Naudas soda pārmaksa.

markss Reģ.: 17.12.2002

Bij mazs negadījums, bamperu saskrāpēšana stāvvietā. Onkuls uzstāja lai sauc policiju dēļ 15 cm lielas švīkas, jo viņš no saskaņotiem nekā nesaprotot, koroče taisās apčakarēt tipo viņu.(baigais pedants )

Pēc APP sastādīšanas mājās saņēmu CP priekšnieka lēmumu kuru protams sākumā lasīju pēdējo lpp.,uzlikts sods 50.00 ls par to ka bez OCTA. Sāku studēt visas lpp un izrādījās nesaprotamu iemeslu pēc uzlikts sods par to. Kautgan tika uzrādīta un bija. Pārsūdzot šo lēmumu saņēmu jaunu par 5 ls. Viss kārtībā.

Pa visu to sūdzēšanās laiku a/m vajadzēja iet TA un sākās. CSDD datu bāzē man jau ir 50 ls. Samaksāju lai izietu TA. Pēc TA atnāca lēmums par 5 ls. Brašā solī dodos uz CSDD prasu atpakaļ 45 ls. Tak samaksāti 50 ls. Un tad sākās. Izrādās, ka man ir uzlikts vēl viens jauns sods par pieci lati (parāds), dzēsts vecais sods 50 ls. Labi samaksāju vēl 5 ls un dodos pie priekšnieka lai atmaksā 50 ls. Tas mani aizden uz CP pēc kautkāda lēmuma (kautgan lēmums man bija uz rokas), CP man aiztriec atpakaļ uz CSDD viņiem ar naudu nēesot nekāda darīšana, kas iemaksāta CSDD. Nu vairs nekā nesaprotu. Tagad valsts man ir parādā, varbūt es ar var kādu liegumu uzlikt. Teiksim V.V.F izbraukt no valsts vai kautkā tā. Kā lai dabū naudu atpakaļ

p.s. gari gan sanāca

 
1 2
plamamba Reģ.: 28.02.2003
0 0 Atbildēt

CSDD lapā bija izrokams likums/noteikumi par atgūšanu, bet man vismaz izskatās, ka csdd lapa šodien neeksistē.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Baigi neviennozīmgi. No vienas puses CSDD jāatmaksā. Jo cik sapratu, mentene atcēla lēmumu par soda uzlikšanu. No otras puses - zaudējumi Tev nodarīti ar mentenes lēmumu, tātad par zaudējumiem tieši atbild mentene.

Bet lai viennozīmīgi pateiktu, jāredz papīri.

Manā izpratnē CSDD kretīnisko kantoru vidū viennozīmīgi ir TOP3niekā.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Teorētiski, ja lēmums pārsūdzēt, nedrīkst uzlikt visus tos liegumus, jo pārsūdzība aptur lēmum aizpildi, saskaņā ar APL. Ir gan izņēmumu gadījumi, bet šķiet, ka uz CSN pārkāpumiem tie neattiecas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Mūsu birokrātijas paraugs

Kad jāmaksā, visi ar mieru saņemt, bet, kad kaut kas jāatmaksā atpakaļ, sūta viens pie otra. Banānu republika.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

iesuudzi tiesaa un piedzen moraalo zaudeejumu.

Paskata kaa muusu zurnaaliste tuukstosu vinneja, riikojies taapat.

plamamba Reģ.: 28.02.2003
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: iesuudzi tiesaa un piedzen moraalo zaudeejumu.

Paskata kaa muusu zurnaaliste tuukstosu vinneja, riikojies taapat.

vai tiešām viņa mēģināja atgūt pārmaksāto administratīvo sodu?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Te no sākuma vajadzētu noskaidrot ko īsti dot tiesā

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Teorētiski, ja lēmums pārsūdzēt, nedrīkst uzlikt visus tos liegumus, jo pārsūdzība aptur lēmum aizpildi, saskaņā ar APL. Ir gan izņēmumu gadījumi, bet šķiet, ka uz CSN pārkāpumiem tie neattiecas.

Neesmu satirsis. Saskaņā ar APL 283.panta pirmo daļu, tā arī iznāk.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: kam maksāji, no tā prasi...

tas ir ar CP amatpersonas lēmumu maksāji Valsts kases kontā vai subkontā... kvītī jābūt rakstītam...

a. kam ta maksā. protams ka valsts kasē. CSDD maksāju. Vai tad jāiet uz valsts kasi ar čeku

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Teorētiski, ja lēmums pārsūdzēt, nedrīkst uzlikt visus tos liegumus, jo pārsūdzība aptur lēmum aizpildi, saskaņā ar APL. Ir gan izņēmumu gadījumi, bet šķiet, ka uz CSN pārkāpumiem tie neattiecas.

manā gadījumā tā nebija ka apturēta lēmuma izpilde

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

manā gadījumā tā nebija ka apturēta lēmuma izpilde

Pārsūdzēšana aptur lēmuma izpildi defaultā, ja vien nav pāris izņēmuma gadījumi. Apturēšana jāsaprot tā, ka kamēr lēmums tiek pārsūdzēts, Tev nevar ierubīt ne sodu, ne kaut kādus liegumus.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Jau jau zinātu kam rakstīt iesniegumu uz atmaksu tad uzrakstītu. Bet uzrakstīšu CP, pēc mēnēša atbilde nav kompetents izskatīt, CSDD ar tā var būt. Td jau no tiem 50 ls vairs nekāda jēga (lasot topiku "Rigibors 9%" )

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

markss rakstīja:

manā gadījumā tā nebija ka apturēta lēmuma izpilde

Pārsūdzēšana aptur lēmuma izpildi defaultā, ja vien nav pāris izņēmuma gadījumi. Apturēšana jāsaprot tā, ka kamēr lēmums tiek pārsūdzēts, Tev nevar ierubīt ne sodu, ne kaut kādus liegumus.

nu izkāvos pat CSDD. Rādīju pārsūdzību ar CP kancelejas zīmogu, ka pārsūdzība saņemta-bezjēgā.Viņiem bāzē ir un visss-iepūt. TA takš bija jāiet.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

APL 80.panta pirmā daļa. Iesniegums par administratīvā akta apstrīdēšanu (tobiš - ja Tu viņu apstrīdi/pārsūdzi) aptur tā darbību no dienas, kad iesniegums saņemts iestādē, izņemot gadījumus, kas paredzēti šā likuma 360.panta otrajā un trešajā daļā, kā arī gadījumos, kad iesniegumu iesniedzis labvēlīga administratīvā akta adresāts, lai panāktu vēl labvēlīgāka administratīvā akta izdošanu.

No minētā izriet, ka

1) mentiem teorētiski bija tiesības uzbliezt tos liegumus, BET

2) tiklīdz tika saņemts Tavs iesniegums, tā tie bija jānoņem tie liegumi

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Saldākiem sapņiem vari palasīt šito

www.likumi.lv/...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

teorētiski un uz papīra, pat kalvītim kaulains smaids

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: teorētiski

Ja viņi tā nav darījuši, tad viņus var skaisti izdzimumaktēt

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Saldākiem sapņiem vari palasīt šito

www.likumi.lv/...

palasīju paldies.

10 pants izraisa smaidu

Bet kura ir ir tā iestādei kurai jāraksta, CSDD,CP,Valst Kase,FM utt. Jo adresējot nepareizi,smuki uzrakstīts, ka nekavējoties jāpārsūta kompetentai iestādei, tas nekavējoties var būt ilgi

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tas, ka tika iemaksāts CSDD kasē, nenozīmē, ka soda naudas adresāts arī ir CSDD!!!

Saņēmējs ir Valsts Kase, tātad no Valsts Kases naudiņš arī ir jādabū ārā. Tā kā Valsts kase tikai adminisrē kontus, bet ne pašus iemaksu apmērus un pamatojumu, tad ir jāvēršas uz to institūciju, sakarā ar kuras lēmumu soda nauda iemaksāta, tātad, valsts policiju.

Karoč, raksti iesniegumu Valsts policijai un lūdz atmaksāt paºmaksāto summu un basta.

Policija nedrīkst tevi sūtīt hanuj.

Var jau arī rakstīt iesniegumu Valsts kasei un tai atbilstoši APL iesniegums būs jāpārsūta iestādei, kurai tas ir piekritīgs.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Jobanā valsts... es arī apzinīgs pilsonis sodu samaksāju nākamajā dienā un pēc tam man sāka kompostrēt smadzenes, ka neesmu neko samaksājis. P.S. Nemaz necentos kaut ko atgūt, csdd viss pokuj.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: www.delfi.lv/...

Markss, sūdzi viņus visus tiesā - tie tik būs joki, kad pie tavām durvīm rindā stāvēs CP, CSDD, Valsts kases utt. priekšnieki. Viņi būs atnākuši atvainoties...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Valsts kase te ir ņipričom.

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Valsts kase te ir ņipričom.

Biki jau ir tomēr "pri ņom", prijom (Profesor lapuh, lapuh - kak slišno?)

Koroč, taisam loģisko ķēdi:

1. Sodu uzlika CP.

2. Iemaksāji CSDD.

3. Nauda nonāca VK

Kāda ir pilsoņa rīcība, ja viņš pārsūdzējis un panācis ka sods atcelts?

Es ietu uz CP un pieprasītu, lai viņu administratīvais aparāts nosūta vēstuli uz VK (tur "nosēdās" piķis) par iemaksātās naudas atmaksu manā kontā. Kā viņi to paveic - viņu problēma, jo saņem valsts budžeta naudu gan CP (caur IeM), gan VK (laikam tieši vai caur FM). Zamoročka ir ar CSDD, jo viņi ir valsts AS, kura pelna pati ...

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

ja būsi kādam ko pārmaksājis uz kādas bankas kontu, tač neiesi uz banku to naudu piedzīt, bet gan pie tā, kam pārskaitīji. līdzīgi ir ar VK, viņi tač tikai pārvalda tos kontus. ja attiecīgā iestāde neliks no sava konta nr.xxx pārskaitīt attiecīgajam subjektam uz kontu nr.yyy, nekas nenotiks...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Es ietu uz CP un vienkārši pieprasītu, lai atdod peso. No kurienes viņi ņems, no VK vai CSDD vai HVZ, man kā privātpersonai ir po.

CSDD šajā procesā vienkārši pievāca piķi. Tikpat labi CSDD vietā varēja būt banka, rezultāts tas pats.

Konkrētajā gadījumā paralēli es policiju iedotu tiesā, balstoties uz manis iepriekš minēto likumu..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti