Pavisam korekts jautajums lai neaplauzto

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004

Pavisam korekts jautajums lai neaplauzto

 
1 2 3
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

varu iedot tev mana konta numuru kur naudu skaitiit paareejo vari kaartot ar to dzheku

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Bet nopietni...???

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

lohatrons

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Izklausās baigi aizdomīgi...

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Nunu...tālāk...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a vispaar, kopsh kura laika shipping company kalpo kaa starpnieks/dariijuma konta pakalpojumus sniedz? nez, kas taa par shipping kompany? Ljoha i Sasha?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Nu nedzīvojam mēs pasakā!!! Padomā loģiski!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ieraksti google tās šiping kompānijas nosaukumu kopā ar vārdu fraud

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Man te čomaks kādu gadu atpakaļ arī gandrīz ieberzās uz līdzīgu kidalovo...

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

uzmetiens. aatrumaa nevaru atrast linku bet bija vairaki staasti par taadu "pirkshanu". paarvadaajumu kompaanijas nav nekaadas bankas ar dariiijumu kontiem utt.

P.S. mashiina laikam ir baigi labaa un afigenna leeti ne?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pietiek kaut vai ar šo...

If you decide not to keep it ,the shipping company will arrange for the car to be delivered back to me and you will receive all your money back with absolutely no extra costs to you.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja nopietni, ir dažas lietas, kas kaut kā nerīmējas kopā:

1. Kas tas ir par autiņu, kuru cilvēks tā uzreiz atdod transportēšanai vēl droši nesarunājis uz kurieni tas īsti jāved (ar domu, cik viņš maksā). Bet nu, OK, iespējams, ka viss ir pareizi.

2. Kā visi papīri var būt projām - auto var būt jau noņemts no uzskaites ar domu izvešanai.

3. Pēc teksta saprotams, ka, no vienas puses, tu nemaksā, kamēr nesaki, ka ir labs. No otras puses, sanāk ka tomēr maksā vispirms transportierim un pēc tam tikai testē. Vot šitas man nepatīk - uz rokas auto bez reģistrācijas, iespējams, ar viltotiem papīriem vai šasiju, bet nauda kaut kur projām - tipa, ļoti uzticamās rokās.

Ja gribi to pasākumu drošu:

1. Vajag lai auto ir likumīgi reģistrēts - vēlams Latvijā, kaut vai uz dažām dienām.

2. Noskaidro, kas ar to autiņu ir darījies - vai nav kaut kur sperc vai mēslus savārījis.

3. Naudu ne caur kaut kādu firmu bet caur bankas darījumu kontu pazīstamā bankā.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Pietiek kaut vai ar šo...

If you decide not to keep it ,the shipping company will arrange for the car to be delivered back to me and you will receive all your money back with absolutely no extra costs to you.

Jā teikums labs - interpretē kā gribi:

- "no extra costs" - ar domu, bez papildus izmaksām (starp rindiņām lasi - tikai parastās)

- "you will receive all your money back" pēc tam, kad es dabūšu autiņu un apliecināšu, ka nekas viņam nav noticis

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Palasieties:

www.iauto.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bladj, nu vismaz izlasiet mobile.de visu to brīdinājumu lapu. tur netikai par šādu praksi ir aprakstīts

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Absolūts apmetiens. Neviena piegādes kompānija neuzņemsies šādus starpnieka pakalpojumus, pietam ar šādiem nosacījumiem.

Neviens auto pārdevējs nepiedāvās par brīvu aizgādāt auto uz jebkuru Eiropas malu + vēl ar šitik filantropiskiem naudas atgriešanas nosacījumiem

Rezumē - pārāk baudāms darījums

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Skaista pasaka!!! Un galvenais, ka cilvji tic tādām

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Paldies ka vismaz kāds atver acis!!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Surrr rakstīja: Absolūts apmetiens. Neviena piegādes kompānija neuzņemsies šādus starpnieka pakalpojumus, pietam ar šādiem nosacījumiem.

Neviens auto pārdevējs nepiedāvās par brīvu aizgādāt auto uz jebkuru Eiropas malu + vēl ar šitik filantropiskiem naudas atgriešanas nosacījumiem

Rezumē - pārāk baudāms darījums

Piegādes kompānija uzņemsies visu! Jo tā ir fiktīva. Tikai, pirms atgruzīt preci, šie pēkšņi pateiks ka vajag sročna iemaksāt no 10% līdz 50% summas. Kuru tev, protams, protams, atdos uzreiz uz līdzenas vietas, ja auto nepatiks.

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Viņš piedāvāja pases kopiju atsūtīt.....

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Viņš piedāvāja pases kopiju atsūtīt.....

Neaizmirsti, ka naudu jau tu pārskaiti piegādes kompānijai, respektīvi moped ne ego, on tolko razmestil zajavu...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

es arii varu savas pases kopiju atsuutiit mani sauc mahmuds ibn salamaleikums dzimis taalajaa 1936 gadaa, vaacijaa. tagad pensioneets maaciitaajs

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Viņš piedāvāja pases kopiju atsūtīt.....

Labāk, lai uz sava rēķina atsūta mašīnu patestēt bez nekādām drošības un citām naudām

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

kraapsana - viennoziimiigi ... pirms kaada laika liidziigs piedavajums bija no UK, kur bija pat taas shipinga kompaanijas darbojosa www maajas lapa, bet uzgoogleejot tas atdresi uzreiz paraadiijas, ka taa ir kraapsana ... auto bija par 30-40% letaks nekaa tirgus cena un stasts bija par to, ka dzeks stradajis DE, kur nopircis auto, tad aibraucis uz UK un vairs nav vajadzigs auto ar sturi krieisajaa pusee.

Pasuuti sito aazi un nosuuti visu info attieciigajiem adresatiem, kas registree sitos kraapniekus

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Par priekšapmaksām ...

Nu sūtot kaut ko no eBay.de ar sanāk 100 % priekšapmaksa (es te nerunaa par auto, jo pēc auto laikam jaabrauc pašam pakaļ)

Bet nu visos gadījumos par laimi viss ir bijis OK.

Par uzmetieniem - 1x saņēmu e-mailu no kaut kādas *@*.cz adreses - džeks esmot kādas anglijas bankas reģionālais menedžeris un tajā bankā jau ntos gadfus staavot konts bez iipashnieka, kuraa ir 6 vai 16 miljoni maarcinjas vai kas taads. Nu un sheema taada, ka vajag laikam firmu, lai dabuutu aaraa to pikji - nu tad vareetu uzcept firmu uz maniem rekviziitiem, iznjemt piķi - puse man, puse vinjam ... viss kas vajadziigs ir mana personal info, pases kopija utt ...

sāku šo čakarēt - teicu ka man nav skenes, es labpraat pa pastu aizsuutiishu to pasi UN autovad. apl ... utt

beigaas atšuvās

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti