Ford vai Mercedes LR-95 vadītājam

tipone Reģ.: 14.11.2001

Mēs ar sievu redzējām kā īblis ar Volvo S80 Tev nogrieza ceļu Mūkusalas aplī, braucot nost no otrās joslas. Tā #$%%#$% a/m reģistrācijas nr. ir FV-2873.

Tālāk viss tavās rokās.

 
1 2 3 4 5
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

www1.videogaga.lv/...

žēl, ka man nav bmw

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Man nav iisti skaidrs,kur posmaa Balvi-Gulbene var tureet tos 180km/h.Cels gan pusliidz paarredzams,bet par seguma kvalitaati labaak neizteikties un noslogots ari diezgan...ja ir kaads posms,kur tieshaam var niknaak uzspiest uz akseleratora,tad tas ir Smiltenes p.g-Gulbene...posmaa no Smiltenes p.g liidz Uudrupei...tur ir mezhains(nu jaa,vieniigais,ka var kaads lops no mezha izleekt)posms ar prieskh Latvijas apstaakliem,labu segumu...atlikushais posms no Uudrupes liidz Gulbenei gan atgaadina tanku poligonu.

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Nekad neesmu sapratis...ja ir garumgara kolonna,ko ieguust tas vaditaajs,kursh izmisiigi,apdraudot visus peec kaartas,nepaartraukti censhas apdziit...ko tu ieguusti?Ja celsh ir paarslogots,tad vieniigais ieguvums ir,ka esi"pabiidijies"paaris mashiinu garumus taalaak...

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

unloco rakstīja: Nekad neesmu sapratis...ja ir garumgara kolonna,ko ieguust tas vaditaajs,kursh izmisiigi,apdraudot visus peec kaartas,nepaartraukti censhas apdziit...ko tu ieguusti?Ja celsh ir paarslogots,tad vieniigais ieguvums ir,ka esi"pabiidijies"paaris mashiinu garumus taalaak...

Par visiem 100% piekrītu. Parasti par tādiem jefiņiem tikai pasmejos, tikai žēl, ka tie apdraud citus

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

hilss rakstīja:

unloco rakstīja: Nekad neesmu sapratis...ja ir garumgara kolonna,ko ieguust tas vaditaajs,kursh izmisiigi,apdraudot visus peec kaartas,nepaartraukti censhas apdziit...ko tu ieguusti?Ja celsh ir paarslogots,tad vieniigais ieguvums ir,ka esi"pabiidijies"paaris mashiinu garumus taalaak...

Par visiem 100% piekrītu. Parasti par tādiem jefiņiem tikai pasmejos, tikai žēl, ka tie apdraud citus

es atkal pasmejos par tiem, kuri brauc viens otram pakaļā piezīdušies un rij pirms viņiem divu braucošo smago putekļus.

tie kas apdzen pa vienam, beigu beigās apdzen visus un aizbrauc! protams, drošība pirmajā vietā, bet ja motors ļauj...

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

...kapec gan neapdziit(pa vienam,vai vairaakiem-kaa sanaak),JA redzi,ka taa kolonna kautkur beidzas(piem...velkas uz 68km/h pa priekshu kautkaads 36 gadus vecs samosvals),bet ja prieskhaa ir kolonna,kurai neredz ne gala ne malas...aiz tevis ir taada pati kolonna un labi zini,ka taa ir normaala"pik-laika"kolonna,kura taada veidojas no taa ka ir nejeedziigi daudz mashiinu uz nejeedziigi shaura celja,tad apdziishana ir bezjeedziiga...visus vienalga neapdziisi.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

unloco rakstīja: ...kapec gan neapdziit(pa vienam,vai vairaakiem-kaa sanaak),JA redzi,ka taa kolonna kautkur beidzas(piem...velkas uz 68km/h pa priekshu kautkaads 36 gadus vecs samosvals),bet ja prieskhaa ir kolonna,kurai neredz ne gala ne malas...aiz tevis ir taada pati kolonna un labi zini,ka taa ir normaala"pik-laika"kolonna,kura taada veidojas no taa ka ir nejeedziigi daudz mashiinu uz nejeedziigi shaura celja,tad apdziishana ir bezjeedziiga...visus vienalga neapdziisi.

EU, a diez kapēc tas pirmais, otrais utt... nedzen to samosvālu, kas uz 60km/h pa šosi "velk"... a tu 13`tais visus taisies dzīt,.... hmmm,...mļin..... pat iedomāties nevaru..... laikam visi ir baigi ideoti, mīkstie, tormazi utml....

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Nafigatoram:Tu textu izlasiji,vai tikai nospiedi pogu"citeet"un pierakstiji galaa savas gudriibas?

Ja esi tajaa kolonaa"13-ais",tad kapeec gan nedziit(pa vienam vai vairaakiem-kaa sanaak)...BET ja esi tajaa kolonna 113-ais,tad kur ir jeega apdziishanai...veel vareetu saprast,ja brauc"virzienaa no Riigas"...zini,ka taa kolonna ar laiku mazinaasies,bet ja kolonna iet"uz Riigu"un ir skaidri zinaams,ka mazaaka toch nekluus,tad nah*** dziit???Jeegas taapat nav.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

EU, a diez kapēc tas pirmais, otrais utt... nedzen to samosvālu, kas uz 60km/h pa šosi "velk"...

iespējams tāpēc ka ... mīkstie... ideoti... tormazi... tādas situācijas nav retums

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

unloco rakstīja: Nafigatoram:Tu textu izlasiji,vai tikai nospiedi pogu"citeet"un pierakstiji galaa savas gudriibas?

Ja esi tajaa kolonaa"13-ais",tad kapeec gan nedziit(pa vienam vai vairaakiem-kaa sanaak)...BET ja esi tajaa kolonna 113-ais,tad kur ir jeega apdziishanai...veel vareetu saprast,ja brauc"virzienaa no Riigas"...zini,ka taa kolonna ar laiku mazinaasies,bet ja kolonna iet"uz Riigu"un ir skaidri zinaams,ka mazaaka toch nekluus,tad nah*** dziit???Jeegas taapat nav.

:::a diez kapēc tas pirmais, otrais utt... nedzen to samosvālu, kas uz 60km/h pa šosi "velk"???... :::

A tu izlasiji??? ATVEČAJ!

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

unloco rakstīja: Nafigatoram:Tu textu izlasiji,vai tikai nospiedi pogu"citeet"un pierakstiji galaa savas gudriibas?

Ja esi tajaa kolonaa"13-ais",tad kapeec gan nedziit(pa vienam vai vairaakiem-kaa sanaak)...BET ja esi tajaa kolonna 113-ais,tad kur ir jeega apdziishanai...veel vareetu saprast,ja brauc"virzienaa no Riigas"...zini,ka taa kolonna ar laiku mazinaasies,bet ja kolonna iet"uz Riigu"un ir skaidri zinaams,ka mazaaka toch nekluus,tad nah*** dziit???Jeegas taapat nav.

Nafigator - tu ir tups defaultā

tava ideja skidra bet nu tavas emocijas gan ...

:::a diez kapēc tas pirmais, otrais utt... nedzen to samosvālu, kas uz 60km/h pa šosi "velk"???... :::

A tu izlasiji??? ATVEČAJ!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vēlies par tu parunāt???

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Vēlies par tu parunāt???

Sim nolūkam man ir pratīgāki cilvēki pazīstami

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja:

nafigators rakstīja: Vēlies par tu parunāt???

Sim nolūkam man ir pratīgāki cilvēki pazīstami

Nu tad nevarkšķi kā vecs sētas krancis!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar ap plkst. 13 ceļa posmā starp Bērzukrogu un Ieriķiem viens KRETĪNS ar jauno Mitsubishi-Pajero, braucot ar ātrumu 120-130 km/h, mani apdzina pagalam nepārredzamā vietā (tieši pirms uzkalniņa virsotnes), lai gan es braucu ar 90 km/h. Tādējādi viņš stipri apdraudēja varbūtējos pretimbraucējus.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar ap plkst. 13 ceļa posmā starp Bērzukrogu un Ieriķiem viens KRETĪNS ar jauno Mitsubishi-Pajero, braucot ar ātrumu 120-130 km/h, mani apdzina pagalam nepārredzamā vietā (tieši pirms uzkalniņa virsotnes), lai gan es braucu ar 90 km/h. Tādējādi viņš stipri apdraudēja varbūtējos pretimbraucējus.

vai tad pie 90km/h nav palielinaats pateerinjsh??

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar ap plkst. 13 ceļa posmā starp Bērzukrogu un Ieriķiem viens KRETĪNS ar jauno Mitsubishi-Pajero, braucot ar ātrumu 120-130 km/h, mani apdzina pagalam nepārredzamā vietā (tieši pirms uzkalniņa virsotnes), lai gan es braucu ar 90 km/h. Tādējādi viņš stipri apdraudēja varbūtējos pretimbraucējus.

Tādiem idiņiem parasti noveicās. Man arī ir bijuši, vai arī es esmu redzējis ļoti dauz tādu gadījumu, kad tiek veitks apdzīšanas manevrs kalna galā vai nepārredzamā līkumā, vai tā, ka pretī braucošā mašīna spiesta nobraukt malā . Šādos gadījumos ļoti gribās, lai pretī tiem stulbeņiem brauktu liels traktors ar vislielāko šķūri priekšā. Bet parasti noveicās - par laimi man un citiem nevainīgiem satiksmes dalībniekiem, neviens pretī nebrauc. Galvenais, ka tādi "lidotāji" nemaz nepiebremzē, nepārliecinās, vai pretī nāk cita mašīna, vai ceļa posms ir pārredzams, vai, apdzenot strīpu ar mašīnām, būs iespēja pabeigt apdzīšanas manevru - tie tikai gāž visiem garām

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

No vienas puses - šajā gadījumā nebūtu atšķirība, vai Fans brauktu uz 90 vai 110, jo Pejero apdzītu enivej. No otras puses - netop man joprojām skaidrs, kāpēc tiek braukts uz tiem 90, ja lielākā daļa kustās uz apmēram 100. Citviet 105-110, citur 95-100. Bet procentuāli skatoties tak reti kur pa patukšu šoseju kāds uz 90 ducina. Gadās - ir reizes, kad tik tiešām gribās lēnāk pabraukt un ja vien satiksme nav intensīva un tas netraucē citiem (tie kas tobrīd stabili uz 120-130 turās, tāpat tiks garām). Taču nav izprotama šī konstantā pieturēšanās pie tiem 90. Kāpēc? 10 km/h ātrāk braucot, vairs nejūties tik pārliecināts par savām prasmēm, nav drošības sajūtas? Vai tiešām patēriņš tik būtiski aug, ka nesaskati tam jēgu?

Es nesaprotu arī otru galējību - braukt ne lēnāk kā 150, bieži uzminot līdz visiem 180-200. Ok, vāģis iet, labi turās pie ceļa. Un tomēr šaizes gadījumā pie 110-120 būs vairāk iespējas palikt dzīvam, kā pie 180. Tas ir būtisks arguments, lai es pārlieku nespaidītu savu pedāli. Jo, lai cik lieli šūmaheri esam mēs paši, taču nevaram simtprocentīgi būt pārliecināti, ka citi ceļu satiksmes dalībnieki nenolaidīs lažu. Te kāds teica - vajag turēt acis vaļā. Jā, te nu es gribu piekrist, ka bieži vien cilvēks, kurš brauc uz saviem 120-130 kārtīgi koncentrējies uz ceļu, ir mazāk bīstams sev un apkārtējiem kā cits, kurš brauc uz tiem 90, klausās tucituci un gaudo līdzi, grauž belašus un pa telefonu lamājas ar debilo sievasmāti, tam visam pa vidu neaizmirstot kuli kasīt - vārdu sakot lielu daļu uzmanības velta dajebkam, tikai ne ceļam. Tāpēc tīri pēc ātruma mērīt, kurš brauc droši un kurš nē, nevarētu.

Starpcitu, iemeta te irc`ā puiši linku - www.700mb.ru/... - lūk kā var beigties paliels ātrums un nesprādzēšanās. Never vaļā, ja TĀDI skati tev sabojā omu. Bet katram pretkalnuapdzinējam ik pa laikam tomēr vajadzētu šāda veida foto/video palūrēt, varbūt kaut bik bik padomās.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja:

Starpcitu, iemeta te irc`ā puiši linku - www.700mb.ru/... - lūk kā var beigties paliels ātrums un nesprādzēšanās. Never vaļā, ja TĀDI skati tev sabojā omu. Bet katram pretkalnuapdzinējam ik pa laikam tomēr vajadzētu šāda veida foto/video palūrēt, varbūt kaut bik bik padomās.

fūuuuu........... vakariņas būs uz kādu stundu jāatliek.........

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļa nu nah tev tas bij vajdzīgs????

Jei bogu gandrīz izkorķējos!

Mutaks!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

fans var necepties.. jeepam busam utt i iena milziiga priekshrociiba.. augstu seezju un taalu redzu saucaas

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Vot jei bogu (kā teiktu mans nelaiķa vectēvs) mūždien atvērs visi, kuri labi zin - tur iekšā būs kaut kas pretīgs un man tādi skati izraisa vēmienu. Brīdini vai nebrīdini - kā par spīti atvērs un par mutaku nolamās.

Iedvesmu iemest te to linku smēlos no šitā mansvideo.lv/... video noskatīšanās - šito var droši blenzt, tur viss normāli. Tikai viens tips uz >220 nesās. Nezinu gan, vai pie šāda ātruma var laikus noreaģēt, kads priekšā kaut kur izgriežās ne tā kā ieplānots. Protams, video jau viss nedaudz ātrāk izskatās, dzīvē neskrien koki tik naski garām. Un tomēr.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: fans var necepties.. jeepam busam utt i iena milziiga priekshrociiba.. augstu seezju un taalu redzu saucaas

Pajero gan nav stipri augstāks par Merivu, tas ir tikai drusku augstāks. Tamdēļ jāsecina, ka kretīns ar Pajero neko daudz vairāk par mani uz priekšu nevarēja redzēt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kindzulis rakstīja: fans var necepties.. jeepam busam utt i iena milziiga priekshrociiba.. augstu seezju un taalu redzu saucaas

Pajero gan nav stipri augstāks par Merivu, tas ir tikai drusku augstāks. Tamdēļ jāsecina, ka kretīns ar Pajero neko daudz vairāk par mani uz priekšu nevarēja redzēt.

ja diendienā brauc pa to šosi, tad arī kalniņi ir pazīstami. Ti, ja redzi pretējo kalniņu, un pār to neviens nebrauc x sekundes, tad zini, ka neviens pretī nenāk.

Neaizstāvu konkrēto gadījumu, jo tas var būt cits kalniņš vai līkumiņš, bet bieži vien ne jau drusku virs 100 ir tā lielākā problēma uz latvijas lielceļiem.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kindzulis rakstīja: fans var necepties.. jeepam busam utt i iena milziiga priekshrociiba.. augstu seezju un taalu redzu saucaas

Pajero gan nav stipri augstāks par Merivu, tas ir tikai drusku augstāks. Tamdēļ jāsecina, ka kretīns ar Pajero neko daudz vairāk par mani uz priekšu nevarēja redzēt.

kaa tev ar lielummaaniju?

zinu ka neesi slinks un samekleesi netaa teh datus gan par padzjeeru gan par opelaatu.. bet saku jau laiciigi... atshkjiriiba buus diezgan ieveerojama

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti