Jaunā LADA

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Jaunaa LADA

 
1 2 3
Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

"Bagāžnieks.

Uzsеādīšana."

Kas tā pa extru?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nesen izbraucu ar taksometru - Dacīti Lokano MCV dīzeli. Pievērsu uzmanību gaitas īpašībām. Likās, ka gaita ir mīksta, līgana - mīkstāka nekā manai Opel-Meriva 1,3 CDTI. Skaņas izolācija salonā priekš dīzeļa laba - ne sliktāka kā manai Merivai. Paprasīju taksistam, kā viņam patīk Dacīte Lokanā, un viņš izteicās visnotaļ atzinīgi - esot nobraukti 30 tūkstoši km, viss funkcionē perfekti, apmeklējis esot tikai apkopes, kuras neesot dārgas, dīzeļdegvielu tērējot 5,0 - 5,5 litru robežās uz 100 km.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

greeks njirgt par slimiem.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad iedomajies fan cik sudigs auto ir tava meriva.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu tad iedomajies fan cik sudigs auto ir tava meriva.

Es teiktu citādi - Dacīte Lokanā ir tikpat laba kā mana Meriva, bet savukārt Meriva - tikpat laba, kā jebkurš masveida kompaktklases auto - Opel Astra, Ford-Focus, Toyota-Auris, Renault-Megane utt.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Es no taa fana kolikas un bruku dabuushu

un meegane gan ir nedaudz lielaaka, nekaa tie motorratinji

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Es no taa fana kolikas un bruku dabuushu

un meegane gan ir nedaudz lielaaka, nekaa tie motorratinji

a vot i nē.... šie gandrīz vienādi - vienīgi Meriva ir augstāka.... un bāze tai garāka...

autoreview.ru/...

autoreview.ru/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: Nu tad iedomajies fan cik sudigs auto ir tava meriva.

Es teiktu citādi - Dacīte Lokanā ir tikpat laba kā mana Meriva, bet savukārt Meriva - tikpat laba, kā jebkurš masveida kompaktklases auto - Opel Astra, Ford-Focus, Toyota-Auris, Renault-Megane utt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu dacia vispar ir viena no sudigakajam mašinam kadu var dabut vispar.Un ja tu pielidzini merivai tad nu skaidrs cik 'laba'ir ta meriva

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Neko jūs nesaprotat! Re ku, viens biznesmens teica, Lada Kalina ir baigā manta, šis savas firmas vajadzībām pat 2 tādas nopircis,esot varens braucamais!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Es no tadas firmas pa gabalu.Ja tada attieksme pret saviem darbiniekiem,tad kada ir pret klientiem?????????.......

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jābūt pilnīgam loham, lai izdotu naudu par krievu mēslu.

Tās valsts autobūve ir atpalikusi, smagi un nelabojami. Visi korejieši jau tālu priekšā ar tehnolģijām, aprīkojumiem utt.

Pēe, atbalstu krievu žurnālu viedokli, ka vietējie izstrādājumi ir zem katras kritikas..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tikai krievi piedāvā autiņus par adekvātu cenu, kur kvalitāte atbilst cenai, ko nevar teikt par vāciešiem, frančiem u.t.t.

Tev dakters neteica,nu neēd dēls tās mušmires,prātiņš aptumšojas. Bet tu to regulāri turpini dariit,katru dienu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pieņemu ka Maģistrs brauka ar kaļinu......???????

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tikai krievi piedāvā autiņus par adekvātu cenu, kur kvalitāte atbilst cenai, ko nevar teikt par vāciešiem, frančiem u.t.t.

Tu vispār zini,cik tad maksā tā kalina?Cena atšķiras no Logana par 600Ls(par sliktu Loganam).Esmu Loganu notestējis kārtīgi(ar 1.5dCi motoru)-iznāca salūzušā darba auto vietā nobraukt ar tādu 9000 km.Varu teikt,ka smuks tas nav ne iekšā ne ārpusē,bet cenai atbilst 100%.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti