auto iedarbināšana no attāluma

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Sakarā ar ziemas tuvumu, rodas velme uzlikt savam spēkratam attālinātās iedarbināšanas iespēju.

Tā ka auto pārsvarā turu pie gulamistabas loga un no rīta ir auksts , tad tā kā derētu, ka auto salons jau ir uzsilis. Citus labumus gan no taa nevaru iedomaties, bet kometārus par šo tēmu labprāt palasītu.

 
1 2 3
vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

čomam ir uzlikta signalizācija kopā ar attālināto iedarbināšanu pa 300eur

vai cena ir ok? vai obligati kopaa ar signalizaciju jaliek?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ta jau driizaak webasto ieliec....

es pat vienai askonai redzeeju fiichu, ka dzineejs no pults palaizhas...bet tizli taa....

ja nu netiishaam aatrumaa atstaasi, a ziemaa rokjene meedz iesalt... tas Tavs auto aizbrauks nezinaamaas taalees, vei preciizaak, rinkjos pa pagalmu

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Ta jau driizaak webasto ieliec....

es pat vienai askonai redzeeju fiichu, ka dzineejs no pults palaizhas...bet tizli taa....

ja nu netiishaam aatrumaa atstaasi, a ziemaa rokjene meedz iesalt... tas Tavs auto aizbrauks nezinaamaas taalees, vei preciizaak, rinkjos pa pagalmu

Webasto manuprāt bija diezgan padārgs prieks.

P.S. Automātam labi - ne tanī robā atstāji, autiņu nepielaidīsi. Manuālajai tā švakāk, datčiks tikai reversam.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: čomam ir uzlikta signalizācija kopā ar attālināto iedarbināšanu pa 300eur

vai cena ir ok? vai obligati kopaa ar signalizaciju jaliek?

kopā ar signalizāciju ap 400 Ls cena...pašam iepriekšējā auto tāds joks bija... īstenīb alabs joks.

webasto ielikt ? ls 1000+darbs

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

zinu ka GESTE.lv liek shitādus brīnumus un pat manuāļiem irot kautkāds vīcha lai robā nepielaiztos

Vācijā pagajšziem bija modē mazinji kalorīferi, ko pa nakti atstāj mašīnā, un ta ni vinjsh ntur lenaam to gaisu silda un noriita salons silts

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Ozz rakstīja: Ta jau driizaak webasto ieliec....

es pat vienai askonai redzeeju fiichu, ka dzineejs no pults palaizhas...bet tizli taa....

ja nu netiishaam aatrumaa atstaasi, a ziemaa rokjene meedz iesalt... tas Tavs auto aizbrauks nezinaamaas taalees, vei preciizaak, rinkjos pa pagalmu

Webasto manuprāt bija diezgan padārgs prieks.

P.S. Automātam labi - ne tanī robā atstāji, autiņu nepielaidīsi. Manuālajai tā švakāk, datčiks tikai reversam.

Leets nav....

bet ziemaa vienmeer silts, leks arii , it iipasi ja diizelis....

Nu un paardodot vari raveet aaraa un stelleet ieksaa citai masiinai...

nekaa tehniskis sarezghiita jau nav, paaris relejus kjeedee ielikt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
1 0 Atbildēt

Kujvinjzin...

tad ir jaatsaaj uz nakti ar rokjeni, shamaa piesalst pa nakti, tad nu šļūkaa

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

Vācijā pagajšziem bija modē mazinji kalorīferi, ko pa nakti atstāj mašīnā, un ta ni vinjsh ntur lenaam to gaisu silda un noriita salons silts

salona silditaji un citi alarmi der tikai tiem, kas iepriekšējā vakarā jau zin, cikos nāksies pamosties otrā rītā

un vel tak motors neiesildas ar salona silditaju, plus ziemaa automatam karbu esot ilgaak jasilda utt

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

vmaxer, ir kontakti, kas to dara. Dara labi, tiesa ne lēti. un ne Rīgā.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: Vācijā pagajšziem bija modē mazinji kalorīferi, ko pa nakti atstāj mašīnā, un ta ni vinjsh ntur lenaam to gaisu silda un noriita salons silts

salona silditaji un citi alarmi der tikai tiem, kas iepriekšējā vakarā jau zin, cikos nāksies pamosties otrā rītā

un vel tak motors neiesildas ar salona silditaju, plus ziemaa automatam karbu esot ilgaak jasilda utt

tie sildītāji irot mazjaudīgi un uzsildot salonu 6h laika - takā po cikos braukt

pa motoru, pietiks ar pāris minūtēm kamēr ledu no priekšējā stikla atkasīsi

Automātam - nav jāsilda, tikai aukstam nevar dot lielu slodzi - ja tev no pagalma uzreiz nav jaiekljaujas kopejā plūsmā tad mierīgi paripini kadu minūtīti un būs ok

un nekāds sildītājs tavu veco akumulatoru nenoturees pie dziiviibas.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: kamēr ledu no priekšējā stikla atkasīsi

Tur jau tā ideja, ka vajaga siltu, lai nav jakasa.

P.S. Uzsildīt jau tiešām iet ātri. Ar vienu nosacījumu - ja var pielaist.

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

P.S. Uzsildīt jau tiešām iet ātri. Ar vienu nosacījumu - ja var pielaist.

vispār jā, kā ir ar tiem gadijumiem, gad auto nelec?

kā tā poga vispār strādā? tipa piespied vienu reizi un ej vannā vai jāstāv pie loga un jātur pogu kamēr pielec autiņš?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: P.S. Uzsildīt jau tiešām iet ātri. Ar vienu nosacījumu - ja var pielaist.

vispār jā, kā ir ar tiem gadijumiem, gad auto nelec?

kā tā poga vispār strādā? tipa piespied vienu reizi un ej vannā vai jāstāv pie loga un jātur pogu kamēr pielec autiņš?

piezvani GESTE un uzzinaasi visu siki un smalki

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

kopā ar signalizāciju ap 400 Ls cena...pašam iepriekšējā auto tāds joks bija... īstenīb alabs joks.

webasto ielikt ? ls 1000+darbs

Ja uzsildīšana aktuāla 2x dienā bez brīvdienām, tad Webasto atmaksājas vairāku gadu laikā uz ietaupītās degvielas rēķina. It sevišķi, ja motors ar palielu darba tilpumu (virs 3 litri).

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pie tam jaunie Webasto ir palaižami gan no programmas, gan tālvadības pults, un man šķiet ka arī no mobiļņika.

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Es nezinu, man liekas, man ir paveicies -- pērkot autiņu gadījās nopirkt tādu bez kondiškas (*sigh*), bet ar Webasto. Kas...strādā! Nupatās tagad atstāju mašīnu sildamies savā nodabā, ņurrā kā kaķis.

Diemžēl manuālis līdzi nenāca, bet figņas strādā. Patīkami adnako.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Kamazs rakstīja:

Diemžēl manuālis līdzi nenāca,

www.google.lv/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

vmaxer rakstīja: P.S. Uzsildīt jau tiešām iet ātri. Ar vienu nosacījumu - ja var pielaist.

vispār jā, kā ir ar tiem gadijumiem, gad auto nelec?

kā tā poga vispār strādā? tipa piespied vienu reizi un ej vannā vai jāstāv pie loga un jātur pogu kamēr pielec autiņš?

dargākiem variantiem var ieprogramēt, ka ik pēc cik tur stundām tiks ieslēgta sildīšana un cik tur minūtēm

Pat nevajag neko dārgu. Sencim kadreiz bija 84. gada Sierra un pat ne Ghia komplektācija, kam tāda fīča bija. Tiesa gan, visas instrukcijas bija vāciski un tā arī neizdevās pārbaudīt vai strādā

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

biju ielicis iepriekšējai mašīnai tādu signalizāciju ar peidžeri.

ziemā izantoju, ļoti patika, tagad tāds takā pagaidu auto, un nevaru saprast, likt/nelikt. naudas izteiksmē nedaudz virs 200Ls.

par iedarbināšanu- saspied pogu kombināciju uz pults un viss. pēc pāris sekundēm auto startējas. ja ar pirmo reizi neiestartējas, tad pēc mirkļa šķiļās atkal un nedaudz ilgāk griež starteri. ja iedarbojas, pults nopīkst un uz displeja rāda, ka rūc, ja nē tad tizli nopīkst un viss. spied kombeni pa jaunu. tā gadījās laikam tik 1x.

bija iespēja padarbināt/pasildīt ik pēc noteikta laika, kā arī uzlikt uz temperatūru, ja -25(regulējams), tad ierubās, bet to neizmantoju, jo nebija problēmu no rītiem. nafig lieki dedzināt degvielu un kaimiņus biedēt

nevainojami darbojas ~500m attālumā, ja šķēršļi, tad protams mazāk. lielveikalos varteikt nestrādā, laikam dēļ metāla konstrukcijām.

gandrīz kā reklāmas raksts sanāca

cik zinu ļoti daudziem tādas ir saliktas.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

man vecajam e36 manuālim bija šitāda fīča.

re te daudzi spriedelēja par tiem ātrumiem un tā - figu!

vismaz man tā bija, ka lai pielaistu to affto vajadzēja tjip viņu speciāli izrubīt, respektīvi - motors strādā, pagriez atslēgu atpakaļ līdz galam - motors turpina strādāt ( atslēgu var izņemt). lai noslāpētu jāpagriež par 1 pozīciju uz priekšu un motors izrubās. ja tomēr izņem atslēgu ārā ar strādājošu motoru tad tu nevari atstāt mašīnu robā un izkāpt no viņas. no roba ārā, izkāp aizver durvis (motors darbojas), spied signalizāciju - pik pik un motors noslāpst + signalizācija uzliekās.

pēctam spiež citu pogu un viņa atkal pielaižas. bet tikai tādā gadījumā, ja mašīna nav vienkārši tāpat slēgta vaļā.

ar pulti vienmēr laidās ideāli, nekad nekādu problēmu nebija, pat kad bez pults knapi varēja pielaist

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

man tā reiz sabiedēt tautu gadījās.....stāvēju veikalā, ārā ziema, snieg.... paspaidu pogu kombināciju, jo drīz jāiet ārā uz auto...

auto iedarbojas, protams, komplektā ar immobilaizeriem un siģeni, tas joprojām tika aizsargāts. Netālu stāvēja jauniešu bariņš, un kko runāja savā nodabā.... te pekšņi iegadas gabarīti, auto pielec...rūc....šie skatās salonā, neviena nav labas ejas jamiem bij

kad nācu klāt pie auto, gandrīz visi sāka bļaut, lai pasakaot, kas tā par fīču

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tad sanaak, ka kontaktgrupa kkaada sacakareeta jaaliek

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

nosacījums viens, jābūt labam aķim.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

muļķības par aķi. es ar praktiski beigtu aķi laidu klāt

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: muļķības par aķi. es ar praktiski beigtu aķi laidu klāt

tātad Tu gribi teikt, ja aķis ir pusbeigts, tad tā fīča ir tik spēcīga, ka pierubīs tāpatām ? ķipa NASA tehnoloģijas?

P.S. man bija tai lietai aizsardzība, ja 3 reizes mēģinot, neiedarbojas auto, paliek mierā....

1 2 3
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti