Volvo 960 3.0i.Automāts:)

jokerss Reģ.: 03.12.2007
 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Principā izdarīt to varot, nezinu gan vai konkrēti šim modelim tas ir iespējams?

A nax tas vajadzīgs? Nobeikusies vai kā?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Man zināmi 2 tadi gadījumi, gan ne volvo, taču izmaksas pārsniedza automāta remontu... pie kam abi taisīja paši, ne servisā...

Uzzini pa priekšu, cik tev sanāk remonts, moš nemaz nav vērts mainīt

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

jokerss rakstīja: Tā es tagad gribētu informāciju, no patiešām gudriem cilvēkiem.Vai ir tāda iespēja,ka šim volvo var apmain'ti kārbas, Tas ir no automāta uzlikt manuālo.Kads varbuut ir ar pieredzi, ka šādu lietu jau ir darījis...

Piezvani Sergejam 29511273-viņš,iespējams,pastāstīs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Man zināmi 2 tadi gadījumi, gan ne volvo, taču izmaksas pārsniedza automāta remontu... pie kam abi taisīja paši, ne servisā...

Uzzini pa priekšu, cik tev sanāk remonts, moš nemaz nav vērts mainīt

Cik tad maksā 15 gadus veca volvo kārba?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

krishus rakstīja: Man zināmi 2 tadi gadījumi, gan ne volvo, taču izmaksas pārsniedza automāta remontu... pie kam abi taisīja paši, ne servisā...

Uzzini pa priekšu, cik tev sanāk remonts, moš nemaz nav vērts mainīt

Cik tad maksā 15 gadus veca volvo kārba?

daargi....shamais 960 nav leets prieks, it iipasi ja nojaats

bet cik ir jaabuut aptaureetam, lai purgaatu labu masiinu, it iipasi ja pasi lietotaaji apgalvo, ka ar automaatu esot pat ekonomiskaaks...

volvo ruupniica nekad šamos nav izlaidusi ar rokas kaarbu, un ja njem veeraa ka 960 nav gluzi tas pats, kas 940

Tur kaarbai ir savs kompis, dzineejam savs, un pasai masiinai laikam ka veel trešais...

naaksies štukot paareju kaarbas mutei (un kaadu kaarbu ta liksi) gan jau ka stiprinaajumi nepasees, kulisi vajadzees, pedaalju bloku, vadu murčkuli revideet vajadzees....kardaana garums nederees...

uztaisiit ta var, bet cik tas maksaas 1000 eiro pat vairaak...

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Ir sastopami volvo 960 ar manuālo kārbu, bet tikai ar 2.5 litru dzinēju. 3.0 litru dzinējs nāk tikai ar automātu. Mans 2.5 bija ar automātu. Meklē un atradīsi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Skardnieks rakstīja: Ir sastopami volvo 960 ar manuālo kārbu, bet tikai ar 2.5 litru dzinēju. 3.0 litru dzinējs nāk tikai ar automātu. Mans 2.5 bija ar automātu. Meklē un atradīsi.

Ja

nezinaaju....

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Skardnieks rakstīja: Ir sastopami volvo 960 ar manuālo kārbu, bet tikai ar 2.5 litru dzinēju. 3.0 litru dzinējs nāk tikai ar automātu. Mans 2.5 bija ar automātu. Meklē un atradīsi.

Ja

nezinaaju....

Esmu ar 2.5 manuālo braucis,trijnieks gan laikam tikai ar AT.Domāju,ka mutēm jābūt vienādām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un saka ka volvo esot laba mašīna... Modelim pat var kārbām mutes atšķirties... zaibis

Protams, liekas jocīgi, jo esmu VAG fans, tomēr 2-4. paaudzes VAG mašīnām kārbas un motorus savā starpā varēja diezgan brīvi mainīt

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Un saka ka volvo esot laba mašīna... Modelim pat var kārbām mutes atšķirties... zaibis

Protams, liekas jocīgi, jo esmu VAG fans, tomēr 2-4. paaudzes VAG mašīnām kārbas un motorus savā starpā varēja diezgan brīvi mainīt

Neredzu nekāda sakara auto "labumam" ar "mutes saderīgumu".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Remontu izmaksas, detaļu pieejamība un saderība tomēr mašīnām, kas ir vismaz 15 gadus vecas, ir aktuāla

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Protams, liekas jocīgi, jo esmu VAG fans, tomēr 2-4. paaudzes VAG mašīnām kārbas un motorus savā starpā varēja diezgan brīvi mainīt

tik netirs, tur ar savas boļačkas pietiek

Murcielago Reģ.: 23.11.2001
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Ozz rakstīja:

Skardnieks rakstīja: Ir sastopami volvo 960 ar manuālo kārbu, bet tikai ar 2.5 litru dzinēju. 3.0 litru dzinējs nāk tikai ar automātu. Mans 2.5 bija ar automātu. Meklē un atradīsi.

Ja

nezinaaju....

Esmu ar 2.5 manuālo braucis,trijnieks gan laikam tikai ar AT.Domāju,ka mutēm jābūt vienādām.

Nu vismaz S90, kas principā ir taspats 960, nāca arī 3.0l ar M90 manuālo kārbu. Manā īpašumā tad tieši tāds arī ir S90 ar 3.0l manuālo kārbu. Bet tādi laikam nāca ierobežotā skaitā un ne visos tirgos, zviedrijā gan droši tādus var atrast. Tie 3.0l un 2.5l motori, kas nāca no 95.gada ir principā viens un tas pats motors, tikai 2.5l ir detuuneeta versija ar kuru bija pieejama manuāla kārba Eiropā. Automāts AW30-40 bija pieejams ar abiem dzinējiem. Tākā pieņemu, ka apmaiņa ir iespējama, tikai cik tas prasīs līdzekļus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Protams, liekas jocīgi, jo esmu VAG fans, tomēr 2-4. paaudzes VAG mašīnām kārbas un motorus savā starpā varēja diezgan brīvi mainīt

tik netirs, tur ar savas boļačkas pietiek

Protams, kaut kas arī atšķiras. Pēc kāda mēneša, iespējams, man būs tas gods pārbaudīt, vai vw golf KR motoriņu var pieskrūvēt pie a80 B3 AKM kārbas Sliktākajā gadījumā būs jāņem B2 kārba, tai var pieskrūvēt 100%

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pēc kāda mēneša, iespējams, man būs tas gods pārbaudīt, vai vw golf KR motoriņu var pieskrūvēt pie a80 B3 AKM kārbas Sliktākajā gadījumā būs jāņem B2 kārba, tai var pieskrūvēt 100%

es tā īsti nesaprotu - man tevi jāapskauž vai jāizsaka līdzjūtības?

p.s. kaut gan man po ko tu tur maini un kāpēc

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Var uzjautaat? kaada H peec tu pirki auto ar automaatu, ja tik looti gribi manuaalo?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti