flanči

acigais Reģ.: 30.03.2007

Vai tautiešiem nav kāda infa, kur varētu iegādāties flančus, uz vasaru ir iepirkti smuki diski, bet pilnam komplektam derētu arī uzlikt flančus, kā sacit jāsaka lai smukāks skats

 
krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

acigais rakstīja: Vai tautiešiem nav kāda infa, kur varētu iegādāties flančus, uz vasaru ir iepirkti smuki diski, bet pilnam komplektam derētu arī uzlikt flančus, kā sacit jāsaka lai smukāks skats

kuram auto un kādi izmēri? jo man ir palikuši no Audi B4-4skrūves, 108mm starp caumuriem(ja pareizi atceros). tos varu atdot pret simbolisku samaksu

bet par jauniem pirmais ko atceros ir Dalans

acigais Reģ.: 30.03.2007
0 0 Atbildēt

Mans auto ir C2, bet par tiem caurumiem man nau ne mazākās nojausmas

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

acigais rakstīja: Vai tautiešiem nav kāda infa, kur varētu iegādāties flančus, uz vasaru ir iepirkti smuki diski, bet pilnam komplektam derētu arī uzlikt flančus, kā sacit jāsaka lai smukāks skats

kā sacīt jāsaka lai beržās arkās, un rausta stūri pa risēm?

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

flanči ir izgudroti lai piedzītu pareizo ET, ja diski nav ar pareizo, nevis lai izvilktu diskus uz āru līdz maksimumam - rodas nepareizi spēki.... izskats par tavu drošību nedomās!

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

acigais rakstīja: Mans auto ir C2, bet par tiem caurumiem man nau ne mazākās nojausmas

iespējams ka der arī C2, jo katalogos skatot disku parametrus pieļaujamais max iznesums C2 diskiem kā reiz atbilst min Audi B4.

praksē neesmu pārbaudījis. Ja interesē vari rīt 31.03 uzzvanīt 29391622. būšu Vecmīlgrāvī un būs līdz Audi flanči. varam intereses pēc pamēģināt kā izskatās.

tiiniz Reģ.: 25.06.2004
0 0 Atbildēt

man ir lieki un 56.5 diametru, man atkal vajag 57mm, mosh kaads grib mainiities ???

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

laikam nesanāks

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti