ķivere

rt Reģ.: 23.08.2004

gatavojos pirmai sezonai

iegādājos pirmo ķiveri

izbraucu pirmo vakaru, un... svīst ciet stikls

ja ātri brac, tad ļoti ok, bet jo lēnāk, jo vairāk aizsvīst. droši vien tapēc, ka ārā ir diezgan auksts vēl, vasarā būs labāk(tā es sevi mierinu

kāda ir teorija ar tiem ķiveres ventilācijas caurumiem, kad viņus vērt ciet un kad vaļā?

P.S. kādam spiedienam jābūt riepās(tas nav spams!) pirmā sezona.

 
1 2
wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Aizej uz www.getaway.lv - pameklē info - tik neuzdod šiem stulbus jautājumus ....

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Pastāsti vismaz ar ko Tu brauc? Motorolleri, moci..

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

mgo rakstīja: Pastāsti vismaz ar ko Tu brauc? Motorolleri, moci..

honda cbx750 `86

sākumā domāju pirkt kaut ko 3-4K eiriku robežās, bet te paziņa piespēlēja šitādu pa 450Ls. tā nu izdomāju, ka priekš mācīšanās būs ok, pabraukšu un tad jau redzēs ko man vajag, čoperi, baiku, ...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: ja jau svīst, tad taisi vaļā ventilāciju... vai nevelc ķiveri uz "pižika"...

uz pižika nevelku

man pat liekas, ka nevarētu uzvilkt

tie ventilācijas caurumi tur tādi neieli, ātri brauct ventilējas normāli, bet ... pagaidām vienkārši ceļu stiklu augšā

Mocisc Reģ.: 31.07.2003
0 0 Atbildēt

Paprovē nozieķēt (tb. nomazgāt) bikiņ stiklu ar šķidrajām ziepēm. Reizēm palīdz. Bet, protams, ventilāciju vaļā!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

spiediens: 2-2,2. ta ir vismaz manam enduromocim.

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Priekējā/aizmugurējā riepā- 2.5 /2.5 atm . Zinu, jo pašam tāds sens mocis ira.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

veikalā var nopirkt speciālu plēvi, ko iekšpusē ielīmēt. Tad nesvīdīs ciet.

A bet vasariņā nākamā problēma būs spožā saule acīs. Sāc jau domāt arī par tonēto stikliņu ķiverei

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Kas par kiveri? Mosh tev nav pretsvisanas stikls? bet vispar tas,ka tada aukstuma svist ciet ir normali, jo man ari visas kiveres kas ir bijusas svist ciet. Jautajums vairak vai mazak. Ir veikalos ari speciali smeri pret svisanu, bet nezinu vai darbojas. Lenam braucot var tak nedaudz paver vizieri. Un ja brauc atri, tad jau tomer normali izventilejas

Veiksmigu Mo sezonu

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Ņem piemēru no ūdenslīdējiem,vispirms iešpļauj ,notīri visu stiklu ar krepečiem un tikai tad velc galvā.(Joks)

Par ķiverēm un stikliem www.sergis.lv

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Kas ir braukt ātri un lēnāk?

Braucot ar krosa ķiveri un brilēm , svīst ciet ja nebrauc, kā sāc braukt tā aizsvīdumu nopūš.

Piekrītu iepriekšējam postam, cel augšā vizieri-pašlaik droši, maijvaboles vel nelido.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Kas ir braukt ātri un lēnāk?

Braucot ar krosa ķiveri un brilēm , svīst ciet ja nebrauc, kā sāc braukt tā aizsvīdumu nopūš.

Piekrītu iepriekšējam postam, cel augšā vizieri-pašlaik droši, maijvaboles vel nelido.

lēnāk ir pavisam lēni, neesmu raķete(vēl)

precīzi nepētīju ārtumu, 20-40km/h, virs 40 problēma atrisinās

apstājoties pie krusta aizsvīst pamatīgi

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Pec pieredzes saku, ka lidz ~ 70 kmh var normali braukt ar nedaudz pavertu vizieri (ta ka tikai tada maza skirba veidojas). Atrak maucot jau nav problemu vinu aizvert ciet. Man lenam ir lidz tiem pasiem 80-90 kmh

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kas jums tas pa galjimajam kjiverem un brilem, man nekas nesvist...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

veel jau ir bik pa veesu un mitru , pagaidi kad riktiigaaks pavasars buus , mosh tad nesviidiis . a tagad tvaix no nosviidushaas pieriites noseezjaas uz stiklinja iekshpuses .

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

man svīst paduses, ko darīt?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Nevajag lietot alkoholu pirms braukšanas

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ugriks rakstīja: man svīst paduses, ko darīt?

lieto lady speed stick jefinj!

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Kas jums tas pa galjimajam kjiverem un brilem, man nekas nesvist...

Izcel moci no purva vai izbrauc apli pa krosa trasi. Ar vienu gab. speedstik būs par maz lai nesasvīstu. Nerunājot par aizsvīdušām brilēm nebraucot.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja:

shearer rakstīja: Kas jums tas pa galjimajam kjiverem un brilem, man nekas nesvist...

Izcel moci no purva vai izbrauc apli pa krosa trasi. Ar vienu gab. speedstik būs par maz lai nesasvīstu. Nerunājot par aizsvīdušām brilēm nebraucot.

man ir parak smags mocis, es vinju no purva nevaru izcelt lai ka ari gribetos un pa krosa trasi ar tadu braukt chura raustaas

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Kas jums tas pa galjimajam kjiverem un brilem, man nekas nesvist...

vajag braukt ar normālu Jet stila ķiveri (bez žokļa), tad nekas nekur nesvīdīs. Arī nospļauties normāli var, piemēram, krustojumā kādam naglajam autobraucējam uz stikla. Sapirkušies visi tās baiku ķiveres, domā ka būs krutie.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

vajag braukt ar normālu Jet stila ķiveri (bez žokļa), tad nekas nekur nesvīdīs. Arī nospļauties normāli var, piemēram, krustojumā kādam naglajam autobraucējam uz stikla. Sapirkušies visi tās baiku ķiveres, domā ka būs krutie.

ja baika ķivere, tad "kutie"?

ja česna, man nemaz prātā neienāca pirkt bez žokļa, tad jau tikpat labi varēja pirkt čopera "podiņu" un brilles, vai vienkārši pietīt foliju pie galvas ar gumijām, lai poličiem liekas, ka tā ir ķivere

un... pa to spraugu pa kuru var uzspļaut lohiem, var arī ieraut akmeni pa žokli no priekšā braucošā...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

Galvenais rakstīja:

vajag braukt ar normālu Jet stila ķiveri (bez žokļa), tad nekas nekur nesvīdīs. Arī nospļauties normāli var, piemēram, krustojumā kādam naglajam autobraucējam uz stikla. Sapirkušies visi tās baiku ķiveres, domā ka būs krutie.

ja baika ķivere, tad "kutie"?

ja česna, man nemaz prātā neienāca pirkt bez žokļa, tad jau tikpat labi varēja pirkt čopera "podiņu" un brilles, vai vienkārši pietīt foliju pie galvas ar gumijām, lai poličiem liekas, ka tā ir ķivere

un... pa to spraugu pa kuru var uzspļaut lohiem, var arī ieraut akmeni pa žokli no priekšā braucošā...

nu ko Tu te tirs, es atvainojos. Esi kādreiz lietojis ķiveri bez žokļa? Viņa pilnībā nosedz arī Tavu zodu un nekādu akmeni Tu neierausi. Un nekāds vējš arī nepūš iekšā, tas viss ir vecmāmiņu basņas. Tā ka varēji gan apsvērt tādu iespēju...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Es vienreiz šitā forši saslimu, braucot ar attaisītu stikliņu.

Tik kapitālas iesnas man sen nebija bijušas

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Galvenais rakstīja:

rt rakstīja:

Galvenais rakstīja:

vajag braukt ar normālu Jet stila ķiveri (bez žokļa), tad nekas nekur nesvīdīs. Arī nospļauties normāli var, piemēram, krustojumā kādam naglajam autobraucējam uz stikla. Sapirkušies visi tās baiku ķiveres, domā ka būs krutie.

ja baika ķivere, tad "kutie"?

ja česna, man nemaz prātā neienāca pirkt bez žokļa, tad jau tikpat labi varēja pirkt čopera "podiņu" un brilles, vai vienkārši pietīt foliju pie galvas ar gumijām, lai poličiem liekas, ka tā ir ķivere

un... pa to spraugu pa kuru var uzspļaut lohiem, var arī ieraut akmeni pa žokli no priekšā braucošā...

nu ko Tu te tirs, es atvainojos. Esi kādreiz lietojis ķiveri bez žokļa? Viņa pilnībā nosedz arī Tavu zodu un nekādu akmeni Tu neierausi. Un nekāds vējš arī nepūš iekšā, tas viss ir vecmāmiņu basņas. Tā ka varēji gan apsvērt tādu iespēju...

Ņifiga. Ķivere bez žokļa der tikai lēnajiem rolleriem. Ātri braucot zem tā sūda stikla veidojas gaisa mutulis, kurš rada caurvēja efektu. Nekas nav labāks par pilno ķiveri ar labu ventilāciju.

Vienu brīdi baukāju ar lēto, pēc tam nospļāvos un nopirku ARAI par 250 Ls. Cita lieta.

Nu nekas tur pa efektiem neveidojas. Man ir normāla Nolan ķivere, ar kuru braucot ap 100 ir iespējams sarunāties ar aizmugurē sēdošo. Un, pat ja būtu tas caurvējš, karstā vasaras dienā es dodu priekšroku tam, nevis svīst ...

Es pirmo ķiveri arī nopirku pilno, kā reiz klausīdamies šitādus stāstus, a tagad jau spēju spriest patstāvīgi

Nu, bet katram savs, protams.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti