pārdod nr.zīmi

koford Reģ.: 10.04.2004

Tiek pārdots nr.EA2200.Sākuma cena 30 ls.

 
1 2 3 4 5 6 7
A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu vai kādam sanāk ko pirkt vai pārdot...

Es labprāt samainītu BP2111 pret jebkuru +/- sakarīgu GR sērijas numuru. Ja kādam ir vēlme in ir ko piedāvāt, tad laipni lūgti.

Alberto Reģ.: 07.04.2003
0 0 Atbildēt

Tak iemetiet sludinājumu numur1.lv/...

Pats tur tirgoju numurzīmes, zvana kā traki.

Alberto Reģ.: 07.04.2003
0 0 Atbildēt

Pārdod numuru FH1. Rakstiet privāti.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

īsuma garinātāji

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Alberto rakstīja: Pārdod numuru FH1. Rakstiet privāti.

1) vai tas ir A-A numurs

2) cik gribi par to numuru

ja 1 punkts neizpildās, tad PN pa taisno, ja izpildās, tad RAKSTI PRIVĀTI 2 punktu

Mkey Reģ.: 29.01.2008
0 0 Atbildēt

Klau, bet paskaidrojiet - ar ko kruts numurs skaitaas xx-17??? Ta ir kaut kada iipasha tirlinju grupa ar shiem nunmuriem vai? 17 protams ir smuks cipars, bet nu ne jau taadaa meeraa lai tas kaut kaads kulta nr buutu. Driizaak jau laimiigais cipars skaitaas 3 vai 7 . . .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Mkey rakstīja: Klau, bet paskaidrojiet - ar ko kruts numurs skaitaas xx-17??? Ta ir kaut kada iipasha tirlinju grupa ar shiem nunmuriem vai? 17 protams ir smuks cipars, bet nu ne jau taadaa meeraa lai tas kaut kaads kulta nr buutu. Driizaak jau laimiigais cipars skaitaas 3 vai 7 . . .

kādreiz bija viens kruc basketbolists ar šito numuru

un edžulis teica, ka ar numuru 17 braucošos menti nemaz neaiztiek

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Mkey rakstīja: Klau, bet paskaidrojiet - ar ko kruts numurs skaitaas xx-17??? Ta ir kaut kada iipasha tirlinju grupa ar shiem nunmuriem vai? 17 protams ir smuks cipars, bet nu ne jau taadaa meeraa lai tas kaut kaads kulta nr buutu. Driizaak jau laimiigais cipars skaitaas 3 vai 7 . . .

kādreiz bija viens kruc basketbolists ar šito numuru

un edžulis teica, ka ar numuru 17 braucošos menti nemaz neaiztiek

Nezinu par krutu basketbolistu ar vnz xx-17 ,bet savulaik bija viena valsts institūcja ,kuras darboņu numura zīmēs bija šis maģiskais cipars...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Labprāt samainītu KB-xy pret ED-xy ,DE-xy vai ER-xy...protams interesē ,tikai A+A formāta vnz.

p.s. - zinu es šo maģisko adresi www.numur1.lv ,bet varbūt šeit trāpās kāds prātīgāks pilsonis

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Mkey rakstīja: Klau, bet paskaidrojiet - ar ko kruts numurs skaitaas xx-17??? Ta ir kaut kada iipasha tirlinju grupa ar shiem nunmuriem vai? 17 protams ir smuks cipars, bet nu ne jau taadaa meeraa lai tas kaut kaads kulta nr buutu. Driizaak jau laimiigais cipars skaitaas 3 vai 7 . . .

kādreiz bija viens kruc basketbolists ar šito numuru

un edžulis teica, ka ar numuru 17 braucošos menti nemaz neaiztiek

Nezinu par krutu basketbolistu ar vnz xx-17 ,bet savulaik bija viena valsts institūcja ,kuras darboņu numura zīmēs bija šis maģiskais cipars...

ja pareizi atminos, tas nāk no čevera laikiem, kad šis bija šķiet iekšlietu ministrs?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

joop rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Mkey rakstīja: Klau, bet paskaidrojiet - ar ko kruts numurs skaitaas xx-17??? Ta ir kaut kada iipasha tirlinju grupa ar shiem nunmuriem vai? 17 protams ir smuks cipars, bet nu ne jau taadaa meeraa lai tas kaut kaads kulta nr buutu. Driizaak jau laimiigais cipars skaitaas 3 vai 7 . . .

kādreiz bija viens kruc basketbolists ar šito numuru

un edžulis teica, ka ar numuru 17 braucošos menti nemaz neaiztiek

Nezinu par krutu basketbolistu ar vnz xx-17 ,bet savulaik bija viena valsts institūcja ,kuras darboņu numura zīmēs bija šis maģiskais cipars...

ja pareizi atminos, tas nāk no čevera laikiem, kad šis bija šķiet iekšlietu ministrs?

Krištopāns bij ar 17...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

joop rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Mkey rakstīja: Klau, bet paskaidrojiet - ar ko kruts numurs skaitaas xx-17??? Ta ir kaut kada iipasha tirlinju grupa ar shiem nunmuriem vai? 17 protams ir smuks cipars, bet nu ne jau taadaa meeraa lai tas kaut kaads kulta nr buutu. Driizaak jau laimiigais cipars skaitaas 3 vai 7 . . .

kādreiz bija viens kruc basketbolists ar šito numuru

un edžulis teica, ka ar numuru 17 braucošos menti nemaz neaiztiek

Nezinu par krutu basketbolistu ar vnz xx-17 ,bet savulaik bija viena valsts institūcja ,kuras darboņu numura zīmēs bija šis maģiskais cipars...

ja pareizi atminos, tas nāk no čevera laikiem, kad šis bija šķiet iekšlietu ministrs?

Tieši tā... !

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Skatos, ka domas dalās par 17 izcelsmi

Es arī atminos kādu interviju ar Krištopānu, kur šis teica, ka paņemis 17. numuru, jo kādreiz ar tādu spēlējis un tad visi sākuši likt 17, tip baigi kruta

Kādreiz laikam tvnetā bija raksts, kur uzskaitīti visi, kam ir 17 numurs - amplitūda bija ļoti plaša, no vaz līdz bmw, mb, porshe utml.

Vēl viena lieta, ka laikam visiem gribētājiem nepietiek standarta 17, tēpēc ir viens otrs, kam ir 17-xx.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: īsuma garinātāji

+1

Bet nu vislabāk man patīk cenas Kā arī bieži sastopamais stulbums - cilvēks pārdod mašīnu bez numura, jo numurs ir pagarinātājs, tas jāpatur

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

kolumbs rakstīja: īsuma garinātāji

+1

Bet nu vislabāk man patīk cenas Kā arī bieži sastopamais stulbums - cilvēks pārdod mašīnu bez numura, jo numurs ir pagarinātājs, tas jāpatur

Redzi ir cilvēki kam numurs ,kaut ko nozīmē... (iniciāļi,laimīgais skaitlis,dzimšanas gads utt...).Par cenām piekrītu - kosmoss!

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Novērots, ka par kaut kādiem pagarinātājiem parasti runā elektriķi un visādi, kas numurus nevar dabūt un skauž, ka citiem ir. Man patīkami, ka visiem ģimenes dalībniekiem ir vienādu ciparu nr. un neko nejūtu garāku, jo nav bijis mērķis kaut ko pagarināt. Ja kāds garina, lai garina.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

marexs rakstīja: Novērots, ka par kaut kādiem pagarinātājiem parasti runā elektriķi un visādi, kas numurus nevar dabūt un skauž, ka citiem ir. Man patīkami, ka visiem ģimenes dalībniekiem ir vienādu ciparu nr. un neko nejūtu garāku, jo nav bijis mērķis kaut ko pagarināt. Ja kāds garina, lai garina.

+1

Alberto Reģ.: 07.04.2003
0 0 Atbildēt

Lielākās cilvēku daļas dzīvi veido dažāda veida pagarinātāji..."mēs tikko atgriezāmies no Spānijas"..."oi, bet, kad mēs toreiz bijām Brazīlijā..."...

Kāpēc uz ielām ir tika daudz jaunu un dārgu auto, ja pamatfunkciju - rumpja pārvietošanu no A uz B pilda gan rolleris, gan Maybach? Gan tērauda 15 collu diski, gan lietie 22 collu diski...

Var staigāt ZARA drēbēs un var arī - DG....

Laba numura zīme uzlabo gan auto ātrumu, gan ekonomiskumu, gan paildzina darbamūžu un paildzina dzīvi vispār.

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja tā saki un ja tā labi padomā, kāpēc gan ne. Bet kad mana mamma bija Kanādā...

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

samainīšu FE 1121 pret numuru pēc kārtas. focus@inbox.lv

un pārdodu xx-17. Nopietniem interesentiem - focus@inbox.lv

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Alberto rakstīja: Lielākās cilvēku daļas dzīvi veido dažāda veida pagarinātāji..."mēs tikko atgriezāmies no Spānijas"..."oi, bet, kad mēs toreiz bijām Brazīlijā..."...

Kāpēc uz ielām ir tika daudz jaunu un dārgu auto, ja pamatfunkciju - rumpja pārvietošanu no A uz B pilda gan rolleris, gan Maybach? Gan tērauda 15 collu diski, gan lietie 22 collu diski...

Var staigāt ZARA drēbēs un var arī - DG....

Laba numura zīme uzlabo gan auto ātrumu, gan ekonomiskumu, gan paildzina darbamūžu un paildzina dzīvi vispār.

zara un dg ir centrāltirgus kreisās puses otrās rindas 2 un 6 kioski?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja: samainīšu FE 1121 pret numuru pēc kārtas. focus@inbox.lv

un pārdodu xx-17. Nopietniem interesentiem - focus@inbox.lv

nopietni paņemtu to xx-17 pie nosacījuma ja ir a-a formāts

ideālā gadījumā būtu xy-1

Alberto Reģ.: 07.04.2003
0 0 Atbildēt

Likās vēl šodien numuru portālā numur1.lv/... manām dažus vieniniekus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

marexs rakstīja: Novērots, ka par kaut kādiem pagarinātājiem parasti runā elektriķi un visādi, kas numurus nevar dabūt un skauž, ka citiem ir. Man patīkami, ka visiem ģimenes dalībniekiem ir vienādu ciparu nr. un neko nejūtu garāku, jo nav bijis mērķis kaut ko pagarināt. Ja kāds garina, lai garina.

Piedod, skaudība ir slikta īpašība, tāpēc cenšos no tādas izvairīties. Bet vienīgais numurs, kas man tiešām varētu SKAUST būtu pasūtījuma numurs "msh" - savulaik par tādu sapņoju - līdz momentam, kad CSDD ierubīja 2,5k ls bijušo 500 ls vietā - nahuj izniekot tik daudz naudas, par ko var nopirkt ļoti labu mašīnu... Un jo sevišķi vismazāk man varētu skaust tizlas īsu burtu kombinācijas, par kurām piedevām nekaunas prasīt naudu

P.S. Jūs "visa ģimene" laikam vienmēr braucat rindiņā?

Alberto Reģ.: 07.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

marexs rakstīja: Novērots, ka par kaut kādiem pagarinātājiem parasti runā elektriķi un visādi, kas numurus nevar dabūt un skauž, ka citiem ir. Man patīkami, ka visiem ģimenes dalībniekiem ir vienādu ciparu nr. un neko nejūtu garāku, jo nav bijis mērķis kaut ko pagarināt. Ja kāds garina, lai garina.

Piedod, skaudība ir slikta īpašība, tāpēc cenšos no tādas izvairīties. Bet vienīgais numurs, kas man tiešām varētu SKAUST būtu pasūtījuma numurs "msh" - savulaik par tādu sapņoju - līdz momentam, kad CSDD ierubīja 2,5k ls bijušo 500 ls vietā - ******* izniekot tik daudz naudas, par ko var nopirkt ļoti labu mašīnu... Un jo sevišķi vismazāk man varētu skaust tizlas īsu burtu kombinācijas, par kurām piedevām nekaunas prasīt naudu

P.S. Jūs "visa ģimene" laikam vienmēr braucat rindiņā?

Numuri visā pasaulē ir un būs tirgus objekts.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti