A kategorija

Betsy Reģ.: 26.01.2004

Lūdzu dalaties pieredzē, kā notiek tiesību kārtošana A kategorijai.

Vai tas reāli sievietei - pie tam, nav braukusi ar tāda veida transporta līdzekļiem?

Vai nodarbības ir grupās? Ceru, tur ir normāla attieksme pret sievietēm.

Kā notiek braukšana - cik daudz jābrauc, pa kuriem rajoniem, un vai tiešām būs jāstāv uz tilta sastrēgumos?

Galvenais (visnotaļ sievišķīgs jaut. - kas jāvelk mugurā, vai nenosalšu, ja man nav ādas cimdu... bikšu, utt.

paldies

 
1 2
Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Agnia, paldies. Klau, te atkal bail jau prasīt, bet šo žargonu "počkas" pat nezinu.

Tak saku - esmu iesācējs, bet ar konkrētu mērķi!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Betsy rakstīja: shearer, vai tad braukšanas nodarbībās ķiveri nedod?

Sorry, nezinu neko par to, bet sapnis vasarā paceļot svaigā gaisā ar kaut ko vairāk kā velosipēds.

Ja nav kas pastāsta, tad kā lai to visu sāk izzināt?

nu dod. bet ja esi nolemusi braukt ar moci, tad kjivere bus vajadziga shaa vai taa. un savs ir savs. piekam rekjinies, ka viss nepiecieshamais apgjerbs tev sanaaks daargi. un tur neko nevar dariit. ekipejumam bus kadi 400ls noteikti janoliek. varbut pat vairak. ja neesi gatava shchirties no pamatigas suminjas par moci, apgjerbu utt, tad tiesibas nav jeegas likt. es pashlaik esmu nopircis visu nepiecieshamo apgjerbu rudenim/pavasarim. tas man izmaksaja aptuveni 400ls. bus vel japerk vasaras bikses. tas bus atkal kadi 60ls. bus vel japerk ari vasarigaki apavi. tas atkal 100ls. nu beigas parekjini - nav nekaads letais prieks mociits.

nebiedē šīri ar savām trakajām cenām. Pasūti apģērbu vācijā, piemēram, protectwear.de - ūdensnecaurlaidīgas, elpojošas jakas ar protektoriem 60 eur, bikses 40, ķeveres sākot no 35. Nevajag jau Latvijā iepirkties, kur no motociklistiem slauc ka maz neliekas.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja: Agnia, paldies. Klau, te atkal bail jau prasīt, bet šo žargonu "počkas" pat nezinu.

Tak saku - esmu iesācējs, bet ar konkrētu mērķi!

Sākumā par salšanu nesatraucies, kamēr iemācīsies čūsku izbraukt būs gana karsti.

Sākumā točna vajag savu ķiveri, plānos ielas cimdus, apavus ar cietu purngalu. Ja ir skaidrība ar kāda tipa moci brauksi vari nopirkt šmotkas pēc stila piederības, ja nē atstāj uz vēlāku laiku.

Visādas apkakles, "počkas"- jostas vietas apsēju un citus pričendāļus nopirksi, kad sāksi braukt nopietnus gabalus.

Ir redzētas meitenes offroad pasākumā, kur kopā ar džekiem izbrauc speciālo uzdevumu.

Un redzēti veči kuri nebrauc aizbildinoties ar visādām figņām.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja:

Betsy - es šobrīd esmu iestājies auto-skolā, lai iegūtu A kategoriju. Viss ir diezgan vienkārši. Sazvani autoskolu un tur visu Tev izstāstīs. Ja kas, tad raksti e-pastu: ksneps@inbox.lv

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

www.louis.de

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

uzreiz var redzēt, kurš kaut ko zin no tā un kurš nezin, jo tie, kas zin mēģina palīdzēt. man ar ir doma iet likt A kategoriju. vismaz šo un to jaunu uzzināju.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti