Servisu maiņas auto!

tunos Reģ.: 20.07.2004
 
1 2
Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

TCMotors bija divi gadījumi. Pirmajā reizē pie garantijas remonta teica, ka aizstājējs nav dabūnams. Otrajā reizē paši piedāvāja auto par brīvu. Varbūt nostrādāja fakts, ka mans auto, kaut jauns, bet lūzt nemaņā, un par to tiek nepārtraukti atgādināts TCMotoram.

Galvenais pietiekami ātri zvanīt attiecīgajam menedžerim un rezervēt mašīnu. Tizli gan tas, ka šī darbība ir jāveic man, nevis paši TC savā starpā sarunātos. Lai vai kā auto varēju izvēlēties no Calibera līdz Comandierim. Autiņu uz treilera atveda man pie mājas durvīm. Zolīdi. Komisks bija nodošanas moments, kad ik pēc 15min zvanīja attiecīgais menedžeris un jautāja kad beidzot atbraukšu, jo saproties nākamais klients jau mīņājas pie sāniem

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

BensonsAuto nodrošina maiņas auto, ja tas ir laicīgi iepriekš pieteikts. Vismaz tā rakstīts viņu noteikumos. Pašam par laimi nav nācies šādu opciju izmantotu un cerams arī nenāksies!

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

pieredzes nav, bet kasko polisē var iekļaut opciju - transportlīdzekļa aizvietošana. - kamēr paša mašīna tiek remontēta, tikmēr var iznomāt citu. dienu skaits un nomas maks.izcenojums, ko apdrošinātājs sedz, noteikts polisē. ==> varētu būt ērtāk, jo autonomās parasti ir lielāks pieejamo braucamo skaits nekā servisos

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmdien vareeshu padaliities par iespaidiem siikaak, bet shobriid ir taa: octavia apdroshinaata If ar aizvietoshanas segumu, rspektiivi, tiek dots nomas auto uz servisa laiku.Noma jau sazvaniija un vietaa uz nedeelju buus 2006.gada polo. Nu redzees, kaa tur buus(auto sanjemshu karlo servisaa, pie nodoshanas uz remontu).

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

oktaavijas vietaa - polo, vai cik jauki nez vai lexus/busu iipashniekiem ar tiek vietaa doti mazauto?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Bensons- kaadu autoo veelaties ? panjeemu akardeoonu ar automaatu

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: oktaavijas vietaa - polo, vai cik jauki nez vai lexus/busu iipashniekiem ar tiek vietaa doti mazauto?

tik vai taa tas ir patiikamaak nekaa ar sabtransu paarvietoties

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

kad apdrošinies, tad aī tiek noteikts- gribi luxus vai kompaktklasi vai kādu citu. Un izvēle ir atbilstoša apdrošināšanas maksai.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka ja auto tiek veikts garantijas remonts - būtu jānodrošina bezmaksas cits auto, jo garantija taču nozīmē, ka defekti nebūs, bet ja būs tos novērsīs bez maksas. Tā kā no šiem defektiem rodas citi zaudējumi - nav auto, arī tie būtu jāsedz garantijas devējam - vai nu piešķirot citu auto vai atlīdzinot auto nomas izdevumus.

Protams ir diskutabli, vai jānodrošina tāds pats auto, līdzvertīgs vai var dot zemākas klases.

Es domāju, ja auto nav specifisks, piemēram, kravas auto, vienu vieglo auto var aizstāt ar citu, mazāku, jo auto pamatfunkciju - pārvietot cilvēku mirstīgās miesas- tas pilda jebkurā gadījumā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

auto pamatfunkcija - pārvietot cilvēku mirstīgās miesas

gandrīz kā katafalkiem!

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nu motorolerus vareetu nodroshinaat tikai honda un peugeot mercedes elektrovelo

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja: nu motorolerus vareetu nodroshinaat tikai honda un peugeot mercedes elektrovelo

Škoda - trolejbusa mēnešbiļeti!

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nu skoda ideaalaa vietaaa. veseli divi dazhaadi marshuti iet garaam

interesanti ko vareetu pieshkjirt dacia vai lada :eek:

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja: nu skoda ideaalaa vietaaa. veseli divi dazhaadi marshuti iet garaam

interesanti ko vareetu pieshkjirt dacia vai lada :eek:

Tata un ZAZ

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

no apdrošinātāju puses ir piešķirts nomas auto vw golfs. Pēc atdošanas buus salīdzinošais tests octavija pret golfu.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: no apdrošinātāju puses ir piešķirts nomas auto vw golfs. Pēc atdošanas buus salīdzinošais tests octavija pret golfu.

Cik Ls pa virsu samaksaaji Kasko, lai vajadzibas gadijumaa buutu nomas auto? auto uz visu servisa laiku?

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

ja nemaldos, tad ieksh ergo tas maksaa kaut kaadi 50Ls gadaa klaat

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

kasko if 513,- ar jaunveertību un aizvietošanas segumu. samaksaaju 90,- vairaak, kaa bez šīm fīčām. kolēģim negāja gludi ar saviem remontiem un nomas auto- nokaasa no viņa nežēlīgi, taapec es nenoskopojos uz apdrošināšanu.

Nomas auto auto piešķir uz 30 dienām remontu gadījumā, bet uz 14 dienām, ja tiek nozags vai iznīcināts, bet to 14dienu laikā tiek sarūpēts identisks auto manam auto.

Redzēju remontizmaksas tāmi - 300,- ,pieskaitam klāt nomas auto(paņemts uz 5dienām) sanāk veel 100,- Sanāk,ka praktiski ir atmaksājies kasko pat sīku skrāpējumu dēļ.

If serviss arī labs- atdzina golfiņu līdz karlo servisam.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nez kā ar šīm lietām ir tagad, kad pagājuši seši gadi? Man Fabijai nākas vairākas reizes vest auto uz garantijas remontu, un no Kleistiem un uz turieni kratīties ar bezgala lēno 21.autobusu...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Tak paņem velo. Tagad pat laiks labs Netaisi sev kaunu ar RS.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Tak paņem velo. Tagad pat laiks labs Netaisi sev kaunu ar RS.

Man nav tik daudz laika un tādas fiziskās trenētības, lai brauktu uz Jelgavu ar velosipēdu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vispār es lasu Skandimotors mãjas lapu, un tur esot tā, ka ar klienta karti garantijas remontu laikā servisa maiņas auto dod par brīvu.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Ne tikai garantijas, jebkuru remontu laikā, tikai jāpiesaka 3 nedēļas pirms... jo rinda uz to auto....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Viss atkarīgs no ražotāja - importētāja politikas. Tā kā par garantijas remontiem un ar to saistītiem blakusefektiem maksā importētājs, tad viņš arī nosaka - pienākas maiņas auto vai nē. Tā kā Karlo ir gan tirgotāji, gan importētāji, secinājumus vari izdarīt pats... Bet vislabāk tomēr piezvanīt un noskaidrot.

Par Skandi runājot. Nezinu, kā micukiem, bet, cik zinu, nissanam pienākas maiņas auto, kura izmaksas sedz importētājs. Arī par Hyundai nezinu, vien to, ka, kad pirms sešiem gadiem vajadzēja uz dienu atstāt sievasmātes mašīnu garantijas remontam kaut kādam, šie man bez maksas uz to dienu iedeva.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Viss atkarīgs no ražotāja - importētāja politikas. Tā kā par garantijas remontiem un ar to saistītiem blakusefektiem maksā importētājs, tad viņš arī nosaka - pienākas maiņas auto vai nē. Tā kā Karlo ir gan tirgotāji, gan importētāji, secinājumus vari izdarīt pats... Bet vislabāk tomēr piezvanīt un noskaidrot.

Par Skandi runājot. Nezinu, kā micukiem, bet, cik zinu, nissanam pienākas maiņas auto, kura izmaksas sedz importētājs. Arī par Hyundai nezinu, vien to, ka, kad pirms sešiem gadiem vajadzēja uz dienu atstāt sievasmātes mašīnu garantijas remontam kaut kādam, šie man bez maksas uz to dienu iedeva.

Nissanam viens importētājs , xvz cik dīleru . Nordē neko par velti nedod.

+/- visi ,šai ziņā iesūkā.

Nau Bensona , nau servisa maiņas(xaļavas) auto ......

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti