Auto aizdevums

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004

Vai kāds ko zin par Hansabankas aizdevumu auto iegādei? Vai tam arī vajadzīgs auto novērtējums tāpat kā kredītam? Tā ir problēma, jo autiņš atrodas dziļos laukos, kas jāpērk un tik viegli un bez sāpēm īpašnieks negrib braukāt. Vai tas visos gadījumos ir obligāti? Un KASKO? Dārgs prieks. Kas vai ieteikt izdevīgāko veidu kā vienas dienas laikā bez sāpēm saņem auto atslēgas? Īpašnieks gaida, jo jau pirmdienas vakarā lido uz Vāciju pēc nākamajiem autiņiem... Inservis laikam ne - gribu būt vesels un ar žokli.

 
1 2 3
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja:

nafigators rakstīja:

Biideklis rakstīja: Tik iemet peec tam komentu sheit, kaa ta gaaja galu galaa

Tak nedabūs viņš to krītu...

Žmiedzās kā celka pēc devītā aborta...

Beidz d.... izmetīs tevi tūlīt no šejienes ja noteikumus neesi lasījis. Es pieļauju ka mani ienākumi ir lielāki par tavējiem. Tikai ne visu uz papīra raksta... Ja vismaz kādu no krītiem nedabūšu, Latvijas ekonomika nosvils.

Mani izmetīšot

Tak man po. hui kādi tev ienākumi...

Es braucu ar jaunu AUTO nevis blusu vāģi....

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
3 0 Atbildēt

Es jau teicu kas nu kuram ir auto. Es jaunu neņemtu pat ja varētu - man mašīna nav galvenais dzīvē. Katrā ziņā pieklājība pret līdzās esošajiem un vēlme nepiesārņot savu apkārtni ar debiliem izteikumiem ir daudz svarīgākas par jaunu vāģi.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Bankas un jebkura finanšu iestāde līzingu dod aprēķinot auto vidējo cenu. Vidējā cena ir starpība starp tirgus cenu un ātrās realizācijas cenu.Respektīvi: tirgus vērtība 10k(tava pirkuma cena),ātrā realizācija 7k, naudas kredītu tev iedos tikai 8,5k.Tātad pārdevējam tev jāsamaksā no savas kabatas 1,5k. Elementāri.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Es jau teicu kas nu kuram ir auto. Es jaunu neņemtu pat ja varētu - man mašīna nav galvenais dzīvē. Katrā ziņā pieklājība pret līdzās esošajiem un vēlme nepiesārņot savu apkārtni ar debiliem izteikumiem ir daudz svarīgākas par jaunu vāģi.

Mļin, tu gribi pirkt mašīnu, bet pakustināt savas smadzenes un pameklēt info nefiga. Atnāk un gaida, kad visu uz paplātes pados un vēl ar karoti mutē ieliks!www.lizings.lv ir visa nepieciešamā informācija! Par novērtēšanu tev jau tika pateikts!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Bankas un jebkura finanšu iestāde līzingu dod aprēķinot auto vidējo cenu. Vidējā cena ir starpība starp tirgus cenu un ātrās realizācijas cenu.Respektīvi: tirgus vērtība 10k(tava pirkuma cena),ātrā realizācija 7k, naudas kredītu tev iedos tikai 8,5k.Tātad pārdevējam tev jāsamaksā no savas kabatas 1,5k. Elementāri.

Garām!

Bankai ir izdevīgāk iedod max. daudz, jo attiecīgi iegūs %-tos atpakaļ.

No otras puses ir risks! Pirmā iemaksa svārstās atkarībā no entajiem faktoriem. Tagad kredītiestādes ir piežmiegtas un valsts pieprasa, lai tās rūpīgāk izvērtē kredītņēmēju maksātspēju ( inflācijas ierobežošanas nolūkos ) un valsts var pieprasīt atskaitīties par to. Tagad KOPĒJIE kredīta maksājumi cilvēkam nedrīkst būt lielāki par 30/40% no netto algas ( rēķina pēc nodokļiem - VID izziņas. Un vairākas bankas cik zinu jau veido vienotas datubāzes/uzskaiti. Tagad visiem pieprasa vismaz 10.15% pirmo iemaksu kā apliecinājums tam, ka kredītņēmējs ir spējīgs paralēli savām izmaksām sakrāt vismaz šos 10/15% ( no 20 000Ls vērtas mašīnas tie jau būs 2000/2500Ls ) + kasko gadam vēl pārs simti.

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu kāpēc visi mēģina iebiedēt? Man jau liekas ka nav problēmu paņemt vienkāršā ceļā naudu GE money un ātri atdot lai nav sāpīgi nekā būvēt milzu pilis un dažādi nodrošināties ar bankām. UN pēc tam pēc iespējām....

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

markss rakstīja: Bankas un jebkura finanšu iestāde līzingu dod aprēķinot auto vidējo cenu. Vidējā cena ir starpība starp tirgus cenu un ātrās realizācijas cenu.Respektīvi: tirgus vērtība 10k(tava pirkuma cena),ātrā realizācija 7k, naudas kredītu tev iedos tikai 8,5k.Tātad pārdevējam tev jāsamaksā no savas kabatas 1,5k. Elementāri.

Garām!

Bankai ir izdevīgāk iedod max. daudz, jo attiecīgi iegūs %-tos atpakaļ.

No otras puses ir risks! Pirmā iemaksa svārstās atkarībā no entajiem faktoriem. Tagad kredītiestādes ir piežmiegtas un valsts pieprasa, lai tās rūpīgāk izvērtē kredītņēmēju maksātspēju ( inflācijas ierobežošanas nolūkos ) un valsts var pieprasīt atskaitīties par to. Tagad KOPĒJIE kredīta maksājumi cilvēkam nedrīkst būt lielāki par 30/40% no netto algas ( rēķina pēc nodokļiem - VID izziņas. Un vairākas bankas cik zinu jau veido vienotas datubāzes/uzskaiti. Tagad visiem pieprasa vismaz 10.15% pirmo iemaksu kā apliecinājums tam, ka kredītņēmējs ir spējīgs paralēli savām izmaksām sakrāt vismaz šos 10/15% ( no 20 000Ls vērtas mašīnas tie jau būs 2000/2500Ls ) + kasko gadam vēl pārs simti.

man vispār po, neiešu te dēļ slinkiem (kas nevar kautvai ieet lizings.lv), apenes raut,pierādot kā dara

Reģ.: 19.03.2024
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Es pieļauju ka mani ienākumi ir lielāki par tavējiem. Tikai ne visu uz papīra raksta... Ja vismaz kādu no krītiem nedabūšu, Latvijas ekonomika nosvils.

Te nu tu, puisīt,parādīji, ka staipi krāniņu. Pastaipi vien, būs suņam prieks .

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

markss rakstīja: Bankas un jebkura finanšu iestāde līzingu dod aprēķinot auto vidējo cenu. Vidējā cena ir starpība starp tirgus cenu un ātrās realizācijas cenu.Respektīvi: tirgus vērtība 10k(tava pirkuma cena),ātrā realizācija 7k, naudas kredītu tev iedos tikai 8,5k.Tātad pārdevējam tev jāsamaksā no savas kabatas 1,5k. Elementāri.

Garām!

Bankai ir izdevīgāk iedod max. daudz, jo attiecīgi iegūs %-tos atpakaļ.

No otras puses ir risks! Pirmā iemaksa svārstās atkarībā no entajiem faktoriem. Tagad kredītiestādes ir piežmiegtas un valsts pieprasa, lai tās rūpīgāk izvērtē kredītņēmēju maksātspēju ( inflācijas ierobežošanas nolūkos ) un valsts var pieprasīt atskaitīties par to. Tagad KOPĒJIE kredīta maksājumi cilvēkam nedrīkst būt lielāki par 30/40% no netto algas ( rēķina pēc nodokļiem - VID izziņas. Un vairākas bankas cik zinu jau veido vienotas datubāzes/uzskaiti. Tagad visiem pieprasa vismaz 10.15% pirmo iemaksu kā apliecinājums tam, ka kredītņēmējs ir spējīgs paralēli savām izmaksām sakrāt vismaz šos 10/15% ( no 20 000Ls vērtas mašīnas tie jau būs 2000/2500Ls ) + kasko gadam vēl pārs simti.

zini, nedaudz nepiekritīšu tev - bankai ideālais variānts ir finansējums ātrās realizācijas vērtībā (pajaunām a/m ~80%, vecākām ~70%), jo ne mazāk svarīgs faktors par % ir riska faktors. bankai ir svarīgi, lai būtu nodrošinājusies maksimāli labi pret zaudējumiem. Ja finansējums ir ātrās realizācijas vērtībā, nemaksāšanas gadījumā a/m varēs ātri un fiksi norealizēt, kraša gadījumā visa līzinga summa tiks nodzēsta no apdrošinātājiem. Tas, ka tiek pietāvāti 90%+ finansējumi, garie termiņi utml. ir tikai konkurences iespaidā.

p.s. pašā sākumā tika runāts par aizdevumu, vēl GE piedāvā ar komercķīlu. es gan no tās pacenstos izvairīties. labāk mašīnu reģistrētu uz kredītiestādes vārda, jo tā ir ātrāk un lētāk... īpaši, ja pirms kredīta beigām a/m gribas pārdot vai izpirkt - tad atkal jādodas pie notāriem un jāmaksā nenormālās nodevas, vēl jāseko līdzi, lai attiecīgie ieraksti komercķīlu reģistrā tiktu operatīvi ievadīdi... vobšem čakars

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

ā un vēl - VID izziņa ir nepieciešama, ja kredīta summa ir virs 12K LVL... ja ir zem, bieži vispār nav nepieciešamas nekādas izziņas, ja ienākumi +/- ir pārbaudāmi (tb. var piezvanīt darba devējam, kas nav nekāds kaktu kantoris)

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt
Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: www.iauto.lv/...

Loshara, ej gulēt.

Arturix Reģ.: 16.01.2015
0 3 Atbildēt

Ņēmu aizņēmumu savam bembim no BigBank. Izdevīgi nosacījumi un nekāda čakara. Te mazliet pastāstīts par viņiem - talkme.lv/bigbank-pakalpojumi-baltijas-valstis.html

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Auto aizdevums ir tad, kad auto aizdod tev.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

He, interesanti palasīt paša postus neilgi pirms dižķibeles.

Ar toreiz pirkto gaņi moņei kantorī pirkto vāgenu nobraucu kādus gadus piecus, kamēr pārdzīvoju krīzi

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti