iepūtu alko trūbā bez trubas :)

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

naktī no 5dienas un 6dienu uz vantinieka notika alko reids, kur stādināja visus, pilnigi visus. par to pretenziju nav, reidus vajag.

man pasniedza alkometru un palūdza iepust. man teica, ka jāpieliek mute 5cm attālumā no alkometra un stipri jāpūš. alkometrā tās baltās caurulītes nebija, bija jāpūš no attāluma

pieņemu, ka šādi CP ekonomē uz caurulītēm, jo ja taisa reidu un stādina katru auto, tad ātri vien tās cauruites aptruktos.

pienemu, ka vinji caurules nedod tiem, kas gandris driši izskatas, ka ir skaidrā. pienemu, ka aidomigajiem tomer dod pūst pilnibaa aprikotaa alkometraa. iespejams, protam, ka es kautko nezinu un ka tagad ir jauni alkometri

ja tomer tas bija tas pats vecais alkometrs, tad man rodas jautajums: ja nu pushot bez caurules alkometrs uzraditu teiksim 0,2? tad var pieemt, ka ar trubu butu piemeram 0,51 un tas nozmee, ka javeic atkartota parbaude... karoče, varianti te daudz, bet nu interesanti butu uzzinat vai pušana neaprikotaa aparaataa skaitaas kaa viena reize, vai tomer, ja uzraditos, tad naktos pust aprikotaa alkometraa divas reizes

 
1 2
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bullšits....

ja neiznjem jaunu trubinju, drosi vari atteikties ....kas to zin, kursh vinju pirms tam ir laiziijis

un tas puutiens bez trubas..

vispaar anekdote...tajaa aparaataa tak ir jaapuush kaadas vairaakas sekundes no visas sirds....un kkaadi empiiriski pienjemti lielumi

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

man ar domaat ka autors te SPAMO. nav taada varianta.

es ticeesju tam ka kaut kur sho reidu fileeja,bet par cik bija skaidrs ka neesi dzeeris. vajadzeeja imiteet ka puut kaa visi...

kaut gan autors te PASAKAS staasta...

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

velreiz uzsvershu, ka puutu no attāluma. man nedeva nedz lietotu nedz jaunu trubiņu. pūtu no attāluma un viss.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Uzuala rakstīja: man ar domaat ka autors te SPAMO. nav taada varianta.

es ticeesju tam ka kaut kur sho reidu fileeja,bet par cik bija skaidrs ka neesi dzeeris. vajadzeeja imiteet ka puut kaa visi...

kaut gan autors te PASAKAS staasta...

Nav gan tās pasakas, augusta sākumā ar uz tāda uzrāvos. No sākuma pat nesapratu kā var būt bez trubiņas, bet ja jau tiešu kontaktu nevajag, tika iepūsts no tā attāluma un miers.

Varēja jau kkur pateikt vai tie alkometri ir normāli vai nav.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Uzuala rakstīja: man ar domaat ka autors te SPAMO. nav taada varianta.

es ticeesju tam ka kaut kur sho reidu fileeja,bet par cik bija skaidrs ka neesi dzeeris. vajadzeeja imiteet ka puut kaa visi...

kaut gan autors te PASAKAS staasta...

Nav gan tās pasakas, augusta sākumā ar uz tāda uzrāvos. No sākuma pat nesapratu kā var būt bez trubiņas, bet ja jau tiešu kontaktu nevajag, tika iepūsts no tā attāluma un miers.

Varēja jau kkur pateikt vai tie alkometri ir normāli vai nav.

nu jau paliek interesantaak-kas tie par zveeriem?

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. tagad tipa esot jauni pa gabalu pūšamie

(kaimiš ar tādā dabūja piepūst)

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: bullšits....

ja neiznjem jaunu trubinju, drosi vari atteikties ....kas to zin, kursh vinju pirms tam ir laiziijis

un tas puutiens bez trubas..

vispaar anekdote...tajaa aparaataa tak ir jaapuush kaadas vairaakas sekundes no visas sirds....un kkaadi empiiriski pienjemti lielumi

mantūrai taču eksistē anonīmais (cik gan vien anonīms var tas būt) tālrunis, zvani un prasi vai tu drīksti pūst bez trubas...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

nu nezi vis, man domaat ka ir paraadiijushies kaadi jauna veida alkometri- pa jaanjiem mani notureeja un tikai iebaaza mashiinas salonaa to verkji, jaapuush nekas nebij. Patureeja bik to suudinju un likaa mieraa. Nez tik kaa buutu, ja blakus kaads pillaa meetaatos...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Uzuala rakstīja: man ar domaat ka autors te SPAMO. nav taada varianta.

es ticeesju tam ka kaut kur sho reidu fileeja,bet par cik bija skaidrs ka neesi dzeeris. vajadzeeja imiteet ka puut kaa visi...

kaut gan autors te PASAKAS staasta...

tāds variants, kad jāpūš bez trubas ir.

ja aparāts parāda, ka elpā vispār nav alkohola, viss ir ok, bet ja parāda, ka ir, tad tam pašam tiek pielikta truba un tiek pūsts "pa īstam".

Tāds variants jau sen darbojas skandināvijā.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu vismaz iespeja uzlabot statistiku.Savadak parak daudz dzeraju

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu vismaz iespeja uzlabot statistiku.Savadak parak daudz dzeraju

da nē, poliči iestājušies zaļajos, citādi pārāk daudz plastikas tiek iztērēts bezjēgā

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Ha,ha - nabagmāja CP ! Ta nu nodzīvojušies līdz klinķim. Cik zināms, tml. situacija Latvijā vel nebija dzirdēta, ka jāpūš bez trubas. Nesen tikai biju dzirdējis gadījumu, kad krustdēls stāstīja, ka pēc alko testa reidā Babītē, CP viņam neesot atdevis "trubu", jo tā esot jāpievieno ATSKAITEI par reidu...!?

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Uzuala rakstīja: man ar domaat ka autors te SPAMO. nav taada varianta.

es ticeesju tam ka kaut kur sho reidu fileeja,bet par cik bija skaidrs ka neesi dzeeris. vajadzeeja imiteet ka puut kaa visi...

kaut gan autors te PASAKAS staasta...

tāds variants, kad jāpūš bez trubas ir.

ja aparāts parāda, ka elpā vispār nav alkohola, viss ir ok, bet ja parāda, ka ir, tad tam pašam tiek pielikta truba un tiek pūsts "pa īstam".

Tāds variants jau sen darbojas skandināvijā.

THX

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

tas liek domāt, ka šie aparāti ir nonākuši arī līdz LV

Bija tā.... vakardien, kad nobraucu Stokholmā no kuģa - pienāk policis, pieliek pie mutes (apmēram 5cm attālumā) "trubu" un sāk ar mani runāties, tad pasmaida un saka - ok looks good. No sākuma arī nesapratu - kas jādara - jāpūš pa gabalu vai vienkārši jāatbild uz viņa dumjajiem jautājumiem?!?!?! HVZ

Interesantākais bija tas, ka dažus šoferīšus pēc šīs pārbaudes palūdza izkāpt no auto un tie uz kaut kurieni tika aizvesti

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Peugeots rakstīja: Interesantākais bija tas, ka dažus šoferīšus pēc šīs pārbaudes palūdza izkāpt no auto un tie uz kaut kurieni tika aizvesti

Hospitāļu iela rullē

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ir arī amatieru trubas, kurās jāpūš no attāluma, tikai precizitāte stipri pieklibo, bet, ka tādas izmanto CP, vēl nebiju dzirdējis.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Kādreiz RTP bija ārste,kura pēc mēles varēja pateikt vaišoferis iepriekšējā dienā izdzēris vienu vai divas pudeles alus.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Peugeots rakstīja: tas liek domāt, ka šie aparāti ir nonākuši arī līdz LV

Bija tā.... vakardien, kad nobraucu Stokholmā no kuģa - pienāk policis, pieliek pie mutes (apmēram 5cm attālumā) "trubu" un sāk ar mani runāties, tad pasmaida un saka - ok looks good. No sākuma arī nesapratu - kas jādara - jāpūš pa gabalu vai vienkārši jāatbild uz viņa dumjajiem jautājumiem?!?!?! HVZ

Interesantākais bija tas, ka dažus šoferīšus pēc šīs pārbaudes palūdza izkāpt no auto un tie uz kaut kurieni tika aizvesti

Jāmācās runāt velkot gaisu uz iekšu

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Peugeots rakstīja: Interesantākais bija tas, ka dažus šoferīšus pēc šīs pārbaudes palūdza izkāpt no auto un tie uz kaut kurieni tika aizvesti

Hospitāļu iela rullē

Stokholmā arī hospitāļu iela ir?!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tas, ka stokholmā ņem nost no trases no prāmja braucošos alkānus nav nekāds brīnums

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ir ir taadi aperaati. pats ar puutu, peec izmeera mazaks kaa vecie ar trubaam...

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tas, ka stokholmā ņem nost no trases no prāmja braucošos alkānus nav nekāds brīnums

šitādu praksi vajadzētu piekopt arī mūsu galā ....

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: naktī no 5dienas un 6dienu uz vantinieka notika alko reids, kur stādināja visus, pilnigi visus. par to pretenziju nav, reidus vajag.

man pasniedza alkometru un palūdza iepust. man teica, ka jāpieliek mute 5cm attālumā no alkometra un stipri jāpūš. alkometrā tās baltās caurulītes nebija, bija jāpūš no attāluma

pieņemu, ka šādi CP ekonomē uz caurulītēm, jo ja taisa reidu un stādina katru auto, tad ātri vien tās cauruites aptruktos.

pienemu, ka vinji caurules nedod tiem, kas gandris driši izskatas, ka ir skaidrā. pienemu, ka aidomigajiem tomer dod pūst pilnibaa aprikotaa alkometraa. iespejams, protam, ka es kautko nezinu un ka tagad ir jauni alkometri

ja tomer tas bija tas pats vecais alkometrs, tad man rodas jautajums: ja nu pushot bez caurules alkometrs uzraditu teiksim 0,2? tad var pieemt, ka ar trubu butu piemeram 0,51 un tas nozmee, ka javeic atkartota parbaude... karoče, varianti te daudz, bet nu interesanti butu uzzinat vai pušana neaprikotaa aparaataa skaitaas kaa viena reize, vai tomer, ja uzraditos, tad naktos pust aprikotaa alkometraa divas reizes

Ir alkometri kuriem ir paredzēta šāda iespēja pūst bez trubiņas, jo ir jau cilvēki kuri tā īsti tai trubā nevar iepūst..... tad tiem piedāvā bez trubas, bet cik ir mēģināts tad tajā variantā bez trubas ir daudz zemāki rādījumi !!!

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: velreiz uzsvershu, ka puutu no attāluma. man nedeva nedz lietotu nedz jaunu trubiņu. pūtu no attāluma un viss.

Mani arii shaadi "panjeema" pie Spices naktii uz sestdienu..autinjaa bija "kjirshaini" pasazieri un policis nodomaaja,ka ari es moshka taads pats..lika izkaapt un peec taas "5cm" instrukcijas,pirmaa doma bija,ka shis mani grib kjert uz miljkjiiti..paarprasiiju..shis neko,mieriigi instrukciju atkaartoja..iepuutu..nomirgoja zaljaa gaisninja un- "laimiigu celju"..visiem kam to staastu arii domaa,ka esmu uzmests..

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Vakar par šito lietu pazvanīju savam bij. studentam, kurš vēl bišķi piešancē CP kantorī. Viņš par jauna modeļa alkometriem neko nezināja, teica tikai, ka trubiņas esot deficīts. un tās ir jataupa. VIENA štuka maksājot 50 santimi, dārgi sanākot, tāpēc daudzi pirmo pūtienu reidos sākuši praktizēt bez trubām.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti