Lexus GS RX

Motorolers Reģ.: 19.07.2002

Kādam ir nācies pirkt jaunu šīs markas auto, kur labāk iet pie Wess vai Amserv? Kā vispār kalpo jauns Lexus...???

Nu BMW fani uz priekšu!!!

 
1 2 3 4
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja saruna par GS , es viņu nepirktu.

Kapēc ?

Vienā vārdā - liela govs, labi aprīkota, bet govs.

šajā klasē es izvēlētos 5 sērijas BMW vai 166 AR.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau nav šķirbas kur ņemt

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Par lielu lexusu lietotajiem.... nu cik redzēju - baigie mierīgie.... mierīgi brauc... nekur nedzen... ja tā ekspluatēt BMW - tad nu točno nekādu problēmu nebūs... ja GS Lexusu sākt ekspluatēt ka BMW - domāju ka neskatoties uz visu Toyotas geniem - nobirs ātrāk par 5 bembuku....

Par Lexusa pārdomātu drošu kvalitāti - autoreview.ru/...

tikai uz atstradātiem modeļiem.... jauniem ir tādas bērnu slimības - ka vienkarši psc...

Аэродинамика открытого Лексуса тоже не дотягивает до немецких стандартов. Ветрового экрана за сиденьями не предусмотрено — его роль должна исполнять низенькая стеклянная перегородка между подголовниками заднего сиденья. Должна, но... Уже после 80 км/ч ветер начинает настойчиво трепать волосы и, что неожиданно, задувает аж в район баранки, холодя руки. Ни на одном современном кабриолете я такого не встречал.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

salonā visādi sīkumi kas tracina (neizgaismotas pogas piemēram tumsā).

Pogas izgaismojas, ja tuvos uguņus ieslēdz manuāli (nakts režīmā) nevis atstāj automātiskos!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

2gadi atpakaļ bij lexus gs300 99 gada.Pie 200km/h diezgan stipra veja šņakoņa paradijas.Ipaši nepatika.Parejais ta neko.Isu bridi gan pabraucu

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

edzulis rakstīja:

salonā visādi sīkumi kas tracina (neizgaismotas pogas piemēram tumsā).

Pogas izgaismojas, ja tuvos uguņus ieslēdz manuāli (nakts režīmā) nevis atstāj automātiskos!

Ir pogas, kas paliek neizgaismotas - spoguļu regulācija , nezinu gan vai bieži viņus naktī jāregulē

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: 2gadi atpakaļ bij lexus gs300 99 gada.Pie 200km/h diezgan stipra veja šņakoņa paradijas.Ipaši nepatika.Parejais ta neko.Isu bridi gan pabraucu

jā, un vēl, kad bija pilns pelnutrauks, tad mazliet cigarerešu smaka virmoja gaisā

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: 2gadi atpakaļ bij lexus gs300 99 gada.Pie 200km/h diezgan stipra veja šņakoņa paradijas.Ipaši nepatika.Parejais ta neko.Isu bridi gan pabraucu

Arī ar A8 pie 220 km/h parādās šņākoņa, bet maz tas uztrauktu, jo Latvijā tādus ātrumus nav kur uzturēt, uzspiest jau var, bet tas arī viss

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Ja saruna par GS , es viņu nepirktu.

Kapēc ?

Vienā vārdā - liela govs, labi aprīkota, bet govs.

šajā klasē es izvēlētos 5 sērijas BMW vai 166 AR.

Bet piekto BMW nopakotu pa 45K eur nenopirksi, sanāks visi 55-60 un vēl salons šim mazāks. Uz alfu neskatos, kaut patīk dizains, bet cik nu dzīvē ir nācies saskarties ar itāļu mašīnām - paldies nevajag

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Motorolers rakstīja: Lexus starp citu ir lētāks, kā BMW vai Audi, pie vienādas komplektācijas...skatījos uz AUDI Q7, patīk jau, bet lai savāktu normālu komplektāciju, praiss uzaug debesīs, Lexus jau par bāzes cenu gandrīz viss ir iekšā! Pa 60K Eur var paņemt 450h, kam līdz simtam ir 5,9 sek, bet tērē ap 10L !! tik bagāžnieka praktiski nav

Paziņa tieši tā arī domāja. Lai arī bembists, pārdeva E38, nolika jauno 5er, ka tāds un šitāds un nopirka GS jaunu. Pagāja pāris mēneši, pabrauca un saprata, ka nevajadzēja viņam to auto. Vai nu brāķis vai kas, bet vairākas reizes pa garantiju bremzes taisītas un vēl tur kas, salonā visādi sīkumi kas tracina (neizgaismotas pogas piemēram tumsā). Kopumā nožēloja, ka nopirka. Tagad pēc vairāk kā gada lietošanas gan neesmu prasījis kas un kā.

Lexus jebkurā gadījumā nav sliktākais auto, bet nu lai kā viņš censtos, joprojām nelieku vienā maisā ar BMW un MB.

Varu piedāvāt jaunu pilnu Range Rover Sport ar jauno V8 dīzeli, ar garantiju, gandrīz 20k eur lētāk nekā salonā - ~ 65k eur ieks. PVN. Auto ir pilns un mega, mega ar supercharged diskiem RX šitam pienes ūdeni. Arī GS. Liels, varens, iespaidīgs, respektabls un izskatās vienkārši super. Piekritīsi tak?

www.bmwpower.lv/...

Esmu nospraudis robežu līdz 40K Ls ar PVN, šis biš pāri šauj... (un cik esmu dzirdējis no paziņas, kam bija Sport, bet pārgāja uz Vouge, jo salons Sport pa mazu bija...bet tas man svarīgi, ģimene liela arī pats paliels )

Moš vari atrast kādu labu X5 jauno dīzeli, vai labu Q7???

Vēl ir svarīgs faktors, lai nobraukums ne vairāk kā 10K un ne vecāks pa pāris mēnešiem, līzingam tas svarīgi.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

Esmu nospraudis robežu līdz 40K Ls ar PVN, šis biš pāri šauj... (un cik esmu dzirdējis no paziņas, kam bija Sport, bet pārgāja uz Vouge, jo salons Sport pa mazu bija...bet tas man svarīgi, ģimene liela arī pats paliels )

Moš vari atrast kādu labu X5 jauno dīzeli, vai labu Q7???

Vēl ir svarīgs faktors, lai nobraukums ne vairāk kā 10K un ne vecāks pa pāris mēnešiem, līzingam tas svarīgi.

A tu uzzvani un apsties to RR, sapratīsi, ka pofig tie pāris k eur Es protams nezinu cik viņš uzticams, bet vizuāli iespaidīgāks par X5 noteikti ir.

Tev interesē auto ar pvn vai bez? Jaunais X5 iespējams iekļautos 60k eur.

p.s Arba ļoti pareizi pateica. Ja lexusu lietotu kā BMW, statistika būtu savādāka...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā, ir jaunie X5 60k eur robežās ar PVN. Ja ir interese, uzraksti uz edgars at bmwpower.lv, mēģināšim ko sarunāt...

www.mobile.de/...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ar pvn, uz firmu likšu, pietiek nodokļus maksāt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

p.s tAs bija tikai piemērs. Domājams BMW bankā arī kas atradīsies.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Ar pvn, uz firmu likšu, pietiek nodokļus maksāt

Es tik nezinu kā tagad ir ar tiem dārgajiem auto uz firmu. Nebija kaut kādi limiti 30k lvl vai kas tāds? Bet gan jau ar operatīvo vai normālu pirmo iemaksu to var appiet. Tas pie grāmatvežiem

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Motorolers rakstīja: Ar pvn, uz firmu likšu, pietiek nodokļus maksāt

Es tik nezinu kā tagad ir ar tiem dārgajiem auto uz firmu. Nebija kaut kādi limiti 30k lvl vai kas tāds? Bet gan jau ar operatīvo vai normālu pirmo iemaksu to var appiet. Tas pie grāmatvežiem

Var izkruķīt...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

batka rakstīja: 2gadi atpakaļ bij lexus gs300 99 gada.Pie 200km/h diezgan stipra veja šņakoņa paradijas.Ipaši nepatika.Parejais ta neko.Isu bridi gan pabraucu

jā, un vēl, kad bija pilns pelnutrauks, tad mazliet cigarerešu smaka virmoja gaisā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nepipeju ja kas

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Liels, varens, iespaidīgs, respektabls un izskatās vienkārši super. Piekritīsi tak?

šitā pieeja auto izvēlei ir laba

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: ā, piemirsu par vēl vienu darba kolēģi, kuram ģimenē ir divi Lexus RX ekspemplāri. Viens ar parasto benzīnmotoru, otrs - ar hibrīdu.

Tik jūtama starpība degvielas patēriņā starp abiem nav (aptuveni 3 l/100 km), lai piemaksātu ievērojamu summu par hibrīdu.

Runājot par servisiem... kolēģis abus Lexus arī apkopj Amservā, kur ir iegriezies tikai dēļ apkopēm!

par hibrīdu skatoties ar ko salīdzina un kas ir svarīgi, ja svariiga ir pati labaakaa dinamika, un pie reizes kaut ko ieekonomeet tad varbuut ir veerts piemksaat par hibrīdu jo lielaakaa cenas atšķirība bija strap GS300 un GS450H bet starp GS430 un GS450H cenu atšķirības faktiski nav un hobrīds ir pat par 180LVL lētāks kā GS430.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: 5.9 sekundes... sapņo vien... Оказавшись на динамометрической дороге полигона, мы, конечно же, решили первым делом «промерить» Lexus GS 450h — ведь гибрид! Причем гибрид, если верить паспортным данным, весьма темпераментный: бензиновый двигатель V6 мощностью 296 л.с. в паре с 200-сильным электромотором могут разогнать автомобиль до 100 км/ч всего за 5,9 с! Но то на бумаге. А на динамометрической дороге мы повторяли заезды четыре раза (с разной степенью заряженности батарей — и лучшее, чего добились, это набор сотни за 8,9 с

šitas ir pilnīga tufta kaadas 8.9 sek -100KM/H? - slima suņa murgi !, esmu barucis ar jauno GS450H un varu pateikt ka tas lexus iet ļoooti labi taas 5.9sek-100KM/H vareetu arii buutu tiiri peec sajuutaam, bet 8.9 sek nekad.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

modena rakstīja: 5.9 sekundes... sapņo vien... Оказавшись на динамометрической дороге полигона, мы, конечно же, решили первым делом «промерить» Lexus GS 450h — ведь гибрид! Причем гибрид, если верить паспортным данным, весьма темпераментный: бензиновый двигатель V6 мощностью 296 л.с. в паре с 200-сильным электромотором могут разогнать автомобиль до 100 км/ч всего за 5,9 с! Но то на бумаге. А на динамометрической дороге мы повторяли заезды четыре раза (с разной степенью заряженности батарей — и лучшее, чего добились, это набор сотни за 8,9 с

šitas ir pilnīga tufta kaadas 8.9 sek -100KM/H? - slima suņa murgi !, esmu barucis ar jauno GS450H un varu pateikt ka tas lexus iet ļoooti labi taas 5.9sek-100KM/H vareetu arii buutu tiiri peec sajuutaam, bet 8.9 sek nekad.

beidz tēlot slimo suni.... šie dati ir iegūti ar profesionālo iekārtu... un ja Lexus joprojam nav iesudzējis šos tiesā - tad nu sanāk ka kaut kas nav tā.... savu objektīvo sajutu vari atstāt sev - šiet iet runa par konkrēti nomerītiem cipariem - un Lexus pārstāvji nav neko par to teikuši - līdz ar to mērījumiem var ticēt....

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

modena rakstīja: 5.9 sekundes... sapņo vien... Оказавшись на динамометрической дороге полигона, мы, конечно же, решили первым делом «промерить» Lexus GS 450h — ведь гибрид! Причем гибрид, если верить паспортным данным, весьма темпераментный: бензиновый двигатель V6 мощностью 296 л.с. в паре с 200-сильным электромотором могут разогнать автомобиль до 100 км/ч всего за 5,9 с! Но то на бумаге. А на динамометрической дороге мы повторяли заезды четыре раза (с разной степенью заряженности батарей — и лучшее, чего добились, это набор сотни за 8,9 с

šitas ir pilnīga tufta kaadas 8.9 sek -100KM/H? - slima suņa murgi !, esmu barucis ar jauno GS450H un varu pateikt ka tas lexus iet ļoooti labi taas 5.9sek-100KM/H vareetu arii buutu tiiri peec sajuutaam, bet 8.9 sek nekad.

beidz tēlot slimo suni.... šie dati ir iegūti ar profesionālo iekārtu... un ja Lexus joprojam nav iesudzējis šos tiesā - tad nu sanāk ka kaut kas nav tā.... savu objektīvo sajutu vari atstāt sev - šiet iet runa par konkrēti nomerītiem cipariem - un Lexus pārstāvji nav neko par to teikuši - līdz ar to mērījumiem var ticēt....

nemuldi te bet piezvani uz Lexus salonu paluudz lai tev iedod nonemt skaidu ar GS450H (1 stunda for free, pasam jaalej benziins) un tad uzraksti veelreiz paardomas esmu 100% paalriecinaats ka tad arii tu vairs tam murgam neticeesi, mans saab 9-5 liidz simtam rauj 8.2 sekundees pats esmu nomeeriijis, GS450H dinamika bija stipri labaaka.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tie tur krievu testi ir baigi labi un precizi.Krievi tai lietai tada ziņa pieiet nopietni

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tie tur krievu testi ir baigi labi un precizi.Krievi tai lietai tada ziņa pieiet nopietni

Jaa jaa tik nopietni ka tirst gribās

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti