Kur nopirkt moto pacēlāju?

SasperJods Reģ.: 19.01.2004

Lūk, sekojot senam latviešu sakāmvārdam par nesezonas transportlīdzekļu apkopi attiecīgos gadalaikos, nolēmu šo to paķimerēt pie sava dzelzs zirga un ir absolūta nepieciešamība pēc pacēlāja, tik nezinu kur dabūt. Priekšlikumi laipni aicināti.

 
1 2
Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

SasperJods rakstīja: Lūk, sekojot senam latviešu sakāmvārdam par nesezonas transportlīdzekļu apkopi attiecīgos gadalaikos, nolēmu šo to paķimerēt pie sava dzelzs zirga un ir absolūta nepieciešamība pēc pacēlāja, tik nezinu kur dabūt. Priekšlikumi laipni aicināti.

Moš nopērc vecu autokāru? varēsi cilāt to moci kamēr sūdīgi paliek

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja:

Moš nopērc vecu autokāru? varēsi cilāt to moci kamēr sūdīgi paliek

Ja nu gribētos šitā izd***ties, man ir "rokla" izcilāties varu tāpat

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

a 1 autopaeelaajs? sameties ar korishiem un buus 2 motopaceelaaji... ja ar 4 statneem- tad 4i

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pie šiem redzēju:

www.polarisimports.lv/...

bet tā jebkurā motoklubā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

parastos mehaniskos pakaljejas dakshas pacelajus veel nesen vareja nopirkt ss.lv par 25ls. skaties zem sadaljas mototransports/dazhaadi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: parastos mehaniskos pakaljejas dakshas pacelajus veel nesen vareja nopirkt ss.lv par 25ls. skaties zem sadaljas mototransports/dazhaadi

ss.ss.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

shearer rakstīja: parastos mehaniskos pakaljejas dakshas pacelajus veel nesen vareja nopirkt ss.lv par 25ls. skaties zem sadaljas mototransports/dazhaadi

ss.ss.lv/...

aizmirsu piebilst:

karies, jefiņ!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Beerniibaa mees paceelaaja vietaa izmantojaam alumiinija pudelju kastes t.s režģi....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Beerniibaa mees paceelaaja vietaa izmantojaam alumiinija pudelju kastes t.s režģi....

cinkotas drāts pudeļu kasti, ne lumīnija

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Correct...

taa arii bija ka cinkotaas, man veel tagad maajaas kaadas 10 gab staav...uz divaam no taam laiva.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

tādu sarežgītu aparatu tak var izgatavot pēc rasējuma jebkurš metināšanas kantoris

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: tādu sarežgītu aparatu tak var izgatavot pēc rasējuma jebkurš metināšanas kantoris

attapīgs esi, tieši sludinājumā redzamais ir pēc rasējuma izgatavots metināšanas kantorī un maksā 25.-Ls

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: www.omcn.it/...

šitāds?

sazinies ar maris.daija@stoller.lv

Ne gluži, man tādu mājas apstākļiem piemērotāks interesēja. Piemēram šitāds: content2-foto.inbox.lv/...

To mehānisko verķi par 25 Ls es pac varu uzmetināt, bet tas man neder

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ape motors izplata zviedru Biltemas izstrādājumus.

www.biltema.se/...

Kreisajā augšējā stūrī ieraksti:

Motorcykellyft

LV tas varētu maksāt ap 90-100.-Ls

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Zviedru lapā nekas neatradās, bet paldies par infu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SasperJods rakstīja: Zviedru lapā nekas neatradās, bet paldies par infu

OK mēģināšu priekš sevišķi apdāvinātajiem vēlreiz, atver šo lapu

www.biltema.se/...

kreisajā, augšējā, stūrī ir balts meklēšanas lodziņš (tādi ir praktiski visās weblapās, pokuj kādā valodā), tur iekopē šo vārdu:

Motorcykellyft

un nospied enter, kā rezultātā tev parādīsies

šitāc te sūc uz ekrāna:

www.biltema.se/...

vai viš stipri atšķiras no tevis dotās bildītes?

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Tad šādu vajag?www.hct.lv/...

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Tad vēl moto lifts...Biltemas kods *15-372 cena 88.62Ls. Pasūtīt var Ape Motors un pie viņu sadarbības partneriem. Bilde ir Biltemas katalogā.

Lempis Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Es mājā vinču pieliku pie sienas un griestos trīsi. izmaxas ~Ls20 + pāris (2) stundinjas papisties. Toties var pacelt kāpriekšu tā pakaļu, un vēl sīčiem ir kur pašūpoties.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Lempis rakstīja: Es mājā vinču pieliku pie sienas un griestos trīsi. izmaxas ~Ls20 + pāris (2) stundinjas pa*******. Toties var pacelt kāpriekšu tā pakaļu, un vēl sīčiem ir kur pašūpoties.

mnjā... a sievieti pamēģini... nivajadzēs garāžas sienās caurumus taisīt...

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

SasperJods rakstīja: Zviedru lapā nekas neatradās, bet paldies par infu

OK mēģināšu priekš sevišķi apdāvinātajiem vēlreiz, atver šo lapu

www.biltema.se/...

kreisajā, augšējā, stūrī ir balts meklēšanas lodziņš (tādi ir praktiski visās weblapās, pokuj kādā valodā), tur iekopē šo vārdu:

Motorcykellyft

un nospied enter, kā rezultātā tev parādīsies

šitāc te sūc uz ekrāna:

www.biltema.se/...

vai viš stipri atšķiras no tevis dotās bildītes?

Neatšķiras gan, tikai man tas sū.. meklēšanas rezultātā neparādās.

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Tad vēl moto lifts...Biltemas kods *15-372 cena 88.62Ls. Pasūtīt var Ape Motors un pie viņu sadarbības partneriem. Bilde ir Biltemas katalogā.

Nuja, apmēram skaidrs, tik šādā gadījumā man stipri izdevīgāk no fāterlandes pasūtīt

Mieramika Reģ.: 18.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad neslēp sveci zem pūra, pastāsti pa kādām naudām vari dabūt no fāterlandes, man arī viens tāds interesē, varbūt varam kooperēties.

garausis Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt
1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti