BMW

Gribu 7 BEMBI

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Eu veči, eu eu.Sakiet a kā ir , ja es nopērku 7 bumeri, man kāda būs juška?? Vai es jutīšos kā kings?Pēdējās nedēļas laikā redzēju 2 jaunos semjorus.melnu.skaistus.spīdīgus. Abi brauca kruta.Tik žēl ka musars viņus nocēla. Viens nenormāli mauca pa Jurmaleni man garām,otrs te centrā krutojās pa pretējo joslu. Es ar tā gribētu.tas būtu kruta. Vajag izbīdīt kādu štelli, lai varētu tādu nopirkt.Lielu , skaistu, melnu , spīdīgu!! Oh kā pie Larocas tad visi siekaloties.jeeeeeeeeeeeeeeeeee, lai piepildās man sapnīts!!!!!!

 
1 2
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Ideots rakstīja: a kas ir 7 BEMBI

Multenes tēls - skaitā septiņi gabali.

33 papagaiļi!

Trance Reģ.: 07.03.2008
0 0 Atbildēt

Pfffff ....dizoshaanaas

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Papriekš tak noskaidro tās izmaksas lai viņš tev vispār kustētu! Apmēram piemetīšu - pieļauju,ka 3l dīzels {benzins būs !!!!} Eļļas maiņa apmēram ls80 {castrol} +filtriņi - gaisa,degvielas,kartera ventilācijas!!! Piekare - Par to es varētu daudz uzraxtīt..... .,bet arī prasa LS... Visāda ziņā auto ir la'bs un ērts,un pats galvenais Tu un tava ģimene avārijas gadījumā būs nopietni pasargāti. Bet nu..par to visu nākas maxāt. Un ja mēģināsi braukt ar 7to ne par ko nedomājot ,tad s..di vien sanāks. 7.to ņemot ir nopietni jāizvērtē cik ilgi tu ar viņu taisies braukt.

[

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti