Lietoto spekratu tirgotaji Republika.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006

Skatoties auto sludinajumus var secinat to kad Latvija ir pilns pardo$ana ar 2-5 gadus veciem auto,bet ar kosmiskiem noskrejieniem priek$ tada vecuma auto un biezi vien to cena ir tik augsta ka automobilim ar normalu noskrejienu,te kautkas nav kartiba! Es saprotu kad tie biezi vien ir ex kompaniju auto utt,pat Policijas dazkart,kuri tikti nopirkti visadas izsoles par puscenu no autotirgotaju cenas......zel vien to "gudro" pirceju,kuriem pa$iem gruti pabidit ar smadzeni,ietaupot tuksto$us, jo nav noslepums kad daudzi pardos kaut mati lai tiktu pec iespejas jaunaka gada teiksim Volvo. Var jau ari vainot daleji lizinga kompanijas,jo tas ilgi nedomaa lai izniegtu kreditus..........Gribetos dzirdet citu viedokli $aja joma,jo pasktot sludinajumus esmu sapratis ka tadu auto Lv pardo$ana ir lielakaa dalja.......cena tik 80% gadijumos nekorekti neatbilsto$a lielajam noskrejienam...

 
1 2
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kāds ir Tavs vērtējums - vai 2013.gadā man būs sarežģīti pārdot savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI, kurai būs 128 tūkstošu km nobraukums?

Ar šo jautājumu Tu uzprasies uz spamu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris

Es domāju, ka 3 štukas eiro man 2013.gadā liksies pieņemama summa.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris

Kāds ir Tavs vērtējums - vai 2013.gadā man būs sarežģīti pārdot savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI, kurai būs 128 tūkstošu km nobraukums?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Esmu pārliecināts, ka motormuzejs paņems pa pilnu cenu, kādu fans pirka, jo tajā taču pat VWfans braucis!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ir labāka doma -

Redators par 3000 eironaudiņām nopērk VWfana Merivu un tad uzrīko kādu konkursu, kurā galvenā balva ir VWfana Meriva. Virsū varētu uzkrāsot VWfana autogrāfu un vidējo degvielas patēriņu visa šī auto laikā!

Mēs forumieši varētu piedalīties konkursā, sūtot, piemēram, SMS par 1 Ls gabalā.

Var arī vienkārši nekāds konkurss nav jātaisa, vienkārši izsole - visis, kas vēlas tajā piedalīties, aizūta SMS par 1 Ls. Tad rezultātā tiek izlozēts viens veiksminieks. Jāpiebilst, ka tam, kurš nosūtīs vairāk SMS, būs lielākas izredzes tikt pie Merivas Special Edition by VWfans

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Man ir labāka doma -

Redators par 3000 eironaudiņām nopērk VWfana Merivu un tad uzrīko kādu konkursu, kurā galvenā balva ir VWfana Meriva. Virsū varētu uzkrāsot VWfana autogrāfu un vidējo degvielas patēriņu visa šī auto laikā!

Mēs forumieši varētu piedalīties konkursā, sūtot, piemēram, SMS par 1 Ls gabalā.

Var arī vienkārši nekāds konkurss nav jātaisa, vienkārši izsole - visis, kas vēlas tajā piedalīties, aizūta SMS par 1 Ls. Tad rezultātā tiek izlozēts viens veiksminieks. Jāpiebilst, ka tam, kurš nosūtīs vairāk SMS, būs lielākas izredzes tikt pie Merivas Special Edition by VWfans

Es domāju, ka Edzulis būs gatavs šķirites no sava M5, lai iegūtu šo auto : )

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Es domāju, ka Edzulis būs gatavs šķirites no sava M5, lai iegūtu šo auto : )

Meitiņai, kur sēdināt Bārbiju!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Man ir labāka doma -

Redators par 3000 eironaudiņām nopērk VWfana Merivu un tad uzrīko kādu konkursu, kurā galvenā balva ir VWfana Meriva. Virsū varētu uzkrāsot VWfana autogrāfu un vidējo degvielas patēriņu visa šī auto laikā!

Mēs forumieši varētu piedalīties konkursā, sūtot, piemēram, SMS par 1 Ls gabalā.

Var arī vienkārši nekāds konkurss nav jātaisa, vienkārši izsole - visis, kas vēlas tajā piedalīties, aizūta SMS par 1 Ls. Tad rezultātā tiek izlozēts viens veiksminieks. Jāpiebilst, ka tam, kurš nosūtīs vairāk SMS, būs lielākas izredzes tikt pie Merivas Special Edition by VWfans

Un vinnētājs pēc tam publiski viņu sadauza

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Un vinnētājs pēc tam publiski viņu sadauza

Tā var dažu labu arī novest līdz suicīdam

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja:

Un vinnētājs pēc tam publiski viņu sadauza

Tā var dažu labu arī novest līdz suicīdam

Bet fans taču savu kāpostu būs dabujis un bērnus pie djeda maroza uz Finlandi aizvedis...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Un šī cik varētu maksāt ap 2013.???

www.autonet.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

nafigators rakstīja: Un šī cik varētu maksāt ap 2013.???

www.autonet.lv/...

Uz to laiku ar tādiem lūžņiem tapat kā ar vecām MB kopejām būs aizliegts braukt.

Ar ko brauksim, Nostradamos?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kāds ir Tavs vērtējums - vai 2013.gadā man būs sarežģīti pārdot savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI, kurai būs 128 tūkstošu km nobraukums?

var tikai apbriinot sitaadus tekstus ahujet vienkaarsi. 128K nobraukums 2013.gadaa nu tu veel aimirsi pierakstiit cik metrus un cik centimetrus buus taa meriva nobraukusi savaadaak tak nevarees apreekinaat preciizu datumu un preisu

Tad nu luuk mans spriedums.

2013. gada 2 janvaara pulksten 12.04.56.02 merivas veertiiba buus 2713.EUR un 52 centi ja meriva tiks paardota veelaak tad par katru sekundi atskaiti 0.023458 centus.

Es piemeram nezinu kaada man buus masiina peec meensa un nezinu cik KM un metrus riit nobrauksu taapeec ka man tas ir pofiggg

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Kad cilvēks pārdod auto ?

1) kad ir jāsāk remontēt

2) kad apnicis

3) kad garantijas laiks beidzas

4) kad krāns jāstiepj garāks

Jāsāk remontēt un apnicis ir apmēram vienā laikā 150 000-200 000 km, NEATKARĪGI no auto vecuma, un tieši tādi arī lielākā daļa parādās tirgū.

Garantijas beidzas pie 100 000 , un atkal parādās tirgū ar nobraukumiem 70 000 -90 000 km, nedaudz pirms garantijas beigām

Kad krāns jāpagarina ? kad nobraukums ir kādi 20 000 - 30 000

Lūk tādi arī ir pamatā auto, kas nonāk tirgū.

Bez šaubām ir arī izņēmumi, bet pamatmasa ir šādi.

Es nobraucu gadā 18 000 , mans kolēģis 7000 km, pēc 2 gadiem būs nopērkami 2 auto ar nobraukumu 55 000 un 21 000 km !!!!!

Uz to ar 21 000 var pieteikties

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

Uggga rakstīja:

Kamikadze rakstīja: nu jaa, bet kur dabuut 10-15 gadus vecu auto, kas pirkts jauns ieksh LV?!?

Pērn kolēģis tirgoja sievas senču 9 gadus vecu autiņu, kas pirkts jauns LV, ar reālo 57k noskrējienu. Neviens tāpat neticēja, ka tas ir reālais.

Tā kā tādi autiņi ir, tikai ļoti maz.

kas tad tas par auto bij??? zigulis?!!? vai kaads muuziigi saluuzushaa staavoklii esoshs korejietis?

Tas bija Civics ar ko viņi braukāja svētdienās un citos svētkos. Paņēma citu jaunu - citronu C4, ko ekspluatē līdzīgos režīmos, tā kā pēc gadiem 9 tirgū būtu jāparādās C4 ar neticami mazu noskrējienu

Bet vispār, atver acis - aiz loga jau 2007. gads. Ja nemaldos, Lv jaunas mašīnas (ne žiguļus) daudz maz nopietni sāka tirgot ap 90to gadu vidu.

Reflektors Reģ.: 19.10.2002
0 0 Atbildēt

hehe, 2018jā par 3kiloeirām (ja nebūs jau kautkādas ziemeļdrahmas) varbūt varēs nopirkt vienu tīru kreklu, ūdens mučeli, virteni kaltētu kazragu un tiesības 2x apmeklēt pilsētas centru. Katrā ziņā tiesības uztaisīt otro bērnu maksās 5 štukas.

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Par servisa grāmatiņu patiesumu un noskrējienu atbilstību laikam jau zin tikai pats auto. Tā nu tas ir. Pats gadu atpakaļ iegādājos lietotu (kārtējo) auto no Vācijas. Bet kamēr auto vēl atrodoties Vācijā gaidīja treileri, man tika nosūtīti fotoattēli un šasijas numurs. Nu lūk, izmantojot šo šasijas numuru ar datubāžu palīdzību noskaidroju visu sev nepieciešamo. Proti, visu kas ar viņu tika darīts pie autorizēta dīlera, gan noskrējiena atbilstība, gan eļļas/filtru maiņas utt. Izrādās, šāda datubāze pastāv vienota Eiropā un pie mums pieejami dati sākot ar 2000-o gadu. Vēl zinu ka eksistē tāda lieta, kā TUV (Vācijā vismaz) apliecinājums noskrējiena patiesumam. Bat par šo gan mani māc šaubas, jo cik dzirdēts par Leišu burvju māksliniekiem, tad ticamības % gaužām mazs.

Kāds var sīkāk aprakstīt šo lietu, ja es vēlos uzzināt par konkrēto mašīnu, kas pirkta Vācijā?? Kāda ir adrese?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Autorizētajiem tirgotājiem/labotājiem ir vienotas datu bāzes.

Auto Riga var iegūt pilnu informāciju par jebkuru OOOO , kas remontēts autorizētos servisos

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Autorizētajiem tirgotājiem/labotājiem ir vienotas datu bāzes.

Auto Riga var iegūt pilnu informāciju par jebkuru OOOO , kas remontēts autorizētos servisos

Un VW?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

atkal jautajums----cik taads prieks ieksh "auto riga" izmaksaa?

neba jua aizsuuti mailu un atsuuta izdruku

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad iesezoties un pabraucot nav iespejams sajust vai auto ir normals vai ne?To tak uzreiz jut cik izlurkata hadene cik sture nodilusi un pedali. ir tik daudz sikumu kas vesti par auto nolietojumu.Problemas vienigi ir tiem kas ierauga prats aptumšojas,es gribu šito auto un tad ari noperk suuu

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Tie laiki, kad 90-to vidū vēl varēja nopirkt 80-to gadu desmitgadīgu bembi ar realu noskrējienu zem 100 000 km ir jau vēsture. Tolaik paši friči vēl nebija tik bagāti un dārgos auto arī vairāk izmantoja braukšanai brīvdienās un svētkos, ikdienas reisos triecot kādu golfiņu vai kadetu. Šodien situacija ir krasi mainījusies, sakarā ar augstu pašsreizējo dzīves līmeni, vāczemieši savus auto vairs netaupa - pirmajā piecgadē kamēr ir lizingi un garantijas, dzen uz maximālo nobraukumu pa visu Eiropu....Kad biju pagājušovasar vāczemē, viņu plačos paskatījos nobraukumus 700 sērijas 99-2002.gada bembjiem : visiem bija pāri par 220 - 250 000 km uz odometra. Nu, mūsu un leišu auto biznesmeņi,protams, pusi nobraukuma vietējā autotirgū "nomet" nost, lai cilvēciņš-pircējs kādu laiciņu justos laimīgāks zemes virsū un apjūsmotu "laimīgo" pirkumu...

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Nu, mūsu un leišu auto biznesmeņi,protams, pusi nobraukuma vietējā autotirgū "nomet" nost, lai cilvēciņš-pircējs kādu laiciņu justos laimīgāks zemes virsū un apjūsmotu "laimīgo" pirkumu...

nevar vienmēr visu apgalvot par 100%

un nav ko ielaisties ar LT

made by LT reālais nobraukums tikai priekšdaļai, aizmugure var būt "nogājusi" daudz mazāk

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti