VW TDi raustās un vibrē ...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu pag, varbūt, ja es nebūtu vēl braucis ar tādu sabojātu sprauslu, kas nepareizā laikā un veidā sāk degvielu smidzināt, varbūt nebūtu izdedzinājis virzulī caurumu... ticams, ka sprausla būs anyway jāmaina...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nekas tev tur virzuli nebus izdedzis.Dizelim nekad vel neesmu redzejis izdegušu caurumu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

vins nevar nepareiza laika smidzinat nemaz

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nekas tev tur virzuli nebus izdedzis.Dizelim nekad vel neesmu redzejis izdegušu caurumu.

Maz būsi redzējis.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

benziniekam ja bet dizelim neesmu,ir bijušas nodrupušas malas bet e caurums.Pats esi redzejis??

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: benziniekam ja bet dizelim neesmu,ir bijušas nodrupušas malas bet e caurums.Pats esi redzejis??

Ir gadījies.Tas bijaTDI neviss, PD.Degkamera kuram virzulī.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu PD ari ir virzuli degkamera.Nesaprotu ka dizelim var izdedzinat caurumu???Viņam tak po vai lies vai trekns.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

viss forums piekjeeziits ar taa passaata virzuljiem...

L88 Reģ.: 24.01.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 - kur taisiji diagnistiku?

Man tadam pasam 130hp passatam ari vajadzetu. Kaut kada shaize ir notikusi dzinejam, nekas gan negrab, bet jaudas zudums gan ir manaams. Pec 3000 apgriezieniem vispar negrib iet uz priekshu, bet nevaretu teikt, ka ari lidz tam butu parak ziperigs....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Aizdzen uz Roli lai uztaisa diagnostiku

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu PD ari ir virzuli degkamera.Nesaprotu ka dizelim var izdedzinat caurumu???Viņam tak po vai lies vai trekns.

Man godīgi sakot vienalga - izdedzis vai nodrupis... Virtuāli tāpat neizzīlēsim vainu, tāpēc gribu atrast uzticamu meistaru, kā rokās to autiņu nodot.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu te tu viņu neatradisi.Pabrauka pa servisiem un paruna.Darbs ir elementars.Jebkurš kas ir motorus kramejis maces to izdarit.Tev ir ļoti elementars motors, nerausties galvenais un mazak klausies visadus gudriniekus.

Murmulis Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

L88 rakstīja: LyNx8 - kur taisiji diagnistiku?

Man tadam pasam 130hp passatam ari vajadzetu. Kaut kada shaize ir notikusi dzinejam, nekas gan negrab, bet jaudas zudums gan ir manaams. Pec 3000 apgriezieniem vispar negrib iet uz priekshu, bet nevaretu teikt, ka ari lidz tam butu parak ziperigs....

Izskatās pēc gaisa masas mērītāja. Laikam tā pareizi to zvērēnu sauca

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu pag, varbūt, ja es nebūtu vēl braucis ar tādu sabojātu sprauslu, kas nepareizā laikā un veidā sāk degvielu smidzināt, varbūt nebūtu izdedzinājis virzulī caurumu... ticams, ka sprausla būs anyway jāmaina...

da beļģ...

izskrūvē sveci, iebāz iekšā endoskopu un paskaties savu virzuli.... servisu viņam, plad, internecā padodied zinies

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu te tu viņu neatradisi.Pabrauka pa servisiem un paruna.Darbs ir elementars.Jebkurš kas ir motorus kramejis maces to izdarit.Tev ir ļoti elementars motors, nerausties galvenais un mazak klausies visadus gudriniekus.

Taisnība,batka. Pie caura virzuļa vajadzētu būt pamatīgam spiedienam iekš kartera.Paskrūvē eļļas ieliešanas korķi vaļā,ja augstu korķis uzlido gaisā un piedevām dūmi veļas no cauruma,virzulis kirdik.Ja nē,tad vaina vārstos.Noņems galvu,tad redzams būs,kas pie vainas.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kad eksperimentējām ar jaunas sprauslas ielikšanu (to darīja specs, ne jau es), tad šāda problēma arī tika konstatēta (es jau par to rakstīju) - pa eļļas lejamo caurumu (un arī pa eļļas tausa caurumu, ja to izņem) nāca ārā dūmi! Tāpēc arī specs (kas pats ar elektroniku nodarbojas) sacīja - vaina virzulī!

To Pirmais - nu tad pasaki, kur var dabūt servisu ar endoskopu? VWMotion forumā mav ar to pašu ieteica, bet neviens nemācēja teikt, kur tāds pieejams...

Jā, piekrītu, ka iespējams nav tik komplicēts tas remonts, bet lielajos servisos nav jēgas dzīt, jo problēmas ar attieksmi, kvalitāti un cenām. Tāpēc prasu te cilvēkiem par saviem zināmajiem meistariem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

da rx7 pats personīgi pat nofilmēja rotormotoram iekšpusi

p.n.

a endoskopu vari aizņemties no Ozz, jamais mums ir proktologs

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja es ar to mācētu rīkoties un rubītu kaut ko motoros, tad izmantotu šo iespēju, bet diemžēl esmu citas specialitātes cilvēks. Lai vai kā, konsultējoties ar meistariem esam nonākuši pie secinājuma, ka vaina ir virzulī (jo karterī ieplūst dūmi no degkameras). Šodien vakarā autiņs jau brauc pie meistara un tad jau tuvākajās dienās taps skaidrs precīzs šaizes raksturojums.

Vienīgi jautājums ir - vai ir var mainīt vienu virzuli un paturēt to autiņu sev tupmākai lietošanai? Visus 4us mainīt baigais cipars sanāk, bet auto uzķīlēt un pārdot īsti negribās.. Cik liels risks ir ar tādu padarīšanu. Viens meistars sacīja, ka ar ielas autiņiem nav tik skarbi kā ar sporta tačkām, kurām ir ārkārtīgi būtisks virzuļu izsvarojums... Ja ir ko teikt - iepostējiet atbildi šitai postā, a to dublēsies sarunas --> www.iauto.lv/...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti