BMW

BMW E38

Viktos Reģ.: 01.07.2006

Sveicināti, es atkal atkārtojos ar bezjēdzīgu topiku...

Tātad vēlos iegādāties BMW 730 apmēram 2000. gada.

Cenu ziņā apmērām līdz 17k Euro

Es laikām esu pārāk "piekasīgs" pircējs jo esu jau izskatījis vairākus desmitus auto un nekas neatradās tāds ko var paņemt...

Esu izmēginājis: sludinājums ļoti lielā kvantumā

stāvvietas Rīgā, bet ar to ir drusku problēmas - es no Rēzeknes, katru dienu nav liela prieka uz Rīgu vilkties...

Pirkt no Vācijas, kkā nepārāk iedvesmo - ja nu attēlā liksies ok, bet reāli nepatiks - tur tak noteikti ir jāņem tas ko pasūti...

Obligāti parametri priekš auto :

Marka: BMW

Modelis: 730

Krāsa: Melna/Sudraba (citas dažas ar buut ok.)

Salons: Melna āda (pēc tam atsevišķi van liela prieka likt tur iekšā)

Izsakāt variantus ko un kā....

 
1 2 3
Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Konkretizēju : "730d"

protams "remontēsies vairāk kā brauksi"

Par tiem remontiem tu kļūdies - ja neņemt kādu šrotu tad nav nemaz tik traki...

protams "ja maz brauksi skaties uz 740i, nekādā gadījumā 740d kas ir ļoti liela bēdu ieleja"

740 atkrīt, negribu maxāt nodoķļus par kubatūru virs 3.0

Un kas pēc tavām domām 740i ir labāx par 740d ?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tas 740d ir jau latvija reģistrets.Nodokļi atkrit.nepilnu gadu latvija un liekas ka nav bliezts ari cik izložnajam tad neko aizdomigu neredz.bedu ielejas ir visi nojati auto

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Es domāju 740d ir kā neizdevies modelis,konkrētāk - motors.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Es domāju 740d ir kā neizdevies modelis,konkrētāk - motors.

man domas ir tādas 740d ir pat labāx par 730d resursa ziņā...

es nevisai atbalstu bnzīnu.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Visas veiksmes ar 740d.Un vispār,ja tā padomā,Tu droši vien tajā savā semakā liesi saļaru no Krievijas.Tagad paskatamies,ka Krievijā īpaši neviens ar dīzeļiem nebraukā sliktās kvalitātes dēļ.Tātad silti iesaku neņemt nekādu dīzeli, ja to lietosi savā reģionā.Tas 3.0d ir ļoti kaprīzs pret degvielas kvalitāti.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Visas veiksmes ar 740d.Un vispār,ja tā padomā,Tu droši vien tajā savā semakā liesi saļaru no Krievijas.Tagad paskatamies,ka Krievijā īpaši neviens ar dīzeļiem nebraukā sliktās kvalitātes dēļ.Tātad silti iesaku neņemt nekādu dīzeli, ja to lietosi savā reģionā.Tas 3.0d ir ļoti kaprīzs pret degvielas kvalitāti.

Tas jau sen visiem zināms, es uzpildos tikai statoilā...

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Cik km nobrauc gadā?

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Cik km nobrauc gadā?

20-30 tkm

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tad nu lielas jegas dizeli nav ņemt

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Vēl es domāju ja ir 17 keur tad nafig pirkt vecu nobrauktu dīzeli?Tak līsingā paņem ko jaunu spīdīgu un tie mēneša maksājumi tāpat nebūs lielāki par remonta izdevumiem vecam semakam.Pacani protams pasmīkņās

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un ko tad normalu pa 17tk var paņemt???Kaut kadu suda japani???

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

17 ir iemaksa.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

nav vērts par tādu summu lizingā vecu bembi ņemt. Tikai remontu izdevumi un galvassāpes. Labāk ņem jaunu auto un vismaz 5 gadus dzīvo bez problemām. Man arī no visnotaļa uzticamā BMW e-34 pagājušogad bija grūti. Bet , nu jau pusotrs gads bez jebkādām problemām nobraukts ar jaunu max.aprīkotu jauno Sonāti GLS - no visādiem šrotvageniem nelaba dūša metas...Iespējas un izvēle jauno auto salonos ir pietiekoša, nav nemaz tik nopietni jālūr uz slavenajiem zimoliem - TAS pasaulē un eiropā vairs nav īpaši modē. Viens mans paziņa BRIESMīgi mīlēja tos zimolus, pāris gadus atpakāl paņēma jaunu Volvo džipu. Tagad pats nevar vien nobrīnīties, ka tam volviķim stūrees reika pagalam un garantija beigusies..

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Reezeknee ar ir Statoil!?

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Te nebija nekas teikts par līzingu, (Protams) - vinš piedāvāja ņemt no salona līzingā...

Krupiss: jā ir statoil Rēzeknē, pie kura ir lielas rindas

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Viktos, Tu man privāto ziņu neatsūtīji, nu lab,ok,pašam jau arī naf abonēta sūtīšanas fīča...

Ja vēl neesi atmetis domu par BMW, pazvani 29456759, ir kāda inčīga ideja.

Un vēl, varbūt ir vērts uzklausīt viedokli par to ka 7 gadīgs auto

par 17 naudām nav pati pragmatiskākā izvēle

www.ss.lv/...

4 no augšas( 1 no apakšas ) aplūkots uz vietas un par ļoti labu atzīts . Protams,Bembim cita aura un pacaniem arī pačotīgāk...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

salīdzināji sonāti un e38

Ja pērkot e38 cilvēks iegūst vismaz dinamiku un megakomfortu, tad ko par tādu pašu ciparu cilvēks iegūst pērkot sonāti, es īsti nestādos priekšā

BMW 3.0 dīzelis ir viens no labākajiem dīzeļmotoriem pasaulē. Liet tādā kreiso soļaru ir noziegums.

Protams, uzturēt palietotu limo nav lēts prieks, bet es pieļauju, ka tas sniedz zināmu baudu, atšķirībā no plastmasas noname korejieša ikmēneša nomaksas. Lai gan baudu cilvēki mēdz gūt dažādi.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Viktos, Tu man privāto ziņu neatsūtīji, nu lab,ok,pašam jau arī naf abonēta sūtīšanas fīča...

Ja vēl neesi atmetis domu par BMW, pazvani 29456759, ir kāda inčīga ideja.

Un vēl, varbūt ir vērts uzklausīt viedokli par to ka 7 gadīgs auto

par 17 naudām nav pati pragmatiskākā izvēle

www.ss.lv/...

4 no augšas( 1 no apakšas ) aplūkots uz vietas un par ļoti labu atzīts . Protams,Bembim cita aura un pacaniem arī pačotīgāk...

un pasāts protams arī ir akujennā štelle

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sonati!!!!Ņirga drusku nak.Brauka vien ar to savu korejieši brinumu un priecajies.Te diskute cilveki kas zin kas ir kvalitate

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Ar 3.3 un 5AT arī Sonāte ir gana (protams, ne mega) dinamisks

auto. Komfortabls viņš ir jebkurā gadījumā. Es te nedomāju visādu elektronisku fīču kaudzi, bet gan gaitas komfortu.

Protams, ne semaka līmenī, bet tāpat visu cieņu.

Man gan subjektīvi netīk interjera risinājums, bet tā ir mana problēma.

Master_D rakstīja: salīdzināji sonāti un e38

Ja pērkot e38 cilvēks iegūst vismaz dinamiku un megakomfortu, tad ko par tādu pašu ciparu cilvēks iegūst pērkot sonāti, es īsti nestādos priekšā

BMW 3.0 dīzelis ir viens no labākajiem dīzeļmotoriem pasaulē. Liet tādā kreiso soļaru ir noziegums.

Protams, uzturēt palietotu limo nav lēts prieks, bet es pieļauju, ka tas sniedz zināmu baudu, atšķirībā no plastmasas noname korejieša ikmēneša nomaksas. Lai gan baudu cilvēki mēdz gūt dažādi.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Sonati!!!!Ņirga drusku nak.Brauka vien ar to savu korejieši brinumu un priecajies.Te diskute cilveki kas zin kas ir kvalitate

Stipri teikts !!!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: 740 dizelis neinterese????Visi navaroti izņemot durvim prisoskas.Jaunas bremzes nesen ka uzliktas.Tumši peleks

šito te ko tirgo tev čoms, tādu meklē man pazīstams čoms. Atmet kautkādu infu, ierakums @ inbox.lv

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Man te viens pazīštam čalis tagad ir Vācijā un atrada man kkādu 730d.

2000 gada,

Melna, ar menu ādu inside,

130 nobraukums,

visas extras,

1 saimnieks,

apkalpojās tik BMW centrā

aizdnina uz diagnostiku - pateica ka ok.

pa 16500 Euro...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: Ar 3.3 un 5AT arī Sonāte ir gana (protams, ne mega) dinamisks

auto. Komfortabls viņš ir jebkurā gadījumā. Es te nedomāju visādu elektronisku fīču kaudzi, bet gan gaitas komfortu.

Protams, ne semaka līmenī, bet tāpat visu cieņu.

Man gan subjektīvi netīk interjera risinājums, bet tā ir mana problēma.

Master_D rakstīja: salīdzināji sonāti un e38

Ja pērkot e38 cilvēks iegūst vismaz dinamiku un megakomfortu, tad ko par tādu pašu ciparu cilvēks iegūst pērkot sonāti, es īsti nestādos priekšā

BMW 3.0 dīzelis ir viens no labākajiem dīzeļmotoriem pasaulē. Liet tādā kreiso soļaru ir noziegums.

Protams, uzturēt palietotu limo nav lēts prieks, bet es pieļauju, ka tas sniedz zināmu baudu, atšķirībā no plastmasas noname korejieša ikmēneša nomaksas. Lai gan baudu cilvēki mēdz gūt dažādi.

Cilvēks nepērk lielu bmw lai klusi, ekonomiski un ar zināmu komfortu pārvietotos.

Cilvēks pērk lielu BMW lai ar m/ rokām vēdeklī m/ gāztu, savukārt 3 litrīgais traktormotors ir jāizvēlas, jo viņš vienkārši ceļ labāk, nekā bavārieša 3.0 benzīnnieks.

Savukārt sonāte ir visai skaļa un graboša vidējās klases automašīna, kas konkurē ar Kia, Chevrolet un to ķīniešu brīnumu, kas iebraucot sienā sadalās.

Es nesaku, ka Hjundajs ir slikts - tas ir labākais no "lētajiem brendiem", turklāt pēdējos gados paveicis milzu lēcienu arī kvalitātes ziņā.

Bet tas nav premium klases brends un tas nav limuzīns. Jā - un respekts no pacaniem arī nebūs.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Lielākā daļa LV iedzīvotāju domā, ka auto ir statusa simbols. Aksesuārs, kurš nosaka stāvokli sabiedrībā, demonstrē citiem dzīves veidu, domas un uzskatus.

Ja tu brauc ar cigāru - tu esi lauķis. Ja brauc ar 3. sērijas BMW - urla. Lexus RX300 - bagāta vīra sieva. utt

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti