Sagatavot Opel dizeli ziemai

Salen Reģ.: 19.01.2007

Sveiciens!

Nesen iegadajos Opel Zafira 2.0 DTI (2000.g., Ecotec). Shis ir pirmais diizelis kas ir nonacis manaa iipashumaa. Esmu mainiijis tikai ellju un elljas filtru. Ar auto esmu apmierinaats un pagaidaam nekaadas probleemas neesmu noveerojis, ja nu vienigi ka pie -2 graadiem pieleca tikai ar 5 apgriezienu. Bet driz jabrauc ir uz Zviedriju, kur shobriid ir -15, bet Latvijaa nav sanacis patesteet auto shaadaa temperatuuraa, liidz ar ko drusku raustos.

Tapec jautajums - vai var kautkaa notesteet auto - vai tas pieskjilsies normaali aukstaa laikaa? Kaadas metodes var pielietot lai piedarbinaatu diizeli ja vinsh nelec (vadi, ievilkshana? etc.)

Esmu gatavs nomainiit akumulatoru un kveelsveces, jeb ari ko citu, kas buutu svariigs lai auto droshi pielektu pie -15 graadiem (un labak ari pie -25).

Cik palasiju komentaros, paarsvaraa tiek ieteikts Dizelcentrs motora diagnostikai. Vai tur var arii paarbaudiit akumulatora speeju?

Un taa kaa shis ir mans pirmais Opel, un veel pirmais diizelis, interesee arii normaals (ar sakariigu attieksmi pret klientu) serviss kuraa remonteet mazakas vai lielakas problemas (veelams Paardaugavaa).

Paldies jau ieprieksh! Sakariigas atbildes iipashi gaidiitas!

 
1 2 3
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manai Merivai tikko tika nomainītas divas kvēlsveces. Nobraukums 91397 km.

tātad vienu rītu auto nepieleca?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nē, šad tad dega motora elektronikas kļūdas lampiņa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manai Merivai tikko tika nomainītas divas kvēlsveces. Nobraukums 91397 km.

fanam ir krīze

ja viņš būtu braucis uz apkopēm pie dīlera, tad visas kvēlsveces jau sen būtu mainītas "pēc grāmatas"

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Manai Merivai tikko tika nomainītas divas kvēlsveces. Nobraukums 91397 km.

fanam ir krīze

ja viņš būtu braucis uz apkopēm pie dīlera, tad visas kvēlsveces jau sen būtu mainītas "pēc grāmatas"

Man servisa grāmatiņa neparedz periodisku kvēlsveču nomaiņu. Tad laikam jāmaina, kad kāda izput.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vajadzēja visas 3 nomainīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Manai Merivai tikko tika nomainītas divas kvēlsveces. Nobraukums 91397 km.

fanam ir krīze

ja viņš būtu braucis uz apkopēm pie dīlera, tad visas kvēlsveces jau sen būtu mainītas "pēc grāmatas"

Man servisa grāmatiņa neparedz periodisku kvēlsveču nomaiņu. Tad laikam jāmaina, kad kāda izput.

tev servisa grāmatiņā taču ir ierakstīts, ka apkopes drīkst veikt tikai pie dīlera

un paprasi dīlerim kas rakstīts viņa papīrīšos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Vajadzēja visas 3 nomainīt.

viņam jau nomainīja ABAS

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Vajadzēja visas 3 nomainīt.

Bet manai Merivai ir četri cilindri.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ozz rakstīja: Vajadzēja visas 3 nomainīt.

Bet manai Merivai ir četri cilindri.

Manam darba pepelosam Polo ir veseli trīs cilindri un turbīna, Zver ne mashina. Pie dīvainās skaņas jau esmu paspējis pierast.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

vai ta kveelsveces nemaina peec nobraukuma? it kaa logiski nav, viens pa to nobraukumu piedarbina 10 reizes vairaak nekaa cits, bet nu tomeer? tas nav normali ka gaida kameer kada atnjirdzas. ja nu atnjirdzas uzreiz 2-3. tad Fans iet kajaam..

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: vai ta kveelsveces nemaina peec nobraukuma? it kaa logiski nav, viens pa to nobraukumu piedarbina 10 reizes vairaak nekaa cits, bet nu tomeer? tas nav normali ka gaida kameer kada atnjirdzas. ja nu atnjirdzas uzreiz 2-3. tad Fans iet kajaam..

Tā arī ir, ka Opel neparedz kvēlsveču maiņu atkarībā no nobraukuma. To man teica Opel autorizētajā servisā. Kvēlsveces jāmaina pēc nepieciešamības, kas elektronika sāķ "lamāties".

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

Tā arī ir, ka Opel neparedz kvēlsveču maiņu atkarībā no nobraukuma. To man teica Opel autorizētajā servisā. Kvēlsveces jāmaina pēc nepieciešamības, kas elektronika sāķ "lamāties".

Jā, un man elektronika sāka lamāties pie 91 tūkst.km nobraukuma - šad tad dega dzinēja elektronikas kļūmes lampiņa. Pēc nomaiņas nedēļas laikā nobraukti 450 km, un lampiņa vairs nedeg.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kaa diez tas uuber mators zin ka svece nomira? meera patereeto straavu vai?

BOMBER Reģ.: 27.12.2003
0 0 Atbildēt

Skaidrs,ka visu vajag dariit laiciigi...es ari shogad savam mersim nomainiiju ne tikai kveelsveces,bet arii smidzinaatajus,suukni paarjaucu...teceeja...un tas viss tikai pie 420000 nobraukuma,vot halturshciki,a,saka miljonu bez remonta var nobraukt...nekaa maanaas

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kaa diez tas uuber mators zin ka svece nomira? meera patereeto straavu vai?

tu kurā gadsimtā dzīvo? SAAB ECU jau no 1998 gada izmanto aizdedzes sveces kompresijas mērīšanai. Bet tu brīnies, kā var zināt vai kvēlsvece mirusi... Kas tavuprāt ir vienkaršāk?

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bolzens rakstīja:

Tā arī ir, ka Opel neparedz kvēlsveču maiņu atkarībā no nobraukuma. To man teica Opel autorizētajā servisā. Kvēlsveces jāmaina pēc nepieciešamības, kas elektronika sāķ "lamāties".

Jā, un man elektronika sāka lamāties pie 91 tūkst.km nobraukuma - šad tad dega dzinēja elektronikas kļūmes lampiņa. Pēc nomaiņas nedēļas laikā nobraukti 450 km, un lampiņa vairs nedeg.

Nu man pie 160000 km aukstam motoram esot deg dzinēja elektronikas kļūmes lampiņa. Zinu ka ir problēmas ar vienu kvēlsveci. Nākošgad būs jānomaina.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: kaa diez tas uuber mators zin ka svece nomira? meera patereeto straavu vai?

tu kurā gadsimtā dzīvo? SAAB ECU jau no 1998 gada izmanto aizdedzes sveces kompresijas mērīšanai. Bet tu brīnies, kā var zināt vai kvēlsvece mirusi... Kas tavuprāt ir vienkaršāk?

pastasti siikaak par to uber tehnologiju

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

Slinkais rakstīja: vai ta kveelsveces nemaina peec nobraukuma? it kaa logiski nav, viens pa to nobraukumu piedarbina 10 reizes vairaak nekaa cits, bet nu tomeer? tas nav normali ka gaida kameer kada atnjirdzas. ja nu atnjirdzas uzreiz 2-3. tad Fans iet kajaam..

Tā arī ir, ka Opel neparedz kvēlsveču maiņu atkarībā no nobraukuma. To man teica Opel autorizētajā servisā. Kvēlsveces jāmaina pēc nepieciešamības, kas elektronika sāķ "lamāties".

Tikko pie 115 tūkst. km nobraukuma nomainīju trešo no četrām kvēlsvecēm. Pirmās divas mainītas pie 91 tūkst.km nobraukuma. Ceturtā kvēlsvece vēl darbojas. Kādi ir komentāri par to?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bolzens rakstīja:

Slinkais rakstīja: vai ta kveelsveces nemaina peec nobraukuma? it kaa logiski nav, viens pa to nobraukumu piedarbina 10 reizes vairaak nekaa cits, bet nu tomeer? tas nav normali ka gaida kameer kada atnjirdzas. ja nu atnjirdzas uzreiz 2-3. tad Fans iet kajaam..

Tā arī ir, ka Opel neparedz kvēlsveču maiņu atkarībā no nobraukuma. To man teica Opel autorizētajā servisā. Kvēlsveces jāmaina pēc nepieciešamības, kas elektronika sāķ "lamāties".

Tikko pie 115 tūkst. km nobraukuma nomainīju trešo no četrām kvēlsvecēm. Pirmās divas mainītas pie 91 tūkst.km nobraukuma. Ceturtā kvēlsvece vēl darbojas. Kādi ir komentāri par to?

komentaars ir taads, ka stulbi tas viss. labaak buutu samainijushi toreiz visas 4 un par taam vareetu aizmirst

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nekā personīga.

komentārs vienkāršs-riktīgs sūts Tava Meriva , kraties no viņas vālā pēc iespējas ātrāk

P.S. Pat VW nau tāds sūts . 1,9TDI sveces mainītas pie ~166 777km

P.S.S. reno 1,9dti ,sveces nomaītas pie 255 999 km !

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Nekā personīga.

komentārs vienkāršs-riktīgs sūts Tava Meriva , kraties no viņas vālā pēc iespējas ātrāk

P.S. Pat VW nau tāds sūts . 1,9TDI sveces mainītas pie ~166 777km

P.S.S. reno 1,9dti ,sveces nomaītas pie 255 999 km !

Nav gan sūds. Piekare remontēta ir ļoti maz. Nav vēl mainīti amortizatori. Nevienas bremžu uzlikas vēl nav bijis vajadzības mainīt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

manai 13 gadīgajai mizai arī vēl nav mainīti amortizatori. un varu saderēt, ka tu savai merivai tos nomainīsi pirms manis

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: manai 13 gadīgajai mizai arī vēl nav mainīti amortizatori. un varu saderēt, ka tu savai merivai tos nomainīsi pirms manis

Bet manējai nobraukums jau 115 tūkstoši km.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Nav gan sūds. Piekare remontēta ir ļoti maz. Nav vēl mainīti amortizatori. Nevienas bremžu uzlikas vēl nav bijis vajadzības mainīt.

Bremžu uzlikas nav jāmaina tiem auto, kas ir aprīkoti ar papildus bremzi pie stūres

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja:

Nav gan sūds. Piekare remontēta ir ļoti maz. Nav vēl mainīti amortizatori. Nevienas bremžu uzlikas vēl nav bijis vajadzības mainīt.

Bremžu uzlikas nav jāmaina tiem auto, kas ir aprīkoti ar papildus bremzi pie stūres

dienas citāts

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti