SUBARU IMPERZA STI TUNING.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006

Gribetos dzirdet no cilvekiem,ja tadi $eit ir patiesibu par Subaru Imprezu 2.0.vai 2.5 turbo motoru aizgrie$anas iespejam lidz 400+zs,protams ieguldot naudu ari hadene.........Mani NEINTERESE kautkadi Rietumu kantori utt,bet tie$i $is markas entuazisti Latvija,reali cilveki, vai ari tadi,kuriem ir meistaru kordinates+daleja sapratne par izmaksam utt........Ir pieejams lets tie$a varda nozime 2004.gada "donors" jaunam projektam,tadelj ari interesejos...........

 
servus Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

tas auto ir pilnigs sviests - nesmuks un nekomfortabls!!!!!!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

mosh saac ar rietumu lapu lasiishanu un tad meklee kas Latvijaa njemaas ar attieciigajaam detaaliiteem

p.s. servuss : ej izgulies vai capini uz delfiem

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Ir svarīgi tieši kāds STI. 2,0, 2,5US vai jau jaunais ar 2,5, kas ir paredzēts arī Eiropai? Ja no 2,0 dabūtu ārā tos 400, tad vajadzētu būt nenormālai turbo bedrei, kas uz grunteni, manuprāt, var radīt neprognozējamus gājienus. No pēdējā STI, uzliekot pilnīgi jaunu izplūdi, nočipojot, it kā var dabūt 350Zs.

Ja kas, te varbut zinās vairāk: 213.175.66.30/...

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja: Gribetos dzirdet no cilvekiem,ja tadi $eit ir patiesibu par Subaru Imprezu 2.0.vai 2.5 turbo motoru aizgrie$anas iespejam lidz 400+zs,protams ieguldot naudu ari hadene.........Mani NEINTERESE kautkadi Rietumu kantori utt,bet tie$i $is markas entuazisti Latvija,reali cilveki, vai ari tadi,kuriem ir meistaru kordinates+daleja sapratne par izmaksam utt........Ir pieejams lets tie$a varda nozime 2004.gada "donors" jaunam projektam,tadelj ari interesejos...........

nu nenāk tie zirgi tik viegli un lēti klāt

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

PALDIES dreamona kungs,es taja adresite $o to interesantu noskaidroju......

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Patiesībā pat esmu vienas imprezas (tiesa gan vecākas) īpašnieks un šo to zinu no tā visa, bet vairāk zināšu par GT, WRX. Katrā ziņā STI vienmēr būs bik smagāks par Gt vai WRX un tāpēc tam vajg bik vairāk zirgu, lai spēkotos uz asfalta (uz gruntenes STI ir labāks dēļ bloķa arī priekšējai asij). Ja lasi vāciski, varu iedot linku uz loooti labu formu par subaru.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

dreamons rakstīja: Patiesībā pat esmu vienas imprezas (tiesa gan vecākas) īpašnieks un šo to zinu no tā visa, bet vairāk zināšu par GT, WRX. Katrā ziņā STI vienmēr būs bik smagāks par Gt vai WRX un tāpēc tam vajg bik vairāk zirgu, lai spēkotos uz asfalta (uz gruntenes STI ir labāks dēļ bloķa arī priekšējai asij). Ja lasi vāciski, varu iedot linku uz loooti labu formu par subaru.

Vaciski gan praktiski pilniba nejedzu,toties ir laba Anglene........ Man no vecajam patik retas divdurvju versijas 22B,RB5,2000-2001 gada P1,kuras vairak Eiropa sastopmas Anglija,tapec kad tas skaitas LIMITED EDITION,tas vel maksa no 10.000Ls uz aug$u.......jo skaitas klassika jau.....www.autotrader.co.uk tadas dazkart var uziet........ljoti smuki urbi$i,bet zel kad sture nevieta!!!! $obrid vislabaka Impreza kada ir noperkama ir RB320,bet tas prieks maksa rupji runajot 30.000Ls+ja paveicas vel vienu nenopirktu atrast.......

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Ja kads nesaprot tie$i ko es vairak gribeju noskaidrot,ieejiet www.youtube.com,iespiezat searchaa FIFTH GEAR IMPREZA,redzesiet idejai par kadiem 415zs es runaju........Taka iespejams driz bu$u UK,japameigina sazinaties ar to kantori par parasta STI motora parlasi$anas cenam un iespejam,jo vizualo+bremzes,ami$us utt var samklet letakos kantoros....nemaksajot kadai firmai kosmiskaas cenas.......

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Un ko tad tu domāji, ka tev iekš iauto kāds pateiks kā notjūnēt Imprezu līdz 400zs?

No 2,5 jau jaunā dzinēja, domāju, arī Latvijā tev uztaisītu tos 400+ zirdziņus. Pasākumi, kas darāmi tā lietā būtu droši vien, izplūde 3", zirneklis, degvielas padeve (jaudīgāks sūknis, lielākas sprauslas), lielāka turbīna, vēlams intercoolers jau priekšā kā evo, loti labi programēts ECU (varbūt pat kopā ar elektronisko boostcontroller, bet tas tikai minējums). Par jaunā STI mehānikas (kārbas, virzuļu u.c.) izturību nezinu- domāju 400 zs vēl vajadzētu turēt. Lai veicas!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

PN ar savu imprezu... šodien viena jau uzsprāga...

Ieej tani pašā youtubē un sameklē SAAB 9-3ss ar kaut kādiem tur 800 vai 900 + zirgiem...

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Tur starpcitu ir ari pilns ar 1000+zs vecajiem Bembjiem,600+zs vecajam tre$ajam serijam,700+zs Turbo Volvo utt........,vienu klipu ar to 730zs kantaino Volvo iesaku noskatities gan,jo tur dzekam ari cepuri nost par brauk$anas maku.....Lielaka dalja no tiem auto ir bezjedzigi,jo sakere tiem ar celju maza,$aibas kup pat pie 150km/h stunda.....+ domaju motora resurss tur ar tads,kad pa garazo vairak dzivojies,jo ganjau karbas,sajugi juk nemitigi utt.........

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

pastāsti moš kas tas būs par "jauno projektu"

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti