KUR palikusi AUDI STYLE majas lapa?

farias Reģ.: 29.04.2003

Kapēc vairs lapas nav?

Vera vaļā m79 lapa.....

Nezin vai problēma ar hostēšanu ?

 
1 2 3 4 5 6
kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kaada beernudaarznieku lapa

www.audipower.lv/...

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Heh, problēma atkal aktuāla, varbūt kāds zin ko paskaidrot tuvāk??...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja: Heh, problēma atkal aktuāla, varbūt kāds zin ko paskaidrot tuvāk??...

Te skatījies? www.audi-style.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un tu skatījies? Tur laikam ir problēma ar tevi, maiju eskuellu Nospied uz kādu topiku.

P.N. Andzha - nebaidies, tik drīz nebūs Ķipa joniksiņš apgalvo, ka "admins, kas atbildīgs par datubāzi, esot atvalinājumā" - vārdu sakot, beigās vēl mošk šitā sanāks pēdējā nagla stiliņa zārka vākā

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Un napig vaig to lapu,ja visu to pašu var uzzināt tepat....NSNF diskujās?

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Visstulbākais ir tas, ka priekš kam vajadzēja visu nograut, ja iepriekš nebija problēmu ar forumu. Tagad vajag kaut ko atrast par autiņu, sūdam atradīsi, izmet error. Necieņa pret foruma lietotājiem!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ljoti ceru ka taa buus pedejaa nagla stilinjaa pastavoshai iekartai. kopsh jaunaas lapas tur ir pilniigs bardaks, moderi idioti mazgadiigi, neko no tehnikas nerubi, tik dala bananus kad vaig un kad nevaig. temas dzeesh kaa iegribas, piniigi bestolkaa. pedejaa foruma redakcija arii murgs. jonoksinsh liekas ka ir liela detalja tam stulbumam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Visstulbākais ir tas, ka priekš kam vajadzēja visu nograut, ja iepriekš nebija problēmu ar forumu. Tagad vajag kaut ko atrast par autiņu, sūdam atradīsi, izmet error. Necieņa pret foruma lietotājiem!

Kā kāpēc. Stiliņš pieder tiem pašiem ļoļikiem, kam pieder bote - M79 zigmāram. Ļoļiku boti nes nost, tāpēc pie viena vajadzēja upgreidot stiliņu. No kā izriet visas problēmas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ljoti ceru ka taa buus pedejaa nagla stilinjaa pastavoshai iekartai. kopsh jaunaas lapas tur ir pilniigs bardaks, moderi idioti mazgadiigi, neko no tehnikas nerubi, tik dala bananus kad vaig un kad nevaig. temas dzeesh kaa iegribas, piniigi bestolkaa. pedejaa foruma redakcija arii murgs. jonoksinsh liekas ka ir liela detalja tam stulbumam

Man jau pusotru gadu stiliņā ir banāns - nu vismaz bija līdz stiliņa upgreidam, tagad laikam profils "msh" ir nodropots, bet maniem vecajiem postiem klāt karājas "izraidīts no foruma". Par ko - viena santīmseksīga projekta topikā pastrīdējos par to, vai gāzi var patērēt mazāk par zupu - beigās "divu nedēļu banāns" - nu kā joniksiņš reiz izteicās, es ķipa esot aizmirsts

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es ceru ka tas suuda stilinsh aizies pa pipeljiem vienreiz par visaam reizeem. admini tur ir pilniigi lohi. m79 bota jau arii nav labaaka. pargudri datorikji, kautkadiu apbizhoti intelektualji. gribot negribot prasaaaas taadiem uzdirst tieshi uz galvas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es ceru ka tas suuda stilinsh aizies pa pipeljiem vienreiz par visaam reizeem. admini tur ir pilniigi lohi. m79 bota jau arii nav labaaka. pargudri datorikji, kautkadiu apbizhoti intelektualji. gribot negribot prasaaaas taadiem uzdirst tieshi uz galvas.

Ieej M79, paprasi Pēteri un sāc viņam tirst uz galvas kamēr zarnas tukšas

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

du msh ,tu tak esi du msh,

kaads sakars Jonixinam ar A/S maajas lapu ? NAKAADS !!!

pirms saac tirst jaazina ,kas ir SAIMNIEKS !

saimnieks ir ZIGMAARS ,un tas ir uzlicis LOCEKLI UZ VISA

sen jau domas ir un viss visaadas un BUUS.

P.S. tu pacs luucu du msh IZDZEEST,taa ka nevajag te G.DIRST !

un tavs otrs niks tur nav ne nobanots,vai citaadi ...

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

teeja klavieree-sore...

P.S. es spama tee neiegrimshu-beztolks. bet jums te pirst un pirsts,PUISHELJI

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

ak jaa droshi spamojat uz 79 un meegjinaat atrast Pēteri

uz Pētera gala atdodas tikai du msh un tas ir leishmalee. kafejniicaa(dzertuvee) pie peetera

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja: es ceru ka tas suuda stilinsh aizies pa pipeljiem vienreiz par visaam reizeem. admini tur ir pilniigi lohi. m79 bota jau arii nav labaaka. pargudri datorikji, kautkadiu apbizhoti intelektualji. gribot negribot prasaaaas taadiem uzdirst tieshi uz galvas.

Ieej M79, paprasi Pēteri un sāc viņam tirst uz galvas kamēr zarnas tukšas

informeeta juuzera viedoklis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ear rakstīja: du msh ,tu tak esi du msh,

kaads sakars Jonixinam ar A/S maajas lapu ? NAKAADS !!!

pirms saac tirst jaazina ,kas ir SAIMNIEKS !

saimnieks ir ZIGMAARS ,un tas ir uzlicis LOCEKLI UZ VISA

sen jau domas ir un viss visaadas un BUUS.

P.S. tu pacs luucu du msh IZDZEEST,taa ka nevajag te G.DIRST !

un tavs otrs niks tur nav ne nobanots,vai citaadi ...

Nezinu kas tu esi, bet nevajag daudz tirst Domāju ka moderim ir pietiekami liels sakars ar forumu, kurā tas moderē - te neiet runa par to, ka joniksiņš būtu vainīgs pie tā, ka stiliņs neiet.

Un par to, ka "es esot lūdzis, lai izdzēšot profilu "msh"" nevajag murgot Pirms stiliņa botizācijas tur bija nobanānots profils "msh", kas nodropojās botizācijas procesā. Vienīgais, ko es tiešām paprasīju joniksiņam izdzēst un viņš arī izdzēsa - mana A80 projekta topiku - jo stiliņa tauta saka "jā jā, labi labi" tad, ja ir uzkrītošas vizuālās atšķirības, bet ne tehniskās. Es vispār nožēloju, ka toreiz paprasīju izdzēst - būtu varēts apņirgt toreizējos ņirdzējus, bet nu kas bijis, bijis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ear rakstīja:

un tavs otrs niks tur nav ne nobanots,vai citaadi ...

Nu jā, tas tikai kārtējo reizi parāda mana īstā nicka banānošanas bezjēdzību

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

ar audi paarsvaraa brauc visaadi laukji un gaternieki.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nuja, īstie čaļi brauc ar alfām, kuras pēc tam nevienam vairs nevajag Par cik toreiz savējo pārdevi?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: nezinu ear, par ko tur runā, bet nu audistailam vajag pārmaiņas, patiešām lielas pārmaiņas, jo kļūda bij "upgreidojot" veco forumu uz kaut kādu nesaprotmu, visiem useriem kretinējošu boot.lv tipa forumu (kaut kā tā, tas laikam saucas forum engine ). un visbeidzot vajag izmest ārā to remontu sadaļu ar apakšadaļām, kas rada iespaidu, ka iekš audi viss lūzt, nedarbojas, gļukojas. ieviest kā poweri - jautājumi spečukiem utt. cerams, ka style pārmainīsies, ja ne vispār nepazudīs un jā tur daži moderi, vai admini dažreiz liekas ir palaisti kosmosā un neko nerubī

karoche man vienalga, jo mans a4 tdi nelūzt vispār

Un kur tad likt tos jautājumus par visādām problēmām?

Iesākumam no stiliņa vajag izmest ārā esošos adminus, tad kaut kas mainīsies. Atceries, kāpēc upsēdnieks aizgāja, jeb vai tu tad, pirms pusotra gada, vēl stiliņu nelietoji?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nuja, īstie čaļi brauc ar alfām, kuras pēc tam nevienam vairs nevajag Par cik toreiz savējo pārdevi?

samainiiju pret 5kg zelta. kas tev ir ar to alfu, es jau esmu aizmirsis ka vina izskatas, bet tu vel te regulari uz vinu on.anee.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sūdīga tev atmiņa, bet par cik mašīnas tev nepatīk, tad tu aizraujies ar urnu mainīšanu un tad, jā, ar atmiņu varētu būt sūdīgi. Ar ko tagad pārvieto savu pakaļu - fordeli, fiatu, reni vai pežõ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

jo domāju ir jāaizmirst remontēšana internetā tb - kaut kas raustās, staigā apgriezieni, kaut kas klab utt, ja vien pats neķersies klāt mašīnai (ja ir tāda velme, pamatzināšnas un interese), vai arī nedzīsi uz servisu, tad nekas nenotiks

Tad atrodi to servisu, kur, piemēram, saregulēs ke-jetu, pārbaudīs tā vājās vietas vai arī sameklēs 20v pazudušo dzirksteli

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vārstīgajiem kak raz ar manuāļiem ir sūdīgi un vislabākais manuālis ir GintsK

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Sūdīga tev atmiņa, bet par cik mašīnas tev nepatīk, tad tu aizraujies ar urnu mainīšanu un tad, jā, ar atmiņu varētu būt sūdīgi. Ar ko tagad pārvieto savu pakaļu - fordeli, fiatu, reni vai pežõ?

vispar jau visi tevis mineetie auto kas man bija var teikt taa neko salidzinajumaa ar izgrabeejushu 80to gadu laukja sapni.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti