Lembergs aizturēts

vmartini Reģ.: 09.12.2001
 
1 2
Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Vienalga...

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Pilnīgi pa bungām Vēl iauto vajag ielikt ?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

a kuļi lembis nemēģināja dot kukuli 40ls apmērā???

pzgec šitā nabagu zemīte

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Jo vairāk naudas un varas, jo vairāk citiem skauž.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Topik mudak, afftar gafno. Vai otrādi.

HADENE Reģ.: 14.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Topik *******, afftar gafno. Vai otrādi.

...un dexters pārvēršas par globusu uz kādu laiku

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

pilniigs gofno & MADEKI

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Vot tas,ka Aivara dēļ mani izbano,man gan nepatīk!!!!

a nau ko vaardam MADEKI burtus mainiit , biopessoo

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

tā jau visas ziņas un portāli piecūkoti ar Lemdergu. vai tiešām šeit arī to sviestu vajadzēja likt?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Lai gan baigais blēdis viņš ir, man viņu mazliet žēl. Tāds mazs, šodien viņu jau n-to stundu moca tur. Un ne jau tāpēc, ka viņš piz.ģī naudu, bet tāpēc, ka kāds k-ko mēģina pārdalīt...

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

a tas ir labi vai slikti?

Trumuls Reģ.: 25.09.2003
0 0 Atbildēt

Beidzot, a kad Shkeli un Shloseru buri bazis?

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Latvijas varenie ietekmes zonas dala.Lembim bija(ir)ienesīga vietiņa.Citi arī grib pasmelties.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu jau Lembergam kaaadu briidi buus jaaskataas restota saule Tiko pieneema leemu par apcietināšanu.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Te var labi redzēt, kādi ir Latvijas cilvēki, cik viņi ir gudri.

Vajadzētu kādu pusi no jums kopā ar aivaru iesēdināt uz ļoti iiillgu laiku.

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Te var labi redzēt, kādi ir Latvijas cilvēki, cik viņi ir gudri.

Vajadzētu kādu pusi no jums kopā ar aivaru iesēdināt uz ļoti iiillgu laiku.

A tevi nevajadzētu gadījumā pakaļā paņemt - par šitadu tekstu ...??? ...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Te var labi redzēt, kādi ir Latvijas cilvēki, cik viņi ir gudri.

Vajadzētu kādu pusi no jums kopā ar aivaru iesēdināt uz ļoti iiillgu laiku.

a tu ko , bez iztikas liidzekljiem paliki , ka tik naidiigs ?

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu nezinu.. manis peec ja arii vinjsh njeema tad domaaja ne tikai par sevi.. bet arii par savu pilseetu un taas iedziivotaajiem...

Ja muusu (Riigas) kungi arii taa dariitu man nebuutu nekas pretii...

taadeelj arii es neesmu iisti sajuusmaa par to kas ir noticis...

tikai man ir viens jautaajums kas buus ja vinjam piestaadiitaas apsuudziibas nepieraadiis? Kaada kompensaacija tiks no valsts (muusu kabataam) piedziita?

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: Nu nezinu.. manis peec ja arii vinjsh njeema tad domaaja ne tikai par sevi.. bet arii par savu pilseetu un taas iedziivotaajiem...

Ja muusu (Riigas) kungi arii taa dariitu man nebuutu nekas pretii...

taadeelj arii es neesmu iisti sajuusmaa par to kas ir noticis...

tikai man ir viens jautaajums kas buus ja vinjam piestaadiitaas apsuudziibas nepieraadiis? Kaada kompensaacija tiks no valsts (muusu kabataam) piedziita?

Nu manas domas gan ir, ka caur VN tika izkačaata taada nauda, ka tas, kas tika pilsētai ir spļāviens kosmosaa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bet knaabja izgaajieni (aresti gaisaa dienas laikaa un publiskaa telpaa) maigi izsakoties ir liidziigi KGB metodeem....

Un ne tikai ar Lembi.Vaivadam ar neljaava pusdienas paeest, man 2 pazinjas arii ir no darba izcopeeti, aizvesti, un pa nakts melnumu palaisti valjaa....taadi gljeevi speeka panjeemienu demonstreejumi knaabja stilaa

nu un arii shows-

panjeema uz celja ar veselu omegas rotu utt...

vareetu padomaat, ka Lembis baigi sleepaas, sackoja, paarkaapa drosiibas liidzekljus....

Kaa reiz Lembis visu laiku it kaa godpraatiigi apmekleeja tiesas utt...

ne taa kaa visaadi milushi, kuri slimiibas lapaa ieviikstiijusies speelee hokeju, un taisaas saslimt ar alergjiju

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

vai tiešām nebūtu lētāk šitā cirka vietā aizsūtīt pavēsti lai lembis pats atbrauc uz rīgu.....

a varbūt jau arī bija pavēste un lembis brauca.... tikai šo pa ceļam nôņēma no trases ķipa taisīja itkā džekiņš muktu izsauca ar pavēsti un pasīja jau nedēļu... ķipa ja laidīs pāri dīķim, tad izķers un ar bumu atvedīs, a šis brauca pats un nācās taisīt lētu cirku pa dārgu naudu....

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: vai tiešām nebūtu lētāk šitā cirka vietā aizsūtīt pavēsti lai lembis pats atbrauc uz rīgu.....

a varbūt jau arī bija pavēste un lembis brauca.... tikai šo pa ceļam nôņēma no trases ķipa taisīja itkā džekiņš muktu izsauca ar pavēsti un pasīja jau nedēļu... ķipa ja laidīs pāri dīķim, tad izķers un ar bumu atvedīs, a šis brauca pats un nācās taisīt lētu cirku pa dārgu naudu....

Ja pareizi sapratu tad taa arii bija ka vinjsh brauca uz riigu jo vinjam bija jaaierodas tiesaa (liecinieka statusaa), ko vinjsh arii dariija....

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Šodien sanāca būt VentiņosNoceļu cepuri Lemberga priekšā-tīra,sakopta pilsēta,uz ielām neredzēju nevienu bedri.Pa pilsētu pārvietoties patīkami,nopar koties varēja ganrīz visur un nemanīju nevienu agresīvo.Mans priekšlikums--brīvību Lembergam un Rīdziniekiem samest kolekti lai viņu varētu pārpirkt mēra postenim.

vieZ Reģ.: 22.02.2006
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Šodien sanāca būt VentiņosNoceļu cepuri Lemberga priekšā-tīra,sakopta pilsēta,uz ielām neredzēju nevienu bedri.Pa pilsētu pārvietoties patīkami,nopar koties varēja ganrīz visur un nemanīju nevienu agresīvo.Mans priekšlikums--brīvību Lembergam un Rīdziniekiem samest kolekti lai viņu varētu pārpirkt mēra postenim.

Tas ko Aivars ir paveicis ventinjos ir iespaidiigi, tachu nevajag aizmirst ka taa ir tranziita pilseeta, kur liela nauda naak no ostas pilseetas budzetaa.. aka ja arii riigai (un jebkurai citai pilseetai) buutu taada zelta bedre - lietas buutu citaadaakas.. bet tikuntaa aivar nau tas sliktaakais zellis latvijas politikaa..

yumyab Reģ.: 15.03.2007
0 0 Atbildēt

vieZ rakstīja: aka ja arii riigai (un jebkurai citai pilseetai) buutu taada zelta bedre - lietas buutu citaadaakas..

T/c Alfa apgrozījums 2006.gadā - 95 mil, Ventspils Nafta apgrozījums 2006. gadā - 69 mil. Man viena vieta paliek drusku slapja, paskatoties uz Birka ģīmetni.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti