T5 salīdzinot ar T4?

edza1970 Reģ.: 02.11.2006

Ir interese par T5 Multivan! Kādas ir atsauksmes par šo VW modeli? Kā ir ar servisa izmaksām? Un kā braukšanas ērtums?

 
osscar Reģ.: 27.08.2002
1 0 Atbildēt

iet labi, īpaši ar 2,5 tdi un ap 180 lopiem + 6-nieks automāts uhh....bet nu cipars arī labam multivanam labs Autobilda bija apraksts- nopietnu probzu nav. labs. Pats esmu braucis ar parasto jaunu transportieri 1,9tdi un biku ar multivanu t5 patīk - ērts, īpaši Highland bet nu praiss,,,,

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Lēti un labi laikam nemēdz būt.. )

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja: Lēti un labi laikam nemēdz būt.. )

Toties bieži ir dārgi un slikti

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bet viņam tak nenāk tas pats 2,5Tdi kas vieglajiem, kas ir apvīts ar dārgu apkopju auru. Man ir Crafter 2,5tdi 163 Zs, tam ir 5 cilindru motors, šobrīd grasos iegādāties vēl vienu busu tikai T5 un tam ir tieši tāds pats motors, tik uz T5 tam ir 174Zs.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 2 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Bet viņam tak nenāk tas pats 2,5Tdi kas vieglajiem, kas ir apvīts ar dārgu apkopju auru. Man ir Crafter 2,5tdi 163 Zs, tam ir 5 cilindru motors, šobrīd grasos iegādāties vēl vienu busu tikai T5 un tam ir tieši tāds pats motors, tik uz T5 tam ir 174Zs.

Ir jau arī uz vieglajiem 5 cilindru ar 140 zs, bet tikai līdz 97 g.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Mani arii interesee kaadi ir tie peedeejo gadu T4 un T5 un ar kaadiem motoriem var njemt un kaadiem nevar. Un kas par gljukiem vinjiem meedz buut ar ko jaareekjinaas.

Vispaar uz t4 manupraat cenas ir astronomiskas it seviskji uz multivaniem.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 1 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: T5 nāk ar dažādu modifikāciju V6 2.5 TDI. Tie ir tie paši "slavenie" audi 2.5 TDI.

T5 nāk ar R5 motoriem.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 1 Atbildēt

znachit taa :=>

arii es vasara mekleju sev multivan'u, jo biju nobriedis braukt celot, tad ziemaa uz austriju slepot utt un vispar majas celtniecibaa taads "busins" nereti noder, zinot kosmiskos izcenojumus par pat siiku buvmaterialu atvesahanu utt

viens bija skaidrs, ka nemshu t4, jo t5 bija un vel joprojam ir baigi saliits sakot no 25eur un uz augshu....skatijos uz 98-00-taa gada modeliem t4, kas bija ar 2,5tdi un ar labu paketi...

XPEH! normalu te neatradiisi cenika robezaas 12-14eur., mekleju gan LV, gan LT... nav! visi krasoti no vienas vietas, pat dazi ar reali nokautiem tiem 2,5tdi un piedevam arpratigaas cenaas...

saku jau domat par to t5, jo biju taa izbesiijies, kad man t4 piedavaja par 16-20eur, jo tas tachu, lai arii ar faceliftu, bet tomer ir T4!!! nu un tad izdariiju pareizu gajienu- saku kemeet pa tiesho vaciju, cerez pazinam, kas agrak bija dzinusi autinus sencim- vai nav kads privaatais tur, jo pirms tam tikai placi, ss.lv un reklama biju mekleejis... karoce- paveicas! atradu, nav tikai jauns un jaudiigs kaa gribeetos, bet vecis reali tikai pa vinu "high way'iem" un uz arzeme celoshanaa ar gimeni braukaajis, nu nem to T5, bet pilniigi jaunu no salona. tatad tas ir 96.gada 2,4D, ar labu elektro paketi, nav adas, bet ir nenojac salons. Autins kopts, tiirs, galvenais- kautcik zinaams cilveeks, leets un nadjoznijs autins... lets remontos, jo tomer ir vw, nav arii nekada jauna aluminija piekare kaa t5 utt. salons- super!- atri transformejas, ka arii ir erts un diezgan kluss... gaita lezena un patikama, jaudas pamaz, bet ir ok, jo kur tad tur ar businu skriet savus 130 pa shtraasi iet un busam ir ok. kad biju servisa, kur mainiju elllu, arii veci servisaa teica, ka shitie te iegriezaas reti, salidzinot ar T5 un remonti ir tiesham tikai uz ritosho- prieksheejie stures pirksti, amiishi (bet tos nomaina un var aizmirst uz saviem 3-5g.) un to, kas nodilst, jamaina- ellas, siksnas, filtri utt

paterins vispar kapeikas- 8 litri, kur ir pils/trase 50/50...

iisak sakot- esmu apmierinats ar savu t4. kadreiz jau gribas panemt to t5, bet moz tad, kad to bus vairak un ceniks letaaks...

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
1 0 Atbildēt

Paziņa ir iegādājies T5 Multivan, 2006.g. buss bet regulāri dzīvojas pa VW servisu ( atsauksmes par viņiem bēdīgas). Visas problēmas ir saistītas ar elektroniku, tad dačiki gļuko, tad klimatkontroles vadība neadekvādi regulē temperatūru ( kā atzīmēja VW servismeni, tad dačiku izvietošanas vietas ir nepareizas un tiek novadīti nepareizi dati

t uzturēšanai). 2,5 diz motors šamiem ir ar zobratpārvadu, šai ziņā it kā labi, jo nav lielo apkopju, bet laiks rādīs kā ir ar izturību. Salons ir ērts un ergonomisks, tātad, jāpagaida lai ražotājs tiek galā ar bērnu slimībām un tad var domāt ...

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Ikdienā braucu ar T4 2002.g. 2,5 TDI bez interkūlera (88 zirgi), bet esmu palietojis arī T5 Caravelle 2007. g. un T5 Caravelle 2005. gads . Abiem T5 ir 2,5 TDI 130 zirgi R5 dzinēji, jaudīgāki par manu T4 ir, bet braucot nesportiskā režīmā tā šķirba nav pārāk jūtama. T5 mīnusi - kaut arī Caravella, bet ļoti skaļa, manam transportierim ir mazāk decibelu. Jaunākajam T5 gļukoja klima, pati slēdz ārā ventilatoru, lai to ieslēgtu, drudžaini jāspaida autonomkas pogas, līdz ventilators atdzīvojas. Un tas notika katru reizi pēc dzināja iedarbināšanas un arī kustības laikā...VW servisā teica, ka paši esam kaut ko saspaidījuši...viņiem tā nenotiekot.

Uz grants ceļa T4 stabilāks, piedevām T5 durvju ailās sakrājas putekļi (ne tikai uz grants ceļiem) un verot durvis ar mākoni tiek ierauti salonā. Katrā ziņā vecais man šķiet uzticamāks, varbūt pierastāks...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

a man likās, ka te par Volvo būs runa

captain Reģ.: 03.11.2004
0 1 Atbildēt

choto man tagad t4 2,4d negrib pielekt kaa vajag nav taks auksts, it kaa jalec bez kvelsveceem, bet tomeer...kads zin, vai kads deriga-lietoshanas termins kvelsveceem? nu, piem., ka akiitim videji ir 2-3gadi un tad jau nevelk kaa vajag, jamaina nost.

a kaa ar kvelsveceem?

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

captain rakstīja: choto man tagad t4 2,4d negrib pielekt kaa vajag nav taks auksts, it kaa jalec bez kvelsveceem, bet tomeer...kads zin, vai kads deriga-lietoshanas termins kvelsveceem? nu, piem., ka akiitim videji ir 2-3gadi un tad jau nevelk kaa vajag, jamaina nost.

a kaa ar kvelsveceem?

ak, jaa, man tas nav 3gadus mainiitas, kaa panemu auto no Vacijas...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti