Kas notiek ar taam mazdaam?

Biideklis Reģ.: 14.05.2007

Mazda 99, 2.0 tdi 16v: jau 2 reiz neilgi peec mainjas pliist siksna , pirmo reiz tika 30 k nobraukti, shoreiz pat 20 neiznaaca, vismaz labi ka neliec vaarstus bet lido rokeri... kuri maksaaja ofigetj...

Autinjam noskreejiens ap 300k- reaalais. Visi kustoshie suudi tika mainiiti reizee ar siksnu.Pirmo reiz bija uzbrauciens uz servisu, tjip suudiiga siksna, utt, shie breec ka nau vainiigi- rokeris viens esot bijis iespraadzis un sapliisis noklemmeejot tur visu. Nu bet kas tad tagad pie vainas???Paraavu vaarstu vaaku nost, jap, akal tie pashi mainiitie rokeri kirdik Mosh kaads ir sastapies ar taadu shaizi?

Man domaat, ka rokeru pliishana ir tikai sekas ne ceelonis.

Vienaa veikalaa man gribeeja iestaastiit, ka taa esot mazdaam populaara vaina, nezinu neesmu dzirdeejis.

Biju jau saacis gluuneet uz 6 mazdu, bet nu laikam labaak toch jaanjem kaac audjiks vai...

Buutu labi, ja kaads iepljeksteetu te, ja ir ko liidziigu dzirdeejis

 
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

šaubos vai ar 6mazdu brauksi tik ilgi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu šitam mazdam ir tads hidrauliskais spriegotajs siksnai.Viņam tas tads švaks eļļa iztek un viņs nespriego kartigi to siksnu.Iespejams ka tas ir vainigs tiko vienai mainiju.Citu neko nevaru atruma iedomaties

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

baile jau tagad nezinot kas pa vainu, kraameet kopaa

mosh liidz placim pat netiek

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu lai apskatas to spriegotaju.Ape solij pec divam nedeļam tadeļ paši atvedam no vacijas.Diezgan dargs gan bij,bet nu orģinal daļa toties

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

korektāk būtu nevis mazdām, bet mazdu

vienīgais, ka varu ieteikt, ir nomainīt servisu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

... vai pārdod to mazdu

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

cik reiz ir teikts ka uz dīzeļa ekonomē tikai auto pirmais saimnieks. pārējie par šo ekonomiju maksā.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Autinjam noskreejiens ap 300k- reaalais un vēl pie tam Mazda.Nu ko vēl gribi?!

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

300k buutu aarpraatiigs nobraukums??? Motors eljlju no mainjas liidz mainjai ne pili neeed...Katalizators ar veel iekshaa, i atgaazes perfektas... Par ritosho visp nau ko runaat,kaut kaadi siikumi jau bijushi, bet taa- roka nav klaat jaaliek. Ziemaa lielajaa salaa paliidzeeju ievilkt benziinniekus

Vnk interesee, kas vareetu buut par iemeslu shitaadai shaizei

Ja jau laimes pilnu gjiimi peerk rumbulaa 10gadiigu autinju ar 100k uz odometra, tad taadas domas tev piedodamas

Bet nu mana paarlieciiba par mazdu izturiigumu ir stipri iedragaata

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nuuuu, artileerijas ielaa puikas liek no shiem diizeljiem tureeties pa gabalu

nu kaut kaa taa

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Varbuut vaina siksnaa. Liec originaalo.

Zinu, ka Audi A4 1,9tdi ir nesavietojamibas joks ar dazu razotaaju zobeneem, tipa uz aci taadas pasas, tipa 100% der, bet peec 15-20 tk pliist. Ja uzliek atbilstoso, tad nekas nepliist.

Varbuut mazdai kautkas liidziigs....

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Varbuut vaina siksnaa. Liec originaalo.

Zinu, ka Audi A4 1,9tdi ir nesavietojamibas joks ar dazu razotaaju zobeneem, tipa uz aci taadas pasas, tipa 100% der, bet peec 15-20 tk pliist. Ja uzliek atbilstoso, tad nekas nepliist.

Varbuut mazdai kautkas liidziigs....

Beidz mani biedeet, naakoshais autinjsh ko skatos buus tieshi ar taadu motoru

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Varbuut vaina siksnaa. Liec originaalo.

Zinu, ka Audi A4 1,9tdi ir nesavietojamibas joks ar dazu razotaaju zobeneem, tipa uz aci taadas pasas, tipa 100% der, bet peec 15-20 tk pliist. Ja uzliek atbilstoso, tad nekas nepliist.

Varbuut mazdai kautkas liidziigs....

ka tik ne ar... AR strādā?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Es vispaar nekaadaa servisaa nestradaaju, vienkaarsi vienam pazinjam taa bija. Bija taa, ka tie zobini uz siksnas vienkaarsi sadila un tad siksna paarleca un veel peec kaada laika pliisa.

Tas konkreti bija 2 reizes ar Dayco siksnu.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

cits iemeesls jau man ar nenaak praataa... Bet nu lab, tik un taa tiks salikta un paardota Kaads negrib pirkt mazdu?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti