!

Bet nu turas "Katrā medus mucā gadās pa kādam darvas pilienam un otrādi"!

Miers!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

kaut kā nāk atmiņā laiki ar zemessargiem

arī bija profesori kuriem likās, ka viņi ir visvareni

ai kā viņi rāvās pa muti, kad bija bez formas, aiii. īpašos eksemplārus pat forma neglāba

man liekas, ka šie ir tie paši, nedaudz pārkvalificējušies

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Uzraksti iesniegumu. Ar datumu, laiku, mašīnas numuru. Tādus ir jāvelk zarā.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Cilvēks drošības pēc piezvanīja savam cilvēkam policijā.

visdrizaak...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

mde. cūcība jau baigā.

bet nu zapadlīgākais ir tas, ka mēs īsti neko nepārkāpām, bet ja pārkāpām, tad varēja normāli paskaidrot kas un kā.

par iesniegumu domas dalās:

1. vai vispār ir vērts? nu resp. - bez nekādiem pierādījumiem apsūdzēt amatpersonas tādās rupjībās.

2. vai pēctam mani CP uz katra stūra neturēs kad braukšu ar auto

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Kad es redzu tādus puikas vakarā slaistāmies pa manas mājas iebrauktuvi, pat bez redzamas pudeles kabatā, man tie puikas ļooooti nepatīk Protams, ka es nezinu, vai viņi vainīgi pie tās ar atslēgu ievilktās švīkas automašīnas sānā, bet viņi tur stāv un stāv. Manā mājā nedzīvo. Uz ceļa, katru otro vakaru un kaut ko skatās apkārt. Ko gan lai es domāju

Nothing personal.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

labi. paskaidroju par iebrauktuvi - tā ir iebrauktuve daudzdzīvokļu namu pagalmā, kur mājas ir visnotaļ patālu no pašas iebrauktuves. + es pats tur dzīvoju. + nebijām dzēruši + plastmasas pudeli no tuvākajiem logiem tiešām pamanīt nevar + trenuškās nestaigājam (pieklājīgi ģērbti abi bijām) + kādas tiesības CP amatpersonai lamāties 9-stāvīgiem vārdiem pildot dienesta pienākumu.

principā runa ir nevis par to ko un kāpēc mēs tur bijām vai nebijām, bet par CP-ista uzvedības normām. savu vainu, ja tāda ir, es nenoliedzu, bet vajag tak cilvēcīgi paskaidrot. un tad jau jebkuru, kurš atrodās uz ielas var izpakaļot par to, ka viņš redz nogājis pārāk tuvu kādai mašīnai un redz tur parādījušās svītras un vēl sazinkas.

ak - a švīkas uz auto sāniem 95% gadījumā parādās pēctam, kad attiecīgais auto ir novietots kādā tam ļoti 'piemērotā' vietā

šepat forumā bija pilns ar tautiešiem, kuri nekautrējoties deklarēja to, ka, ja kāda mašīna traucē viņiem tad tā tiek apdāvināta ar kādu smuku skrāpējienu

tiesa gan pašam nav gadījies skrāpēt citu auto, jo privātīpašums tomēr ir un paliek privātīpašums.

arī - nothing personal.

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

IeM lepnums un gods DD

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: Labs gadījums atgadījās. Stāvējām ap pusnakti uz iebraucamā ceļa no ielas pagalmā. kaut kā sagadījās, ka tieši pa vidu pašu stāvam. te viens brauc iekšā pagalmā, laikam redzēdams, ka netiks uztaurē mums. mēs zolīdi pabīdamies malā, samainamies ar dusmīgām sejām

ko tu dirs jefinj noteikti ka stavejat celja vidu pilniga pofigaa un netaisijaties pavilkties malaa, ja jau cilveeks pat bija spiests uztaureet. jums vel vajadzeja ar steku pa muguru sadot ne tikai izlamat. un tu esi dirsejs. neuztaisi sevi par nevainigu, labi ka ir tadi kas tadus gailjus ka tu un tavs pudeles bralis parmaca.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

mgm, gulējām uz ielas, nomētājām garāmbraucošās mašīnas ar tukšām alus pudelēm un skaļi lamājāmies. žēl ka šīris garām nebrauca

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: mgm, gulējām uz ielas, nomētājām garāmbraucošās mašīnas ar tukšām alus pudelēm un skaļi lamājāmies. žēl ka šīris garām nebrauca

nu tad ka isteniba bija? vaitad neredzejat ka brauc mashina tik ilgi kamer cilvekam bija jature, jeb negribejat redzet?

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nu tak, stāvējām ar muguru pret braucamo daļu. pietam taurētājs knapi sācis griešanās manevru jau taurēja. iemesla tam nekāda nebija. neesam tak lo4i un nebloķējam ceļu

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Secinājums:

Stāvi uz trotuāra (bez pudelēm) un neviens tev netaurēs un nelamās arī....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Mana interpritaacija:

Labs gadījums atgadījās. Stāvējām ap pusnakti uz iebraucamā ceļa no ielas pagalmā. kaut kā sagadījās, ka tieši pa vidu pašu stāvam. te viens ar melnu mersi, melnam brilem, ar lielu reetu uz sejas un naidiigu skaitienu brauc iekšā pagalmā, laikam redzēdams, ka nepaspesim pamukt malaa, uztaurē mums. mēs zolīdi pabīdamies malā, samainamies un laipni uzsmaidam (nav ko pīpināt, jo kaiminju tante Mashka jau gulj. šis atkal dusmīgs, ka mēs ceļam priekšā). Turpinam abi suukaat chupachupsus celja viduu, jo taa interesantaak. praktiski pēc kādām 10-15sekundēm dzirdu, ka aiz muguras mašīna arī grib iebraukt pagalmā, pagriežamies, a tur CP ekipāža ar VN EJ-166. kā pamanījam tā palaidām, jo bijaam pamatigi parmizushi jeegu. (šie mums no muguras piebrauca, mums savukārt skatieni bija vērsti vēl iepriekš pagalmā iebraukušās mašīnas virzienā un uz chupachupsiem). CP iebrauc pagalmā, piebrauc pie iepriekšminētā auto, kaut ko parunājās (iespējams kādu pārkāpumu bija veicis vai arī par taurēšanu nakts laikā), un diezgan ātri met riņķī un brauc atpakaļ.

un tad sākās. piestāj pie mums. mēs pa to laiku jau bijām pārvākušies uz trotuāra (jo bijam jau galigi piemizushi bikses aiz baileem). atverās vadītāja durvis, no turienes izlec ārā dusmīga paskata tautietis ar vārdiem 'Ko jūs d*uņi pa muti gribat?'. Tālāk sekoja teksti par tēmu cik ļoti mums gribās no konkrētā pilsoņa dabūt pa seju, ka mēs esam galīgi pid***, ka stāvam ielas vidū un vēl daudz nievājošas piezīmes, kuras pastiprināja krievuvalodas lamuvārdu izlase. par cik esmu pēc dabas mierīgs un kašķi nemeklēju (labi labi atzishos, mizhu no mentiem), jautāju vai ir problēma, ka mēs tur stāvējām un suukaajaam chupachupsus. pagājam malā uzreiz, kad viņus pamanījam. pēc maniem vārdiem sekoja vēl agresīvākas un rupjākas lamas. pa to laiku viņš arī palēnam nāca klāt mums (bijaam galiigi paarmiizushi, mans chioms aizrijaas ar chupachupsu). kad augstākminētais indivīds bija izsmēlis visu savu mutvārdu krājumu, pavērās blakussēdētāja durvis un tur sēdošais CP kolēģis pajautāja vai mums tur gadījumā nav alkohols (kabatā bija tukša (kapec tuksha? ) bezalkoholiska (limpo limonaades) dzēriena pudele), savukārt pilsonis, kurš stāvēja man jau blakus uzsita pa pudeli un centās itkā aizskart vai izprovocēt mani uz kādu radikālāku darbību - atdot pusnosuukaato chupachupsu. atbildes reakciju no mums nesagaidījis, jo ar savu shupachupsu nedalos, turpinot lamāties daudzstāvu vārdiem, iekāpa mašīnā un aizbrauca.

.

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Tāds stulbs jautājums rodas, a kāpēc vispār ceļa vidū jāstāv?

P.S. reizēm tie kājāmgājēj kungi ir tik stulbi, ka kamēr ar spoguli pa d***su neuzšausi, nesaprot ka deretu no ceļa paiet malā. 2 kājas un 60 kg tomer labāk spēj manevrēt nekā 2 tonnas uz 4iem riteņiem.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: Labs gadījums atgadījās. Stāvējām ap pusnakti uz iebraucamā ceļa no ielas pagalmā. kaut kā sagadījās, ka tieši pa vidu pašu stāvam. .........bla, bla,...............praktiski pēc kādām 10-15sekundēm dzirdu, ka aiz muguras mašīna arī grib iebraukt pagalmā, pagriežamies, a tur CP ekipāža ar VN EJ-166. kā pamanījam tā palaidām ......

Kaut kā jocīgi, brauc viens auto, paejat ar draugu malā, lai to palaistu, un jau pēc 5 sekundēm atkal stāvat ceļa vidū, jo jau "burtiski pēc kādām 10-15sekundēm" brauc CP mašīna un jūs atkal jau esat uz braucamās daļas

Un vispār, Tev un tavam draugam bija atstarotāji?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

...Stāvējām ap pusnakti uz iebraucamā ceļa no ielas pagalmā...

...samainamies ar dusmīgām sejām ...

...šie mums no muguras piebrauca, mums savukārt skatieni bija vērsti vēl iepriekš pagalmā iebraukušās mašīnas virzienā...

...(kabatā bija tukša bezalkoholiska dzēriena pudele)

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Labs gadījums atgadījās. Stāvējām ap pusnakti uz iebraucamā ceļa no ielas pagalmā (gribējām jau iet pie pagalmā stāvošajiem auto) te viens brauc iekšā pagalmā, laikam redzēdams, ka netiks uztaurē mums. mēs zolīdi pabīdamies malā, samainamies ar dusmīgām sejām ( atkal būs janogaida, lai viss norimstas)

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

turpinājums:

...CP iebrauc pagalmā, piebrauc pie iepriekšminētā auto, kaut ko parunājās (iespējams viņš bija pamanījis, ka mēs te jau slapstījāmies arī vakar, kad noskatījām mašīnas un to īpašniekus pa dienu, ) un diezgan ātri met riņķī un brauc atpakaļ.

un tad sākās. piestāj pie mums. mēs pa to laiku jau bijām pārvākušies uz trotuāra (vispār jau gribējām "nosvīst", bet tas ments bija tik ātrs, vai arī vienkārši zālīte pa galvu iedeva)...

Varēja būt arī tā ?

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nu veči dodat ritīgi pārrēcos

šīri - neuztraucies, visi nemīž no mentiem un meršiem kā tu to dari

labi, izskaidrošu vēl nedaudz, bet tad toč pietiks

iebraucamais ceļš reāli plats. divarpus autiņi varētu samainīties

kad brauca pirmais autiņš stāvējām tuvāk labajai pusei (auto veica labo pagriezienu), bet tad pabīdījāmies burtiski par pāris soļiem, lai šis tiek garām. CP brauca no kreisās puses (veica kreiso pagriezienu), attiecīgi trajektorija bija tāda diezgan mānīga (toč toč vidū). principā CP arī īsti netraucējām, ja viņi būtu pareizi griezušies, bet nu kurš gan tā dara

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

lab, netēma te aizgāja baigā. jābeidz nost

principā gribēju paraudāt par amatpersonu mutes palaišanu un noskaidrot vai ir vērts rakstīt iesniegumu. bonusā ļoti labi nosmējos

secinājumi izdarīti, lēmums pieņemts, var aizmirst

veiksmīgu vakaru!

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: Labs gadījums atgadījās. Stāvējām ap pusnakti uz iebraucamā ceļa no ielas pagalmā. kaut kā sagadījās, ka tieši pa vidu pašu stāvam. te viens brauc iekšā pagalmā, laikam redzēdams, ka netiks uztaurē mums. mēs zolīdi pabīdamies malā, samainamies ar dusmīgām sejām (nav ko pīpināt, tāpat jau būtu pagājuši malā - neesam akli. šis atkal dusmīgs, ka mēs ceļam priekšā). praktiski pēc kādām 10-15sekundēm dzirdu, ka aiz muguras mašīna arī grib iebraukt pagalmā, pagriežamies, a tur CP ekipāža ar VN EJ-166. kā pamanījam tā palaidām (šie mums no muguras piebrauca, mums savukārt skatieni bija vērsti vēl iepriekš pagalmā iebraukušās mašīnas virzienā). CP iebrauc pagalmā, piebrauc pie iepriekšminētā auto, kaut ko parunājās (iespējams kādu pārkāpumu bija veicis vai arī par taurēšanu nakts laikā), un diezgan ātri met riņķī un brauc atpakaļ.

un tad sākās. piestāj pie mums. mēs pa to laiku jau bijām pārvākušies uz trotuāra. atverās vadītāja durvis, no turienes izlec ārā dusmīga paskata tautietis ar vārdiem 'Ko jūs d*uņi pa muti gribat?'. Tālāk sekoja teksti par tēmu cik ļoti mums gribās no konkrētā pilsoņa dabūt pa seju, ka mēs esam galīgi pid***, ka stāvam ielas vidū un vēl daudz nievājošas piezīmes, kuras pastiprināja krievuvalodas lamuvārdu izlase. par cik esmu pēc dabas mierīgs un kašķi nemeklēju, jautāju vai ir problēma, ka mēs tur stāvējām un pagājam malā kad viņus pamanījam. pēc maniem vārdiem sekoja vēl agresīvākas un rupjākas lamas. pa to laiku viņš arī palēnam nāca klāt mums. kad augstākminētais indivīds bija izsmēlis visu savu mutvārdu krājumu, pavērās blakussēdētāja durvis un tur sēdošais CP kolēģis pajautāja vai mums tur gadījumā nav alkohols (kabatā bija tukša bezalkoholiska dzēriena pudele), savukārt pilsonis, kurš stāvēja man jau blakus uzsita pa pudeli un centās itkā aizskart vai izprovocēt mani uz kādu radikālāku darbību. atbildes reakciju no mums nesagaidījis, turpinot lamāties daudzstāvu vārdiem, iekāpa mašīnā un aizbrauca.

pēc tā visa radās pārdomas. lai cik labi es pēdējā laikā biju sācis domāt par CP, šis gadījums sagrāva manas vismazākās cerības, ka kādreiz šī sistēma sakārtosies. Diez vēl kas būtu, ja sāktu kaut ko teikt pretīm viņiem. gan jau tiktu izsaukta patruļa, kura piefiksētu amatpersonas goda un cieņas aizskaršanu.

kaut kā stulbi tomēr sanāk, ka kaut kāds, atvainojos, m*nts, var reāli kakāt cilvēkiem uz galvas, tikai tāpēc, ka viņš nav ticis pagalmā 3 sekundes ātrāk kamēr mēs paejam malā. es neko nesaku, ka mēs tur varējām uzturēties vai nē, bet par attieksmi ar kādu tie valsts darba nodarbinātie pilda savus dienesta pienākumus.

p.s.

pats smieklīgākais ir tas, ka ar draugu tieši apspriedām jautājumu par to cik daudz naudas tiek maksāts nodokļos un cik ļoti mēs "jūtam" pretī, ka nodokļu nauda tiek izlietota lietderīgi.

Slima narkomāna murgi.. Mīzala, ja jau stāvi ceļa vidū - tad stāvi un sūti visus n.ahuj kā darītu tie, tevis pieminētie treniņbikšu valkātāji, susla!! Pareizi darītu, ja saslēgtu jūs ar to tavu mīļāko roku dzelžos un labi noslānītu, ka šodien roķeles nepaceltos pat klaviātūru spaidīt. Vemt gribās no tādiem.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti