Minivens

curmis Reģ.: 29.03.2004

Padalieties pieredzē, Kuri izturīgāki labāki, kurus toč nevajadzētu ņemt. Ģimene kļūst lielāka itkā vajadzētu minivenu, bet par ko izšķirties vel nezinu.

 
Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Opel Zafira I. Nopirku, jo vienkārši patīk, braucu, nenožēloju, nav problēmu, taču arī nesaku ka ir pats labākais, iespējams, ka kāds ir labāks. Ar citiem vienkārši nav sanācis braukt.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Chryslers, voyagers vai TC, uzliec gāzi un bēdu nezināsi

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Šādi topiki iauto jau vairākkārt ir bijuši. Palasi taču citas diskusijas! ZB ik pa laikam atkārtot vienu un to pašu!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ir parastie miniveni, un ir Opel Meriva !

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: ir parastie miniveni, un ir Opel Meriva !

aizmirsu piebilst - Lieliskā Opel Meriva

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

ir Voyagers un ir tā atdarinājumi - secini pats !!!

ja nopietni tad tomer atkarīgs pa cik naudiņām Tu to domāji !!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vēl nesen NISSAN savu izstrādājumu NOTE arī pozicionēja kā minivenu!

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Chryslers, voyagers vai TC, uzliec gāzi un bēdu nezināsi

Es precizētu.....kad uzliksi gāzi, tad tikai sāksi iepazīties ar problēmām...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja: Ģimene kļūst lielāka itkā vajadzētu minivenu, bet par ko izšķirties vel nezinu.

Varbūt padomā, vai tiešām minivens ir nepieciešams? cik tad liela tā ģimene kļūst?

Ir vēl tāda lieta, ka, ja tev ir liela un ietilpīga mašīna, tad radi un draugi parasti uzskata, ka visus un visu vari aizvest tur, kur viņiem vajag...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

skatoties cik lielu minivenu vaig .. vinji jau visaadi man, piemeeram, baisi patiik vizuaali treshais renault espace ..

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja: Padalieties pieredzē, Kuri izturīgāki labāki, kurus toč nevajadzētu ņemt. Ģimene kļūst lielāka itkā vajadzētu minivenu, bet par ko izšķirties vel nezinu.

Bla! nu cik tagad Tev cilvēku ģimenē 6 vai 7 ?

Izbesījuši šitie minivenu topiki, oj oj man būs otrs bērns, nav kur ratus likt, nevaru no laukiem tonnu kartupeļu atvest, lai santīmi izsiptu, palīdziet, vajag minivenu!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Slinkajiem: www.iauto.lv/...

vēl www.iauto.lv/...

un te www.iauto.lv/... un vēl daudz, daudz, vajag tikai rakt!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Bla! nu cik tagad Tev cilvēku ģimenē 6 vai 7 ?

Izbesījuši šitie minivenu topiki, oj oj man būs otrs bērns, nav kur ratus likt, nevaru no laukiem tonnu kartupeļu atvest, lai santīmi izsiptu, palīdziet, vajag minivenu!

Minivena priekšrocība ir ne tikai plašais salons, ko piedāvā arī ar auto universālā tipa virsbūvi (A6, V70, Mazda6, u.c.), bet arī augstāka sēdpozīcija. Personīgi man tieši augstā sēdpozīcija lika izšķirties iepriekš par labu Picasso un tagad - FR-V.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

DM rakstīja:

Bla! nu cik tagad Tev cilvēku ģimenē 6 vai 7 ?

Izbesījuši šitie minivenu topiki, oj oj man būs otrs bērns, nav kur ratus likt, nevaru no laukiem tonnu kartupeļu atvest, lai santīmi izsiptu, palīdziet, vajag minivenu!

Minivena priekšrocība ir ne tikai plašais salons, ko piedāvā arī ar auto universālā tipa virsbūvi (A6, V70, Mazda6, u.c.), bet arī augstāka sēdpozīcija. Personīgi man tieši augstā sēdpozīcija lika izšķirties iepriekš par labu Picasso un tagad - FR-V.

Jā jā

Tikai nez kāpēc minivenu parasti sasien ar ģimenes pieaugumu.

ā zinu gan, tagad daudz naudas sanāk, bērnam dzimstot,ja labi nodokļi maksāti, lūkarī iemasls pirkt citu mašīnu , a kā sievai lai iestāsta, ka vajag jaunu (citu) atrunājas ar izmēru

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Jā jā

Tikai nez kāpēc minivenu parasti sasien ar ģimenes pieaugumu.

ā zinu gan, tagad daudz naudas sanāk, bērnam dzimstot,ja labi nodokļi maksāti, lūkarī iemasls pirkt citu mašīnu , a kā sievai lai iestāsta, ka vajag jaunu (citu) atrunājas ar izmēru

Nu ja vēl viens no vecākiem sagadīšanās pēc ir ierēdnis, tad vēl dabū pabalstu 6 mēnešalgu apmērā.

Patiesībā tieši pēc šādas shēmas es pie Picasso tā strauji arī tiku

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

DM rakstīja:

Jā jā

Tikai nez kāpēc minivenu parasti sasien ar ģimenes pieaugumu.

ā zinu gan, tagad daudz naudas sanāk, bērnam dzimstot,ja labi nodokļi maksāti, lūkarī iemasls pirkt citu mašīnu , a kā sievai lai iestāsta, ka vajag jaunu (citu) atrunājas ar izmēru

Nu ja vēl viens no vecākiem sagadīšanās pēc ir ierēdnis, tad vēl dabū pabalstu 6 mēnešalgu apmērā.

Patiesībā tieši pēc šādas shēmas es pie Picasso tā strauji arī tiku

Re pareizi izdomāju

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un cik tad tev bērnu - ir vismaz 3 ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: un cik tad tev bērnu - ir vismaz 3 ?

ņea - 1

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: ir parastie miniveni, un ir Opel Meriva !

aizmirsu piebilst - Lieliskā Opel Meriva

Baudāmā, lieliskā Meriva.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti