KUR palikusi AUDI STYLE majas lapa?

farias Reģ.: 29.04.2003

Kapēc vairs lapas nav?

Vera vaļā m79 lapa.....

Nezin vai problēma ar hostēšanu ?

 
1 2 3 4 5 6
msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

vispar jau visi tevis mineetie auto kas man bija var teikt taa neko salidzinajumaa ar izgrabeejushu 80to gadu laukja sapni.

Tieši tā - tā neko

dragijs Reģ.: 20.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja:

vispar jau visi tevis mineetie auto kas man bija var teikt taa neko salidzinajumaa ar izgrabeejushu 80to gadu laukja sapni.

Tieši tā - tā neko

msh neuztraucies- cilvēks kurš nav tuvāk par metru redzējis Quattro- nerunājot par braukšanu- nekad nespēs novērtēt tā patieso vertību...

Palasot šeit visu sarakstīto , laika, kādas A/S ir iekodis- ka tik naidīgi noskaņoti.... šad tad ielienu šeit- ticiet man - A/S pēdeja laikā ir krietni pieaugušāks un nopietnāks...

Bija brīdis kad vecie kadri pazuda (Bērzs, Spions, Ķengurs u.t.t)sākās bezpridels- bet par laimi sobrīd jau atkal viss nostajas normāli...

Redz ja salīdzina kāpēc A/S tik daudz jautajumu kur pazuda dzirkstele, kāpec bremzes čīkst u.t.t tas liecina ka A/S biedriem aug rokas no īstās vietas un viņi pasa spēkiem spēj salabot savu auto,ka arī ir zinoši cilveki kuri var sniegt padomu.- atsķirībā no citiem

Tā ka nevajag daudz te smērēt topiku tiem uz kuriem tas neattiecas...

P.S Tie kas nezin Audi vēsturi, un šodienas kvalitāti,komfortu labāk nebļaujiet savus murgainos sapņus- pie tam BMW ir labs auto tikai LV ir sabojāts ta imidžs... Tas tapēc ka daudzi domā ka BMW ir ka seksalogs kurs pagarina krānu... (protams ir iznēmumi- nerunāju par visiem ir daudz arī normālu un pieklajīgu BMW lietotāju)... Audi VS Bmw mūžīgs karš- jo tie ir tik līdzīgi- ka grūti novērtēt kurš ir labāks...

Ar šo arī beidzu cienītās dāmas un kungi- ar labvakaru...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dragijs rakstīja: cilvēks kurš nav tuvāk par metru redzējis Quattro- nerunājot par braukšanu- nekad nespēs novērtēt tā patieso vertību...

ko var fanot par veciem šrotiem?

Quattro neražo jau gandrīz 20 gadus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

dragijs rakstīja:

Palasot šeit visu sarakstīto , laika, kādas A/S ir iekodis- ka tik naidīgi noskaņoti.... šad tad ielienu šeit- ticiet man - A/S pēdeja laikā ir krietni pieaugušāks un nopietnāks...

Bija brīdis kad vecie kadri pazuda (Bērzs, Spions, Ķengurs u.t.t)sākās bezpridels- bet par laimi sobrīd jau atkal viss nostajas normāli...

Redz ja salīdzina kāpēc A/S tik daudz jautajumu kur pazuda dzirkstele, kāpec bremzes čīkst u.t.t tas liecina ka A/S biedriem aug rokas no īstās vietas un viņi pasa spēkiem spēj salabot savu auto,ka arī ir zinoši cilveki kuri var sniegt padomu.- atsķirībā no citiem

Pieaugušāks un nopietnāks Tiešām labs joks

Es kak raz katru dienu ar daļu no "vecajiem kadriem" spamoju - mums ir savs "špama klubiņš īpaši izredzētām personām" Ja tur kādam būtu vēlme ko taisīt, tad sen jau būtu uzveidots stiliņa aizvietotājs. Galu galā ar visu "nostabilizēšanos" līdz stiliņa beigām nav vairs tālu

Un tas ka uzdod stulbus jautājumus nozīmē nevis ka rokas aug no pareizās vietas bet tieši otrādi + "ar galviņu ir tirsā" (c) Armands Kad es liekot karburatornieka vietā 3A lasīju kopā visu komplektu un man bija daudz neskaidrību, es necepu tizlu topiku, bet apgrūtināju ar saviem jautājumiem MārtiņšX un GintsK - par to viņiem liels paldies. GintsK atbildes gan bija reizēm tādas vispārīgas, bet nu es viņu saprotu - vecās audī šprices elektroniski bija dažādas un, piemēram, B3 nebija divu motoru ar pilnīgi identiskām špricēm Visādus jautājumus par tehniskiem sīkumiem es vispār internetā nemēdzu prasīt.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Audi-style: stereo datčiki foto.inbox.lv/...

Skaties divreiz! Divreiz!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

dragijs rakstīja: cilvēks kurš nav tuvāk par metru redzējis Quattro- nerunājot par braukšanu- nekad nespēs novērtēt tā patieso vertību...

ko var fanot par veciem šrotiem?

Quattro neražo jau gandrīz 20 gadus

Pirmais www.audi.lv/...

audī modeli ar nosaukumu "Quattro" pārstāja ražot 1991 gadā

audī pilnpiedziņu sauc "quattro" ar mazo burtu.... un tu pats zini,ka tajā vārdā sauc vairākus pilnīgi atšķirīgus piedziņas tipus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

dragijs rakstīja: cilvēks kurš nav tuvāk par metru redzējis Quattro- nerunājot par braukšanu- nekad nespēs novērtēt tā patieso vertību...

ko var fanot par veciem šrotiem?

Quattro neražo jau gandrīz 20 gadus

Nu ja, arī Renaultus nevar vairs normālus nopirkt, ar apakšējām sadalenēm, vieni Nissani vien....

protams,tu kāparasti visu zini labāk

SEA Reģ.: 25.01.2009
0 0 Atbildēt

Cik du msh jūtās lepns par savu kājslauķa lomu sportiņā... Es jau nebūtu vēris vaļā muti un klāstījis saldās indes runas par to kā jūs gaidat, kad nobruks A|S... Un liekuļos, šķiet no tādiem vien sastāv bariņš intelbeņķu, ar pāris izņemumiem, sastāv šī "slepenā biedrība"...

Vainot jau jūs protat tikai citus, kā ja latvju bāleliņš... Moš pašiem smirdētājiem arī vajadzētu paēst akmeņus brokastis pirms vērt klabēkļus... Kkā nerūp jūsu viedoklis... Un ja nav ko labu un pozitīvu teikt, moš iemācamies to zelta likumu, un paklusēt...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

SEA rakstīja: Cik du msh jūtās lepns par savu kājslauķa lomu sportiņā...

Kājslauķa loma stiliņā varētu būt vienīgi tev, jo špamu tur tak aizklapēja ciet a citur par sābiem neko nevar paprasīt

SEA Reģ.: 25.01.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kājslauķa loma stiliņā varētu būt vienīgi tev, jo špamu tur tak aizklapēja ciet a citur par sābiem neko nevar paprasīt

Moš kko sakarīgu arī kādreiz pasaki... Izklausās pēc,- ņečivo ņeznaju, no mņeņiju imeju...

Izskatās, ka tava datubāze sastāv no tiem kaula gabaliem, ko pamet Trušakungs...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pierīgas knauķis Šīris lamājas ar Pieliepājas pāķi msh ?

kada sakara tu manu vardu viena postaa raksti kopa ar taa pedinja vaardu? man jasak domat, ka tu mani necieni, paakji - taarpu paveelniek.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pierīgas knauķis Šīris lamājas ar Pieliepājas pāķi msh ?

kada sakara tu manu vardu viena postaa raksti kopa ar taa pedinja vaardu? man jasak domat, ka tu mani necieni, paakji - taarpu paveelniek.

Ja tu esi pediņš, tas nenozīmē, ka citi arī ir pediņi

dragijs Reģ.: 20.08.2004
0 0 Atbildēt

No malas šķiet ka te viens kadrs ticis augstak par savu vietu un ar to lepojas.. labi tas tā...

Galvenais ka A/S turpinās un dzīvos ilgi..... ta ka neveriet par ātru šampi vaļā

Audi_B3 Reģ.: 30.03.2009
0 0 Atbildēt

Atkal pazudusi Audi Style mājas lapa!!Varbūt kāds zina kas noticis?

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Bankrotēja ...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

owners aizbrauca uz īriju lasīt šitakē sēnes ...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Moš svecīti aizdegt .. ? ...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Moš svecīti [b]iebāzt[/b].. ? ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ceru ka taa suuda lapele beidzot ir nograbeejusi uz visiem laikiem. laukju un kefira ziideeju pulceeshanaas vieta

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jautājums - a kuram naX... tas rūp ???

Mums te CC.lv lapā viens atsevišķs kadrs "atzīmējās" ik pa laikam - jau ar vienu "stilistu" ir vairāk kā pietiekami. Puisim reāli bija sakārojies lai viņu visur pamanītu, tipa tāds "kadrs" ka pat SPAM sadaļā pamanījās ierakstīt pilnīgu offtopicu (tipa taalntīgs).

Sķiet tā kā gala beigās sevišķu uzmanību vairs viņam neviens nepievērsa ( arī banu nedeva) "aizļepatoja" uz citiem forumiem. Ir pārīc ne sevišķi gudru degunu no "stylistiem" arī IRLā redzēti ....

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ceru ka taa suuda lapele beidzot ir nograbeejusi uz visiem laikiem. laukju un kefira ziideeju pulceeshanaas vieta

arii ceru ka taa buus, bet pati lapa un juzeri jau nebija peljami. kretineja vadiiba un debiili 18-20 gadiigi moderi

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tur viss bija debiils, bet pats slimakais bija ka tika vestas diskusijas, ar kadu sharmu tika liists dibenaa viens otram, un kada tur valdiija nevienlidziba. bet es jau domaju ka viltus trauksme, suudi vienkarshi negrimst... driiz jefinji sasparosies un audiii stilins atkal pulcinaas grobinas un tukuma megatuunerus

Audi_B3 Reģ.: 30.03.2009
0 0 Atbildēt

Galīģi zemē metana jau nebija, tur varēja rez. daļas pa kapeikām dabūt.Vairāki lietotāji tirgoja pa labām cenām, gan jaunas, gan lietotas!!

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Gan jau būs atpakaļ Bet vispār ar LV forumiem ir tā, ka mums ir švaki forumi tehniskās informācijas ziņā un ja arī kāds kaut ko zin, tad klusē kā partizāns. Man vismaz tāda sajūta. Palasījos ārzemju forumos, un tur čaļi ņemas ne pa jokam. Daudz vairāk informāciju var iegūt pat nevienam neuzdodot jautājumu. Pie mums savukārt liela daļa forumos - pilnīga draza un savstarpēja "ēšanās". Īsāk sakot latvietis tipiskais

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Nabaga gredzenu vergu juzeri, vairs nevarēs ubertrupermega projektus bīdīt.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti