apgaismojums spidometram pazudis

100km Reģ.: 25.02.2007

Pazudis apgaismojums spidometram un vidus konsolei, turklat visi drosinataji vesali un visas kontrollampinjas ari strada. kas varetu but pie vainas

mashina: audi kupeja 90.g

 
1 2
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

apgaismojuma lampai kidrik?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ārdi ārā spidometru un meklē platē, kur kāds celiņš ir pušu. Man līdzīga problēma bija ar A80 pirms dažiem mēnešiem.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Citiem ir gadījies, ka spidometra apgaismojuma regulators nogriezts uz minimumu! Pārbaudi!

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

100km rakstīja: Pazudis apgaismojums spidometram un vidus konsolei, turklat visi drosinataji vesali un visas kontrollampinjas ari strada. kas varetu but pie vainas

mashina: audi kupeja 90.g

Ir tādi uz pieres stiprināmi lukturīši.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: apgaismojuma lampai kidrik?

Kā tad! Vienlaicīgi izdzisa trīs spidometra spuldzītes + vēl diezgan daudz spuldzīšu vidus konsolē.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

100km rakstīja: Pazudis apgaismojums spidometram un vidus konsolei, turklat visi drosinataji vesali un visas kontrollampinjas ari strada. kas varetu but pie vainas

mashina: audi kupeja 90.g

nehren pirkt visādus audi.BMW vot tās ir auto.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Laikam vecam OOOO tipiska kaite. Kādreiz čomam cigāram bija tādi pati problēma, izlīdzējās ar šķiltavām, lai kādreiz saskatītu uz cik pa tumsu brauc.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Laikam vecam OOOO tipiska kaite. Kādreiz čomam cigāram bija tādi pati problēma, izlīdzējās ar šķiltavām, lai kādreiz saskatītu uz cik pa tumsu brauc.

Man bija kaut kas liidziigs.. Servisaa izjauca, salodeeja un pateica, ka njefig pirkt audi, kuram kaut kaadi turki ar netiiriem pirkstiem un liikaam rokaam spidometru krukjiijushi atpakalj

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Laikam vecam OOOO tipiska kaite. Kādreiz čomam cigāram bija tādi pati problēma, izlīdzējās ar šķiltavām, lai kādreiz saskatītu uz cik pa tumsu brauc.

Es gan domāju, ka tāda kaite var piesisties jebkuram vecam auto. Mašīnas visā psaulē pārsvarā taisa no vieniem un tiem pašiem materiāliem, tāpēc tie pārsvarā noveco un nolietojas vienādos tempos.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tik pat labi spuldzīte var būt izlekusi no ligzdiņas - vai kāds štekerīts izkustējies. Pāris reizes (tumsā) uzsit pa paneli - tikai tā prātīgi. Moš gaismiņa atgriežas

Ja nē - ved uz servisu/ārdi ārā to paneli un maini lampiņu.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: tik pat labi spuldzīte var būt izlekusi no ligzdiņas - vai kāds štekerīts izkustējies. Pāris reizes (tumsā) uzsit pa paneli - tikai tā prātīgi. Moš gaismiņa atgriežas

Ja nē - ved uz servisu/ārdi ārā to paneli un maini lampiņu.

Dļa osobo tupih poftorjaju. Ir ļoti minimāla iespēja, ka vienlaicīgi izdeg trīs vai četras lampiņas spidometrā (tieši tik daudz viņu tur ir) un vēl viss lampiņu lērums vidus konsolē.

100km Reģ.: 25.02.2007
0 0 Atbildēt

nu tas regulators ir uz maximumu un tapat ir tums

Vienigi ja spidometram platei ieksha kaut kur pushu vai tas ari ietekme vidus konsoles apgaismojumu?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Master_D rakstīja: tik pat labi spuldzīte var būt izlekusi no ligzdiņas - vai kāds Š T E K E R Ī T S izkustējies. Pāris reizes (tumsā) uzsit pa paneli - tikai tā prātīgi. Moš gaismiņa atgriežas

Ja nē - ved uz servisu/ārdi ārā to paneli un maini lampiņu.

Dļa osobo tupih poftorjaju. Ir ļoti minimāla iespēja, ka vienlaicīgi izdeg trīs vai četras lampiņas spidometrā (tieši tik daudz viņu tur ir) un vēl viss lampiņu lērums vidus konsolē.

Vēlreiz atkārtoju - tad meklē Š T E K E R I. Neba nu uz katru lampiņu atsevišķs vadiņš iet.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Es ieteiktu izraustīt štekerus sākot no drošinātāju bloka.

Ja ieteikumi nelīdz un piepīpētājā arī nav sprieguma, tad īslaicīgi var izlīdzēties novelkot vadu no aizdedzes atslēgas uz štekeri, ko iesprauž piepīpētājā

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Tak uzsit normāli ar kulaku pa paneli, gan atgriezīsies gaisma!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

100km rakstīja: nu tas regulators ir uz maximumu un tapat ir tums

Vienigi ja spidometram platei ieksha kaut kur pushu vai tas ari ietekme vidus konsoles apgaismojumu?

A80 strāva uz vidus konsoli iet caur spidometru. Tieši tāpēc, grozot spidometrā iebūvēto reostatu, apgaismojuma intensitāte mainās gan spidometrā, gan vidus konsolē.

A tahometrs Tev deg vai arī tas ir nodzisis?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Tad jau jāskatās reostats. Kustīgas detaļas , siltuma izdalīšanās nedrošš elements.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Tad jau jāskatās reostats. Kustīgas detaļas , siltuma izdalīšanās nedrošš elements.

Var gadīties, arī, ka reostats izbeidzies. Tāpēc jau prasīju vai šim arī tahometrs izdzisis. Man bija tā, ka tahometra apgaismojums dega, bet nedega spidometrs un vidus konsole. Vaina izrādījās tāda, ka bija viens plates celiņš pušu.

100km Reģ.: 25.02.2007
0 0 Atbildēt

tahometram, temperaturas un benzina dachikam ari tjomka a tai platei tie celinji viegli saskatami vai vinji iekauseti plastmasa?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

skaties pie pedaaljiem.. buus nokritis tev tas apgaismojums

100km Reģ.: 25.02.2007
0 0 Atbildēt

vel viens tehnisks jautajums, ka var parbaudit to reostatu jeb regulatoru vai nav nobeidzies, jo vinjus vieglak neka visu spidometru jaukt ara?

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

audi tipiski ir izspiest netiishaam no vietas podzinju, kas atrodas bardachokaa (cimdu nodaliijumaa) un iesleedz /izsleedz gaisminju tur iekshaa. VOT. Parasti vinja izraujas aaraa un 1 no kontaktiem veido iisavienojumu uz massu! -rezultaataa izdeg drosheklis un nodziest apgaismojums visaa panelii un viduskonsolee.

P.S. shaadus esmu izzarsteejis jau 3 audi

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

100km rakstīja: vel viens tehnisks jautajums, ka var parbaudit to reostatu jeb regulatoru vai nav nobeidzies, jo vinjus vieglak neka visu spidometru jaukt ara?

Reostatu vari pārbaudīt ar testeri. Reostats ir tāds veidojums, kuru grozot uz vienu vai otru pusi, palielinās vai samazinās pretestība.

Ja viss panelis tumšs, tad plate diezin vai būs vainīga. Tā sistēma ar apgaismojumu ir tāda - pa vienu štepseli strāva ieskrien panelī, iziet cauri reostatam, tad pa plates celiņiem izskrien cauri tahometra spuldzītēm (kuras paralēli saslēgtas), tad aziet cauri spidometra spuldzītēm (arī šīs ir paralēli, taču spidometra spuldzīšu grupa ir virknes slēgumā ar tahometra spuldzīšu grupu), tad pa otru štepseli ārā un prom uz vidus konsoli. Shēmu es neesmu pētījis, bet pie šāda secinājuma es kopā ar vienu šā portāla regulāru spamotāju nonācām, krāmējoties ap mana A80 paneli.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja: audi tipiski ir izspiest netiishaam no vietas podzinju, kas atrodas bardachokaa (cimdu nodaliijumaa) un iesleedz /izsleedz gaisminju tur iekshaa. VOT. Parasti vinja izraujas aaraa un 1 no kontaktiem veido iisavienojumu uz massu! -rezultaataa izdeg drosheklis un nodziest apgaismojums visaa panelii un viduskonsolee.

P.S. shaadus esmu izzarsteejis jau 3 audi

Nu jā, bet topika autors apgalvo, ka drošekļi šam esot kārtībā.

100km Reģ.: 25.02.2007
0 0 Atbildēt

ok, pa brivdienam vajadzes parbaudit to regulatoru ar testeri..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti