auto Londonā

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Cik var izmaksāt sharan atvešana no UK ( iekš Londonas pamatīgi nobeidzās motors).

 
1 2
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

smart235 rakstīja:

rudens68 rakstīja: Pie reizes,

kā ar UK uzliktiem stāvēšanas sodu atmaksu (NEatmaksu )

esmu dzirdējis, ka notiekot īsta vajāšana dēļ nemaxātajiem sodiem- sūta rēķinus, skaita mežonīgus procentus, iekļauj blacklistē īpašnieku. Vārdu sakot, pa nopietno...

tiko sazvanijos ar vienu London-latvieti ,viņš atminējās gadījumu ar savu darba biedru iekš UK kurš nometis uz ielas no LV atvestu auto , bijusi vēstule uz csdd tad tie uz mājām atrakstījuši, pusis nekādas finansiālas sekas nejūtot un joprojām strādā UK un apciemo dzimteni

tas varbūt bij pirms gada...

tagad tā neesot, tagad - kirdik.Mans stāsts gan no fāterlandes piedzīvojumiem nācis, šie pa taisno mūsu policijā noskaidrojuši īpašnieku un adresi un pa taisno arī sūta rēķinus, arvien draudīgākus.

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

AIzstiep uz šrotu un guli mierīgs, mož vēl kādu kapeiku dabūsi, man vietējā avīže pilns ar sludek;liem, ka iepērk nodrāstus drapakus u maksā līdz 500 naudiņām.

Starpcitu servisa izmaksas, vismaz tur kur es taisīju savu drapaku nemaz tik ļoti lielākas, kā LV nebija

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

smart235 rakstīja:

rudens68 rakstīja: Pie reizes,

kā ar UK uzliktiem stāvēšanas sodu atmaksu (NEatmaksu )

esmu dzirdējis, ka notiekot īsta vajāšana dēļ nemaxātajiem sodiem- sūta rēķinus, skaita mežonīgus procentus, iekļauj blacklistē īpašnieku. Vārdu sakot, pa nopietno...

tiko sazvanijos ar vienu London-latvieti ,viņš atminējās gadījumu ar savu darba biedru iekš UK kurš nometis uz ielas no LV atvestu auto , bijusi vēstule uz csdd tad tie uz mājām atrakstījuši, pusis nekādas finansiālas sekas nejūtot un joprojām strādā UK un apciemo dzimteni

Ar to jau mēs slaveni-ignorēt to valstu likumus,kur atrodamies. Un tad nav ko brīnīties,ka briti atbrauc te un tā uzvedas. Ja reiz tur atrodies,tad lūdzu esi sers un dari kā pieklājas. Tagad te visi plātas,kurš vairāk ko un kur piečakarējis un k'du ''nikolaju'' uzlicis. Baigi varonīgi,zinies.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti