elektrības un elektronikas pārlikšana

smart235 Reģ.: 14.06.2007

Jautājums tautai: nez, vai pareizi īsumā formulēju, bet garumā apmēram tā: cik liela ir iespējamība pārlikt elektrisko/elektronisko fīču [stiklu, spoguļu, kruīzu blabla bla] komplektu uz auto, kam tāda nav. Vai pietiek ar to, ka pārmet kompi, ieliek elektromotoriņus, pogas un visu pārējo, vai jābūt vēl citām atbilstībām, piem., bīdeklim tādam pašam utt. Man ir auto bez visām šitām extrām, bet pa lēto varu dabūt citu tāda paša gada dampi, kam ir pilns komplekts.

 
DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

1) ļoti apšaubu, ka jāpārliek kompis - logu pacelšana/nolaišana, spoguļu regulēšana, utml. ir ar kompi nesaistīta sistēma.

2) sarežģīti tas nav. lai gan, lasot Tavu tekstu, man domāt, ka neiztiksi bez sarežģījumiem

3) ja šai Tavas mašīnas modelim ir modifikācija gan ar el-logiem, gan bez, vispār nevajadzētu būt sarežģījumiem.

ievesmai burnout.lv forumā - tur faķīri visādās vecās lamatās liek iekšā "elektroniku".

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nu, es netaisos pats kko pārlikt, mana specialitāte ir nedaudz citā nozarē; vnk vēlējos noskaidrot, vai tas

1) iespējams;

2) vai sarežģīti, resp., dārgi;

3) varbūt kāds var ieteikt meistaru.

Jo manējo dampi laikam no nulles traki skops vācietis pircis, nav komplektācijā nekā, ko var nosaukt par normālu. Ak jā, ABS ir gan... laikam no tā nevarēja atteikties. Citiem vecāka gada šā mod. auto ir virsū "visas ekstras".

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Neesmu gan nekad to darījis, bet ātrumā izskatās, ka darbs nav grūts, bet piņķerīgs

Jāpārliek arī durvju apšuvums, lai "airu" caurumi nepaliek un nav jātaisa jauni pogām, vadi laikam zem paneļa iet, tas jāārda ārā. A kā kruīzs strādā gan nezinu

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

izskatās, ka tas principā ir darbiņš elektriķim, vai ne? Moš tādam, kas signalizācijas uzstāda?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Izdariit protams ka var visu. Cena vaprosa Nedomaju ka kaads pa sviestmaizi bus gatavs p1sties.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Lētāk ir šamo pērdit. Un pirkt nākamo jau normāli nopakotu. It sevišķija pats nemāki neko izdarīt - nav garantijas ka izdosies atrast gana normālu elektriķi. Ja autojapāņu - vismaz ir liela iespēja ka visi vadi jau būs vietās; ja vācu - dabūsi arī vadus vilkt.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Neesmu pamodies - lētāk ir pārdot

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Lētāk ir šamo pērdit. Un pirkt nākamo jau normāli nopakotu. It sevišķija pats nemāki neko izdarīt - nav garantijas ka izdosies atrast gana normālu elektriķi. Ja autojapāņu - vismaz ir liela iespēja ka visi vadi jau būs vietās; ja vācu - dabūsi arī vadus vilkt.

auto ir forša omega, un tas, ko var dabūt ar fīčām, maxā 100 lašus, jo pēc kraša.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Atslābsti un nākamo auto nopērc ar visām fiičām.

...citādi pārjāsi sanķiku...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā ir ar to omes foršumu, nezinu Tagad savai divdesmitgadīgajai mucai savilkšu elektriskos spoguļus. Šrotā nopirku daļu spoguļu vadu [visus tam deviņdesmitniekam nevarēja izvilkt], papildus vadus, slēdzīti [kuram ielodēju jaunas spuldzītes], apšuvumam citu rokturi ar caurumiem, un, protams, spoguli. Sarežģītākais laikam būs pievienot drošinātāju kārbai, pārējais vienkārši, mucas spoguļi ir bez relejiem. Elektriskie logi ir vismaz viens relejs un čakars ar vadu kaudzi. Nezinu kā opeļiem, bet mucām, B4 un C4 sotakiem [par citiem modeļiem nezinu] kruīza kontrole sastāv no vadības bloka, kas pieslēgts pie spidometra, slēdzīša gaismas slēdža galā, vakuumsūknīša, vadiem, cilindrīša pie šprices/karbuļa, kā arī diviem [iz]slēdzīšiem pie sajūga un bremzes pedāļiem.

Ērtības labad noņēmu visu priekšējo paneli [pie viena jāsalabo pečka, un vēl pāris sīkumi], bet to arī mainīšu - šrotā stāv smuks deviņdesmitnieks ar skaistu priekšējo paneli

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

to farruhs: Savā mucā esmu iebāzis vismaz divkāršu tās vērtību [vērtība = 300 ls], un tuvākajos mēnešos tas cipars dubultosies. Drīzumā laikam sanāks bīdelim šāles mainīt. Tuvākā gada laikā plānots salikt visādas oriģinālās ekstras

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Nu ja 100Ls par visu- tad pērc nost.

Slikti tik ka Opelis - visus vadus dabūsi pārvilkt.

Tik darbs par pārlikšanu maksās vēl vismaz 100Ls.

smart235 rakstīja:

Guzis rakstīja: Lētāk ir šamo pērdit. Un pirkt nākamo jau normāli nopakotu. It sevišķija pats nemāki neko izdarīt - nav garantijas ka izdosies atrast gana normālu elektriķi. Ja autojapāņu - vismaz ir liela iespēja ka visi vadi jau būs vietās; ja vācu - dabūsi arī vadus vilkt.

auto ir forša omega, un tas, ko var dabūt ar fīčām, maxā 100 lašus, jo pēc kraša.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

2 msh: nu, biju tā kā izdomājis, ka jārauj nost visu durvju iekšas ar ručkām un zarnām, tāpat panelis, jo šim stāv tahom. un degv. pat. mērītājs, un kruīzs, un klimac. Ka citā krāsā, tas nebūtiski. Galvenais, lai nav tā, ka visu saliek, un puse neiet, vai sāk vadi sviltDD

2 guzis: pārvilkt tāpēc, ka man nav - vai kā tu to domā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau tu taisies pirkt visu mašīnu [btw intereses pēc, kura gada ome tev ir? ], tad var kaut vai visu elektrosistēmu pārlikt, tikai pašam čakars vai arī meistaram ceņņiks Nezinu kā omei, mucai durvju apšuvumu un pārējo durvīm noņemt vienkārši, ja nav kādas skrūves sarūsējušas un ja ir labas atslēgas, tad pa desmit minūtēm var durvis [durvi ], sadalītas pa gabaliem, izņemt. Par svilšanu - tāpēc uzmanīgi un, vēlams, oriģināli vadus savilkt. Atkal piemēram muca - ja neskaita pašus spoguļus, tiem jāpievada trīs vadi - viens masa, viens barošana [ko var nestandartā, bet es tomēr gribu no drošinātaju kārbas, kas sarežģī to visu pasākumu] un viens priekš apsildes no pakaļējā loga apsildes, tur laikam ir kaut kāds štekerītis. Tev tas pasākums izvērtīsies diezgan sarežīts, nezinu kā ar tahometra ielikšanu, bet kompis datus ta no sūkņa ņem etc.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

2 msh: ome = caravan 2.0, 93.g.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu jā, tad skaidrs, kāpēc krašojis aparāts ar visām ekstrām tikai sotu, jo tā vēl ir vecā ome Es jau gan to visu daru pa dārgo - izmantojot šrotus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tagad aiz gara laika var pierakstīt spoguļu pasākuma turpinājumu

Virspirms aizvilku no labās puses vadu līdz pedāļiem [tas iet aiz pečkas, protams, varētu jau arī kaut kā pa virsu, bet es gribēju kā standartā ], tad atliku atpakaļ saremontēto pečku [pūš kā nezvērs], tad salodēju abus vadu apvienojumus kopā un pielodēju pie masas. Rītdienai vai parītdienai paliek pievienot pie drošinātāja un apsildes. Rītdien laikam nē, vienā šrotā nesen ievests zaibisais deviņdesmitnieks, no tāda jāsavācas priekšējais panelis un viens baltas ādas beņķis

P.S. Braukšanai bez priekšējā paneļa nav nekādas vainas, tik vien, ka spidometrs prosta stāv uz stūres kolonkas un nav maģa

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nav, nav vainas, zinu, esmu braucis līdzīgi, tahometrs ar izoleni bij piešņorēc pie stūres, galvenais, ka funicē un nesvilst.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Mani māc neviltota interese - a kāda jēga ir no tā "viens baltas ādas beņķis"?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

lai nesviltu vadi, tam pasaacienam vajag uzlikt atseviskju drosinaataaju, labaak - katram atseviskji, jaazin, cik katram motorinjam taa straava ir par lielu, kad jaanostraadaa drosinaataajam

ar tiem motoriem ir tikai viena probleema, - lai vish saprastu, ka aizgriezis liidz galam un taalaak nav jaagriezh

paareejais - tehnikas lieta un chakars

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

forši teksti, paldies.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

lēnām, toties nenovēršami kļūstu gudrāx

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Neviens to mezglu ar galaslēdžiem netaisa. Visiem logu mehānismiem ir vadības bloks ar strāvas kontroli.

Marchiks_ rakstīja:

Nav tur problēmu, uzliec vienkāršu gala slēdzi un miers.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti