pārdod nr.zīmi

koford Reģ.: 10.04.2004

Tiek pārdots nr.EA2200.Sākuma cena 30 ls.

 
1 2 3 4 5 6 7
janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

janitis9 rakstīja: Labrīt. Nu tu te daudz esi piespamojis pa nakti A tev semočkas vajag, varu piedāvāt vairumā un par labām cenām. Man jau neskauž, bet garlaicīgi savādāk lasīt visu.

Tu bļin loh sranijs - nepiesārņo i-auto. Ņe.huj līst citu bazarā ja nav konkrēta piedāvājuma. Ej uz cartoonnetwork.com savus tekstus bīdīt atmarozaks

A tu pi.dri.la izēd d.ir.su

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

azors rakstīja:

janitis9 rakstīja: Labrīt. Nu tu te daudz esi piespamojis pa nakti A tev semočkas vajag, varu piedāvāt vairumā un par labām cenām. Man jau neskauž, bet garlaicīgi savādāk lasīt visu.

Tu bļin loh sranijs - nepiesārņo i-auto. Ņe.huj līst citu bazarā ja nav konkrēta piedāvājuma. Ej uz cartoonnetwork.com savus tekstus bīdīt atmarozaks

A tu pi.dri.la izēd d.ir.su

S.uka tevi gribu aci pret aci dabūt rokā. tad gan būtu manu dūzi izkodīsi.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

janitis9 - varbūt Jums vajag publicēt kādus datus kā ar Jums var sakontaktēties, citādi izskatās ka dažiem te ļoti gribās ar Jums aprunāties klātienē, bet reāli notiek tikai topika cūkāšana.

P.S. Pēc tekstiem rodas jautājums: 9 usernama ir vecums vai izglītība?

DzelziS Reģ.: 03.09.2004
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: janitis9 - varbūt Jums vajag publicēt kādus datus kā ar Jums var sakontaktēties, citādi izskatās ka dažiem te ļoti gribās ar Jums aprunāties klātienē, bet reāli notiek tikai topika cūkāšana.

P.S. Pēc tekstiem rodas jautājums: 9 usernama ir vecums vai izglītība?

IQ

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

pārdodu AF8090 par 200 300 latiem. Kopā ar auto

www.alfisti.lv/...

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Jautaajums par teemu.

Kaa dabuut/sarunaat/nopirkt intreseejosho numuru, piemeeram RC seerija (kas cik redzams ir maniita, taatad atklaata) ar konkreetiem cipariem, (nekas ziimiigs, bet konkreeti cipari). Peec CSDD nodevas kalkulatora sanaak ka shaads numurs nav izdots. Taadad faktiski ir briivs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Jautaajums par teemu.

Kaa dabuut/sarunaat/nopirkt intreseejosho numuru, piemeeram RC seerija (kas cik redzams ir maniita, taatad atklaata) ar konkreetiem cipariem, (nekas ziimiigs, bet konkreeti cipari). Peec CSDD nodevas kalkulatora sanaak ka shaads numurs nav izdots. Taadad faktiski ir briivs.

Ja ir 3 vai 4 cipari, tad jāgaida līdz konkrētā burtu sērija iznāks apgrozībā. Domāju, ka gadījumā ar RC sēriju tas varētu notikt pēc gadiem 5-6, ja ne vēl vēlāk. Ja runa ir par RC sērijas viencipara vai divcipara numuru, tad faktiski vienīgā iespēja ir meklēt ss.lv sludinājumus, jo bez ĻOTI lieliem galiem CSDD šādu numuru tev nedabūt (kā zināms, jau labu laiku vienciparu vai divciparu numurus no jauna dabūt ir gandrīz neiespējami).

Tas, ka CSDD nodevu kalkulators neparāda, ka šāds numurs laists apgrozībā, nenozīmē, ka tas ir pieejams. Iespējams, ka tas jau ir rezervēts/atstāts glabāšanā.

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

robchix rakstīja: Jautaajums par teemu.

Kaa dabuut/sarunaat/nopirkt intreseejosho numuru, piemeeram RC seerija (kas cik redzams ir maniita, taatad atklaata) ar konkreetiem cipariem, (nekas ziimiigs, bet konkreeti cipari). Peec CSDD nodevas kalkulatora sanaak ka shaads numurs nav izdots. Taadad faktiski ir briivs.

Ja ir 3 vai 4 cipari, tad jāgaida līdz konkrētā burtu sērija iznāks apgrozībā. Domāju, ka gadījumā ar RC sēriju tas varētu notikt pēc gadiem 5-6, ja ne vēl vēlāk. Ja runa ir par RC sērijas viencipara vai divcipara numuru, tad faktiski vienīgā iespēja ir meklēt ss.lv sludinājumus, jo bez ĻOTI lieliem galiem CSDD šādu numuru tev nedabūt (kā zināms, jau labu laiku vienciparu vai divciparu numurus no jauna dabūt ir gandrīz neiespējami).

Tas, ka CSDD nodevu kalkulators neparāda, ka šāds numurs laists apgrozībā, nenozīmē, ka tas ir pieejams. Iespējams, ka tas jau ir rezervēts/atstāts glabāšanā.

Patiesibu saki, es interesejos no CSDD paziņa par V... seriju, man pastastija ka vissu vien/divciparu serijas parņema Miera iela, nu ta Plicijas parvalde

ja tur ir gali tad moš kas ie iespejams

bet savadaak paliek tik gaidīt kad ies rindas kartiba Tev velama serija, un pa 20 ls, ja cena nekaps, vares dabuut kadu smuku , apaļu ciparu 4-ciparu) Nrz

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Tatad, pardodu HB-61 uz garam palksnem Cena tikai šonedeļ 150ls + CSDD izdevumi info[at]scirocco.lv

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Man labāk patīk normāls 4 ciparu Nr., nekā tie XX - 14, XX - 83. Ja divciparu, tad vismaz 10, 50, 22. Tagad sanāk tā, nopērc vienciparu vai divciparu Nr. un baidies, ka nenozog.

-goldy- Reģ.: 17.09.2003
0 0 Atbildēt

lasot šo topiku rodas jautājums.

Ko domā CSDD par to, ka īsie numuri beigsies, un ja es pēc tam atvedīšu auto, kuram ir paredzēts šāds numurs, ko viņi tad darīs, jo pēc likuma man pienāksies viencipara vai divciparu numurs bez jebkādām pazīšanām iekš CSDD.

bet vispār tas numuru kults ir diezgan dīvains

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

-goldy- rakstīja: lasot šo topiku rodas jautājums.

Ko domā CSDD par to, ka īsie numuri beigsies, un ja es pēc tam atvedīšu auto, kuram ir paredzēts šāds numurs, ko viņi tad darīs, jo pēc likuma man pienāksies viencipara vai divciparu numurs bez jebkādām pazīšanām iekš CSDD.

bet vispār tas numuru kults ir diezgan dīvains

Pieļauju, ka tad rīkosies tā kā leiši - būs garumā tās pats kā tagad, bet augstumā mazliet augstāks, savukārt burti un cipari mazāki, tādējādi nodrošinot iespēju ierakstīt divus burtus un četrus ciparus.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

-goldy- rakstīja: lasot šo topiku rodas jautājums.

Ko domā CSDD par to, ka īsie numuri beigsies, un ja es pēc tam atvedīšu auto, kuram ir paredzēts šāds numurs, ko viņi tad darīs, jo pēc likuma man pienāksies viencipara vai divciparu numurs bez jebkādām pazīšanām iekš CSDD.

bet vispār tas numuru kults ir diezgan dīvains

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tads nr.kults ir visa pasaule

Olafsz Reģ.: 10.07.2003
0 0 Atbildēt

PAR ALIŅU - piedāvāju 3-īs 7-niekus... vērīgajiem - GS - 5772 ))))))))))))))))))))))))

Olafsz Reģ.: 10.07.2003
0 0 Atbildēt

Izskatāms variants - NUMURS ar 3-im semjorkām kopā ar autiņu - 3499 tugriku.

Olafsz Reģ.: 10.07.2003
0 0 Atbildēt

BILDI SKAT GALERIJAA...

Toch eu - zēni, trīs lucky semjorkas....

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Jautājiens-Ja pirms četriem gadiem norakstīju autiņu, atdodot numurus CSDD - Man ir izredzes tos numurus dabūt atpakaļ ???

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

alus_veeders rakstīja: Jautājiens-Ja pirms četriem gadiem norakstīju autiņu, atdodot numurus CSDD - Man ir izredzes tos numurus dabūt atpakaļ ???

Nemazakas jaunaja gada visi rezerveti nr pat pazuud, kur nu vel norakstitie Bet cik petiju apgrozijuma tie arii neiet, visdrizāk tie ies tad kad beigsies visas serijas

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

sciroco rakstīja:

alus_veeders rakstīja: Jautājiens-Ja pirms četriem gadiem norakstīju autiņu, atdodot numurus CSDD - Man ir izredzes tos numurus dabūt atpakaļ ???

Nemazakas jaunaja gada visi rezerveti nr pat pazuud, kur nu vel norakstitie Bet cik petiju apgrozijuma tie arii neiet, visdrizāk tie ies tad kad beigsies visas serijas

Līdzīgs stāsts, pirm 3 gadiem auto norakstīts, bet Nr netika nodoti CSDD. Neesmu gan interesējies, bet laikam bezcerīgi.

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

sciroco rakstīja:

alus_veeders rakstīja: Jautājiens-Ja pirms četriem gadiem norakstīju autiņu, atdodot numurus CSDD - Man ir izredzes tos numurus dabūt atpakaļ ???

Nemazakas jaunaja gada visi rezerveti nr pat pazuud, kur nu vel norakstitie Bet cik petiju apgrozijuma tie arii neiet, visdrizāk tie ies tad kad beigsies visas serijas

Līdzīgs stāsts, pirm 3 gadiem auto norakstīts, bet Nr netika nodoti CSDD. Neesmu gan interesējies, bet laikam bezcerīgi.

Tas pats, gads riņķī un ata Nrz

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vismaz priecē, ka Nrz nevienam "blatņikam" neuzliks, jo abas Nrz garāžā plauktiņā

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003
0 0 Atbildēt

Drīz tiks pieņemts likums pie tehniskās apskates, tiem kam ir augstākminētie nr. un nepienākas (nav amerikānis) būs jāapmaina pret 3ciparu,4ciparu

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

aluslacejs rakstīja: Drīz tiks pieņemts likums pie tehniskās apskates, tiem kam ir augstākminētie nr. un nepienākas (nav amerikānis) būs jāapmaina pret 3ciparu,4ciparu

beidz lakt 7% alus, degradēsies. Pirmās pazīmes jau ir.

Beidz musināt tautu, jeb gribi saviem iepirktiem nr. cenu uzsist

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

aluslacejs rakstīja: Drīz tiks pieņemts likums pie tehniskās apskates, tiem kam ir augstākminētie nr. un nepienākas (nav amerikānis) būs jāapmaina pret 3ciparu,4ciparu

Tad jau uz ātrāko jāsit gaisā tie 1 un 2 ciparu nimmuri, kamēr vēl cena turās !

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti