Sagatavot Opel dizeli ziemai

Salen Reģ.: 19.01.2007

Sveiciens!

Nesen iegadajos Opel Zafira 2.0 DTI (2000.g., Ecotec). Shis ir pirmais diizelis kas ir nonacis manaa iipashumaa. Esmu mainiijis tikai ellju un elljas filtru. Ar auto esmu apmierinaats un pagaidaam nekaadas probleemas neesmu noveerojis, ja nu vienigi ka pie -2 graadiem pieleca tikai ar 5 apgriezienu. Bet driz jabrauc ir uz Zviedriju, kur shobriid ir -15, bet Latvijaa nav sanacis patesteet auto shaadaa temperatuuraa, liidz ar ko drusku raustos.

Tapec jautajums - vai var kautkaa notesteet auto - vai tas pieskjilsies normaali aukstaa laikaa? Kaadas metodes var pielietot lai piedarbinaatu diizeli ja vinsh nelec (vadi, ievilkshana? etc.)

Esmu gatavs nomainiit akumulatoru un kveelsveces, jeb ari ko citu, kas buutu svariigs lai auto droshi pielektu pie -15 graadiem (un labak ari pie -25).

Cik palasiju komentaros, paarsvaraa tiek ieteikts Dizelcentrs motora diagnostikai. Vai tur var arii paarbaudiit akumulatora speeju?

Un taa kaa shis ir mans pirmais Opel, un veel pirmais diizelis, interesee arii normaals (ar sakariigu attieksmi pret klientu) serviss kuraa remonteet mazakas vai lielakas problemas (veelams Paardaugavaa).

Paldies jau ieprieksh! Sakariigas atbildes iipashi gaidiitas!

 
1 2 3
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kādus 2 mēn atpakaļ šķeit fanu manīju, 2 CSN pārkāpumi īsā posmā. Tā turpinot braukt mainīs nevis uzlikas, bet sānu durvis un aizmugurējo buferi, nogriezās no vidējās joslas pa kreisi un savukārt nākošajā krustojumā apstājās pa vidu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Kādus 2 mēn atpakaļ šķeit fanu manīju, 2 CSN pārkāpumi īsā posmā. Tā turpinot braukt mainīs nevis uzlikas, bet sānu durvis un aizmugurējo buferi, nogriezās no vidējās joslas pa kreisi un savukārt nākošajā krustojumā apstājās pa vidu.

Konkrēti kurā posmā un kurā krustojumā? Citādi liekas kaut kā neticami...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Merivai numurzīme bij zīmīga ar atkārtojošiem cipariem. Nogriežoties uz Akmens tiltu no vidējās joslas, vēl uztaurēju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Merivai numurzīme bij zīmīga ar atkārtojošiem cipariem. Nogriežoties uz Akmens tiltu no vidējās joslas, vēl uztaurēju.

No kuras Daugavas puses nogriezies uz Akmens tiltu? Pēc apraksta un dusmīgās izteiksmes izklausies no tādiem, kam visās spraugās jālien garām un kuri iztiek bez avārijām tikai tāpēc, ka pārējie 95% vadītāju brauc mierīgi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Kādus 2 mēn atpakaļ šķeit fanu manīju, 2 CSN pārkāpumi īsā posmā. Tā turpinot braukt mainīs nevis uzlikas, bet sānu durvis un aizmugurējo buferi, nogriezās no vidējās joslas pa kreisi un savukārt nākošajā krustojumā apstājās pa vidu.

Konkrēti kurā posmā un kurā krustojumā? Citādi liekas kaut kā neticami...

Izdomāju. Laikam domāts pagrieziens no Akmeņu ielas pa kreisi uz Valguma ielu, tad brauciens gar Nacionālās bibliotēkas jaunbūvi un tad nostāšanās krustojumā pirms Uzvaras bulvāra.

Pārmetumus noraidu. Akmeņu ielā tajā vietā horizontālo ceļa apzīmējumu nav, un pēc manām domām ir divas joslas - labā un kreisā. Pa kreisi tur vienmēr griežos no kreisās joslas. Pēc 150-200 metriem pirms Uzvaras bulvāra arī ir divas joslas, pa vidu tām es nekad nestājos, bet stājos vai nu labajā joslā, vai arī kreisajā joslā pēc nepieciešamības.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nē tas bija pagrieziens no krastmalas uz Akmens tiltu un tālāk Uzvaras/Slokas krustojumā apstājās pie sarkanā, lai gan tur nav STOP baltā zīme. Var jau būt, ka tā bija cita Meriva, ja pa to maršrutu nebrauci.

>izklausies no tādiem, kam visās spraugās jālien garām

Nē nu, ja nogriež ceļu, man jau nav grūti piebremzēt, lai jau katrs brauc kā māk

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Nē tas bija pagrieziens no krastmalas uz Akmens tiltu un tālāk Uzvaras/Slokas krustojumā apstājās pie sarkanā, lai gan tur nav STOP baltā zīme. Var jau būt, ka tā bija cita Meriva, ja pa to maršrutu nebrauci.

>izklausies no tādiem, kam visās spraugās jālien garām

Nē nu, ja nogriež ceļu, man jau nav grūti piebremzēt, lai jau katrs brauc kā māk

Vadonis gan atriebtos. Aizlīstu priekšā, nomestu pa bremzēm, izrausot avāriju. Kā pats izteicās, kaut bez zobiem bet savu taisnību pierādīšot...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kur ir vadonis palicis?

aizbrauca uz šarmeklšeihu haizivis barot?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kur ir vadonis palicis?

aizbrauca uz šarmeklšeihu haizivis barot?

Uztaisīja politisko/publisko harikiri. Ar nākamo gadu tiek izmest arī no darba purvā. Izskatās ka sataisījies sekot msh uz labākiem medību laukiem...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti