Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

tipone Reģ.: 14.11.2001

Mēs ar sievu redzējām kā īblis ar Volvo S80 Tev nogrieza ceļu Mūkusalas aplī, braucot nost no otrās joslas. Tā #$%%#$% a/m reģistrācijas nr. ir FV-2873.

Tālāk viss tavās rokās.

 
1 2 3 4 5
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja

Lai raidītu lodi arī ir vajadzīgs maks, peles stumdītāj.

Jā tik akūns maks vajadzīgs Tev čali vienvirziena kājminamā domāšana kaukāda

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Vakar uz Brīvībenes bija labs gadījums. Kautkāds piders ar citronu c5 mēģināja paspēt apgriezties no pirmās joslas pretējā virzienā pa otro joslu braucoša Rīga-Vangaži autobusa priekšā. Autobuss šo nah aizlidināja pāri visām joslām uz pretējās malas trotuāra stāvoša atkritumu konteinera.

Tas bija C5? Braucu garām un man ātrumā izskatījās pēc Subaru? Bet tas jau lietas būtību nemaina abi sāni tāpat jātaisa

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: a poļubomu ta vainīgs tas, kurš nepareizi brauc nezinot noteikumus vai nepareizi brauc pat zinot noteikumus. a tam kurš pareizi brauc un zin noteikumus pokuj. tā ka kā ir labāk, a?

labāk ir braukt tā kā ātrāk un nebūt vainīgam... pēc noteikumiem redziet šim vajagot

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Atminējos arī vienu gadījumu uz Lāčplēša ielas - viens pavecāka gadu gājuma onkulis ar savu šrotu pielīda semjorkai priekšā makten agresīvi, pagriezienus nerādot un spoguļos nelūrot - vienkārši griež. Otrs riepas kaucinot saspēja apstāties, par distanci un ātrumu viņam nevarēja piesieties. Papīpināja, mēģināja tikt garām, bet onkulis, tā vietā lai pamirkšķinātu atvainošanos, joprojām spoguļus nečekojot un par pagriezieniem piemirsis, piegrieza priekšā vēlreiz, radot jau krietni bīstamāku situāciju. BMW vadītājs neizturēja, izleca ārā un ar kāju nolauza onkuļa transporta līdzeklim spoguli. Un tobrīd man šķita, ka viņam ir absolūta taisnība. Tā pat esmu pārliecināts, ka tiesības vajadzētu konfiscēt arī manam opim - dzird viņš varen švaki, uztvere palēnināta, reakcija zem katras kritikas. Knapi nostāvēt kājās var, bet pie stūres baigais šūmahers, apdzen līkumos un veic citas ekstrēmas izdarības. Visu cieņu braukšanas pieredzei, taču pienāk brīdis, kad tu vairs neesi spējīgs pilnvērtīgi piedalīties ceļu satiksmē, neapdraudot sevi un citus.

Par tiem opjiem pie stūres nu gan Tev var piekrist par visiem 100%...lai sēž mājās un Sporta avīzi lasa

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

nafigators rakstīja: a poļubomu ta vainīgs tas, kurš nepareizi brauc nezinot noteikumus vai nepareizi brauc pat zinot noteikumus. a tam kurš pareizi brauc un zin noteikumus pokuj. tā ka kā ir labāk, a?

labāk ir braukt tā kā ātrāk un nebūt vainīgam... pēc noteikumiem redziet šim vajagot

ā tjipa ātrāk braucot mums vairs nekas nedraud, ja? forsha loģika, psc! un ar tādiem mļa te ielas jādala, jopcik! pa muti un atejā mļa!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

nafigators rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

nafigators rakstīja: a poļubomu ta vainīgs tas, kurš nepareizi brauc nezinot noteikumus vai nepareizi brauc pat zinot noteikumus. a tam kurš pareizi brauc un zin noteikumus pokuj. tā ka kā ir labāk, a?

Vainīgs būs tas, kuram plānāks maks.

a vot i nekuja! (tb ne vienmēr!)

visu var nopirkt, arī ekspertīzes rezultātus

bļin var jā var... bet nejau lodes lidošanas ātrums tavā pierē ir atkarīgs no maka biezuma. Usjok?! Nav vairs tie laiki, kad pliks pauris, ķermeņa masa, trenūzes+kožaks un 6 litri ir visu panākumu atslēga!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Neviens kam ir lodes par šitadiem sikumiem viņas nekur neraida.bernudarza runas

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Neviens kam ir lodes par šitadiem sikumiem viņas nekur neraida.bernudarza runas

protams, ka neraida par shitaadiem siikumiem, bet princips ta nemainas - pokuj taikvando chemps, rajona pirmais urla, ļimaks arizonā vai ne santīma kabatā? čerez Ž jums viss vai?

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Hennessy rakstīja:

nafigators rakstīja:

Arējā tur ir trešā, ja kas!

pilnīgi po trešā vai pirmā ja tur ielien tad lūdzu griezies nost no apļa nevis pirdini uz saviem 30km/h n-tos lokus

ps. trolejbusam var

braukt laukā no apļa var tikai no 1 joslas, tā ka nekāds PO! tas pēc notekumiem, ja kas, kurus tev autoskolā izskatās neieborēja...

nav nozīmes cik laicīgi esmu ieņēmis malējo joslu jo no apļa izbraukšu jebkura gadījumā no labās malējās joslas t.i. ja vien tev nav super truper jumper auto kas pārlec pirmajai joslai

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja:

nav nozīmes cik laicīgi esmu ieņēmis malējo joslu jo no apļa izbraukšu jebkura gadījumā no labās malējās joslas t.i. ja vien tev nav super truper jumper auto kas pārlec pirmajai joslai

man tāds ir tāpēc po no kuras joslas tur griezties

ps. marka saucās citroen jumper

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

nafigators rakstīja:

batka rakstīja: Neviens kam ir lodes par šitadiem sikumiem viņas nekur neraida.bernudarza runas

protams, ka neraida par shitaadiem siikumiem, bet princips ta nemainas - pokuj taikvando chemps, rajona pirmais urla, ļimaks arizonā vai ne santīma kabatā? čerez Ž jums viss vai?

Da cik nav bijuši gadījumi, kad par vainīgu iztaisa itkā nevainīgo. Un tikai dēļ bieza maka vai gala attiecīgā iestādē.

Tā kā tu ar savu plāno prātiņu neko neizdarīsi.

Konkrētu statistiku lūdzu studijā, cik nevainīgo tikuši pataisīti par vainīgajiem! Jopanijs tirsējs mļa!

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

nafigators rakstīja:

batka rakstīja: Neviens kam ir lodes par šitadiem sikumiem viņas nekur neraida.bernudarza runas

protams, ka neraida par shitaadiem siikumiem, bet princips ta nemainas - pokuj taikvando chemps, rajona pirmais urla, ļimaks arizonā vai ne santīma kabatā? čerez Ž jums viss vai?

Da cik nav bijuši gadījumi, kad par vainīgu iztaisa itkā nevainīgo. Un tikai dēļ bieza maka vai gala attiecīgā iestādē.

Tā kā tu ar savu plāno prātiņu neko neizdarīsi.

Konkrētu statistiku lūdzu studijā, cik nevainīgo tikuši pataisīti par vainīgajiem! Jopanijs tirsējs mļa!

Es konkrēti zinu divus tādus gadījumus

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Dakuja Ir ļoti daudz strīdīgu avāriju, kurās visu izšķir māksla runāt, aizmugure un biezs maks. Protams, rupju noteikumu pārkāpumu gadījumā cauri netikt. Kautkad nesen bija avārija, kurā vainīgs bija ātrās palīdzības šoferis, bet vainīgs viņš nedrīkstēja būt.

Tā ka, turpini vien ņemties ar savu suni vai ko tur tur ar viņu dari...

Galvenais laicīgi atrast un norādīt "Pareizos" lieciniekus

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

šon atskatījos 5 raksturīgi agresīvas braukšanas gadījumus:

1. kājene bez pagr. rādīšanas pagriežas pa kreisi uz barona ielu, gāž pa bruģi, lai gan tur zīme, kas to neļauj, un pie nākošā krusta pielien visiem priekšā

2. otra kājene mierīgi pa sarkano (pa riktīgu sarkano, nevis šā tā) šķērso artilērijas ielu pa čakmarijas ielu

3. rr sport bez pagrieziena rādīšanas nogriež visiem priekšā nobraucot no salu tilta uz mūkusalas apli - pie tam - vainu pastiprinošs apstāklis - rindā negaidīja nemaz daudz auto

4. tuaregs taurējot apsteidz pa labo pusi, piespiežas priekšā man, laikam viņam nervi netur redzēt brīvu asfalta pleķi, un... 2 kvartāli tālāk iebrauc pagalmā - baigi vaidzēja steigties

5. rr aizbrauc pa zāles paliekām Slāvu aplī

un sarakstu varētu turpināt bezgalīgi

morāle? Visi šitie verķi bija melni, un visi nezkāpēc jauni, spīdīgi, utt, un atbilstoši bezkaunīgi.

Kāpēc tā??

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu vot redz, māksla runāt, biezs maks, attiecīgie sakari utt.... TĀTAD BIEZS MAKS VĒL NEKO NEDOD ( IR JĀPROT VIŅU PIELIETOT )....

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

šodien viens vecs transportieris gaiši brūnā krāsā nokriezās no mūkusalas apļa no otrās joslas

tā ka nav tā ka visi jauni un melni tā dara

ps. es nogriezos no pareizās joslas (divas reizes)

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: šon atskatījos 5 raksturīgi agresīvas braukšanas gadījumus:

1. kājene bez pagr. rādīšanas pagriežas pa kreisi uz barona ielu, gāž pa bruģi, lai gan tur zīme, kas to neļauj, un pie nākošā krusta pielien visiem priekšā

2. otra kājene mierīgi pa sarkano (pa riktīgu sarkano, nevis šā tā) šķērso artilērijas ielu pa čakmarijas ielu

3. rr sport bez pagrieziena rādīšanas nogriež visiem priekšā nobraucot no salu tilta uz mūkusalas apli - pie tam - vainu pastiprinošs apstāklis - rindā negaidīja nemaz daudz auto

4. tuaregs taurējot apsteidz pa labo pusi, piespiežas priekšā man, laikam viņam nervi netur redzēt brīvu asfalta pleķi, un... 2 kvartāli tālāk iebrauc pagalmā - baigi vaidzēja steigties

5. rr aizbrauc pa zāles paliekām Slāvu aplī

un sarakstu varētu turpināt bezgalīgi

morāle? Visi šitie verķi bija melni, un visi nezkāpēc jauni, spīdīgi, utt, un atbilstoši bezkaunīgi.

Kāpēc tā??

Tiec pie tādiem ratiem un izmēģini Domāju, ka agri vai vēlu arī sāksi vai vismaz šad tad rīkosies tā! A vainīgi ta visi - gan tie, kas pārkāpj, gan tie, kas ļauj pārkāpt... Tikai atšķirība tāda, ka tiem pirmajiem ar ūberkrutajiem ratiem vairāk pofig attiecībā par bleķu paņurcīšanu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: šon atskatījos 5 raksturīgi agresīvas braukšanas gadījumus:

1. kājene bez pagr. rādīšanas pagriežas pa kreisi uz barona ielu, gāž pa bruģi, lai gan tur zīme, kas to neļauj, un pie nākošā krusta pielien visiem priekšā

2. otra kājene mierīgi pa sarkano (pa riktīgu sarkano, nevis šā tā) šķērso artilērijas ielu pa čakmarijas ielu

3. rr sport bez pagrieziena rādīšanas nogriež visiem priekšā nobraucot no salu tilta uz mūkusalas apli - pie tam - vainu pastiprinošs apstāklis - rindā negaidīja nemaz daudz auto

4. tuaregs taurējot apsteidz pa labo pusi, piespiežas priekšā man, laikam viņam nervi netur redzēt brīvu asfalta pleķi, un... 2 kvartāli tālāk iebrauc pagalmā - baigi vaidzēja steigties

5. rr aizbrauc pa zāles paliekām Slāvu aplī

un sarakstu varētu turpināt bezgalīgi

morāle? Visi šitie verķi bija melni, un visi nezkāpēc jauni, spīdīgi, utt, un atbilstoši bezkaunīgi.

Kāpēc tā??

Ļoti tipiski pārbagāto kretīnu izgājieni... Nožēlojami...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ļoti tipiski pārbagāto kretīnu izgājieni... Nožēlojami...

tu domā nabags ar saviem 85km/h esi drošāks satiksmē???

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu es katru dienu pie akmens tilta uzbrauktuves no mūkusalas ielas lienu visiem priekšā.

ko man tagad - raudāt ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Ļoti tipiski pārbagāto kretīnu izgājieni... Nožēlojami...

tu domā nabags ar saviem 85km/h esi drošāks satiksmē???

Es ārpus pilsētas ar 85 km/h intensīvas satiksmes apstākļos parasti vairs nebraucu. Tomēr, ja es nopirktu Cayenne, tad vienalga brauktu saprātīgi un necenstos gūt sev priekšrocības uz citu rēķina.

www.porsche.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Viss ir tā kā tam jābūt. Cilvēks, kurš māk pelnīt naudu, saprot, ka laiks ir nauda. Un jo tev mazāk būs liekā laika (ceļš), jao vairāk var nopelnīt. Tad laika ekonomijas nolūkā nākas attiecīgi braukt. Bieži vien tās pāris ietaupītas minūtes atnes tik lieli peļņu, ka iespējamais sods un punkti ir tīrais sīkums. Kad atņems pašam tiesības, tad brauks ar šoferi. Pats zinu vienu tādu kadru, kurš saviem šoferiem liek braukt uz 180. Un brauc cilvēki, brauc.

Tie ir nelieši un kretīni, kuri taisa sev peļņu uz citu drošības rēķina!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

VWfans rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Viss ir tā kā tam jābūt. Cilvēks, kurš māk pelnīt naudu, saprot, ka laiks ir nauda. Un jo tev mazāk būs liekā laika (ceļš), jao vairāk var nopelnīt. Tad laika ekonomijas nolūkā nākas attiecīgi braukt. Bieži vien tās pāris ietaupītas minūtes atnes tik lieli peļņu, ka iespējamais sods un punkti ir tīrais sīkums. Kad atņems pašam tiesības, tad brauks ar šoferi. Pats zinu vienu tādu kadru, kurš saviem šoferiem liek braukt uz 180. Un brauc cilvēki, brauc.

Tie ir nelieši un kretīni, kuri taisa sev peļņu uz citu drošības rēķina!

blā, blā, blā... cik no viņiem ir izraisījuši avārijas?

Kaut vai tas ,,Eufrosines,, viesnīcas saimnieks J.V., kurš avarēja netālu no Baltezera ar Range-Rover un nosita sievu un bērnu...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Aizver acis, kad sapņo! LV nav ceļu, kur droši var uz 180km/h un ja to dara, tad tālu ne tie gudrākie cilvēki vai kārtējie tīneidžeri ar graustiem bembjiem, lai varētu nofilmēt un draugos priekš krānu pastaipīšanas ielikt!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu es katru dienu pie akmens tilta uzbrauktuves no mūkusalas ielas lienu visiem priekšā.

ko man tagad - raudāt ?

Kāds bravurīgais noķers tevi pie nākamā krustojuma un tad iespējams, ka netikai raudāsi!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti