A6 VARIATOR epopeja turpinās!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006

Nu ir pienācis tas laiks, kad RAAP jābrauc autiņš atstāt un gaidīt spriedumu. Pa šo laiku ir uzradusies versija - nahrenizēt to multiptronic kārbu un nomainīt pret parasto. Nepieciešama lietota manuālā kārba dzinējam V6 2,4 l labā stāvoklī, sajūga kurvis, sajūga disks, sajūga trose, sajūga un bremžu pedālis ar kronšteinu. Teorētiski iespējamam jābūt. It kā. Vismaz variants.

P.S. Redzēs, cerams, ka RAAP mana "epopeja" būs reklāma ))

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nav auģikiem kāds katalogs kā japancats.ru japāņiem, kur detaļas apskatīties?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man ir VW. Nevaru atrast katalogu. Tiko pieregjistrējos vienā VW ru saitā moš tie kautko ieteiks

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

elcats.ru

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

405 rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Nu man arī vairs ticības Multitronic nav nekādas Mans ieberziens sanāca kopā - 1800 LVL

Da nu nafig...

Viens variants, ko var ieteikt - jāņem Quattro. Tiem ražoti tika Tiptronic automāti. Nedaudz uzticamāki Tomēr arī bieži automātu servisu viesi. Tiesa gan, tikai ap 1000 LVL ieberziens sanāk

Super AUDI kvalitāte, zašibis

Tad principā sanāk ka tas Multipulti ir "parasta" maināma detaļa pie konkrēta nobraukuma, kā piemēram, nomainīt sveces, eļļu vai kādu gultni, tik maksā drusku vairāk.

Man drīzāk izskatās pēc vispārēja brāķa, kass savulaik bija jāatsauc un jālabo vai jāmaina.

Šitā varētu likt mīskto piem. VAZ vai kāds indiešu brīnums, bet Audi !!!

audī ir tāds pac sūc kā citi, tikai dārgāks

p.n.

lai neizceltos audistu praideru kari, atgādināšu vēlreiz, ka runa nav par 15 gadus vecām mašīnām

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev pašam gadījumā nebija tāds sūc? Mošk vēl pasāksi kā IkdienasViesis?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Whatever. Edit te nekad nebūs

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Bļegj, nu ko veči plosās? Grib uztaisīt no sevis viens par otru gudrāku? Ir reāls jautājums,tad atbildi ja zini, bet ja nav poņas ,tad nakuj līst ar saviem debīliem komentiem. Pirmo reizi lasu, ka Deks ir tiešām atbildējis bez cenzūras (paldies) Tev bija taisnība - automāts nearko neatšķiras no labās vadības ar kreiso!!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja nu kadam interesee:

www.zr.ru/...

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

es ar divreiz dekstera komentu pārlasīju un pabrīnijos ka neieņirdz u.t.t.

pirmais kas iesavas prata - viņš aizmirsis izlogoties un kāds cits pacenties

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: ja nu kadam interesee:

www.zr.ru/...

nekas jau tur dižs uzraxtīc nau

kkautkādā Autobildā bij incantāks stõrijs -kā vienam sašutušam vācu vecim beidzās cīņa ar AUDI AG . Ja pareizi atceros , tad sāpi sadalija 50/50 un pac galvenais , bij uzraxtīc , kas īsti tajā muļķikā nau kā vajag un ko izdarija lai turpmāk tādas šaizesnebūtu -šķiet citu disku kitu ielika , kurā ir par 1disku vairāk

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

P.S. man personiski tīri labi patika muļķitroņiks , pāris reizes sanāca pabraukāties

P.S.S. bet nekā labaka par DSG , nau nacies baudīt -vot tā ir manta , manualā karba 'atpūšās'

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: P.S. man personiski tīri labi patika muļķitroņiks , pāris reizes sanāca pabraukāties

P.S.S. bet nekā labaka par DSG , nau nacies baudīt -vot tā ir manta , manualā karba 'atpūšās'

+1

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Ieskatījos tajā za ruļom lapā - interesantas lietas var atrast. Papētīju krievu hundajus - tie izrādās ražo teju visus vecos hundaju modeļus, elantru ieskaitot. Interesanta ir atjaunotā Sonāte , kas tiks ražota Ķīnas tirgum. Nezinu par kvalitāti, bet tas feislifta variants šķiet daudz jo daudz intriģējošāks nekā pie mums pašlaik piedāvātais. Iesaku apskatīt.

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Pagājušajā trešdienā autiņu atdevu RAAP, veica defektāciju un pateica, ka "kirdiht" kārbai. Šovakar pasūtīju jaunu kārbu pa taisno no ražotāja, tā ka būs klāt un mainīšu nost. Sāpīgi, protams, ir.. ;(

Karlsone vai kaads cits varbuut vareetu pastaastiit kaa vareetu pasuutiit pa tiesho no razhotaaja un cik masaa un par cik atshikjiras cenas ja peerk auto riga. man taa kaa vajadzeetu kardaanu nopirkt bet te latvijaa pie diilera maskaa 1000 Ls.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

valdiuss rakstīja:

Karlsone rakstīja: Pagājušajā trešdienā autiņu atdevu RAAP, veica defektāciju un pateica, ka "kirdiht" kārbai. Šovakar pasūtīju jaunu kārbu pa taisno no ražotāja, tā ka būs klāt un mainīšu nost. Sāpīgi, protams, ir.. ;(

Karlsone vai kaads cits varbuut vareetu pastaastiit kaa vareetu pasuutiit pa tiesho no razhotaaja un cik masaa un par cik atshikjiras cenas ja peerk auto riga. man taa kaa vajadzeetu kardaanu nopirkt bet te latvijaa pie diilera maskaa 1000 Ls.

Kardānu vai tikai piekaramo gultni?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tfu, laikam saucās "karājošais"

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

kardaanu, jo kardaanaa ir lufte. pareizaak kardaana prieksheejo dalju, bet pa daljaam nepaardod. tas ir amerikaanju variants, eiropas varinats esot savaadaaks un maksaa arii 660 Ls

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

valdiuss rakstīja: kardaanu, jo kardaanaa ir lufte. pareizaak kardaana prieksheejo dalju, bet pa daljaam nepaardod.

Šlicēs lufte? Tak ne jau krustiņā Un kā viņa tev traucē dzīvot?

Kolhoza kalējs apmetinātu ap to galu kuram iekšējā šlice pāris šuves lai galu savelk ciešāk, un brauktu uz veselību.

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

nee tur nevar neko sataisiit. tad neviens nezin kaa tur ir ar to pasuutiishanu no ruupniicas un cenas?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pilns LT ar izārdītiem USA un GB audakiem , tiesām tur nav atrodams tas jõõõõ kardāns ???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

valdiuss rakstīja: kardaanu, jo kardaanaa ir lufte. pareizaak kardaana prieksheejo dalju, bet pa daljaam nepaardod.

Šlicēs lufte? Tak ne jau krustiņā Un kā viņa tev traucē dzīvot?

Kolhoza kalējs apmetinātu ap to galu kuram iekšējā šlice pāris šuves lai galu savelk ciešāk, un brauktu uz veselību.

moš granātās? audī kardānam, ja pareizi atceros, bija granāta, krustiņš, granāta ar vienu karājošo gultni (micukam otrādāk - galos krustīņi, pa visu viena granāta, bet divi gultņi)

parasti vispirms nobirst priekšējā granāta - tas tāpat maksā zem sotaka ar visu darbu

p.n.

pēc audī ražotāju domām (atšķirībā no micuka ražotājiem) granātas atsevišķi nemainās

audī takjš

p.p.n.

un leišmales drātētājam - tu toč esi pārliecināts, ka tur ir šlices?

ja es pareizi atceros, tad micuka kardāna priekšējais gals bāžas pseido"razdatkā" uz šlicēm, pakaļā pieskrūvējas ar 4 skrūvēm pie reduktora, bet audī variantā abis galos pēc manām domām ir granātas, tobiš pakaļas reduktors un razdatka nāk ar ārēju asi, kurai montējas klāt "granāta"

granātas (ja pareizi atceros) turas kopā ar 6 skrūvītēm, bet par šito skaitu neesmu pārliecināts

karoče - šitā beidzamā kardāna meklētājam ar pilnu atbildību paziņoju, ka ja tā ir priekšējā granāta, tad esmu gatavs pa nieka 200 latiem to autiņu sataišit

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un leišmales drātētājam - tu toč esi pārliecināts, ka tur ir šlices?

Nē, itnemaz.

Bet jebkuram kardānam kaut kur jābūt garummaiņas iespējai, un bieži tas izpildīts ar šlicēm.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: un leišmales drātētājam - tu toč esi pārliecināts, ka tur ir šlices?

Nē, itnemaz.

Bet jebkuram kardānam kaut kur jābūt garummaiņas iespējai, un bieži tas izpildīts ar šlicēm.

"granātas" staipās

p.n.

reāli esmu izpildījis priekšējās granātas maiņu audī a6 quattro 2.5 tdi, kā arī granātas un priekšējā krustiņa maiņu micukam

micukam priekšas krustiņš ir vājā vieta.... granāta nojūk retāk - ja uzplēš gumiju

kā jau teicu - micuks piedāvā katru detaļu atsevišķi - katrs krustiņš (abi ir vienādi) ~50lati (analogs grosā ~7lati, tikai izmērs jāzina) - granāta ~150 lati, analogu es neatradu....

audī piedāvā mainīt visu kardānu un zem 1000 lašiem tas nenotiek

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: "granātas" staipās

taisnība.

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti