Naudas soda pārmaksa.

markss Reģ.: 17.12.2002

Bij mazs negadījums, bamperu saskrāpēšana stāvvietā. Onkuls uzstāja lai sauc policiju dēļ 15 cm lielas švīkas, jo viņš no saskaņotiem nekā nesaprotot, koroče taisās apčakarēt tipo viņu.(baigais pedants )

Pēc APP sastādīšanas mājās saņēmu CP priekšnieka lēmumu kuru protams sākumā lasīju pēdējo lpp.,uzlikts sods 50.00 ls par to ka bez OCTA. Sāku studēt visas lpp un izrādījās nesaprotamu iemeslu pēc uzlikts sods par to. Kautgan tika uzrādīta un bija. Pārsūdzot šo lēmumu saņēmu jaunu par 5 ls. Viss kārtībā.

Pa visu to sūdzēšanās laiku a/m vajadzēja iet TA un sākās. CSDD datu bāzē man jau ir 50 ls. Samaksāju lai izietu TA. Pēc TA atnāca lēmums par 5 ls. Brašā solī dodos uz CSDD prasu atpakaļ 45 ls. Tak samaksāti 50 ls. Un tad sākās. Izrādās, ka man ir uzlikts vēl viens jauns sods par pieci lati (parāds), dzēsts vecais sods 50 ls. Labi samaksāju vēl 5 ls un dodos pie priekšnieka lai atmaksā 50 ls. Tas mani aizden uz CP pēc kautkāda lēmuma (kautgan lēmums man bija uz rokas), CP man aiztriec atpakaļ uz CSDD viņiem ar naudu nēesot nekāda darīšana, kas iemaksāta CSDD. Nu vairs nekā nesaprotu. Tagad valsts man ir parādā, varbūt es ar var kādu liegumu uzlikt. Teiksim V.V.F izbraukt no valsts vai kautkā tā. Kā lai dabū naudu atpakaļ

p.s. gari gan sanāca

 
1 2
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Bench rakstīja: ja būsi kādam ko pārmaksājis uz kādas bankas kontu, tač neiesi uz banku to naudu piedzīt, bet gan pie tā, kam pārskaitīji. līdzīgi ir ar VK, viņi tač tikai pārvalda tos kontus. ja attiecīgā iestāde neliks no sava konta nr.xxx pārskaitīt attiecīgajam subjektam uz kontu nr.yyy, nekas nenotiks...

Tieši tā.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Secinājums tāds - tā nauda kādam tiek un nevienam nav interese to atskaitīt atpakaļ.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Es arī rīkotos tā, kā ieteica Napalams - vērsties CP ar iesniegumu atmaksāt pārmaksāto soda naudu.

Tiesa, savu iemaksāto komisijas naudu (CSDD peļņa) tu atpakaļ neatgūsi!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Tiesa, savu iemaksāto komisijas naudu (CSDD peļņa) tu atpakaļ neatgūsi!

Tiesā var prasīt. Starp mentenes rīcību un maniem izdevumiem takš pastāv cēloniska sakarība.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

nomiks rakstīja:

Tiesa, savu iemaksāto komisijas naudu (CSDD peļņa) tu atpakaļ neatgūsi!

Tiesā var prasīt. Starp mentenes rīcību un maniem izdevumiem takš pastāv cēloniska sakarība.

Nu par tiesu jau skaidrs, bet, vai to 60 saņtiku dēļ ir vērts pat tiesai nosūtīt pieteikumu ierakstītā vēstulē? Protams, ka nē. Bet principā jau pastrīdēties var.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Bench rakstīja: ja būsi kādam ko pārmaksājis uz kādas bankas kontu, tač neiesi uz banku to naudu piedzīt, bet gan pie tā, kam pārskaitīji. līdzīgi ir ar VK, viņi tač tikai pārvalda tos kontus. ja attiecīgā iestāde neliks no sava konta nr.xxx pārskaitīt attiecīgajam subjektam uz kontu nr.yyy, nekas nenotiks...

A vot i nē - iesi vien uz savu banku un rakstīsi depešu, ka to maksājumu vajag atsaukt. Paies kāds laiciņš un dabūsi atpakaļ, tiesa gan, ne visu. Ja būsi skaitījis uz Kaimanu salām, tad vari norakstīt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

A vot i nē - iesi vien uz savu banku un rakstīsi depešu, ka to maksājumu vajag atsaukt. Paies kāds laiciņš un dabūsi atpakaļ, tiesa gan, ne visu. Ja būsi skaitījis uz Kaimanu salām, tad vari norakstīt.

Es gan domāju, ka maksājuma atsaukumam ir arī kāds termiņš noteikti, citādi atnāks pēc gada un teiks, ka vēlas atsaukt maksājumu. To var izdarīt pieņemu, ka dienas laikā, bet ne vēlāk.

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Bench rakstīja: ja būsi kādam ko pārmaksājis uz kādas bankas kontu, tač neiesi uz banku to naudu piedzīt, bet gan pie tā, kam pārskaitīji. līdzīgi ir ar VK, viņi tač tikai pārvalda tos kontus. ja attiecīgā iestāde neliks no sava konta nr.xxx pārskaitīt attiecīgajam subjektam uz kontu nr.yyy, nekas nenotiks...

A vot i nē - iesi vien uz savu banku un rakstīsi depešu, ka to maksājumu vajag atsaukt. Paies kāds laiciņš un dabūsi atpakaļ, tiesa gan, ne visu. Ja būsi skaitījis uz Kaimanu salām, tad vari norakstīt.

banka jebkurā gadījumā prasīs saņēmēja piekrišanu. ja tas tādu nedos, nefiga atpakaļ nedabūsi. tādēļ pārsvarā gadījumu lētāk un ātrāk ir vērsties pie saņēmēja. valsts iestādes, protams, var būt izņēmumi - tur bankām ir jau savas iestrādes, tādēļ varbūt paveiks ātrāk, bet komisiju paņems...

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

man tā gadijās, tiesa ar 10ls sodu. jāraksta iesniegums Valsts Kasei, lai atgriež, pēc pāris mēnešiem dabūsi atakaļ

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Man bij situācija ka pirms apskates samaxaju caur ibanku sodu un nakamaja dienā CSDD tas vēl nebija pārskatīts un vajadzēja maxāt vēlreiz. Tad Ar abām divām maksājuma kvītīm (tava gadījumā ar lemumu par soda atcelšanu) devos uz CSDD kantori - Miera ielā, uzraxtīju iesniegumu pievienojot attiecigo papiru, - pēc pāris nedēļām nauda bija man atpakaļ kontā

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Labs piemērs, kā rīkoties

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti