Honda Jazz vai Škoda Roomster?

Ugriks Reģ.: 08.12.2006

Tātad - darba devējs piedāvā iegādāties darba auto līdz 10 000 Ls. Pats brauc ar gondu, tāpēc piedāvā Jazz. Es atkal vairāk tiecos uz roomsteru.

Varbūt kāds ir ietestējis kādu no šiem.

Paldies

 
1 2
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kvalitatīvāks būs jazz, bet ietilpīgāks un praktiskās roomster. Taa kaa tas buus darba auto - patēriņš, apkopes un taalaakaa realizaacija tevi nekrata. Izdomā pats kas tev ir svarīgāks - drusku prestižāks vārds un mazliet labāka kvalitāte, vai mazliet savāds auto, bet tiešām ietilpīgs un neslikts.

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Piemet vēl kādu štuku un paņem mazda 3.

manuprāt roomster būtu praktiskāks. teiksim, kā priekš sevis es ņemtu tourānu, bet nieiet cenā iekšā.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

balsotu par Jazz - feins dizains, neticama ietilpība, taupīgs un gana žiperīgs..

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Hax Mazdu? Viņa tak ir jūtami mazāka par Roomsteru. Ja vajag praktisku auto - 3 Mazda galīgi nebūs īstā.

Magistrs rakstīja: Piemet vēl kādu štuku un paņem mazda 3.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Piemet vēl kādu štuku un paņem mazda 3.

Ugriks taču rakstīja, ka limits - 10 000 LVL!!!

Ja 10 000 LVL iekļaujas Roomster ar dīzeļsirsniņu, tad šāds auto rullē noteikti!

Katrā ziņā, ja ar darba auto var braukt arī brīvdienās, tad ar ģimeni ērtāk būs Roomesterā, bet Jazz būs ašāks.

Tīri subjektīvi man Jazz nepatīk, jo jau ir novecojis modelis.

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Piemet vēl kādu štuku un paņem mazda 3.

Ugriks taču rakstīja, ka limits - 10 000 LVL!!!

Ja 10 000 LVL iekļaujas Roomster ar dīzeļsirsniņu, tad šāds auto rullē noteikti!

Katrā ziņā, ja ar darba auto var braukt arī brīvdienās, tad ar ģimeni ērtāk būs Roomesterā, bet Jazz būs ašāks.

Tīri subjektīvi man Jazz nepatīk, jo jau ir novecojis modelis.

nomiks atbalstīts. skatos uz 1.9 tdi, 105 lopiņi, vajadzētu iet. brīvdienās laikam ar var gāzt, vismaz citi tā dara.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

palasies te:

www.iauto.lv/...

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

un ņemot vērā, ka pats tagad pārvietojos ar coupi 2.6, tad tas džeza 1.4 motorītis man kaut kā ne visai... manuprāt baigā zāģēšana. varbūt kļūdos

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es arī balsoju par Jazz, nav nemaz tik neietilpīgs un kvalitāte noteikti labāka kā Škodai (lai arī ar Roomsteri neesmu braucis).

Vēl viens pluss - serviss. Ja pašam uz apkopēm būs jābrauc, tad Bensona serviss un apkalpošana noteikti ir labāka par Karlo, haļavnā kafija vai šokolāde

zoorgs Reģ.: 07.06.2007
0 0 Atbildēt

Braucu 3 mēnešus ar Roomster 1.4 TDI (85), nav ne vainas, uzsākt var labi, apdzīt arī, patēriņš 4-6Ltr, Comfort klase maksaaja ap 11000 Ls , visas disku bremzes, kond, kruizs, el logi visi, silti sedekli un spoguli, migl lampas, nu prieks sevis un ģimenes neko vairāk nevajag, ja darbam tad 10000 iekļausies mierīgi. Ar Jazz salīdzināt nevaru, jo nav ar to braukts.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Uggga rakstīja: Es arī balsoju par Jazz, nav nemaz tik neietilpīgs un kvalitāte noteikti labāka kā Škodai (lai arī ar Roomsteri neesmu braucis).

Vēl viens pluss - serviss. Ja pašam uz apkopēm būs jābrauc, tad Bensona serviss un apkalpošana noteikti ir labāka par Karlo, haļavnā kafija vai šokolāde

Mūsdienās nekas nav na haļavu. Par hondas apkopes izmaksām var braukt ar škodu un trīsreiz dienā dzert trīskāršo kafiju par ietaupīto naudu.

Bet darba autiņam jau darba devējs samaksās par to kapiju

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Es par Jazz, kaut vai vecs modelis, nakuj to nabagu bulku vāģi. Turklāt, ja ilgi strādāsi un šefs piedāvās izpirkt auto, Jazz varēsi arī pārdot, Škodai būsiet pēdējie īpašnieki.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: balsotu par Jazz - feins dizains, neticama ietilpība, taupīgs un gana žiperīgs..

Nu nez, normaali zaagjeejot 1.3 motooriiti 9L pa pilseetu Ietilpiiba tieshaam paarsteidz.

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

grūti, grūti izvēlēties. man jau nu tas roomsters labāk tīk, bet pēc atsauksmēm 60% par jazz, 40 - par roomsteru.

Nu ko veči, paldies par info.

bet ja vēl kas sakāms, droši.

tagad jārunā ar the boss

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Ugriks rakstīja: grūti, grūti izvēlēties. man jau nu tas roomsters labāk tīk, bet pēc atsauksmēm 60% par jazz, 40 - par roomsteru.

Nu ko veči, paldies par info.

bet ja vēl kas sakāms, droši.

tagad jārunā ar the boss

klau, tev tak jaabrauc ar to auto, ne tiem vechiem kas iekomentee ja tev nav gimenes - njem jazz. ja ir gimene - roomster buus daudz praktiskaaks un ietilpiigaaks, ja vien tev ir po ko par tevi domaas tirlinji, kas brauc ar 20-gadiigiem shrotvaageniem un shkodu kaa sugu neatziist par auto, kur nu veel tik diivainu kaa roomster

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

No paziņu lokā esošajiem auto - visvairāk tiek remontēti Audi un VW. Tiem kam ir Toyota, Subaru vai Nissan - vienkārši brauc.

Šrotu kandidāti šajā izlasē nav.

Magistrs rakstīja: Tāds sīkums - nesen biju iebraucis servisā mainīt eļļu un tur no sešām mašīnām uz remontu četras bija japāņu, viens vācietis un viens amerikānis.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

No Roomsteriem optimālais variants man šķiet 80 zirgspēku 1,4 TDI Style komplektācijā - Rīgā pašlaik uz vietas noliktavā ir 3 šādi baudāmi auto, kuri nav rezervēti. Maksā tie 10,8 - 10,9 tūkstošus latu.

www.skoda.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pa to naudu labaak mazlietotu njeemis buutu ar garantiju. Shitie nemotori

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

es nnemtu Roomsteru, iisteniibaa jau pasuutiiju, nezinu, baigi labi patiik un tas 1,9TDI vienkaarshi rullee

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Shafka rakstīja: es nnemtu Roomsteru, iisteniibaa jau pasuutiiju, nezinu, baigi labi patiik un tas 1,9TDI vienkaarshi rullee

1.9 tdi liekas ok. 1.4 tākā nenaudz par mazu

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

Protams, ka 1.4 TDI būs švakāks par 1.9TDI, bet savukārt 1.4 TDI velk labāk par benžina 1.6i (ir reāli salīdzināta Fabia 1.4 TDI un Golf 4 1.6i). Manam Golf 5 ar 1.9 TDI degvielas patēriņs uz šosejas + pilsēta sanāk ap 6l/100km, Fabia palien zem 5l/100 km.

Te var apskatīties Škoda Roomster reklāmas tūri pa Eiropu. 15000 km, vidējais degvielas patēriņs 4.5l/100km. Vadītājs te bija viens, blakus mašīnā bija 3 lelles-dumiji, kuru imitēja ģimenes klātbūtni mašīnā ar reālu cilvēka svaru+bagāža.

new.skoda-auto.com/...

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

1.6 - nemotors, 1.4 - bezmotors. jaunu noteikti var ņemt dīzeli, it īpaši ja daudz jābrauc. es par škodu, kaut gan pa 15keur ir arī citas alternatīvas.

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

Man vienīgi psiholoģiski ir grūti pieņemt faktu, ka 1.4TDI ir ar 3 cilindriem. Visu laiku nāk prātā krievu teiciens -"Dvigatelj troit, i troit po žizni", jeb darbojas uz 3 cilindriem. Bet īstenībā nemaz viņš neraustās.

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

...tikai un vienīgi labāks būs Roomsters..... pašam ir jaunā Fabia ar 1,9TDI 105ZS ...nu zvērs..... un dinamika vienkārši rullē....

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Vaards "zveers" gan izraisa smaidu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti