Patīkami pārsteidza

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Vakar ap 14:00 (precīzi neatceros) braucu no Ropažiem virzienā uz Inčukalnu. Nekad tur neiru redzējis CP, kaut gan braukāju bieži. Vakar patrāpījās. Protams - noturēja.

Un te nu bija pārsteigums!!!

Pieklājīgi pienāca, stādījās priekšā, sveicināja, paskaidroja apturēšanas iemeslu, palūdza - palūdza - dokumentus. Piedāvāja aplūkot radaru, ja vēlos. Atteicos, jo nav jēgas - zinu, ka bija tieši tik, cik teica. Paskaidroja, kas par to pienākas - 5Ls vai brīdinājums un devās rakstīt protokolu.

Pēc 5 min pienāca kolēģis. Sasveicinājās, stādījās priekšā. Pajautāja dzīvesvietu, darbavietu. Paskaidroja kas un kā. Un izteica brīdinājumu!!! Atvadījās un novēlēja laimīgu ceļu!!!

Es pat apstulbu no tik pieklājīgas uzvedības un korektas attieksmes!!!

Visu turpmāko dienu ievēroju visus noteikumus!

Tiešām patīkami! Varētu pārējie mācīties no šiem kolēģiem!!!

 
1 2
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

un ko tad tu gaidiiji?? ka tev novilks bikses un nopeers??

tas apmeram kaa beerniem- jaaniit , malaciitis, nu gadiijaas tev treso reizi stiklu izbiseet, ej speelejies taalaak...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kas tā par modi jautāt manu darba vietu? Viņi veic kādu aptauju? Neesmu izpratis būtību...

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Kas tā par modi jautāt manu darba vietu? Viņi veic kādu aptauju? Neesmu izpratis būtību...

A protokolā tāda ailīte ir. Ja ir, tātad jāaizpilda!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Ksneps rakstīja: Kas tā par modi jautāt manu darba vietu? Viņi veic kādu aptauju? Neesmu izpratis būtību...

A protokolā tāda ailīte ir. Ja ir, tātad jāaizpilda!

vinjiem veel ir taada ailiite , kur prasa ienaakumus... ar statistiku nodarbojas

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Kas tā par modi jautāt manu darba vietu? Viņi veic kādu aptauju? Neesmu izpratis būtību...

LAPK 248.panta otrā daļa nosaka, ka par pārkāpēju protokolā norāda viņa vārdu, uzvārdu, personas kodu (ārvalstniekiem – dzimšanas datumu), dzīvesvietu, citas ziņas, kurām var būt kāda nozīme administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanā.

Savukārt LAPK 32.panta otrā daļa noteic, ka, uzliekot sodu, ņem vērā izdarītā pārkāpuma raksturu, pārkāpēja personību, viņa vainas pakāpi, mantisko stāvokli, atbildību mīkstinošos un pastiprinošos apstākļus.

Līdz ar to arī protokola veidlapā ir ailes par darba vietu un ienākumu.

NAv taisnība Dugasam, ka, ja tāda ailīte ir, tad ir jāaizpilda, ja nevēlies atklāt, kur strādā, tad tā arī vari pateikt. Bet tad nevajag brīnīties, piemēram, brīdinājuma vietā uzliks naudas sodu!

paredz noteikt soda apmēru, ņemot vērā

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

man viens CPists pēc manām pretenzijām pret viņu ierakstija protokolā ka esmu bezdarbnieks un tādeļ soda mani ar brīdinājumu ,lidz protokola stādīšanai draudēja at 20Ls un 2punktiem ,bet tā kā kukuli nepiedāvāju ,tad pacentās pats izlīdzināt šo situāciju - viņi neatļautā vietā stāvēja bez bākuguņiem !!!!

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Gadījumā, ja norādu normālu darba vietu un normālus ienākumus, dabūšu arī NORMĀLU sodu

Vienmēr saku ka esmu studente un ienākumu nav

apgādājamie 4

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Gadījumā, ja norādu normālu darba vietu un normālus ienākumus, dabūšu arī NORMĀLU sodu

Vienmēr saku ka esmu studente un ienākumu nav

apgādājamie 4

triis runjchi un juurascuuka =4 , taa ja ?

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja: Vakar ap 14:00 (precīzi neatceros) braucu no Ropažiem virzienā uz Inčukalnu. Nekad tur neiru redzējis CP, kaut gan braukāju bieži. Vakar patrāpījās. Protams - noturēja.

Un te nu bija pārsteigums!!!

Pieklājīgi pienāca, stādījās priekšā, sveicināja, paskaidroja apturēšanas iemeslu, palūdza - palūdza - dokumentus. Piedāvāja aplūkot radaru, ja vēlos. Atteicos, jo nav jēgas - zinu, ka bija tieši tik, cik teica. Paskaidroja, kas par to pienākas - 5Ls vai brīdinājums un devās rakstīt protokolu.

Pēc 5 min pienāca kolēģis. Sasveicinājās, stādījās priekšā. Pajautāja dzīvesvietu, darbavietu. Paskaidroja kas un kā. Un izteica brīdinājumu!!! Atvadījās un novēlēja laimīgu ceļu!!!

Es pat apstulbu no tik pieklājīgas uzvedības un korektas attieksmes!!!

Visu turpmāko dienu ievēroju visus noteikumus!

Tiešām patīkami! Varētu pārējie mācīties no šiem kolēģiem!!!

Braucot no lidostas uz Ulmaņa gatvi 50km/h vietā bija 67km/h.Apturēja.Pienāca sasveicinājās,atrādīju dokumentus un ar tiku informēts par pārkāpumu.Biju pārsteigts,ka šis nekur neejot pa rāciju painteresējās par pārkāpumu vēsturi un atdeva dokumentus ar piebildi,ka nākamreiz izteiks brīdinājumu.

Man šķiet,ka viņu morāle varētu būt tāda - ja ne man tas piecīts,tad valstij ar ne + pusstundu papīrus ķēpāt.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Laikam tā bija pirmā reize.Tu tagad esi iekšā datu bāzē-nākamreiz dabūsi pa pilnu klapi.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Prieks, ka kādam gadās arī korekti CP-isti...

Vienīgo reizi, ko atminos, ka tiku cauri ar brīdinājumu bij par priekšējo miglas lukturu lietošanu diennakts tumšajā laikā apdzīvotā vietā, kur ir apgaismota brauktuve...

Bet protams pāris dienas vēlāk "piesējās" divi savādāki kadri, kas radaru arī pēc pieprasījuma neuzrāda, bet apgalvo ka ir 76 km/h (esmu pārliecināts ka ātrums nekādi nevarēja būt lielāks par 60 , jo tiko izgriezos uz šīs ielas),...paši stāv zem zīmes.. bez tam uzdod uz piecīti pavedinošus divdomīgus jautājumus.. - tipa ko darīsim? ej parunā ar pārinieku u.t.t. Kad nekas neizdodas... nofromē tevi pēc pilnas programmas 20ls + 1 soda punkts un basta...

Skumjākais ka mūsu valsti jebkurā tiesu instancē tiek uzskatīts ka nav pamata aizdomām, ka policistam būtu kādi iemesli, kas liktu vinam apzināti " piesiet" autovadītājam kādu pārkāpumu....

Tā kā nelīdz ne apstrīdēšana CP, ne griešanās admin. tiesā.... pretī dabū standarta atbildi par valsts amatpersonas godīgumu un policistu nekorektas rīcības nepierādāmību...

Pats uz savas ādas izbaudīju, jo līdz šim sava naivumā biju uzskatījis, ka tiesiskā valstī pastav nevainības prezunkcija, kas savukārt nozīme ka CP būtu jāpierāda mans pārkāpums nevis vice versa

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Ksneps rakstīja: Kas tā par modi jautāt manu darba vietu? Viņi veic kādu aptauju? Neesmu izpratis būtību...

LAPK 248.panta otrā daļa nosaka, ka par pārkāpēju protokolā norāda viņa vārdu, uzvārdu, personas kodu (ārvalstniekiem – dzimšanas datumu), dzīvesvietu, citas ziņas, kurām var būt kāda nozīme administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanā.

Savukārt LAPK 32.panta otrā daļa noteic, ka, uzliekot sodu, ņem vērā izdarītā pārkāpuma raksturu, pārkāpēja personību, viņa vainas pakāpi, mantisko stāvokli, atbildību mīkstinošos un pastiprinošos apstākļus.

Līdz ar to arī protokola veidlapā ir ailes par darba vietu un ienākumu.

NAv taisnība Dugasam, ka, ja tāda ailīte ir, tad ir jāaizpilda, ja nevēlies atklāt, kur strādā, tad tā arī vari pateikt. Bet tad nevajag brīnīties, piemēram, brīdinājuma vietā uzliks naudas sodu!

paredz noteikt soda apmēru, ņemot vērā

Es tak aakstos! Logjiski, ka varu teikt ko gribu - tipa straadaaju tur, vai nestraadaaju nekur! Vinji jau neprasa pieraadiit. Vnk fufels.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

mosh vinji ar tevi realitaates showu speeleeja--tevi visu dienu filmeeja un skatijas cik tu smuki un pareizi brauc!!!!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: tiku cauri ar brīdinājumu bij par priekšējo miglas lukturu lietošanu diennakts tumšajā laikā apdzīvotā vietā, kur ir apgaismota brauktuve...

kas tas par sviestu es saprastu, ja par pakaljeejiem, bet par prieksheejiem? es pats nu jau 2 gadus braukaaju ar tagadeejo auto, kam tie deg visulaiku un nekad pat runa no CP puses nav bijusi par to...

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

kas tas par sviestu es saprastu, ja par pakaljeejiem, bet par prieksheejiem? es pats nu jau 2 gadus braukaaju ar tagadeejo auto, kam tie deg visulaiku un nekad pat runa no CP puses nav bijusi par to...

Ja kopā ar gabarītiem, ir OK. Bet,ja kopā ar tuvajiem? Ko tas dod?

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

zlobnāk izskatās ar migliniekiem

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

mx_black rakstīja:

kas tas par sviestu es saprastu, ja par pakaljeejiem, bet par prieksheejiem? es pats nu jau 2 gadus braukaaju ar tagadeejo auto, kam tie deg visulaiku un nekad pat runa no CP puses nav bijusi par to...

Ja kopā ar gabarītiem, ir OK. Bet,ja kopā ar tuvajiem? Ko tas dod?

Dod to, ka apmales labaak izgaismotas! Tuvie nespiid tik daudz uz apmales kaa miglinieki. Man arii vinemeer deg visi 4. Naktii. Dienaa tikai miglinieki.

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Pa pilnu programmu esmu norāvies tur, kur domāju, ka pakratīs ar pirkstu un palaidīs. Bet nākošajā reizē bargi pajautā vai zinot ar kādu ātrumu braucis, nosaucu ciparu, viņš paskatās savā aparātā, savāca dokumentus un atstāja mani neziņā - pēc min.10 nāk pār ceļu atpakaļ vicina protokolu un smaida - saka, lai ierāmēju un pielieku pie sienas un novēl laimīgu ceļu. Apsēžos un lasu cik tad piesprieduši, bet tur - BRĪDINĀJUMS.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja:

... līdz šim sava naivumā biju uzskatījis, ka tiesiskā valstī pastav nevainības prezunkcija...

tu laikam domāji - nevainīguma prezumpcija

Policijas amatpersonām nav nekādas daļas gar tavu nevainību

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

shmurger rakstīja: un ko tad tu gaidiiji?? ka tev novilks bikses un nopeers??

Hoho...var redzēt,ka vakars klāt,

Zēniem draiskas domas prātā nāk

... Pa biksēm rokas šiverēt sāk,

Katrs rausta, kā vien māk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: Prieks, ka kādam gadās arī korekti CP-isti...

Vienīgo reizi, ko atminos, ka tiku cauri ar brīdinājumu bij par priekšējo miglas lukturu lietošanu diennakts tumšajā laikā apdzīvotā vietā, kur ir apgaismota brauktuve...

Bet protams pāris dienas vēlāk "piesējās" divi savādāki kadri, kas radaru arī pēc pieprasījuma neuzrāda, bet apgalvo ka ir 76 km/h (esmu pārliecināts ka ātrums nekādi nevarēja būt lielāks par 60 , jo tiko izgriezos uz šīs ielas),...paši stāv zem zīmes.. bez tam uzdod uz piecīti pavedinošus divdomīgus jautājumus.. - tipa ko darīsim? ej parunā ar pārinieku u.t.t. Kad nekas neizdodas... nofromē tevi pēc pilnas programmas 20ls + 1 soda punkts un basta...

Skumjākais ka mūsu valsti jebkurā tiesu instancē tiek uzskatīts ka nav pamata aizdomām, ka policistam būtu kādi iemesli, kas liktu vinam apzināti " piesiet" autovadītājam kādu pārkāpumu....

Tā kā nelīdz ne apstrīdēšana CP, ne griešanās admin. tiesā.... pretī dabū standarta atbildi par valsts amatpersonas godīgumu un policistu nekorektas rīcības nepierādāmību...

Pats uz savas ādas izbaudīju, jo līdz šim sava naivumā biju uzskatījis, ka tiesiskā valstī pastav nevainības prezunkcija, kas savukārt nozīme ka CP būtu jāpierāda mans pārkāpums nevis vice versa

man vienam korišam sencis arī ir valsts amatpersona un tiesā šito faktu iebāza acīs.... vinnēja

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

mx_black rakstīja:

kas tas par sviestu es saprastu, ja par pakaljeejiem, bet par prieksheejiem? es pats nu jau 2 gadus braukaaju ar tagadeejo auto, kam tie deg visulaiku un nekad pat runa no CP puses nav bijusi par to...

Ja kopā ar gabarītiem, ir OK. Bet,ja kopā ar tuvajiem? Ko tas dod?

konkreeti A6 ar zenonu , tumsaa un bez 'migliniekiem' , ir pilniigs peeeeeeeeeeeeeeeee

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai tad apdzīvotā (apgaismotā) vietā, diennakts tumšajā laikā drīkst braukt ar miglas lukturiem? - cik atceros noteikumus, tad nedrīkst. Pa dienu drīkst - kā dienas gaitas gaismas.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Apdzīvotā vietā ar apgaismojumu, nedrīkt lieot miglas vai kādus citus papildus lukturus - kā priekšējos tā pakaļējos....

Nezinu kā gan var traucēt kāda pretīmbraucēja miglinieki...

Iespējams ka punkts tikai tāpēc, lai gudrinieki nebraukātu apkārt ar medību prožektoriem uz jumta...

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt, bet noteikumi ir noteikumi.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti