Mocim riepā nagla!!!

drRD Reģ.: 18.02.2004

Itkā ikdienišķa būšana noķert naglu riepā, bet tikai mašīnai! Bet mocim sākās problēmas, moču kantori sūta tālāk, jo oficiāli NEREMONTĒ, sūta uz parastajiem riepu kantoriem, kuri arī sūta tālāk... Itkā jau nav problēmu nopirkt/uzlikt jaunu, bet gribētu dzirdēt Jūsu pieredzi!

 
1 2
fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

fokz rakstīja:

shearer rakstīja:

drRD rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: mocim ? pirkt (no)lietotu vai laapiitu riepu ??? nu ja ir tieksmes uz pašnāvību - tad kāpēc nē...

Neiet runa par pirkšanu, bet naglas dūruma vietas aizlīmēsanu ar "plāksteri" no riepas iekšpuses. Aizmugurējā riepa.

kaadam mocim? kas par riepu? ar kameru vai bez kameras? cik liels caurums? ja var salapiit ievelkot diegu tad pakaljeejo driikst laapiit. ja ir lielaks caurums kuru ar diegu nevar saklaapiit, tad nelaapa neko. ja ir ar kameru, un nav pleesta, tad pofig, ieliec jaunu kameru un brauc. ja ir pleesta, tad met aaraa, jo kamera liidiis aaraa un agri vai veelu paliksi ar miiksto.

es shogad arii vienu riepu uzpleesu un izmetu. labi ka enduuram taa riepa maksaa tikai 40ls jauna. uzliku jaunu un miers.

A kur tu tik lēru enduro riepu dabūji? A? Es savam uzliku šosezon jaunas Metzeler 3, tava summa sanaca x4... Bet nu riepas toč mocim vajag normalas....es diezgan ilgi ādu audzēju uz rokām riepas dēļ...

Mitas riepas motosportaa taa arii maksaa. tu par abaam riepaam samaksaaji 160ls? ko tu piipee??? vinjas no zelta?

Nezinu vecīt kur tu ņēmi tik lēti,bet nu šosezon manam LC8 vajadzēja jau mainīt un pa diviem Metzeleriem Sahara 3 samaksāju 158Ls... Es parmakasaju?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Var ari krievu riepas likt enduro močiem.Pietiekami labas priekš tas cenas.Pa goodjera cenu kadas 2-3 riepas sanak.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

drRD rakstīja: Itkā ikdienišķa būšana noķert naglu riepā, bet tikai mašīnai! Bet mocim sākās problēmas, moču kantori sūta tālāk, jo oficiāli NEREMONTĒ, sūta uz parastajiem riepu kantoriem, kuri arī sūta tālāk... Itkā jau nav problēmu nopirkt/uzlikt jaunu, bet gribētu dzirdēt Jūsu pieredzi!

Aizmirsti labošanu... it ipaši ja ir baiks vai kāds cits šerpāks braucamais... bet doma lobot moča riepu,pašā saknē ir garām...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: priekšējo riepu pilnigi noteikti un mega kategoriski aizliegts likt nejaunu!

nu bet pakaljejo itkaa vel ok, uzliec un kaadaa droshaa vietaa (ieprieksh saskanjojot ar pilsetas domi un policiju) njem un nosvilini ar lielu troksni un dumiem

Es tev tomēr nepiekritišu... par lobotām nerunāju,bet b/u riepa,ja tai nav 100 gadu var lietot bez bēdu... it ipaši priekšējo

BTW,pa ielu nebraucu... varbūt uz ielām viss ir savādāk...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti