Lexus GS RX

Motorolers Reģ.: 19.07.2002

Kādam ir nācies pirkt jaunu šīs markas auto, kur labāk iet pie Wess vai Amserv? Kā vispār kalpo jauns Lexus...???

Nu BMW fani uz priekšu!!!

 
1 2 3 4
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Par pašu auto... tikai pirmā reizē - un šaubos ka pilnvertīgs serijveida auto.... autoreview.ru/...

tikai buklētu tekst ar subjektīvo viedokli

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

modena rakstīja: Дело в том, что стартера у гибридомобиля нет и «прикурить» тоже не удастся.

.. и механики оживят батарею с помощью специального зарядного устройства.

Shitais skarbi izklausās..

nu it kā uz GS tas ir labots... bet jautājums paliek bez konkrētas atbildes... un kas būs ziemā - vai pietiks jaudas lai viss būtu ok?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Par to starpību ieskriejienā 3sek, negribētos ticēt, biš pa lielu, kas ta ražotājs galvu saspiedis tā melot, pilna Rīga ar tiem auto, kāds jau nu būtu sācis brēkt!

Ko vispār tad lai pērk, ja viss sūds, visi melo utt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Par to starpību ieskriejienā 3sek, negribētos ticēt, biš pa lielu, kas ta ražotājs galvu saspiedis tā melot, pilna Rīga ar tiem auto, kāds jau nu būtu sācis brēkt!

Ko vispār tad lai pērk, ja viss sūds, visi melo utt.

pēc aktīvas braukšanas - tur jau uz 11 sekundem velk...

a par Lexusu... šiem bija baigais kabriolets kuram aerodinamika bija tik slikta ka ātrāk par 90km/h komfortabli nevarēja pabraukt?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

nja, vismaz kāds info, kaut ne pārāk priecīgs

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Motorolers rakstīja: Kāds jau atradīsies, kas teiks, ka nafig pirkt šo, ja ir BMW (edzulis)

gan beeemvee, gan edzuli uz p.i.m.p.j.a

Ar šitiem tekstiem tā prātīgi... reds šodien neomā

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: nja, vismaz kāds info, kaut ne pārāk priecīgs

nu te man liekas skaisti ir aprakstits priekš kam šādi hibrīdi ir vajadzīgie.... www.autoreview.ru/...

no ka var secināt ka dīzelis tomēr ir labāks variants...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pa tiem uzravieniem isteniba daudz kur tiek samelots.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

pirms 1,5 gad tika nopirkts jauns is250, nopirku amserv, kapēc ? Dzīvoju šajā Daugavas pusē

Bet apskatījos un aprunājos abos veikalos, subjektīvi labāk patika amserv, cenu atšķirības nebija.

Par servisiem neko nemāku pateikt, jo šajā laikā tur esmu bijis 1x, patērējot 1,5 h, pie 15 000 nobraukuma.

Kapēc nopirku Lex ?

1) subjektivi patika labāk, nekā tiešie konkurenti - BMW 3, MB c, Jaguars xt.

2) cena pie vienādas komplektācijas bija zemāka

3) man bija sajūta, ka Lex plīsīs mazāk

Un salīdzīnoši ar konkurentiem bija mazāk jādomā par komplektāciju.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Kādam ir nācies pirkt jaunu šīs markas auto, kur labāk iet pie Wess vai Amserv? Kā vispār kalpo jauns Lexus...???

Nu BMW fani uz priekšu!!!

slims ???

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Mīļais puis, es te nesen ar savu 2,8 bembīti skrējos ar jaunāko Ļexus 3 ,0 litrīgo.sorry man viņs neielika, diemžēl es viņam arī ne. Bet jaunais Lexis nevarēja ielikt vecam bembim97 gada . man te viss rajons par to zin tagad.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: Mīļais puis, es te nesen ar savu 2,8 bembīti skrējos ar jaunāko Ļexus 3 ,0 litrīgo.sorry man viņs neielika, diemžēl es viņam arī ne. Bet jaunais Lexis nevarēja ielikt vecam bembim97 gada . man te viss rajons par to zin tagad.

pisduj ka apakalj uz savu smilshukasti!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: Mīļais puis, es te nesen ar savu 2,8 bembīti skrējos ar jaunāko Ļexus 3 ,0 litrīgo.sorry man viņs neielika, diemžēl es viņam arī ne. Bet jaunais Lexis nevarēja ielikt vecam bembim97 gada . man te viss rajons par to zin tagad.

nopietni ? tagad viss Mazpisaanu rajons par to zin ?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: Mīļais puis, es te nesen ar savu 2,8 bembīti skrējos ar jaunāko Ļexus 3 ,0 litrīgo.sorry man viņs neielika, diemžēl es viņam arī ne. Bet jaunais Lexis nevarēja ielikt vecam bembim97 gada . man te viss rajons par to zin tagad.

Puisēn...skrieties netaisos, ar šobrīd rīcībā esošo auto lielu daļu BMW atstāju patālu aizmugurē..mans mērķis ir nopirkt labi komplektētu auto ar labu aprīkojumu par saprātīgu cenu!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bet cik noprotu no tiem krievu testiem, tad uz RX labāk nekatīties, kā nez ir ar GS??

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Par Amserv ir dizrdētas vairāk pozitīvas atsauksmes nekā Wess, bet pareizi jau arba raksta, ka lielā mērā izvēli nosaka arī salona atrašanās vieta.

Darba kolēģei ir jau otrais Lexus (šobrīd IS 250) un servisā lieku reizi nav rādījusies ne reizi nedz ar pirmo, nedz ar pašreizējo Lexus. Tikai apkopes!

Es personīgi uzskatu, ka, ja var atļauties Lexus, tad šīs markas auto noteikti ir daudz labāks pirkums nekā citas premium klases auto.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ā, piemirsu par vēl vienu darba kolēģi, kuram ģimenē ir divi Lexus RX ekspemplāri. Viens ar parasto benzīnmotoru, otrs - ar hibrīdu.

Tik jūtama starpība degvielas patēriņā starp abiem nav (aptuveni 3 l/100 km), lai piemaksātu ievērojamu summu par hibrīdu.

Runājot par servisiem... kolēģis abus Lexus arī apkopj Amservā, kur ir iegriezies tikai dēļ apkopēm!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pazīstu vienu mežu veci, kurš ir izmēģinājis visus džipveidīgos, parasti nobrauc 3 gados ap 150 000, pēdējie 3 ir RX, bet bez hibrīda.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

ir bijusi saskarsme ar abiem dileriem. Amservs ir sastits ar igaunu amservu kam ir meybe labaka cena pie somu importetaja. Tapat starp kantoriem domaju cena daudz neatskirsies. njem uz filingu. praisus panjem abos salidzini un tad jau manis. Pasam vairak sanak darisana ar wesu ar firmas autiniem. Pedeja laika ari so to amserva jo tas krasts sak bremzet korku del.

Ja interese tuvak dzivesvietai skiet wesam driz bus kantoris bergos.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Kādam ir nācies pirkt jaunu šīs markas auto, kur labāk iet pie Wess vai Amserv? Kā vispār kalpo jauns Lexus...???

Nu BMW fani uz priekšu!!!

Personīgi man tuvāk pie sirds gāja Amserv!

Kā kalpo jauns Lexus????????????????

Nu jautājums, atvaino, samērā stulbs! Kā var kalpot jauna Toyota, kas jau izsenis ir viena no iztuirīgākajām automobīlēm, tās labākajā izpildījumā?????!!!!

Nu un RX tāds vairāk kā dāmu auto liekas un šķiet sēdekļu ventilācija arīdzan nav!

Lai ripo!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Viens te arī fanoja par leksusiem. Pabraukāja, pabraukāja, beigās nopirka Mazda 6 Amerikas versiju ar 3.0 pilnā komplektācijā.

Tavu eļļainā viedokli mēs visi zinam!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Lexus starp citu ir lētāks, kā BMW vai Audi, pie vienādas komplektācijas...skatījos uz AUDI Q7, patīk jau, bet lai savāktu normālu komplektāciju, praiss uzaug debesīs, Lexus jau par bāzes cenu gandrīz viss ir iekšā! Pa 60K Eur var paņemt 450h, kam līdz simtam ir 5,9 sek, bet tērē ap 10L !! tik bagāžnieka praktiski nav

Paziņa tieši tā arī domāja. Lai arī bembists, pārdeva E38, nolika jauno 5er, ka tāds un šitāds un nopirka GS jaunu. Pagāja pāris mēneši, pabrauca un saprata, ka nevajadzēja viņam to auto. Vai nu brāķis vai kas, bet vairākas reizes pa garantiju bremzes taisītas un vēl tur kas, salonā visādi sīkumi kas tracina (neizgaismotas pogas piemēram tumsā). Kopumā nožēloja, ka nopirka. Tagad pēc vairāk kā gada lietošanas gan neesmu prasījis kas un kā.

Lexus jebkurā gadījumā nav sliktākais auto, bet nu lai kā viņš censtos, joprojām nelieku vienā maisā ar BMW un MB.

Varu piedāvāt jaunu pilnu Range Rover Sport ar jauno V8 dīzeli, ar garantiju, gandrīz 20k eur lētāk nekā salonā - ~ 65k eur ieks. PVN. Auto ir pilns un mega, mega ar supercharged diskiem RX šitam pienes ūdeni. Arī GS. Liels, varens, iespaidīgs, respektabls un izskatās vienkārši super. Piekritīsi tak?

www.bmwpower.lv/...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nesen te viens bmw juuzeris gaanijaas par wesu pasham veel pirms gadiem 4iem radaas sajuuta ka wess iesuukaa un paarmetos uz amservu bet kaa 2gadus atpakalj kojotu nolikvideeju , taa vairs personiskas dariishanas ar tiem kantoriem nau bijushas priencipaa , ja netaisies ilgaak par 3gadiem vizinaaties , tad kaada tur iipasha starpiiba ?!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Paga paga es nesaprotu.Vai tad uz apkopem un garantiju var dzit tikai pie ta dilera pie kura esi pircis????

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Paga paga es nesaprotu.Vai tad uz apkopem un garantiju var dzit tikai pie ta dilera pie kura esi pircis????

Tu saproti pareizi, nav problēmu, var dzīt kur grib.

Un tas , ka ir divi tirgotāji, apkalpotāji ir ļoti labi, jo viņu starpā tomēr ir kaut kāda konkurence.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti