Vai kads wel ir braucis ar Maserati?????

kpx Reģ.: 28.01.2006

Gribetu zinat jusu atsauksmes par so marku???????? Vai kads ir braucis ar kadu no Maserati modeliem (GranSport Coupe, Quattroporte, Ghibli, 3200 GT, 430 utt.,)????????

 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bērnībā man bija viens maserati 1:43

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: bērnībā man bija viens maserati 1:43

ta jau glauni,man gan bij 412 un kapeika pretiigaa kraasaa..

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

Bet reali kads ir braucis?????????

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: Gribetu zinat jusu atsauksmes par so marku???????? Vai kads ir braucis ar kadu no Maserati modeliem (GranSport Coupe, Quattroporte, Ghibli, 3200 GT, 430 utt.,)????????

Un konkrēti ko vēlējies uzzināt? +/- un vājās vietas? kam jāpievērš uzmanība pērkot?

Bet, ja nopietni, līdz šim vēl nav sanācis braukt, bet šajā nedēļā viens paziņa pasūtīja (nezinu gan kuru modeli) un uz pavasari/vasaru varbūt varēšu padalīties nelielos iespaidos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man no visiem pieminētajiem labāk patīk modelis "430 utt."

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

kpx rakstīja: Gribetu zinat jusu atsauksmes par so marku???????? Vai kads ir braucis ar kadu no Maserati modeliem (GranSport Coupe, Quattroporte, Ghibli, 3200 GT, 430 utt.,)????????

šiten pārsvarā visi brauc ar muti, ne ar Maseratti.....

da nee, tu ko zinot, cik daudz maseratti ir latvijaa, noteikti sheit visi brauc ar taadiem...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: Gribetu zinat jusu atsauksmes par so marku???????? Vai kads ir braucis ar kadu no Maserati modeliem (GranSport Coupe, Quattroporte, Ghibli, 3200 GT, 430 utt.,)????????

ej uz www.alfisti.lv - varbūt tur kāds ir

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

nu vienkarsi, es salidzinosi nesen iegadajos Quattroporte (1997) un domaju, ka kads nu vismaz ir braucis (Vaczeme, ASV, v.c.,) un varetu, kads vel pastatit, ka ir, ka ir pirmas reizes

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: Bet reali kads ir braucis?????????

Ja uz šādu vāģi esi atvēzējies,tad jau esi liels vīrs Pavisam lielam vīram Šabašova kungam tāds ir,laikam Quattroporte. Rikšo ka uz Ragaciemu un tad divi varianti

1) Sarunāsi testdraivu

2) No apsardzes večiem dabūsi pa kaklu

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

man ir bijusi vairaki (divaini) auto, bet tas ta-Quattroporte naw ikdienas masina, taka pagaidam ir ziemas gula, bet Vasara uz paris nedelam un pec sezonas beigam varesu pabraukt......... nu labi, kaut kad vasara vaidzes sazinaties Uggga pazinu???????????? Cik saproti, te ari naw braucis newiens ar tadu markas masinu??????..

Maserati 430 razoja lidz 1994.g

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: ......... nu labi, kaut kad vasara vaidzes sazinaties Uggga pazinu????????????

Viņam vēl kaut kāds čoms vai biznesa partneris tajā pašā dienā arī pasūtīja tādu pašu (joprojām nezini, ko īsti ). Tā kā varbūt jums tur nopietnais izbrauciens var sanākt

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Kā tad, šie to vien gaida,kad varēs iauto jampīšus izvizināt....

Vizināt jau visdrīzāk, ka nevizinās, bet, ja kāds ar līdzīgu, lai arī vecāku, braukā, tad varbūt piekristu kopīgi skaidu noņemt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

domāju, ka nekā no tā vecā maserati nav. Izjūtas droši vien vēl sliktākas nekā ar bmw, mb, audi braucot.

za to varu pastāstīt kā ir braukt ar E30 M3, vot tas ir auto, nevis kaut kādi tur maserati

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Ar to M3 ir viena probleema -- tas ir BMW.

Savukaart vecie Maseratti -- 80to beigas, dabuujami saliidzinoshi leeti, beeet...izskataas vienkārši nozheelojami. So much for exclusiveness.

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

to ezdulis: Nu skaidrs..........E30 ir reli srots, ja tew vins ir Lv un braukt ar tadu ir ka ar zapi, kuram prieksa dzinejs.......tas ir nesalidzinamas masinas

knaukis Reģ.: 14.03.2005
0 0 Atbildēt

Ir sanācis kādu laiku paķēmoties ar GHIBLI 2.0 V6 biturbo 1995.g.ar mazu nobraukumu. Ja atmiņa neviļ,bija 330 zs.Vājprāta kaste,īsa bāze, pakaļas piedziņa,nekādu pretizbuksēšanas sistēmu,nenormāla turbo bedre,kā iegriežās abas turbīnas(tas notiek pēc 2500rpm un ar cirtienu) tad nav svarīgi 1,2,3,vai 4 robs,pakaļa šķērsām.Līdz turbīnu darbībai(to vareja novērot uz paneļa manometra) gaita līdzīgi kā 1,2 karburator golpam.Pa mūsu ceļiem ikdienā nebaudāms auto tieši dēļ turbo darbības.Es viņu salīdzinu ar traku suni,kurš var mierīgi iet līdzās,tad pēkšņi kampiens pakaļā.Bet tas tāpat ir to vērts

Pie latvju bāleliņiem nesanāca dabūt viņam jaunu īpašnieku,jo gan kokpitā,(kaut pat panelis bija apvilkts ar zamšādu) gan ārpuse atgādināja nedaudz tūnētu un piepūstu Lanču.Man viens potenciāls pircējs tā arī pateica,lai arī ir monstrs,bet beemeevee ar paketi čomi tomēr labāk sapratīs un novērtēs.Tirgoju aptuveni gadu līdz viņu nejauši sanāca parādīt vienam vācu vīrelim,tas gandrīz bikses piečurāja,kad pateicu cenu,pa kādu es viņu šeit nevaru pārdot.Uzmeta vēl pa virsu un savāca sarkano monstru uz bavārijas mežiem.Laikam jau saprata kaut ko no automobīļiem.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: to ezdulis: Nu skaidrs..........E30 ir reli srots, ja tew vins ir Lv un braukt ar tadu ir ka ar zapi, kuram prieksa dzinejs.......tas ir nesalidzinamas masinas

šrots vai ne šrots, bet maksā dārgāk nekā tāds 97' quatroporte Kā arī tajā pašā mobile.de e30 M3 ir mazāk pieejami, nekā minētie maserati

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

kpx rakstīja: to ezdulis: Nu skaidrs..........E30 ir reli srots, ja tew vins ir Lv un braukt ar tadu ir ka ar zapi, kuram prieksa dzinejs.......tas ir nesalidzinamas masinas

šrots vai ne šrots, bet maksā dārgāk nekā tāds 97' quatroporte Kā arī tajā pašā mobile.de e30 M3 ir mazāk pieejami, nekā minētie maserati

##########################################

Ej, Edzuli atpakal savaa smilshu kastee un speeleejies taalaak ar savu dzelteno BMW modeliiti. Netraucee dzekiem runaat par nopietniem auto!

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

to edzulis: cena ir atkariga no modisikacijas (2.8, 3.2, EvoI, EvoII, salona krasa, virzbuves krasas, nobraukuma, utt.,).........nezinu kur tu esi skatijies cenas, bet BMW M# un E30 ir krietni letakas masinas

to klaukis: ar Maserati ir jamacas braukt, ka brivdienu masina ir laba

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

tad Tew bus bijis GHIBLI Cup masina..........tad saprotu to Vacieti kurs par Tawu cenu nosminaja

knaukis Reģ.: 14.03.2005
0 0 Atbildēt

Tā arī ir,no saakuma ar braukšanu bija galīgi garām,nesapratu,ko ar to autuņu var vispār darīt,vai lauku art vai tikai pa bāni gāst.Vēlāk jau aizgāja tā lieta,jo sapratu,vainu lēnā garā vizinies vai nu gāzt,citas alternatīvas nav,ar viņu nu nevarēja tā vienkārši steidzīgā dzīves ritmā pabraukt,kā jau teicu 2 galējības.Tas arī manai ikdienai nederēja,vai nu pa lēnu,jeb par daudz stresa,dvēseles stāvoklis ikdienā,nekādi nepieņēma biturbo straujo pieslēgšanos.

Starp citu esmu nedaudz pamēģinājis arī to jūsu izslavēto M paketi,tad jāsaka, runājot par uzrāvienu, Maserati vells dod nesalīdzināmas izjūtas.

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

man bija lidzigi, newar uzreiz iekapt un

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Patreiz labāk pārvietoties ar dodge stelth. Visas paketes un mazrati nobāl.

Tieshi Stealth pret Maseratti nobaal Jo tie 320hp taa vien ir, lai iegrieztu tos 4us ritenjus

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

PAr Quatroporte lielijāj ka otrā robā un gāzi grīdā - ne katrs būs spējīgs līdz panelī nolikta sotaka aizsniegties.... protams pie paatrināšanas...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Pardotn, stealth.

3.0 turbo + pilnpiedziņa + 320 zs, tur pat STI atmetās

lielāku šrotu grūti iedomāties tad jau labāk maserati

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti