Help! par A kategoriju

staar Reģ.: 19.03.2005

Radusies vajadzība nokārtot papīrus un dabūt A kategoriju. Vai tauta nevar ieteikt autoskolu kurā paši kārtojuši moča tiesības vai par kurām ir dzirdētas labas atsauksmes. Varbūt kādam ir negatīva pieredze un var pateikt uz kuru kantori iet nebūtu prāta darbs.

 
1 2
columbia Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Pagājušajā vasarā noliku A kat. tiesības pie Māra "Akmens un co"

Ļoti labs instruktors, trīs paziņas pēc mana ieteikuma lika pie viņa un visi bija apmierināti. Pamēģini, ka zi, moš arī Tev patiks!

29427460 - Māris, ja nemaldos Akmens.

Tiekamies vējabrāļu tusiņā!!!!

columbia Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sarp citu, kad meklēju autoskolu, man zinātāji teica - ja gribi iemācīties braukt, tad ej pie Māra, ja gribi nolikt, tad vienalga! Izvēle vainagojās panākumiem!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Ar cik ls jareekjinas tagad lai dabuutu A kategoriju?

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

2005. gadā A kategoriju kārtoju caur autoskolu "Vanags". Ar pašu autoskolu jau sasitības tur ļoti mazas, pa cik iepriekš jau man bija B kategorija. Galvenā štelle ir iekš instruktoru. Instruktors bija tāds Valters. Bija Ok. Brauciens notika ar Kawasaki ER-5, kurš vēl šogad skatos tiek izmantots mācību vajadzībām. Toreiz cena bija Ls 12 par apmācību reizi (laikam 60 min.)

columbia Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Piekrītu, ka galvenais ir instruktors, ja ir B kategorija, es pašā autoskolā biju iegriezies tikai vienu reizi.

Braukšana maksāja 13 LVL par nodarbību, kopā ar CSDD apm. 100 naudiņas.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var uzrakstīt šo procesu pa etapiem, kā nonākt līdz A kategorijai (ja ir jau B), nu piemēram - a.skolas teorijas mācība, a.skolas braukšanas mācība (cik h), a.skolas eksāmens, CSDD eksāmens (teorija un braukšana) un iegūtais rezultāts (līdz cik kubiem), jo biju dzirdējis, ka uzreiz netiek piešķirtas tiesības vadīt jebkuras jaudas agregātu. Vai tā nez ir?

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Es kartoju autoskola BCDE, kas bazejasCSDD telpas. Instruktors Janis. Ta ka B kategorija jau sen bija kabata, pasa autoskola biju 1 vai 2 reizes. Vieniga keepa bija, ka vajadzeja no jauna kartot medicinisko un 1. palidzibu, jo vecos papirus biju pazaudejis. Citadi atliek tiaki brauksana. Instruktors jau nu loti sakariigs. Par cenu neatceros. Bija tas pirms 2 gadiem.

Visa visuma kartiba vienkarsa- izvelies autoskolu un ej ciemos. Talak jau visu pateiks kas un kaa. Cik zinu, lai dabutu "lielo" A vajag 2 gadu brauksanas stazu (der ari B kategorija) un vecums >21g. Ja tas neizpildas, tad dabusi tikai mazo A1 kaut kadam mazajam kubaturam.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Es kartoju kantori kas ir uz Daugavgrivas ielas. tur pie autopirts ir placis vinjiem. Instruktors ir Janka no Durkas. Nevar sudzeeties.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

columbia rakstīja: Pagājušajā vasarā noliku A kat. tiesības pie Māra "Akmens un co"

Ļoti labs instruktors, trīs paziņas pēc mana ieteikuma lika pie viņa un visi bija apmierināti. Pamēģini, ka zi, moš arī Tev patiks!

29427460 - Māris, ja nemaldos Akmens.

Tiekamies vējabrāļu tusiņā!!!!

jā, es arī mācījos pie Māra, reāls vecis. Tas gan bija pirms gadiem 4.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, ja gribi dabūt tikai papīrus (pieredze ir), B jau ir, tad tīri teorētiski uzreiz vari vilkties uz CSDD.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nu, ja gribi dabūt tikai papīrus (pieredze ir), B jau ir, tad tīri teorētiski uzreiz vari vilkties uz CSDD.

Un labakajā gadījumā dabūt A2, jo lai dabūtu A vajag kursu beigšanas apliecību.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Csdd telpaas BCDE autoskolaa pierakstiijos un uz placi Daugavgriivas ielaa pie Jankas.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Pats pagājušo rudeni sāku iet motokursos SIA Tanders Daugavgrīvas 31d, instruktors Jānis 29133826.

Šai skolai + ir dažādu tipu moči, iznāk iegūt lielāku pieredzi, jo katrs mocis "klausa" pa savam. - moči nav pirmā svaiguma.

Kā E kategorijas instruktors īsu brīdi bija Valters Prikuls. Viņš arī apmāca A kategoriju 29628847.

No autoskolu viedokļa neiesaku Vanagu pilnīgs bardaks uzņēmuma iekšpusē un vāja komunikācija ar klientu, tipa Tev vajag zvani, Tev vajag atnāc, var būt citās skolās ir tāpat.

Kas atiecas uz apmācību ilgumu , tad braukšana būs atkarīga no tā vai ir iepriekšējā braukšanas pieredze un vai paralēli brauc pats ar savu moci, + kā ir ar satiksmes noteikumu zināšanām praksē.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Pats pagājušo rudeni .......................vai paralēli brauc pats ar savu moci, + kā ir ar satiksmes noteikumu zināšanām praksē.

Lūdzu pastāstiet, kā var paralēli autoskolai braukt ar savu moci ja ir B kategorija? Ko saka ceļu policists šādā gadījumā?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja mocis tev ir un B arī ir, tad laikam bija tā - tiesības atņemt nevar, jo viņu tev uz moča nav, moci atņemt un aizdzīt uz stāvlaukumu arī nevar, jo tiesības tev ir

Ja pareizi atceros, tad var tikai uzlikt sodu 40 elvē, par transportlīdzekļa vadīšanu bez atbilstošas kategorijas apliecības.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Man gan liekas ka:

Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas tiesību

sods transportlīdzekļa vadītājam 30-300Ls

Un mani tas biedē

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Ja mocis tev ir un B arī ir, tad laikam bija tā - tiesības atņemt nevar, jo viņu tev uz moča nav, moci atņemt un aizdzīt uz stāvlaukumu arī nevar, jo tiesības tev ir

Ja pareizi atceros, tad var tikai uzlikt sodu 40 elvē, par transportlīdzekļa vadīšanu bez atbilstošas kategorijas apliecības.

tie ziedu laiki jau sen ir garaam. tagad ir riktigi lielais sods.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt
Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

staar rakstīja: Radusies vajadzība nokārtot papīrus un dabūt A kategoriju. Vai tauta nevar ieteikt autoskolu kurā paši kārtojuši moča tiesības vai par kurām ir dzirdētas labas atsauksmes. Varbūt kādam ir negatīva pieredze un var pateikt uz kuru kantori iet nebūtu prāta darbs.

Es noliku tiesības Bauskas DOSAAF nodaļā. Bija laba skola. Iesaku. Tas gan bija 1986. gadā, bet uzzvani, varbūt vēl strādā. Varēja ar Minsku pabraukties.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Tautai paldies!!

Viela pārdomām ir

Ceru tikt cauri ar obligātajām braukšanas nodarbībām, jo termiņi spiež , bet redzēs ko instruktors teiks, jo galavārds ir viņam. Itkā pieredze ir apmēram 11 gadi pa rīgu ar 150 cc brīnumu, līdz šim CP mani neaiztika, jo ir A 1, bet tagad nopirkās lielāks braucamais un plānoju šovasar izbraukāt eiropu, tapēc gribās lai papīri kārtībā.

a kāds braucamais ir CSDD eksī? Kad liku A1 bija klepojoša minska)

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

šitā tēma te ir pārmalta 100 un 1 reiz Pameklē meklētājā, nu jau man slinkums rakstīt!

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: šitā tēma te ir pārmalta 100 un 1 reiz Pameklē meklētājā, nu jau man slinkums rakstīt!

Slinki motociklisti ilgi nedzīvo.

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Graberis rakstīja: Nu, ja gribi dabūt tikai papīrus (pieredze ir), B jau ir, tad tīri teorētiski uzreiz vari vilkties uz CSDD.

Un labakajā gadījumā dabūt A2, jo lai dabūtu A vajag kursu beigšanas apliecību.

A2 taču vairs nav

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja:

Agnia rakstīja: šitā tēma te ir pārmalta 100 un 1 reiz Pameklē meklētājā, nu jau man slinkums rakstīt!

Slinki motociklisti ilgi nedzīvo.

Nemeklē kašķi.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Es kartoju kantori kas ir uz Daugavgrivas ielas. tur pie autopirts ir placis vinjiem. Instruktors ir Janka no Durkas. Nevar sudzeeties.

A man un vēl dažiem tas Janka nepatika. Tāds palecīgs un drusku haotisks...

Un vēl - ja braucējs ir kaut cik braucis, tad vēl kaut kā, bet galīgam iesācējam tur nav ko darīt.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti